USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  76  77  »» 
Autor Wiadomość
theczarek
Użytkownik
#181 - Wysłana: 4 Wrz 2006 14:34:32
Juz niedłógo wysle wam moj zyciorys...

Czekam z niecierpliwością... Jeszcze dwie postacie i możemy zaczynać
Darnok
Użytkownik
#182 - Wysłana: 4 Wrz 2006 14:43:45
Q__
Sir, ale gdzie jest pana messa?
Jeżeli zostanie Pan kapitanem, prosze o mnie szepnąć gdzieniegdzie *szyderczy uśmiech*
Hazrall
Użytkownik
#183 - Wysłana: 4 Wrz 2006 14:50:09
Mam pytanie: czy wasza nebula będzie "goła" tz nowa, dopiero z linii produkcyjnej czy nie? (chetnie bym zagrał , gdybym miał więcej czasu, jako inżynier z doktoratem na temat geometrii pola warp (ps miałbym pomysł jak usprawnić napęd warp ))
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 4 Wrz 2006 14:50:29 - Edytowany przez: Q__
Darnok

Jeżeli zostanie Pan kapitanem, prosze o mnie szepnąć gdzieniegdzie

Panie Darnok w jakich miejscach mam wydawać z siebie ściszonym głosem wypowiedzi na Pański temat, co mają one zawierać i czemu ma to służyć? Zechce mi Pan bliżej wyjaśnic fascynujący ludzki obyczaj szeptania w różnych miejscach? Czy ma to coś wspólnego z magią prymitywnych ziemskich społeczeństw - rzekome zapewnianie sobie pomyślności za pomocą zaklęć?

Hazrall

Oczywiście, że mozesz z nami zagrać - udział w sesji RPG wymaga tylko wejścia na Forum raz na 24h, a czy usprawniony napęd Warp zadziała? To zależy tylko od MG
Darnok
Użytkownik
#185 - Wysłana: 4 Wrz 2006 14:58:43
Panie Darnok w jakich miejscach mam wydawać z siebie ściszonym głosem wypowiedzi na Pański temat, co mają one zawierać i czemu ma to służyć? Zechce mi Pan bliżej wyjaśnic fascynujący ludzki obyczaj szeptania w różnych miejscach? Czy ma to coś wspólnego z magią prymitywnych ziemskich społeczeństw - rzekome zapewnianie sobie pomyślności za pomocą zaklęć?

Zapomnijmy o rozmowie...
Hazrall
Użytkownik
#186 - Wysłana: 4 Wrz 2006 15:04:59 - Edytowany przez: Hazrall
Oczywiście, że mozesz z nami zagrać - udział w sesji RPG wymaga tylko wejścia na Forum raz na 24h, a czy usprawniony napęd Warp zadziała? To zależy tylko od MG

Nie wiesz o co mi chodzi "Usprawniony" polega raczej na zmniejszeniu energożernośći nebuli w wyższych prędkościach warp w stosunku do klasy galaxy. Kompaktowość nebuli przeszkadza przy lotach z prędkością warp 9 i wyższych. Chociaż osiąga takie same prędkości jak galaxy to zużycie energii jest o 30% wyższe w przypadku prędkości warp9 a nawet o 50% w przypadku prędkości maksymalnej.
A niestety, wstrzymywałbym gre, bo niebęde mógł codzienie tu wchodzić
Darnok
Użytkownik
#187 - Wysłana: 4 Wrz 2006 15:08:28
A niestety, wstrzymywałbym gre, bo niebęde mógł codzienie tu wchodzić

EE tam powinieneś zagrać
theczarek
Użytkownik
#188 - Wysłana: 4 Wrz 2006 15:36:28
Hazrall
A brakuje nam Inżyniera z pasją na miarę Scottyego.

Co do szczegółów Nebuli nie chcę za dużo zdradzać... Zobaczycie może jeszcze dziś...
Q__
Moderator
#189 - Wysłana: 4 Wrz 2006 15:42:34
Darnok

Zapomnijmy o rozmowie...

Dlaczego, poruczniku? Chciałbym lepiej zrozumieć Wasze obyczaje...

Hazrall

Przydał byś nam się na pokładzie...
Darnok
Użytkownik
#190 - Wysłana: 4 Wrz 2006 15:44:55
Dlaczego, poruczniku? Chciałbym lepiej zrozumieć Wasze obyczaje...
Za dużo mówić, brakuje czasu, Sir.
Q__
Moderator
#191 - Wysłana: 4 Wrz 2006 15:52:13
Darnok

Zresztą nie rozumiem zdania Zapomnijmy o rozmowie, domyślam się, że to przenośnia, a może wy Ludzie, posiadacie zdolność zapomianania pewnych rzeczy siłą woli? W koncu jeden z waszych przywódców, niejaki Napoleon, powiedział "najlepsza pamięc to pamiętać to, co chce się pamiętać"... Jesteście tacy fascynujący...
Darnok
Użytkownik
#192 - Wysłana: 4 Wrz 2006 15:57:54
Q__
To przenośnia. Poprostu nie odczuwam potrzeby dalszej konwersacji z Volkaninem (wulcanitą czy jak was zwą-pomyślał). Pozwoli Pan, że odejde.
Q__
Moderator
#193 - Wysłana: 4 Wrz 2006 16:04:54 - Edytowany przez: Q__
Darnok

Poprostu nie odczuwam potrzeby dalszej konwersacji z Volkaninem

Nie przypominam sobie by rozmowa dotyczyła Pańskich potrzeb, które są nieistotne na tle naszej misji, choć z waszych ludzkich wypowiedzi trudno często wywnioskować o czym mówicie... Zezwalam, by pan odszedł Panie Darnok, odpoczynek przed ćwiczeniami dobrze Panu zrobi.
Darnok
Użytkownik
#194 - Wysłana: 4 Wrz 2006 16:10:21 - Edytowany przez: Darnok
Zezwalam, by pan odszedł Panie Darnok,

Aye, Sir *Odchodzi ucieszony**Poczekajmy, aż awansuje*-Pomyślał
theczarek
Użytkownik
#195 - Wysłana: 4 Wrz 2006 18:04:13
Z powodów niezależnych odemnie zaczniemy jutro (O ile Picard da swój opis ) proponuję aby każdy napisał parę słów o swojej postaci na forum - to co można znaleźć w oficjalnych aktach floty.
Darnok
Użytkownik
#196 - Wysłana: 4 Wrz 2006 18:09:04
Tutaj? Jason Darnok
Ranga: Porucznik
Stan Cywilny: Żonaty (rodzina może ze mną latać? )
Akademie skończył z wynikiem bdb.
Przydzielony do USS Phoenix (jaki to nx? )
Wykazuje zdolności przywódcze ( o ile łaska )
Starczy?
Q__
Moderator
#197 - Wysłana: 4 Wrz 2006 18:18:09 - Edytowany przez: Q__
Xon
Rasa: Vulcan
Profesja: Oficer Dowodzenia/Oficer naukowy
Stopień: Komandor
I oficer USS Phoenix

Jest dobry w rozwiązywaniu problemów naukowych. Trudno go oszukać. Kiedy widzi zamknięte pudełko chce wiedzieć co jest w środku...

Specjalnosci naukowe: Biologia, Ekologia, trochę Planetologia

Zna różne przydatne w terenie techniki pomiarów...
Doskonale zna protokoły i przepisy obowiązujące na okrętach GF.
Doskonale zna się na urządzeniach przydatnych w badaniach naukowych.
Potrafi wyciągnąć z sensorów 200% możliwości.
miszowaty
Użytkownik
#198 - Wysłana: 4 Wrz 2006 22:16:33 - Edytowany przez: miszowaty
poza tym, ilu was tutaj gra? ja osobiście nie jestem trekowcem ale interesuje mnie ten świat, bo jest spójny i logiczny z fizycznego punktu widzenia, czy było by miejsce dla takiego laika? (ewentualnie prosze o konkretne stanowisko)
Picard
Użytkownik
#199 - Wysłana: 4 Wrz 2006 22:29:43
Jeszcze jedno pytanie ktory rok jest poczatkiem naszej przygody? Chcial bym wiedziec aby zbytnio nie postarzyc moje postaci...
theczarek
Użytkownik
#200 - Wysłana: 4 Wrz 2006 22:34:45
miszowaty

Zapraszamy - jakieś 6 osób. Na pierwszej stronie masz zasady...
Gdzieś powinien być też spis grywalnych ras.

Picard
3 sezn TNG - nie za wsześnie - ale jezscze przed Wolf 359
Picard
Użytkownik
#201 - Wysłana: 4 Wrz 2006 22:40:39
theczarek

sezn TNG - nie za wsześnie - ale jezscze przed Wolf 359

Czyli juz nie pierwszy sezon jak byla mowa wczesniej? Sorry, ale nie czytalem calego tego tematu... A wszystkich was kochani serdecznie przepraszam za opoźnienia- chce po prostu by moaj postac byla mozliwie jak najbardziej ciekawa i chce dopracowac jej biografie w najwiekszym mozliwym stopniu. Mam nadziej, ze jutro ju wyruszymy tam gdzie jeszcze nikt nie dotarl- o ile nie dma plamy...Poza mna juz wszyscy sa gotowi?
theczarek
Użytkownik
#202 - Wysłana: 4 Wrz 2006 22:45:43 - Edytowany przez: theczarek
Postacie mają wszyscy (chyba że miszowaty
dołączy). Ja nie mówiłem że I sezon tylko że wsześniejszy TNG przed Wolfem .

Widzę że się pan kapitan stara...
James T Kirk
Użytkownik
#203 - Wysłana: 4 Wrz 2006 23:43:02
Na wstępie chciałbym podziekować theczarkowi za stworzenie mojej postaci i wkład w nią wniesiony .

Ale wracając do interesów-Panie Kapitanie, porucznik Seth O`Neil melduje sie na służbę. Oto moje personalia:

Seth O`Neil
Porucznik
Oficer Naukowy, kierownik okrętowego działu Gwiezdnej Kartografii
Urodzony 29 czerwca 2339 rou na Wenus. Ojciec pracownik Instutytu Daystroma, matka-astronom. Pierszy przydział USS Florida-tam uzyskał stopien porucznika, obecny przydział USS Phoenix NCC-66908.

A reszta wyjdźie w praniu
Q__
Moderator
#204 - Wysłana: 4 Wrz 2006 23:44:30 - Edytowany przez: Q__
Picard

Poza mna juz wszyscy sa gotowi?

Aye, Sir!

James T Kirk

A reszta wyjdźie w praniu

Panie O'Neil obawiam się, że Pan mówi zagadkami...
James T Kirk
Użytkownik
#205 - Wysłana: 4 Wrz 2006 23:48:38
Q__

Komandorze, sam pan powiedział że fascynują pana ludzie-więc niech moja ,,zagadka,, będzie dla pana kolejnym wyzwaniem ,sir.
Q__
Moderator
#206 - Wysłana: 4 Wrz 2006 23:53:36
James T Kirk

Komandorze, sam pan powiedział że fascynują pana ludzie-więc niech moja ,,zagadka,, będzie dla pana kolejnym wyzwaniem ,sir.

Domyślam się Poruczniku, że chodzi o awarię pralki, tak nazywało się to urządzenie z czasów przed wprowadzeniem replikacji mundurów? Tylko jaki ma to zwiazek z przebiegiem Pańskiej służby... My Wolkanie lubimy zagadki logiczne, ale to chyba nie zagadka ,to jak wy to mówicie, "dowcip"?
James T Kirk
Użytkownik
#207 - Wysłana: 5 Wrz 2006 00:03:22
Domyślam się Poruczniku, że chodzi o awarię pralki, tak nazywało się to urządzenie z czasów przed wprowadzeniem replikacji mundurów? Tylko jaki ma to zwiazek z przebiegiem Pańskiej służby... My Wolkanie lubimy zagadki logiczne, ale to chyba nie zagadka ,to jak wy to mówicie, "dowcip"?

Komandorze-pańska zdolnść dedukcji szczerze mi imponuje ale niestety w tym wypadku zawodzi. Pralka działa jak najlepiej tylko nie przeprowadziłem jeszcze prania. Jezeli interesuja Pana sir tematy pralnicze, proponuje przeczytać opowiadanie XX wiecznego pisarza s-f Stanisława Lema pt: ,,Tragedia Pralnicza,, ( znajduje się w powieści w-w autora ,,Dzienniki Gwiazdowe,,) Mam nadzieje że zaspokoi pańską ciekawość w tym temacie. A teraz jeżeli pan pozwoli Sir, udam się do mojej skromnej kajuty na spoczynek.
Qura
Użytkownik
#208 - Wysłana: 5 Wrz 2006 00:05:13
Oj Panowie kiedy zaczynacie bom ciekaw co z tego wyniknie. Może w przyszłości i mój krasnoludzki toporek odda Wam niemałe przysługi ... przynajniej przy rąbaniu drew w maszynowni tej waszej piekielnej machiny.
Q__
Moderator
#209 - Wysłana: 5 Wrz 2006 00:08:47
James T Kirk

Dziękuję Poruczniku, Pańskie wyjaśnienia są jak zwykle u przedstawicieli waszego gatunku, chaotyczne i fascynująco nielogiczne, ale doceniam dobre chęci. Mam nadzieję, że dalsze rozmowy z Panem pozwolą mi dokładniej zgłębić kwestię co wychodzi w praniu i dokąd idzie. Oczywiście zezwalam Panu na udanie się na spoczynek.
theczarek
Użytkownik
#210 - Wysłana: 5 Wrz 2006 00:10:39
Qura

Jak da rade to jutro - choć niektórzy już zaczęli
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  76  77  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!