USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / co wybrac ;]
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
zibi
Anonimowy
#1 - Wysłana: 28 Paź 2006 18:46:42
Odpowiedz 
witam

ogulnie to grywam w fpp ale ostatnio mam zamiar zagrac w jakas strategie ;] i tu sie rodzi pytanie co wybrac z serokiej gamy gier opartych na swiecie star treka gralem w Elite Force 1 i 2 ostatnio zainstalowalem Bridge Commander ale to nadal nie to mysle o czyms w stylu Age of Empires i tak aby mozna bylo wybierac kim sie chce grac no i oczywiscie tryb sieciowy mile widziany czytalem troche o Birth of The Federation czy warto czy moze cos innego ??
januszek
Użytkownik
#2 - Wysłana: 28 Paź 2006 18:54:38
Odpowiedz 
W sapera graj...
Dj peyo
Użytkownik
#3 - Wysłana: 28 Paź 2006 19:48:42 - Edytowany przez: Dj peyo
Odpowiedz 
najlepszym rozwiazaniem bedzie armada2(jako strategia) albo starfleet command 3(jako rpg/symulator)

dlaczego mie bc?
fang
Anonimowy
#4 - Wysłana: 29 Paź 2006 09:56:36
Odpowiedz 
W listopadzie będzie ST: Legacy
reyden
Użytkownik
#5 - Wysłana: 29 Paź 2006 10:16:49
Odpowiedz 
@ DJ Peyo

Zamiast Armady II dał bym Armadę I , jest zancznie lepsza od dwójki .

Ze strategi od biedy mozna dać ST : New World i online ST:Conquest .
zibi
Anonimowy
#6 - Wysłana: 29 Paź 2006 10:43:12
Odpowiedz 
uhm sciagam Armade II to zobacze BTW januszek ty zawsze i wszedzie taki jestes ??
Qura
Użytkownik
#7 - Wysłana: 29 Paź 2006 11:00:46
Odpowiedz 
po co ściągać jak na Allegro moża orginała za grosze kupić
Seybr
Użytkownik
#8 - Wysłana: 29 Paź 2006 11:42:25
Odpowiedz 
W listopadzie będzie ST: Legacy

Ktory merytorycznie bedzie do czterech liter. Czemu? Zawiera sporo bledow zwiazanych ze swiatem ST.
Dj peyo
Użytkownik
#9 - Wysłana: 29 Paź 2006 12:28:38
Odpowiedz 
sebr juz dawno mowilem ze legacy dobry nie bedzie a ty potwierdzasz moje slowa. widze ze nieslusznie mi sie dostalo za wypowiedz ze poniewarz tworcy legacy wydali polowe kasy na licencje to gra dobra nie bedzie. o co chodzi z tymi bugami?
zibi
Anonimowy
#10 - Wysłana: 29 Paź 2006 21:56:00
Odpowiedz 
zainstalowalem Birth Of The Federation troche zawile ale jakos sobie radze na poczatku to mi Ferengi nakopali ale pozniej juz tylko lepiej pytanie tylko czy jak sie pojawia Borg to mozna cos z nim zrobic ??
Seybr
Użytkownik
#11 - Wysłana: 29 Paź 2006 22:18:30
Odpowiedz 
o co chodzi z tymi bugami?
Podam pare przykladow: Beda 4 rasy Federacja (od kiedy federacja to rasa). Dzialania maja byc w roznych galaktykach. Jak wiadomo swiat ST opiera sie o jedna galaktyke. Bedzie jakis wymyslny naped do podrozy miedzygalaktycznej.
Nie pamientam ale bedzie jakies zamieszanie historyczne.

Nie mowie juz o mocnym kompie ;].
Pah Wraith
Użytkownik
#12 - Wysłana: 30 Paź 2006 09:53:15
Odpowiedz 
To co napisałeś akurat wcale nie świadzcy o tym że gra będzie do niczego. Akurat podróże międzygalaktyczne w ST były są i będą (jeśli ST będzie).
Federacja nie jest rasą, ale określenie to jest popularne w kręgach graczy, stąd jego użycie. Nie-fanom trudniej wytłumaczyć, że jest to "zlepek ponad 150 światów członkowskich połaczonych unią... bla bla bla", łatwiej i lepiej napisac tu Federacja. Dodatkowo, jeśli legacy zahaczy o czasy ENT (a zahaczy) to nie ma mowy o żadnej Federacji :]

A zwiekszone wymagania sprzętowe to akurat nihil novi we współczesnym przemyśle rozrywkowym...

Ale jak się chce ponarzekać zanim coś się widziało...
Dj peyo
Użytkownik
#13 - Wysłana: 30 Paź 2006 13:36:49
Odpowiedz 
Akurat podróże międzygalaktyczne w ST były są i będą

to dziwne bo ja jeszcze nie widzialem statku federacji w np galaktyce andromedy(2 miliony lat sw) najdalej to chyba zapuscil sie voyager ale to byl kwadrant delta a wiec nasza galaktyka jeszcze. (jesli napisalem cos nie tak to wybaczcie ale wsystkich trekow nie ogladalem)
zibi
Anonimowy
#14 - Wysłana: 30 Paź 2006 15:56:59
Odpowiedz 
raz Enterprise-D zapedzil sie do innej galaktyki
Dj peyo
Użytkownik
#15 - Wysłana: 30 Paź 2006 16:56:39
Odpowiedz 
a o tym tez cos slyszalem tylko nie jestem pewien dokladnie co
Pah Wraith
Użytkownik
#16 - Wysłana: 30 Paź 2006 17:41:20
Odpowiedz 
1) interwencja Podróżnika zapędziła E-D do galaktyki M-33,
2) oryginalny Enterprise opuścił naszą Galaktykę dwukrotnie - raz z "własnej woli" a po raz drugi uprowadzony przez Andromedan,
3) sonda Voyager VI opuściła Mleczną Drogę, by powrócić już jako V'Ger,

starczy?
Dj peyo
Użytkownik
#17 - Wysłana: 30 Paź 2006 18:35:51
Odpowiedz 
dobra to teraz powiedz ile razy podroz ta odbyla sie wykorzystujac jakis znany bezpieczny typ napewdu?
Raptor 16
Użytkownik
#18 - Wysłana: 30 Paź 2006 19:22:05
Odpowiedz 
dobra to teraz powiedz ile razy podroz ta odbyla sie wykorzystujac jakis znany bezpieczny typ napewdu?

pewnie w przypadku Voyagera VI i raz Entka z "własnej woli"
Pah Wraith
Użytkownik
#19 - Wysłana: 30 Paź 2006 20:49:04
Odpowiedz 
teraz powiedz ile razy podroz ta odbyla sie wykorzystujac jakis znany bezpieczny typ napewdu?

A co to ma do rzeczy? Skąd wiesz, że w Legacy podróż międzygalaktyczna odbędzie się "w bezpieczny sposób"?
Anonim
Anonimowy
#20 - Wysłana: 31 Paź 2006 07:45:54
Odpowiedz 
odnośnie Borga w BotF:
jeśli pojawi sie Borg, trzeba wysłać baaaardzo potężną flotę - nawet kilkadziesiąt jednostek, w tym sporo ciężkich. Najłatwiej jest sprzątnąć sześcian grając Romulanami - ich statki mają przewagę w postaci kamuflażu co daje im dodatkową salwę.
zibi
Anonimowy
#21 - Wysłana: 31 Paź 2006 16:36:50
Odpowiedz 
odnośnie Borga w BotF:

dzieki za podpowiedz ale mam jeszcze dwa pytania: jak przekraczac granice wlasnej przestrzeni to tak jak bym chcial zaatakowac sasiedni sektor :] i drugie jak budowac posterunki gdzies w przestrzeni ??

odnośnie podrozy miedzygalaktycznych

Voyager VI wpadl hmm (czy tam bylo mowa o czarnej dziurze ??) w kazdym badz razie dobrowolnie nie opuscil drogi mlecznej
Pah Wraith
Użytkownik
#22 - Wysłana: 31 Paź 2006 17:31:43
Odpowiedz 
kazdym badz razie dobrowolnie nie opuscil drogi mlecznej

Czy chcesz zatem powiedzieć, że nie odbył tej podróży bo nie odbył jej "dobrowolnie"? Opuścił Galaktykę? Opuścił.
zibi
Anonimowy
#23 - Wysłana: 31 Paź 2006 18:05:47
Odpowiedz 
podroz odbyl jak najbardziej ale nie bylo to celowe dzialanie za pomoca napedu tylko przypadkowe wpadniecie w anomalie tak jak USS Voyager nie polecial celowo do delty jednakze Voyager IV jako V'Ger pokonal spora odleglosc tyle ze nie wiemy jaki mial naped ani ile czasu ta podroz zajela
Dj peyo
Użytkownik
#24 - Wysłana: 31 Paź 2006 23:02:48
Odpowiedz 
ale odbiegamy od legacy skoro podroze w legacy beda to napweno za pomoca jakiegos napedu a takowego federacja nie wymyslila. bug
elbereth
Moderator
#25 - Wysłana: 1 Lis 2006 00:52:28
Odpowiedz 
hm ja czytalem nieco inne spoilery do fabuły tej gry i jeśli to się potwierdzi to federacja nie musi wymyslac zadengo napedu..
zibi
Anonimowy
#26 - Wysłana: 1 Lis 2006 10:08:45
Odpowiedz 
a ja ponawiam pytanie w sprawie jak budowac posterunki w botf a przy okazji jak mozna zdobyc dilithium ??
Dj peyo
Użytkownik
#27 - Wysłana: 1 Lis 2006 16:40:01
Odpowiedz 
botf???? czyzbym nie znal tytulu czy tylko go nie kumam???? przypomnijcie mi. ..?... of the federation
Hazrall
Użytkownik
#28 - Wysłana: 1 Lis 2006 17:50:54
Odpowiedz 
Birth Of The Federation Było o niej parę postów wcześniej
Dj peyo
Użytkownik
#29 - Wysłana: 6 Lis 2006 15:59:40
Odpowiedz 
to ja teraz z troche innej beczki
w co jesli chodzi o treka mozna najlepiej pograc pod katem multi??
chce sobie pograc w treka w sieci. co byscie mi polecili??? oprocz BC
zibi
Anonimowy
#30 - Wysłana: 6 Lis 2006 16:45:33
Odpowiedz 
Elite Force 1 i 2 aktualnie gram w BOTF ale jak narazie to single zeby sie przyzwyczajac do sieci ;D
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Gry / co wybrac ;]

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!