USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum
 Strona:  ««  1  2  3  ...  71  72  73  74  75  76  77 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#2281 - Wysłana: 8 Kwi 2008 18:25:17
kanna
Bashir

Mam prospozycje, aby czas dopuszczalnie reakcji gracza skrócic do 24/48 h. Co Wy na to?
Jestem za.

Akceptuję. Jeśli Domko nie pojawi się do jutra, przejmuje postać na chwilę.

Bashir

Mam wrażenie, że Eviva nie zagląda do tego topicu :]

Albo ma w d*** co tu piszemy ;]]
Eviva
Użytkownik
#2282 - Wysłana: 8 Kwi 2008 18:36:19
Nonono! Nie ma w d... tylko sama jest jeszcze d... jeśli chodzi o te rzeczy. Dajcie czas babiszonowi, podszkoli się.
Eviva
Użytkownik
#2283 - Wysłana: 8 Kwi 2008 18:39:57 - Edytowany przez: Eviva
Eviva, Grigorius

Ostatnia szansa: czy jesteście w stanie poprowadzić swoje postacie z sensem, czy mam się nimi zająć po swojemu?

Cholera nagła! Postaram się, ale trudno prowadzić postać bez jakiegokolwiek indywidualnego charakteru, a do tego się to sprowadza. Taka marionetkowość zabija wszelką spontaniczność.
Q__
Moderator
#2284 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:14:43
Eviva

Nie ma w d... tylko sama jest jeszcze d... jeśli chodzi o te rzeczy. Dajcie czas babiszonowi, podszkoli się.

Noo, po takiej samokrytyce postaram sie być wyrozumiały.

Cholera nagła! Postaram się, ale trudno prowadzić postać bez jakiegokolwiek indywidualnego charakteru, a do tego się to sprowadza.

Eeee tam. Charakter postać ma prawo mieć (ba, jest to w cenie), tylko reguł gry ma nie łamać. One są w RPG jak prawa fizyki...
Grigorius
Użytkownik
#2285 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:23:29
Postaram się, ale trudno prowadzić postać bez jakiegokolwiek indywidualnego charakteru, a do tego się to sprowadza.
Eviva
Nie baw się w Borg.
kanna
Użytkownik
#2286 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:24:47
Eviva

No ja juz na prawde nie rozumiem Ja gram pierwszy raz i udało mi sie zasady opanowac, Dragon podobnie, jak sie wydaje... A Ty co?
Jurgen
Moderator
#2287 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:44:05
Charakter postać ma prawo mieć (ba, jest to w cenie), tylko reguł gry ma nie łamać.

Przejrzyj zachowania naszych postaci, a przynajmniej części - niektóre z nich z pewnością mają charaktery. Albo raczej charakterki. Nawet Xon.
Eviva
Użytkownik
#2288 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:47:40
A Ty co?

Ostrzegałam, zdaje się, że bywam niekumata. Gdy pierwszy raz robiłam pantomogram, to też bałam się potem pokazać instruktorce na oczy.
Madame Picard
Moderator
#2289 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:22:18
kanna
No ja juz na prawde nie rozumiem Ja gram pierwszy raz i udało mi sie zasady opanowac, Dragon podobnie, jak sie wydaje...
No właśnie. Ja też się na początku myliłam, bo pierwszy raz się w to bawię, ale to w sumie nie jest takie trudne. Steruje się swoją postacią tak jak steruje się swoją osobą w życiu. W życiu też nie mamy pewności co do tego, czy nasze działania będą miały rzeczywiście takie efekty, jakie sobie zamierzamy.

Jurgen
niektóre z nich z pewnością mają charaktery. Albo raczej charakterki. Nawet Xon.
Zwłaszcza Xon...
Bashir
Moderator
#2290 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:31:50
Ja też gram pierwszy raz. Zrób to co mówił Jurgen i poczytaj trochę od początku ten topic i ten z sesją i powinnaś wiedzieć ...
Q__
Moderator
#2291 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:56:07
Jurgen

Nawet Xon

Zwłaszcza Xon.
Jurgen
Moderator
#2292 - Wysłana: 8 Kwi 2008 22:26:40
Q__, to ja skorzystam z okazji (wiem, że stop był), że nasz inżynier sie nie odzywa i załatwię jeszcze jedna sprawę, którą trzeba przed startem załatwić...
waterhouse
Moderator
#2293 - Wysłana: 9 Kwi 2008 01:37:40
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=7&topic=2267&page=0#1

pozwoliłem sobie, po dyskusji z Q, spisać zasady gry i otworzyć nowy wątek.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  71  72  73  74  75  76  77 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!