USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum
 Strona:  ««  1  2  ...  6  7  8  9  10  ...  76  77  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#211 - Wysłana: 5 Wrz 2006 00:13:46
Qura

O ile się nie mylę nie przygotowałeś jeszcze opisu swojego bohatera, i jego funkcji, przynajmniej nie ma go na podawnej przez MG liście załogi...

ps. poglądy, wypowiedzi i zachowania komandora Xona nie są moimi poglądami, wypowiedziami i zachowaniami
Qura
Użytkownik
#212 - Wysłana: 5 Wrz 2006 00:16:39
Nigdy w to nie grałem i najpierw chciałbym zobaczyć jak Wam pójdzie. W przyszłości nie wykluczam.
Q__
Moderator
#213 - Wysłana: 5 Wrz 2006 00:28:19
Qura

chciałbym zobaczyć jak Wam pójdzie.

Sam jestem niezwykle ciekaw.

theczarek

Wydaje mi się, że musimy umówić sie w jaki sposób będziemy oznaczać w tym topicu wypowiedzi postaci by nie myliły się z normalnymi wypowiedziami graczy...
Darnok
Użytkownik
#214 - Wysłana: 5 Wrz 2006 08:15:15
Wydaje mi się, że musimy umówić sie w jaki sposób będziemy oznaczać w tym topicu wypowiedzi postaci by nie myliły się z normalnymi wypowiedziami graczy...

To co robią w tym momencie, zaznaczamy *czynność, albo co myśli*. Dialogi - . I to chyba wystarczy.
Q__
Moderator
#215 - Wysłana: 5 Wrz 2006 09:02:29
Odnoszę, wrażenie, że zaczynając grę stworzyliśmy sobie niniejszym przedsmak Star Trek Online
Alex
Użytkownik
#216 - Wysłana: 5 Wrz 2006 12:10:53
jutro obiecuje cosik napisac... dzis pierwszy dzien w pracy...:/
theczarek
Użytkownik
#217 - Wysłana: 5 Wrz 2006 12:40:13
Alex

Ja nadal oczekuję na jednego pana więc spoko...
Q__
Moderator
#218 - Wysłana: 5 Wrz 2006 12:45:53
theczarek

nadal oczekuję na jednego pana

Pana Kapitana?
Picard
Użytkownik
#219 - Wysłana: 5 Wrz 2006 13:08:48
Q__

Czyli tylko ja- wieczorem juz bede gotow... na fuszerke odnosnie zyciorysu mnie nie stac!
theczarek
Użytkownik
#220 - Wysłana: 5 Wrz 2006 13:16:01
Uwaga Kapitan USS Phoenix NCC-66908 ma się zameldować na pokładze do godziny 20. Nie objęcie stanowska na czas jest naruszeniem paragrafu 23 regulaminu Floty Gwiezdnej: Odmowa wykonania rozkazu..

Uwaga Oficer Kontroli Lotu USS Phoenix NCC-66908 jest proszona o uzupełnienie personaliów.

Planowany czas odlotu USS PHoenix z Bazy Gwiezdnej 39 21:00
theczarek
Użytkownik
#221 - Wysłana: 5 Wrz 2006 13:20:26 - Edytowany przez: theczarek
Picard
Zawsze możesz dać mi ogólne streszczenie a szczegóły dopracować później - na potrzeby zmontowania współczniników wystarczy.
A dokładny życiorys (choć jak najbardziej wskazany ) jie jest konieczny dla wprowadzenia które pojawi się w pierwszym poście przygody.
Jak się nie wyrobisz to wystarczy że podasz same Imię i Nazwisko na dziś starczy.
Q__
Moderator
#222 - Wysłana: 5 Wrz 2006 13:23:29
Ja jeszcze w sprawie: w jaki sposób będziemy oznaczać w tym topicu wypowiedzi postaci by nie myliły się z normalnymi wypowiedziami graczy...

Proponuję by teksty dziejące się w świecie gry pisać jak nasz MG grubą czcionką, a do tego jak proponuje Darnok: To co robią w tym momencie, zaznaczamy *czynność, albo co myśli*. Dialogi - .
theczarek
Użytkownik
#223 - Wysłana: 5 Wrz 2006 13:33:07
Ja mam następukącą koncepcję:

1)Wypowiedzi kursywą

2)Opisy czynności itp (myśli zwykle się nie wyjawia inaczej niż w dialogu) normalnie.

Proponuję by samą grę przenieść do nowego wątku w ten sposób osoby które będą chciały się włączyć do gry lub śledzić ją nie będą musiały szukać gdzie kończą się sprawy organizacyjne a zaczyna gra . (Po 7 lub 8 stronach)

Ten wątek pozostanie otwarty w celach komentarzy załatwiania spraw organizaczyjnych itp.
Q__
Moderator
#224 - Wysłana: 5 Wrz 2006 13:35:31
theczarek

W takiej sytuacji, ten topic bedzie dyskusją o grze, a tam będzie sie tylko grać...Ok. Wypadało by tylko poprosić Modów, by stamtąd usuwali wszelkie OT.
theczarek
Użytkownik
#225 - Wysłana: 5 Wrz 2006 15:39:57 - Edytowany przez: theczarek
Oto prawie ostateczny startowy skład załogi.
Bark już tylko urodzonego przywódcy który bedzie kontynuwał dumną tradycję Pike'a, Kirka i Picarda

Komndor Xon z Vulcanu - Volcan - Pierwszy Oficer, gracz Q__
Porucznik Jason Darnok - Czlowiek - Szef Ochrony, gracz Dranok
Porucznik Alexandra Kostenko - Człowiek (1/4 Betazoid) - Główny Oficer Operacyjny, garcz Alex
Chorąży Zina Peer - Betazoid - Oficer Kontroli Lotu, gracz Karo
Porucznik Seth O'Neil - Człowiek - Oficer Naukowy - sekcja gwiezdnej kartografii, Garcz James T. Kirk
Komandor Porucznik Michael Spruance - Czlowiek - Oficer Takyczny (i drug Oficer), gracz waterhouse
Q__
Moderator
#226 - Wysłana: 5 Wrz 2006 15:44:28
theczarek

urodzonego przywódcy który bedzie kontynuwał dumną tradycję Pike'a, Kirka i Picarda

A już się bałem się, że wspomnisz tradycje Archera i Kaśki

Karo

Zina - mam nadzieję, że skojarzenie z Xeną jest czysto fonetyczne... (Choć skoro był "Hercules w Kosmosie", to teoretycznie...)
Darnok
Użytkownik
#227 - Wysłana: 5 Wrz 2006 15:54:46
Komandor Porucznik Michael Spruance - Czlowiek - Oficer Takyczny (i drug Oficer), gracz waterhouse

Oby nie byl zbyt surowy
Hazrall
Użytkownik
#228 - Wysłana: 5 Wrz 2006 15:57:19 - Edytowany przez: Hazrall
Widzę że kobietki ukochały sobie rasę Betazoid
PS Darnok zalecam nie wychylanie sie znad konsoli Choć po twojej rozmowie z Q nawet to ci nie pomoże joke
Darnok
Użytkownik
#229 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:00:21
PS Darnok zalecam nie wychylanie sie znad konsoli
Przy panelu taktycznym jest waterhouse to raczej do niego Ja bende biegał z redshirtami podczas walki na fazery
Hazrall
Użytkownik
#230 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:01:54
Tylko mi tu nie strzelaj w reaktor
Q__
Moderator
#231 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:02:46
Darnok

-Poruczniku Darnok czyni Pan wszystko co możliwe by narazić się swoim przełożonym, taki brak logiki może dowodzić Pańskiej niekompetencji...
Darnok
Użytkownik
#232 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:02:54
A w co trafie to od Gm'a zależy lepiej, żebym was nie trafił co tam redy
Darnok
Użytkownik
#233 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:04:36
-Poruczniku Darnok czyni Pan wszystko co możliwe by narazić się swoim przełożonym, taki brak logiki może dowodzić Pańskiej niekompetencji...

Statek jeszcze nie wystartował, a Pan już chce mnie degradować. Może wstrzyma się Pan z komentarzami na mój temat narazie. Póki co, kapitana nie widać.
Q__
Moderator
#234 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:12:37 - Edytowany przez: Q__
Darnok

-Poruczniku, mniej emocji proszę. Nie wszyscy członkowie załogi są ludźmi, na szczęście... O degradacji nie było jak dotąd mowy, więc wyciąga Pan jak zwykle nielogiczne wnioski. Musi Pan chyba więcej wypoczywać... Zaś Pańskie umiejętności chętnie sprawdzę.

ps. tylko mi się tu nie obraź, za rozmowy mojej postaci z Twoją
Darnok
Użytkownik
#235 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:16:26
ps. tylko mi się tu nie obraź, za rozmowy mojej postaci z Twoją

To nie nasza rozmowa, tylko naszych postaci

-Komandorze, pozwoli Pan, że udam się do WC. My, ludzie musimy to i owo. Nie wiem jak tam u Was, za przeproszeniem.
Q__
Moderator
#236 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:21:30
Darnok

-Identycznie, Poruczniku, identycznie, ale my nie widzimy powodu o tym opowiadać, także gdzieniegdzie, cokolwiek to znaczyło... W tej sytuacji pozwalam Panu odejść by nie narażac reszty załogi na nieprzyjemne zapachy...
Picard
Użytkownik
#237 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:31:54
Na wieczrów wszytko bedzie jzu gotowe..O, której zaczynamy: o jakies 20?
theczarek
Użytkownik
#238 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:34:59
Picard

Czytaj posty szczególnie te pogrubione
Darnok
Użytkownik
#239 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:38:16
Możemy wcześniej? Gdzie ten kapitan?
Q__
Moderator
#240 - Wysłana: 5 Wrz 2006 16:40:33
Darnok

Gdzie ten kapitan?

Jak wolisz moja postać zawsze moze chwilowo przejąc dowództwo
 Strona:  ««  1  2  ...  6  7  8  9  10  ...  76  77  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!