USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / World of Warcraft - prywatne serwery, tworze gildię
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
spider
Anonimowy
#1 - Wysłana: 7 Lut 2007 20:18:55
Odpowiedz 
Witam. Gram juz w woW od jakiegoś czasu i jestem na takim etapie ze mysłe o zalorzeniu gildii. Czy ktos z was chciałby się przyłaczyć? gram w Hordzie, Taurenem Szamanem (lvl 21)
Tauren nazywa sie "Enor"

dane servera: Mangos Official Server 1.12.2 (testing phases)
wersja patcha: 1.12.2
adres do połaczenia: mangos.org
typ gry: blizzlike
adres strony servera i jednoczesnie strony do rejestracji w serverze : www.sandoria.org
Darnok
Użytkownik
#2 - Wysłana: 7 Lut 2007 22:17:40
Odpowiedz 
Ja piratów nie popieram, nie wiem jak Wy...
Seybr
Użytkownik
#3 - Wysłana: 7 Lut 2007 22:24:05
Odpowiedz 
Ja piratów nie popieram, nie wiem jak Wy...

Ja też.

Abonament jaki serwuje na Blizzard jest dosyć wysoki. Na polską kieszeń na pewno.
Mój kumpel gra na prywatnym serwerze. Jednak tam ludzie mają dostęp tylko z oryginałami ;]. Facet ma legalną wersje. Z tego co mi mówił pirackie serwery nie posiadają wszystkiego co WoW posiada w swoim świecie ;].
Darnok
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Lut 2007 22:24:57
Odpowiedz 
Seybr
Nie mają nawet 1/4 tego, co serwer
Pah Wraith
Użytkownik
#5 - Wysłana: 8 Lut 2007 00:38:50
Odpowiedz 
Macie tu Warcrafta 2D za darmo!
http://novelconcepts.co.uk/FlashElementTD/
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 8 Lut 2007 00:44:50
Odpowiedz 
Pah Wraith

Dzięki, fajna niespodzianka
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 8 Lut 2007 00:54:38
Odpowiedz 
Tylko uwaga, bo gra wciąga!
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 8 Lut 2007 01:01:18
Odpowiedz 
Pah Wraith

Tylko uwaga, bo gra wciąga!

Wiem
Hazral
Użytkownik
#9 - Wysłana: 8 Lut 2007 10:07:26
Odpowiedz 
Haha cieniutko,za 1szym razem tylko 19tnasty poziom
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 8 Lut 2007 16:01:57 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Hazral

Każdy uczy/rozwija się z czasem...
Darnok
Użytkownik
#11 - Wysłana: 8 Lut 2007 16:14:21
Odpowiedz 
Ja na początku tylko 22 :/ w starcrafta się kiedyś podobnie grało
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 8 Lut 2007 16:17:32 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Darnok

w starcrafta się kiedyś podobnie grało

Wiemy, wiemy

ps. a'propos nie ma ktoś linka do darmowej wersji Starcrafta?
Seybr
Użytkownik
#13 - Wysłana: 8 Lut 2007 17:39:03
Odpowiedz 

Takowa istniej, raczej nie ;].
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 8 Lut 2007 17:41:52
Odpowiedz 
Seybr

Takowa istniej

A co pomarzyć nie wolno?
spider
Anonimowy
#15 - Wysłana: 8 Lut 2007 22:40:36
Odpowiedz 
CZY MOZECIE NIE ROBIC OT W MOIM TOPICU?!
TO NIE MIEJSCE NA KOLEJNĄ KŁOTNIE O PIRATACH
widać ze nie mozesz wyzyc bez kłótni Q__, nie chcesz robic gildii to sie tu nie wypowiadaj. ok?

Jakim pierwszym razem? nie oceanij mnie bo nie wiesz ile czasu w to gram, a moze 19 mam w 1 tydzien?

Nie mają nawet 1/4 tego, co serwer

To jest ez "serwer", pozatym nie uogólniaj, bo akirat na moim jest ponad 90% tego co na oficjalnych, buggi zdarzaja sie sporadycznie, jak snieg tegoroczenj zimy w Polsce.

p.s nie jestem piratem, mam oryginalna wersję, ale gram na prywatnym bo jest to dozwolone przez prawo (Jedynie Blizzard chcialby zeby nie bylo, ale jest)
spider
Anonimowy
#16 - Wysłana: 8 Lut 2007 22:42:30
Odpowiedz 

co to ma byc? "apropos" czego?! to jest o tworzeniu gildii w WoW, z takimi pogaduszkami to do kawiarenki, a nie do "dzieciaka"
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 8 Lut 2007 22:43:23
Odpowiedz 
spider

widać ze nie mozesz wyzyc bez kłótni Q__

A już miałem ci podziękować za skrócony wykład o torrentach... (BTW: kłótni nie znoszę.)
spider
Anonimowy
#18 - Wysłana: 8 Lut 2007 22:49:13
Odpowiedz 
A już miałem ci podziękować za skrócony wykład o torrentach...

A ja mam ci podziekować za przypominanie mi o OT i za robienie takowych na moich topicach? Tutaj zrobila sie druga kawiarenka, co mnie obchodzi ze "ty piratów nie popierasz' skoro ja nim nie jestem,a topic jest o tworzeniu gildii
Hazral
Użytkownik
#19 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:10:11
Odpowiedz 
Jakim pierwszym razem? nie oceanij mnie bo nie wiesz ile czasu w to gram, a moze 19 mam w 1 tydzien?
Khem.. ktoś tu nie czyta za zrozumieniem
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:11:40
Odpowiedz 
Hazral

I ktoś tu lubi się czepiać...
spider
Anonimowy
#21 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:15:12
Odpowiedz 
I ktoś tu lubi się czepiać...

tak , jak ja zwracam uwage i wymagam sprawiedliwosci to sie czepiam , a wy jak wleźliście w butach do mojego topica całą zgrają jakby wam knajpę zamknęli to ok.

Khem.. ktoś tu nie czyta za zrozumieniem

to o co ci chodziło?
Hazral
Użytkownik
#22 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:18:47
Odpowiedz 
Q__ Ojj tak I Ciebie oskarżać o kłótliwość? Nie no, zaraz jak to było? Ach: "zdziczenie" najpierw, a teraz jeszcze "nie możesz wyżyć bez kłótni", co to się robi, posty sobie nabijają w bezsensownych kłótniach.... normalnie proroctwo Oriona się sprawdza
spider
Anonimowy
#23 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:20:22
Odpowiedz 
Q__ Ojj tak I Ciebie oskarżać o kłótliwość? Nie no, zaraz jak to było? Ach: "zdziczenie" najpierw, a teraz jeszcze "nie możesz wyżyć bez kłótni", co to się robi, posty sobie nabijają w bezsensownych kłótniach.... normalnie proroctwo Oriona się sprawdza

ja nic tu nie "nabijałem" póki mi "krety" nie wlazły do "ogródka"
Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:23:01
Odpowiedz 
spider

Mogę nie pisać w twoich topicach i proszę o to samo, deal?
spider
Anonimowy
#25 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:24:53
Odpowiedz 
Mogę nie pisać w twoich topicach i proszę o to samo, deal?

no deal, ja nie robie ci bałaganu w "pokoju", pisz ale na temat i nie badź hipokrytą. Czyli zakładasz ze twoje "pisanie" = OT?
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:26:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
spider

Nie, po prostu nie chcę pisząc natykać sie wciąż na ciebie... Bo kto by z tobą nie rozmawiał zawsze i tak kończy sie to kłótnią.
Hazral
Użytkownik
#27 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:29:31 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
posty sobie nabijają w bezsensownych kłótniach
To było akurat po trochu o Mnie (E: i to w zupełnie innej kłótni )
spider obawiam się że skutecznie odstraszasz...
Niech będzie że się wypowiem na temat (trzeba trzymać poziom ): grałem w WOWa, na prywatnym serwerze właśnie, masa bugów i naprawdę uboga rozgrywka w porównaniu do oficjalnych... tak więc Ja swoją przygodę z WoWem zakończyłem (no chyba że będę miał możliwość pogrania w planszówke, ponoć dobra!)
spider
Anonimowy
#28 - Wysłana: 8 Lut 2007 23:34:53
Odpowiedz 
Niech będzie że się wypowiem na temat (trzeba trzymać poziom ): grałem w WOWa, na prywatnym serwerze właśnie, masa bugów i naprawdę uboga rozgrywka w porównaniu do oficjalnych... tak więc Ja swoją przygodę z WoWem zakończyłem (no chyba że będę miał możliwość pogrania w planszówke, ponoć dobra!)

Matko Boska! NIE ROZUMIESZ, ze nie wszystkie maja tyle bugów?!! moj ich prawie nie ma!

spider obawiam się że skutecznie odstraszasz...

Do robienia OT nikogo nie zapraszalem.

Nie, po prostu nie chcę pisząc natykać sie wciąż na ciebie... Bo kto by z tobą nie rozmawiał zawsze i tak kończy sie to kłótnią.

Do tej pory nie pisalem w ani jednym twoim topicu. I z czyjej winy sie "natykasz"? mojej? To nie ja wypowiadam sie wszedzie gdzie sie da, ja cie tu nie zapraszalem, mylisz sie nie zawsze konczy sie klotnia. Pogadaj ze mna o WoW(teamt topica) to zobaczysz ze nie klocic sie tu przyszedlem.
Hazral
Użytkownik
#29 - Wysłana: 9 Lut 2007 00:02:47
Odpowiedz 
Pogadaj ze mna o WoW(teamt topica) Swoją drogą na zupełnie innym forum stoczyłem nie mały bój nt WoWa. Powodem były występujące w WoW miecze u krasnoludów, co jest rozwiązaniem niezbyt logicznym (a na pewno sprzecznym z konwencją) . Zwłaszcza krasnolud z mieczem dwuręcznym, który po zawieszeniu na krasnoludzkich plecach, ryję glebę na głębokość 10cm
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 9 Lut 2007 00:10:08
Odpowiedz 
Hazral

Zwłaszcza krasnolud z mieczem dwuręcznym, który po zawieszeniu na krasnoludzkich plecach, ryję glebę na głębokość 10cm

Jeśłi jest to miecz dwuręczny dla krasnoluda (czyli dostosowany do jego wzrostu) to nie widzę przeciwskazań. Tyle tylko, ze powinien miec "zasieg rażenia" miecza jednoczęcznego innych ras (no powiedzmy być cięższy, bo krasnoludy są relatywnie silne).
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Gry / World of Warcraft - prywatne serwery, tworze gildię

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!