USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  76  77  »» 
Autor Wiadomość
Darnok
Użytkownik
#241 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:43:01
Darnok

Gdzie ten kapitan?

Jak wolisz moja postać zawsze moze chwilowo przejąc dowództwo

Mi to tam obojętne czy marudzi Volcan, czy Człowiek, czy Klingon, Betazoid
Q__
Moderator
#242 - Wysłana: 5 Wrz 2006 17:00:22
Darnok

Mi to tam obojętne czy marudzi Volcan, czy Człowiek, czy Klingon, Betazoid

Mi też, po prostu chciałbym rozpocząć grę...
Darnok
Użytkownik
#243 - Wysłana: 5 Wrz 2006 17:02:26
Mi też, po prostu chciałbym rozpocząć grę...
Ja też :/
Picard
Użytkownik
#244 - Wysłana: 5 Wrz 2006 17:38:12 - Edytowany przez: Picard
Q__
Darnok

Poczekajcje jeszcze dzis do 20, OK! Acha, jak nazwya sie nasz stek i jaki manumer seryjny- NCC ???

[/i]Juz niedłogo, jeszcze dzis...[i]
theczarek
Użytkownik
#245 - Wysłana: 5 Wrz 2006 18:05:31
Picard

USS Phoenix NCC-66908

Nebula w konfiguracji Sutherland
Q__
Moderator
#246 - Wysłana: 5 Wrz 2006 18:24:45
Picard

Poczekajcje jeszcze dzis do 20, OK!

Poczekamy nawet do 21 Kapitanie. Ale nie dłużej.
Darnok
Użytkownik
#247 - Wysłana: 5 Wrz 2006 18:29:59
Żona czeka Kapitanie
theczarek
Użytkownik
#248 - Wysłana: 5 Wrz 2006 18:33:36
Żona czeka Kapitanie

Jak Twoja żona czeka na Kapitana to na Twoim miejscu zaczałbym się martwić.
Darnok
Użytkownik
#249 - Wysłana: 5 Wrz 2006 18:38:51
Nie tOna też w służbie
Jurgen
Moderator
#250 - Wysłana: 5 Wrz 2006 19:24:38
jak nazwya sie nasz stek i jaki manumer seryjny- NCC

Dawno nie słyszałem tak dobrego tekstu .
Darnok
Użytkownik
#251 - Wysłana: 5 Wrz 2006 19:35:07
Ja nie nazywam czegoś, co zaraz zjem
Hazrall
Użytkownik
#252 - Wysłana: 5 Wrz 2006 19:58:21
Która godzina: redy??set go!
Darnok
Użytkownik
#253 - Wysłana: 5 Wrz 2006 19:59:08
Melduje się Kapitanie
James T Kirk
Użytkownik
#254 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:00:15
set go!

Raczej: ,,engage,,.
theczarek
Użytkownik
#255 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:12:43
JAK JUż NAPISAłEM STARTUJEMY O 21 - OPIS JUż POWSTAJE.

Pan Picard ma jeszcze szanse dal pierwszego opisu wystarczy mi imię i mazwisko jego postaci...
Q__
Moderator
#256 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:12:55
Jurgen

Dawno nie słyszałem tak dobrego tekstu

Uprasza się nie smiać z kapitana

James T Kirk

Raczej: ,,engage,,.

Wydanie akurat tej komendy pod nieobecnosć kapitana leży w moich kompetencjach, a dokładniej komandora Xon'a...
Picard
Użytkownik
#257 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:18:13
Może być:
Urodził się w 30 maja 2322 roku jako syn Joanny i Józefa Sicińskich w miasteczku Gostynin, w kraju zwanym Polska mieszczącym się na planecie Ziemia. Wczesne dzieciństwo spędził pomagając rodzącą prowadzić sklep z pamiątkami oferującym turysta wierne kopie miejscowych artefaktów oraz oryginalne, unikatowe skały z okresu glacjalnego, który uformowały oblicze rodzinnej okolicy Siećińskiego. To właśnie owa praca była początkiem pasji Marcina do znalezisk i zaczątkiem jego późniejszego zainteresowań szeroko pojętą przeszłością tak własnej planety jak i obcych światów. W młodości stykał się często z dziełami krajowych pisarzy takich jak Stanisław Lem, które wywarły na nim na tyle mocne wrażenie, iż postanowił on wstąpić do Akademii Floty Gwiezdnej. Gdy tylko osiągną wiek dojrzały zrealizował swój zamiar- studiował przez cztery lata w rzeczonej Akademii we Francji. Jego pierwszym przydziałem po zakończeniu nauki była planeta Wulkan gdzie brał aktywny udział w wykopaliskach w pozostałościach pre-surakowego osadnictwa. W tym też czasie poznał swoją przyszłą żone, zbiegłą z Bajo uchodźczynie polityczną Selkit Sizal, która znalazła na Wulkanie schronienie przed prześladującymi ją Kardasjanami. Sizal stała się wrogiem władz okupacyjnych Bajo po tym jak wyszło na jaw, iż potajemnie publikowała szeregu prac dokumentujących historie Bajo i głoszących, ze to mieszkańcy tej planety dotarli na Kardassia Prima dużo wcześniej niż Kardasjanie pojawili się na Bajo i przejęli tam władze. Po roku znajomości ona i Marcin- zbliżeni za sprawą wspólnej pasji odkrywania tajemnic przeszłości oraz wzajemnym zauroczeniem zawarli związek małżeński. Nieco później Marcin został rozkazem Floty przeniesiony na Deep Space Five a wraz z nim udal się tam jego nowa małżonka Selkit. Niestyty ich związek skończył się nagle gdy Marcin odkrył, iż posługując się jego kodami dostępu wykrada ona potajemnie informacje na temat technologii obronnej Federacji i udostępnia jej poprzez pośredników bajorańskiemu ruchowi oporu. Wywiad Federacji również był na tropie poczynań Sizal i udaremnił dalszy jej dalsza działalność- samej podejrzanej jednak nie udało się schwytać. O pomoc w jej ucieczce podejrzewano Marcina- ten jednak mimo zapewnień, żony iż wiedza przez nią pozyskana może posłużyć jej ludowi do wyrwania się spod kardasjanskiej dominacji, i naleganiom by małżonek zbiegł wraz z nią nie zdecydował się na ucieczkę. Pomimo tego postawiono mu formalne zarzuty współpracy ze szpiegiem- oficjalne śledztwo jednak oczyściło całkowicie Marcina z tych zarzutów. Po tym tragicznym rozstaniu porzucił on egzo-archeologie na rzecz specjalności dówdczej. Po zdanym egzaminie na dowódcę dostał przydział na USS Bonestell okret klasy Oberth gdzie spędził szereg lat ,podczas misji badawczych wdrażając się arkany dowodzenia. Jego zasługi jako młodego oficera zostały zauważone przez dowództwo, które w 2350 roku promowało go na komandora i przeniosło na USS Galaxy na stanowisko pierwszego oficera poległego w czasie potyczki z Kardasjanami. Wojna z tą rasą właśnie się rozpoczęła i rzeczony NCC-71806 został oddelegowany do najniebezpieczniejszych zadań. Specjalnym rodzajami misji jaki był owemu okrętowi wyznaczany były szybkie rajdy na terytorium wroga i niszczenie jego konwojów zaopatrzeniowych. Marcin wsławił się w czasie tych misji odwagą i pomysłowością nie tylko jako wykonawca rozkazów kapitana ale także jako autor wielu rozwiązań, które nie raz pomagały wykonać zadanie. Podczas jednej z misji zleconych prze wywiad Federacji USS Galaxy przechwycić miał statek badawczy Kardasjan, który badal jedną z burz jonowych w pobliżu obszaru Bydlance. Załoga tego okrętu pracowała nad pozyskaniem nowego rodzaju broni wykorzystuajcej siłe burzy jonowej do niszczenia okrętów Federacji. Ja ksie okazało do projektu tego oddelegowany tez został sadystyczny dowódca jednego z bajorańskich obozów pracy, Gul Darhe'el majacy dostarczyc wieźniów do drugiej fazy eksperymentu polegającej na opracowaniu specjalnego rodzaju nanitów
, które miały być rozprowadzone w szeregach Floty przez kardasjanskich agentów i w zetknięciu z nową bronia Kardasii powielajaca burze jonowa miały powodować nagła i śmiertelną reakcja załóg znajduajcyh się na zaatakowanych okrętach. Grupie wypadowej, atakującej ow statek badawczy dowodzonej przez Siecińskiego nie tylko udało się skasowac rdzeń pamięci na tamtej jednostce ale tez kompletnie zniszczyc prototypy naintow. Wtedy także Marcin dowiedział się, iż jego zona została pochwycona przez Kardasjan i znalazła się w obozie pracy dowodzonym przez Gul Darhe'el- oficjalnie małżonkę Siecińskiego uważa się za zmarłą. Marcin został odznaczony za owa akcje zaś po zakończeniu działań wojennych został uhonorowany awansem na kapitana i przeniesiony na USS Phoenix NCC-66908 w charakterze dowódcy.
Q__
Moderator
#258 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:20:33
Picard

- Witamy na pokładzie Sir!
Darnok
Użytkownik
#259 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:23:52
Ty nie za wiele tego bohaterstwa?
Picard
Użytkownik
#260 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:27:15
Darnok

w koncu mam być kapitanem,czyż nie? Jakies zasługi na koncie miec musze...Kiedy zaczynamy?
James T Kirk
Użytkownik
#261 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:27:51
Ty nie za wiele tego bohaterstwa?

Nazwisko zobowiązuje.
James T Kirk
Użytkownik
#262 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:30:35
Kiedy zaczynamy?

theczarek stwierdził że o 21.

Skoro wiemy że akcja dzieje się w trzecim sezonie TNG to wypadałoby ustalić obecną Datę Gwiezdną.
Picard
Użytkownik
#263 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:31:38
James T Kirk

Nazwisko zobowiązuje.

Poaz tym pamietac nalezy, ze zostały postawione mi oficialne zarzuty i z racji przezyc nie jestm dobrze nastawiony do Kardasian. Wiec nie jestm chyba przesłodzoną postacia?
Darnok
Użytkownik
#264 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:32:12
Uratowałeś świat to się liczy
James T Kirk
Użytkownik
#265 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:33:10
Ustalę dzisiejszą DG ale powiedzcie mi tylko który jest dzisaj dzień roku. ( A nie data )
Q__
Moderator
#266 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:37:32 - Edytowany przez: Q__
Mieliśmy grać w czasach TNG, nie DS9, proponuję początek równoczesny z początkiem pierwszego odcinka TNG.

(No i mieliśmy grać w innym topicu, a tu tylko komentować.)
Picard
Użytkownik
#267 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:38:39
Q__

Ale wojna z Kardas miała miejsce przed wydarzeniam prezentowanymi w TNG...
Darnok
Użytkownik
#268 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:38:57 - Edytowany przez: Darnok
Ja chce z borgiem walczyć! do tego mnie stworzono
Picard zróbmy tak jak z enterprise to inny świat, gdzie losy potoczyły się inaczej
Picard
Użytkownik
#269 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:40:22
Darnok

Uratowałeś świat

Ja tylko wykonywałem rozkazy...
James T Kirk
Użytkownik
#270 - Wysłana: 5 Wrz 2006 20:40:51
Mówiłem o trzecim sezonie TNG a nie DS9-tak ustalił theczarek. Ale dobrze, skoro chcecie to dajemy DG 43,002.88 co daje 1 stycznia 2366 roku godzine 21.
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  76  77  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!