USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Na czym gracie?
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#31 - Wysłana: 30 Mar 2007 16:24:44
Odpowiedz 
Jak ostatnio pytałem o możliwość dołożenia karty dźwiękowej - bo planuję jakiś komputer kupić - to pan w sklepie zapytał: "Po co? Przecież jest zintegrowana".

Właśnie, zmień sklep :]
Jurgen
Moderator
#32 - Wysłana: 30 Mar 2007 19:48:37
Odpowiedz 
Wiesz jak ktoś słucha muzyki, czy gra na pierdziawkowatych głośnikach to nie jest jemu potrzebna karta.

No, pewnie nie, tylko że to nie o jego potrzeby, a moje chodzi. A on jako sprzedawca powinien o tym wiedzieć. W końcu bez potrzeby bym nie pytał (PS I żeby nie było, że gość się moim portfelem przejmuje, to od razu powiedziałem mu, że nie mam górnej kwoty).

A co do sklepu, to trochę podpucha była. Wszystkie nasze komputery tam kupowaliśmy, bo własciciel jest znajomym ojca. Zazwyczaj nie było problemu ze sprzedawcami i serwisem, bo i tak wszystkich gości znałem (swego czasu miałem tam pracować). Tyle, że jak kupiliśmy tam komputer jakieś 5 lat temu, to pojawiałem się tam sporadycznie i obsługa zdążyła sie nieco zmienić.
szwagier
Użytkownik
#33 - Wysłana: 30 Mar 2007 20:07:05
Odpowiedz 
Ja gram na:

płyta Gigabyte z Athlonem 64 3000+ na AM2 i grafiką GeForce 6100, jakiś Nvidia Realtek jako dźwiękowa a podłączone pod porządny wzmacniacz unitry i spore kolumny własnej produkcji i szyby drżą. A nie jakieś pierdziawki Creative'a czy coś Od stopki w perkusji z głośników mi drzwi skaczą System Mandriva Linux Free 2007, no i Amarok i Kaffeine królują

A nie gram w nic teraz bo nie mam czasu.
Pah Wraith
Użytkownik
#34 - Wysłana: 30 Mar 2007 22:57:50
Odpowiedz 
Mieszkasz w wolno stojącym domku że sobie taką muzyczkę zapodajesz? ja też bym tak chciał, ale już raz mnie policaj za zakłócanie ciszy nocnej spisała ;]
Havoc
Użytkownik
#35 - Wysłana: 31 Mar 2007 09:22:19
Odpowiedz 
Mój sprzęt to Barton 2500+, 2GB ramu, radeon x800xl, Seagate Barracuda 320 GB.
Ostatnio pogrywam w Dark Crusade, a za kilka dni Test Drive Unlimited.

I tak się zastanawiam, czy warto jeszcze mu zrobić refit .... czy lepiej składać kasę na nowego??
Stilleto
Użytkownik
#36 - Wysłana: 9 Kwi 2007 17:53:53
Odpowiedz 
heehe NO to na czym ja gram to zabytek z ery kamienia lupanego Celeron 433 ,256 Ram, Gforce 2 64 Mb, i w co ja moge na tym pograc ? Głownie w Diablo jezeli chodzi o gry sieciowe
Seybr
Użytkownik
#37 - Wysłana: 9 Kwi 2007 20:35:15
Odpowiedz 
Ja kupilem tanio Radeona 9600 pro. Jestem zadowolony Havoc po chore ci nowy komp. Ten jest dobry, chyba że zmień kartę na coś lepszego, lub procek na Intel Core duo 2. Ale ja i tak sensu nie widzę.
Havoc
Użytkownik
#38 - Wysłana: 11 Kwi 2007 16:16:09
Odpowiedz 
Seybr

Taki zły to nie jest, ale do grania w nowe gierki powoli przestaje się nadawać. IMO "wymiękać" zaczyna procesor. Cały problem w tym, że na tym gnieździe niewiele już mogę zyskać.
Maksimum to Barton 3200+, który na Allegro chodzi po ok. 400 złociszy. Mogę też zakupić mobilka i próbować go kręcić, ale musiałbym chyba również zainwestować w inną MoBo, bo mój Microstar K7N2 Delta nie bardzo pozwala "kręcić" obecnego proca.

Przejście na intela = kupno nowego kompa. Ze starego podeszłyby co najwyżej napędy.
Stilleto
Użytkownik
#39 - Wysłana: 11 Kwi 2007 16:22:47
Odpowiedz 
Przepraszam ze nie w temacie ale Havoc grasz jeszcze w BOTF? Bo chyba temat w ktorym o to pytalem jakos ci umyka
Havoc
Użytkownik
#40 - Wysłana: 11 Kwi 2007 16:53:19
Odpowiedz 
Całkiem niedawno jeszcze w to grałem, ale mi się znudziło.
Stilleto
Użytkownik
#41 - Wysłana: 11 Kwi 2007 18:39:58
Odpowiedz 
a probowales przez neta z kims grac? Bo ja jeszcze nie a chcialbym sprobowac, dla mnie to gra do ktorej czesto wracam jak mnie najdzie chwila. Jednak gra na sztuczna inteligencje faktycznie robi sie nudna ale pograc z drugim czlowiekiem byloby mysle duzo ciekawiej. Skontaktuj sie ze mna plz na gg. Numer znajdziesz w info albo podaj mi swoj , bo twojego tam nie ma ;/
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Gry / Na czym gracie?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!