USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / World of Warcraft - prywatne serwery, tworze gildię
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#61 - Wysłana: 14 Sier 2007 15:56:03
Odpowiedz 
Ależ niech i pozostanie RTSem, i doczeka się wersji MMORPG... W czym jedno przeszkadza drugiemu?

Wiesz nie wiem, nie zastanawiałem się tak. Świat WoW jest rodem z fantasy. Jest mi ciężko wyobrazić sobie robienie skilów za pomocą marins. Czołgiem też by się robiło ? Świat SC zawiera zbyt wiele pojazdów, postaci samych w sobie mało.

Ja bym raczej zrobił miks RTS z RPG.
Darnok
Użytkownik
#62 - Wysłana: 14 Sier 2007 16:02:57
Odpowiedz 
Hmmm, przecież da się wykorzystywać pojazdy w grach mmorpg jako bronie (EVE online). To nie stanowi problemu
Q__
Moderator
#63 - Wysłana: 14 Sier 2007 16:15:23
Odpowiedz 
Seybr

Wiesz nie wiem, nie zastanawiałem się tak. Świat WoW jest rodem z fantasy. Jest mi ciężko wyobrazić sobie robienie skilów za pomocą marins. Czołgiem też by się robiło ? Świat SC zawiera zbyt wiele pojazdów, postaci samych w sobie mało.

Bez przesadyzmu. Taki np. WH40K to typowy "bitewniak", a jednak doczekał się i róznych gier komputerowych i (ostatnio) zykłego RPG... Wszystko zależy od talentu autorów...

(A przecież nawet jeśli ew. WoSC okaże się słaby, w niczym nie wpłynie to na poziom oryginalnego SC. Czy ENTek lub VOY wpłynęl na naszą ocenę TNG lub DS9?)
Darnok
Użytkownik
#64 - Wysłana: 14 Sier 2007 19:06:24
Odpowiedz 
Bez przesadyzmu. Taki np. WH40K to typowy "bitewniak", a jednak doczekał się i róznych gier komputerowych i (ostatnio) zykłego RPG... Wszystko zależy od talentu autorów...

A w planach jest mmo
Q__
Moderator
#65 - Wysłana: 14 Sier 2007 19:07:59
Odpowiedz 
Darnok

A w planach jest mmo

No właśnie... To jeszcze lepszy argument na rzecz powstania WoSC...
Darnok
Użytkownik
#66 - Wysłana: 14 Sier 2007 19:12:42
Odpowiedz 
ALe Blizzard jest zajęty WoW'em, Starcraftem, oraz innymi, tajemniczymi projektami. Nie mają już ludzi
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 14 Sier 2007 19:27:22
Odpowiedz 
Darnok

ALe Blizzard jest zajęty WoW'em, Starcraftem, oraz innymi, tajemniczymi projektami. Nie mają już ludzi

1. Zawsze mogą zmienić priorytety,
2. Jak sie bardzo chce coś zrobić to się i ludzi znajdzie...
Seybr
Użytkownik
#68 - Wysłana: 14 Sier 2007 21:34:29
Odpowiedz 
Q__

1. Zawsze mogą zmienić priorytety,
2. Jak sie bardzo chce coś zrobić to się i ludzi znajdzie...

1. Blizard jak się uprze to robi coś do końca. WoW to kura znoszące złote jajka.

2. O to chodzi iż cześć ludzi odeszła, to był wielki trzon. Tu nie liczy się wiedza o pomysły. Tutaj jest ważna pasja, kreatywność, intelekt......... wymieniać można.

Mam pełną wizje MOORPG ST, ale póki co niech zrobią oni ST2 i niech będzie tak dobry jak pierwowzór. Multi niech będzie taki jaki był, tylko ulepszony. Blizzard nie robi złych gier. Grafika zawsze jest słabsza od konkurencji, ale grywalność to nr. 1 ;].
Darnok
Użytkownik
#69 - Wysłana: 14 Sier 2007 22:00:56
Odpowiedz 
Blizzard jeszcze nigdy ine zrobil gry, ktora nie trzymala by sie przynajmniej 5 lat a lduzie do atkiego warcrafta 2 dosyc czesto wracaja ja np. zdobylem diablo i gram ze znajomym na nieoficjalnym serwerze (te zostaly zamkniete), gra jest przednia, chociaz d2 to juz skamienialosc
Q__
Moderator
#70 - Wysłana: 14 Sier 2007 23:33:56
Odpowiedz 
Seybr

Blizard jak się uprze to robi coś do końca.

Noi to jak sie uprą to i WoSC zrobią...

Blizzard nie robi złych gier. Grafika zawsze jest słabsza od konkurencji, ale grywalność to nr. 1

Owszem...

Darnok

Blizzard jeszcze nigdy ine zrobil gry, ktora nie trzymala by sie przynajmniej 5 lat

Zdaje sie że więcej... Pewne gry są ponadczasowe, niezależnie od tego jak starą skamienialosc stanowią.
Q__
Moderator
#71 - Wysłana: 26 Lut 2009 01:15:32
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 23 Lis 2010 23:17:16
Odpowiedz 
WoW: Wrath of the Lich King:
http://www.youtube.com/watch?v=fNhAdVSWusY
Świetne trailery teraz robią .

ps. ciekawe czy sam tytuł można uznać za aluzję do ST II?
Q__
Moderator
#73 - Wysłana: 2 Wrz 2013 14:19:02
Odpowiedz 
Ukazała się - nawet przyzwoita - powieść (znanego fanom SW Michaela A. Stackpole'a) ze świata WoW:
http://www.fahrenheit.net.pl/ksiazki/recenzje/647- yin-i-yang
Opowiada o tych ichnich kung fu pandach .
mozg_kl2
Użytkownik
#74 - Wysłana: 7 Cze 2016 21:59:56
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#75 - Wysłana: 9 Cze 2016 11:51:47
Odpowiedz 
mozg_kl2

Przyznam się, że jest to opis dla ludzi, którzy chcą obejrzeć film. Dużo rzeczy pominiętych. Nie jestem fanem Warcrafta, choć grałem. Znam więcej szczegółów, niż w opisie.
Może kiedyś wyjdzie film na podstawie Star Crafta ?
mozg_kl2
Użytkownik
#76 - Wysłana: 9 Cze 2016 18:06:15 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Seybr:
Przyznam się, że jest to opis dla ludzi, którzy chcą obejrzeć film.

przyznam, że ja przed seansem szukałem jakiegoś resume całej historii warcrafta i trafiłem na to. Materiał po łebkach, ale do seansu filmu wystarczy.

Seybr:
choć grałem

Ja sporo w dwójkę i trójkę. WOW mnie ominął.

Seybr:
Może kiedyś wyjdzie film na podstawie Star Crafta ?

to byłoby świetne. Mroczne militarne sf miód ale marne szanse na realizacje.

http://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-filmowy -warcraft-rozbija-bank-882212
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 10 Cze 2016 03:03:32 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
to byłoby świetne. Mroczne militarne sf miód

mozg_kl2:
box-office-filmowy -warcraft-rozbija-bank

Jones znów dał radę, tym razem na rynku blockbusterowym? Paramount powinien go jednak ubłagać by się za Treka po Linie wziął. I dać mu niezbędną swobodę (to by mógł być, zresztą, decydujący argument).
mozg_kl2
Użytkownik
#78 - Wysłana: 10 Cze 2016 20:40:18
Odpowiedz 
Q__:
Jones znów dał radę

Nie widziałem nie ocenię, choć jakoś z okazji premiery filmu zaczyna mi się robić ciepło jak słyszę warcraft. Godziny spędzone nad W2 i W3 swoje robią. Nawet myślałem, żeby kupić starter WoW. Ktoś gra z trekerów?

http://naekranie.pl/recenzje/warcraft-poczatek-wyp asione-fantasy-recenzja

polska recenzja
Q__
Moderator
#79 - Wysłana: 10 Cze 2016 21:38:25 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
polska recenzja

A w niej czytamy:

Jednocześnie jest to film nierówny. Mogę cieszyć się z dobrego przeniesienia na ekrany świata Warcrafta, ale jednocześnie sposób opowiadania historii pozostawia wiele do życzenia. Odnoszę wrażenie, że Duncan Jones wprowadził tutaj zbyt dużo skrótowości, przez co niektóre wydarzenia tracą na głębi, znaczeniu, a czasem nawet i sensie, bo towarzyszy uczucie, że coś tutaj za szybko się rozgrywa. Tak jakby za dużo wycięto, zabrakło czasu na odpowiednie zaakcentowanie aspektów historii i przedstawienie bohaterów, by można było z czystym sumieniem powiedzieć, że jest znakomicie.

Czyli jednak Hollywood zaczyna przeżuwać i Jonesa, jak się zdaje?

Nie jest to produkcja tak zła, jak wyrokują amerykańscy recenzenci.

Swoją drogą: jeśli zarzutem jest spłycenie i gnające tempo, to dziwię się, że ci sami krytycy pokochali naszą "jedenastkę" (NMSP).
Seybr
Użytkownik
#80 - Wysłana: 11 Cze 2016 08:10:08
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Ja sporo w dwójkę i trójkę. WOW mnie ominął.

Grałem trochę w Wowa, ale to nie dla mnie. Znam historię z dodatków. Recenzje opisy i oczywiście opowieści przy piwie. Chłopaki grali ;].

Q__

Żeby historię w filmie, trzeba by zrobić co najmniej trzy filmy na wzór Władka. Pierwszy to wstęp i zapowiedź. Nie widziałem, ale pójdę do kina.
mozg_kl2
Użytkownik
#81 - Wysłana: 12 Cze 2016 12:28:26
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#82 - Wysłana: 13 Cze 2016 17:25:36
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#83 - Wysłana: 20 Cze 2016 16:26:37
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#84 - Wysłana: 14 Maj 2018 21:58:13
Odpowiedz 
Adam Savage's New Warcraft Armor!

https://www.youtube.com/watch?v=38H41lwZP14
mozg_kl2
Użytkownik
#85 - Wysłana: 25 Lip 2018 14:35:23
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 25 Lip 2018 17:29:36
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ekstrahuję i ten zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=EfB9U7j-ZNA
(Eee, cinematica by machnęli...)
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Gry / World of Warcraft - prywatne serwery, tworze gildię

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!