USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Phoenix - Sesja
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  32  33  34  35  36  »» 
Autor Wiadomość
theczarek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:05:21 - Edytowany przez: theczarek
„Dziennik Kapitański USS Phoenix NCC-66908
Data Gwiezdna 43532.3
Kapitan : Marcin Sieciński
Wraz z tym wpisem oficjalnie obejmuję dowództwo na USS Phoenix.
W świetle zaistniałych wydarzeń nazwa Phoenix okazuje się niezwykle trafna. Okręt odradza się jak Feniks z popiołów. Admirał Liaxi przekazując mi rozkaz objęcia dowództwa wspominała że dowództwo floty długo wahało się czy nie złomować okrętu. Dziś trudno uwierzyć, że Romulańskie dystruptory zamieniły ten piękny okręt w pustą skorupę.
Phoenix to kompletnie nowy okręt, z nową załogą.
Mój pierwszy oficer powinien się wkrótce zjawić jego prom wkrótce przybędzie do Bazy 39. Znając Vulkańską skrupulatność powinien pojawić się zaraz po przybyciu na stację.
Nie miałem okazji go dotąd poznać – nieco dziwi zdziwiło mnie że flota przydzieliła mi wykonawczego o specjalizacji naukowej, podobnie jak moja. Być może mają wobec Phoenixa jakieś szczególne plany... A może taki wybór ma stanowić przeciwwagę dla mojego drugiego oficera i jednocześnie oficera taktycznego – Komandora Porucznika Michaela Spruance.
Ponieważ przybył na pokład wcześniej miałem okazję go poznać. Nie trzeba było zaglądać do akt by wiedzieć by domyślić się, że został wychowany wśród Klingonów...
Szef maszynowni, Darz Parrin zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie – gdyby nie jego Boliańskie zdolności organizacyjne prace nad Phoenixem nie zostałyby ukończone na czas.
Największą enigmą pozostaje dla mnie doktor S’rrel – nigdy wcześniej pracowałem z Caitaininem i szczerze mówiąc nie wiem do końca czego się po pani doktor spodziewać. Z niecierpliwością oczekuję jej pojawienia się na pokładzie.
Napięty harmonogram sprawił, że większość obsady mostka znam głównie z akt – będziemy mieli się okazję poznać lepiej już wkrótce. Ostatnie ekipy techniczne wkrótce puszczą mostek – USS Phoenix jest gotów do lotu próbnego...”

Kapitan Sieciński: Aktualnie przeglądasz w swoim gabinecie raporty ekip technicznych na temat końcowych prac na USS Phoenix. Oczekujesz na zjawienie się twojego pierwszego oficera Xona z Vulkanu

Komandor Porucznik Michael Spruance: Przybyłeś na pokład Phoenixa dwa dni wcześniej i zdążyłeś zapoznać się już z kapitanem, większością swoich ludzi oraz głównym inżynierem. Aktualnie znajdujesz się w sali Transportera nr 3 i oczekujesz na pojawienie się pozostałych członków załogi w tym Twojego bezpośredniego przełożonego Komandora Xona oraz twojego zastępcy – Porucznika Jasona Darnoka.

Reszta drużyny: Spotkaliście się dopiero w przesyłowni Bazy 39 i po oficjalnych uprzejmościach stanęliście na platformie teleportera. Po chwili świat przed waszymi oczyma zamigotał i znaleźliście się w pomieszczeniu ttransportera na USS Phoenix.
Widzicie postać waterhousea i funkcjonariuszy ochrony.

[Jak zapewne się domyślacie Baza Gwiezdna 39 znajduje się w pobliżu Romulańskiej strefy neutralnej. Proronuję by każdy opisał po trochu swój wygląd zewnętrzny.]
Darnok
Użytkownik
#2 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:10:19 - Edytowany przez: Darnok
Wysokość: 189cm
Twarz zmęczona, widać, że jej nie pielęgnował.
*Poddenerwowany całą sytuacją*, Ciekawe, czy Spruance jast taki, jakiego go opisują- Trzeba go bliżej poznać, by się z nim zaprzyjaźnić, Dziwnie zamyślony ten szpiczastouszy, może do Niego zagadam?
Picard
Użytkownik
#3 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:18:45
Człowiek średniego wzrosytu w srednim wieku, z żednącymi ciemnymi włosami. Bardzo ciekaw jestem jak ułoży sięmoja wspołpraca z załoga. Szczegłonie intrygująca wydaje mie osoba pana Xona- oficer o podobnych zainteresowaniach.
James T Kirk
Użytkownik
#4 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:19:50
Brunet, Wzrost: 184 cm -szczupły. W prawej ręce ma klatke z kotem a w lewej trzyma neseser ze swoimi rzeczami
Stoi na płycie transportera i myśli *: Co to laska obsługuje transporter? Fajna, chyba Betazoidka... Musze ją poznać bliżej *ale na głos mówi* Porucznik O`Neil melduje się na służbę
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:31:02 - Edytowany przez: Q__
Blady wysoki Wolkan, ponad 190cm, szczupły.
Pojawiam się w transporterze. Komandor Xon melduje sie na rokaz
Picard
Użytkownik
#6 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:35:45
Odkłada na chwile PAD z notatkami zawierajacymi dane załogi. Patrzy sie przez okno w głąb gwiezdnej pustki, gdzie w oddali kryje sie terytorium Romulan- po chwili odwraca sie by spojrzec na zdjecie zmarlej zony. ,,Czy Romulaną zdarza sie byś takimi samymi bestiami jakimi okazali sie Kardasjanie? Obysmy nie mieli okazji sie przekonac. Nigdy nie ufałem imperialistą.."
Picard
Użytkownik
#7 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:41:31
Znowu z spoglada w dane zalogii: ,,Gdzie oni do licha sie podziewaja? Pierwszy powinien sie juz do mnie zglosci..."
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:47:46
Wygłosiłem swoje zdanie w przestrzeń nie wiedząc kto bedzie czekał w pomieszczeniu transportera. Teraz stoję i czekam na odpowiedź.
Picard
Użytkownik
#9 - Wysłana: 5 Wrz 2006 21:52:51 - Edytowany przez: Picard
Q__

,,Posłałem po mojego pierwszego oficera komitet powitalny. Czyżby zabądzili po drodze? Trudno o dobrą pomoc w tych dniach..."
James T Kirk
Użytkownik
#10 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:02:11
*Kot O`Neila zaczyna sie niecierpliwie rzucać w klatce-jego właścicel wyraźnie tym zażenowany zwraca się w stronę kom. Xona i mówi*: Sir, prosze o pozwolenie udania sie do mojej kwatery w celu wypuszczenia mojego kota? *jednocześnie puszcza oko do betazedki przy konsoli*
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:07:28 - Edytowany przez: Q__
James T Kirk

-Zezwalam - odpowiada Xon beznamiętnie. Stoi nieruchomo czekając aż zostanie przywitany przez kogoś z pełniących wachtę, w kabinie transportera, który wskaże mu drogę do kajuty kapitana. W dłoni trzyma przed soba PAD na którym przegląda dossier członków załogi.
theczarek
Użytkownik
#12 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:11:36 - Edytowany przez: theczarek
Porucznik Darnok
Porucznik Kostenko
Komandor Spruance

Zauważają jak Porucznik O'Niel mruga w stronę operatorki teleportera...
James T Kirk
Użytkownik
#13 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:14:09
-Zbytek łaski- pomyślał O`Neil. Odwraca sie na pięcie i wychodzi . Szybko znajduję swoją kajutę, wypuszcza kota i wraca do pomieszczenia transportera.
Picard
Użytkownik
#14 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:14:47
Kaze komputerowi właczyć nagranie ,,O fortuna" Carla Orffa. Czekajac z niecierpliwoscia na pojawienie sie mojego pierwszego...
waterhouse
Moderator
#15 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:15:51
komandor Spruance : 180 cm wrostu, czarne włosy, przecietnie zbudowany

Witam na pokładzie USS Phoenix - mówi spokojnym głosem, podchodząc jednocześnie do postaci stojących na płycie transportera.

Proszę za mną - rzuca, nie dająć nikomu czas na odpowiedź.
Karo
Użytkownik
#16 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:17:11
właśnie się zmaterializowałam średniego wzrostu, krótkie ciemne włosy widzę ciekawy komitet powitalny najsympatyczniej z całego towarzystwa wygląda kot
theczarek
Użytkownik
#17 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:17:47
Wszyscy podążacie za komandorem Spruance.
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:18:42
waterhouse

-Sekundę, komandorze poruczniku, nie oddał Pan honorów starszmu stopniem - mówi Xon beznamiętnie.
Karo
Użytkownik
#19 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:20:01
starając się nie rzucać w oczy starszyźnie grzecznie podążam gdzie mnie skierują
theczarek
Użytkownik
#20 - Wysłana: 5 Wrz 2006 22:40:21
Karo
Jeden z ludzi Spruance'a odprowadza cię i pokazuje kwaterę.
theczarek
Użytkownik
#21 - Wysłana: 5 Wrz 2006 23:19:33 - Edytowany przez: theczarek
Picard

Wpewnej chwili tony Oh Fortuna zakłuca wysoki to sygnału komunikacji wewnętrznej. Odruchowo naciskasz na panelu funkcję odebrania połaczenia. Oficer pełniący akurat wachtę przy stanowisku komunikacji informuje cię:

Sir, wiadomość z Bazy 39. Doktor S’rrel przybędzie za dziesięć minut.
waterhouse
Moderator
#22 - Wysłana: 6 Wrz 2006 01:36:18
Q__
Sekundę, komandorze poruczniku, nie oddał Pan honorów starszmu stopniem - mówi Xon beznamiętnie.

Nie rozumiem. Czego Pan oczekiwał? - Spruance wydaje się lekko zaskoczony.
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 6 Wrz 2006 03:07:29
waterhouse

-Komandorze poruczniku, oczekiwałem, że regulaminowo nas Pan powita, przedstawi się i powie dokąd nas prowadzi. - Odpowiedział Xon monotonnym głosem, lekko komicznie unosząc brwi. - Czy znajdujemy się w obliczu sytuacji, która zmusza Pana, i zapewne nas wszystkich, do pośpiechu czy też... - nie dokończył zdania.
Alex
Użytkownik
#24 - Wysłana: 6 Wrz 2006 08:15:06
Porucznik Kostenko, sredniego wzrostu (165cm), zielone oczy, włosy kręcone koloru kasztanowego.
Materializując się wraz ze swoimi wspóltowarzyszami nie dala po sobie poznac ze wyczuwa ich zdenerwowanie
"czasami lepiej byloby wylaczyc ta empatie"- pomyslalam...
Betaziodka obslugujaca transporter usmiechnela sie. "ten O'Neil za duzo sobie wyobraza." zwrocila sie do mnie telepatycznie.

"Komandorze, porucznik Kostenko melduje się na rozkaz" powiedzialam na glos do komandora

po zejsciu z platformy, niosac w rece swoj PADD udaję sie za komandorem
waterhouse
Moderator
#25 - Wysłana: 6 Wrz 2006 13:06:47 - Edytowany przez: waterhouse
Q__

-Komandorze poruczniku, oczekiwałem, że regulaminowo nas Pan powita, przedstawi się i powie dokąd nas prowadzi. - Odpowiedział Xon monotonnym głosem, lekko komicznie unosząc brwi. - Czy znajdujemy się w obliczu sytuacji, która zmusza Pana, i zapewne nas wszystkich, do pośpiechu czy też... - nie dokończył zdania.

Czego on jeszcze chce - zastanawiał się Spruance.

"Komnador Porucznik Michael Spruance melduje sie na rozkaz. Kapitan Siciński oczekuje Państwa z niecierpliwością. " rzucił Spruance nieco rozbawionym głosem do całej grupki.

"Czy Pana wymagania dotyczące formalności zostały już zaspokojone?" zapytał Spruance, taksując Vulkana wzrokiem " A moze mam zacytować historię Federacji, ew. przebieg kariery mojej i moich rodziców i dziadków"? - zapytał sarkastycznie oficer taktyczny.
Darnok
Użytkownik
#26 - Wysłana: 6 Wrz 2006 13:14:44 - Edytowany przez: Darnok
rzucił Spruance nieco rozbawionym głosem do całej grupki.

Czekam na ruch Komandorów i Kapitana- Nie ładnie jest się pchać przed siebie. Czekam, aż przydzielą mi kwatere. Nie moge się doczekać spotkania na statku z rodziną.

Offtop- Dlatego pisze, że minimum 2 posty. Widzicie co się dzieje? nie było mnie i teraz nie rozumiem do konca sytuacji...
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 6 Wrz 2006 15:50:04 - Edytowany przez: Q__
waterhouse

-Dziękuję, komandorze poruczniku, niech Pan nas prowadzi do kapitana - odpowiedział spokojnie Xon - proszę też na przyszłość bardziej przestrzegać regulaminu, chyba, że ma Pan istotne powody by od niego odstąpić. Widzac Pańskie neregulaminowe zachowanie mogłem zakładać, że ogłoszono co najmniej alarm bojowy. I jeszcze jedno, wasze ludzkie emocje okazywane są tak wyraźnie, że nie sposób ich nie rozpoznawać, wyczułem więc w Pańskim głosie sarkazm. Wolał bym go nie czuć kiedy Pan rozmawia ze starszym stopniem. Mimo wszystko mam nadzieję, że nasza współpraca potoczy się jak najlepiej. To wszystko co miałem do powiedzenia, teraz możemy udać się do kapitana.
Darnok
Użytkownik
#28 - Wysłana: 6 Wrz 2006 16:22:54
W najbliższym stosownym momencie udam się do mojej kwatery. Rozglądam się też za stołówką... nie chce szukać jej podczas pory obiadowej. *Uśmiecham się z politowaniem w strone Komandora Spruance* a korzystając z tego, że jestem za Xon'em (na to chyba wychodzi...) patrze się krzywo nań.
theczarek
Użytkownik
#29 - Wysłana: 6 Wrz 2006 16:27:27
Komandor Spruance: Zauwazasz jak jeden z nowo przybyłych poruczników (ten który się nie zameldował) w mundurze departamentu operacyjnego z politowaniem uśmiecha się w twoją stronę a potem potem robi krzywą mine w stronę Komandora Xona

Komandor Xon:
Nie zauważasz zachowania Porucznika Darnoka
Darnok
Użytkownik
#30 - Wysłana: 6 Wrz 2006 16:33:31
Teraz patrze się w strone Spruance i staje na baczność: Porucznik Darnok melduje się na służbę!

Pskompletnie o tym zapomniałem...)
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  32  33  34  35  36  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Phoenix - Sesja

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!