USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Seria Total War...czyli gry historyczne, a przynajmniej na ile się da :]
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#31 - Wysłana: 20 Lut 2009 22:32:38 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
DEMO Empire: Total War dostępne

Można je pobrać jedynie za pośrednictwem systemu Steam,który możecie pobrać pod tym linkiem

http://store.steampowered.com/

DEMO

http://store.steampowered.com/app/10620/
Arek
Użytkownik
#32 - Wysłana: 10 Lip 2010 15:41:21
Odpowiedz 
Którą część najbardziej polecalibyście komuś, kto chciałby zapoznać się z grą z tej serii?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#33 - Wysłana: 10 Lip 2010 15:48:23
Odpowiedz 
Zdecydowanie Rome Total War, łatwa lekka i przyejemna, w sam raz na zapoznanie się z niuansami gry.
Toudi
Użytkownik
#34 - Wysłana: 10 Lip 2010 20:02:04
Odpowiedz 
Ja bym proponował Medieval Total War (druga gra z serii), mnie najbardziej przypadła do gustu, Rome najmniej. A w nowsze nie grałem, za słaby sprzęt już na to i czasu brak. ;)
Poklok
Użytkownik
#35 - Wysłana: 11 Lip 2010 18:08:53
Odpowiedz 
To ja zaciemnię obraz do końca i powiem, że moim zdaniem najfajniejsza i najprostsza zarazem (przynajmniej do ogarnięcia podstawowych zasad gry) była pierwsza część, Shogun. Tyle że w jego przypadku może trochę odstraszać grafika, no i nie wiem, czy da się go łatwo zdobyć.
Seybr
Użytkownik
#36 - Wysłana: 12 Lip 2010 15:53:04
Odpowiedz 
Poklok

Shougna grałem i mam oryginał ;].
Darnok
Użytkownik
#37 - Wysłana: 12 Lip 2010 16:43:30
Odpowiedz 
Seybr
Ja stosunkowo niedawno go sobie odpaliłem- zapomniałem, jak bardzo brzydka jest grafika podczas walk ;]
Shogun jednak miał pewien minus- dochodziłeś do Geiszy i kasowałeś każdego generała, czy tam władcę rodu.
Medieval II Total War jest wg. mnie najlepszy (nie grałem tylko w tego najnowszego, więc go wykluczam).
Seybr
Użytkownik
#38 - Wysłana: 12 Lip 2010 17:52:16
Odpowiedz 
Darnok

Ja już w najnowszego nie grałem, ale mam parę tych Medivali ;]. Kiedyś nie trawiłem gier podzielonych na tury (głownie RTS`y). Jednak kumpel zaraził mnie Medival TW1. Następnie zagrałem w Shoguna.
Darnok
Użytkownik
#39 - Wysłana: 12 Lip 2010 18:42:54
Odpowiedz 
Seybr
No ja miałem ten komfort, że mnie od czasów Shoguna ta gra urzekła ;]
Mi to Empires nie podoba się, bo te widełki czasowe głupie są (potęga strzelby- miecz odchodzi powoli do lamusa).
jasiek1
Użytkownik
#40 - Wysłana: 12 Lip 2010 20:41:25
Odpowiedz 
Osobiście polecam Rome TW i Medieval II, całkiem przyjemnie się gra w oba zwłaszcza kampania w sieci, ale to tylko w dodatku do tego drugiego.
Empire TW, całkowita porażka według mnie. widok kampanii bardzo głupi i nie da się miasta rozwijać, po za tym nawet na szybszych kompach dość się tnie.
NEC
Użytkownik
#41 - Wysłana: 5 Cze 2012 15:02:27 - Edytowany przez: NEC
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
W Medievalu II producenci zaniedbali troche naszą nacje, ilośc miast, oraz ich położenie, nawet orzełek nie jest taki jaki powinien ale dobrze że są mody:

Tu polecam mod "Stainles steel" Wszystko bardziej rozbudowane Polska ma wiecej prowincji. Bez problemu sie instaluje. Polecam też "Call of Warhamer", przenosi nas w świat warhamera, jest też mod przenoszący nas do Śródziemia, ale jest słabszy od warhamera.

A jak ktoś lubi rycerskie klimaty to polecam "Warband" i polską edycje "Dzikie Pola", przenosimy się w okres potopu i mamy 4 grywalne nacje: Szwedów, Rosjan, Kozaków i Polaków, nie musze mówić że husaria wymiata.

Odnośnie Seri TW wyszedł ostatnio dodatek do Shoguna 2; Zmierzch samurajów. Ale to juz nie ten klimat co XVI wieczna japonia.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#42 - Wysłana: 5 Cze 2012 15:15:08
Odpowiedz 
NEC

ja korzystam z moda Gdzie Zachód spotyka się ze Wschodem
NEC
Użytkownik
#43 - Wysłana: 5 Cze 2012 15:29:04
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
ja korzystam z moda Gdzie Zachód spotyka się ze Wschodem

Szkoda że Polacy sa słabymi moderami. Jedne z najlepszych mod-ów jakie grałem sa tworzone przez Rosjan, juz od czasów WoG do trzeciej części "Hirołsow", po "Call of Warhamer" do TW. Zazwyczaj wiekszość polskich modow konczy się w połowie drogi. Tak padły np mody do Morrowinda.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Gry / Seria Total War...czyli gry historyczne, a przynajmniej na ile się da :]

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!