USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  73  74  75  76  77  »» 
Autor Wiadomość
Qura
Użytkownik
#61 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:05:29
to był taki żart
theczarek
Użytkownik
#62 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:06:31
z mojej strony też
Q__
Moderator
#63 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:24:51
theczarek

Mam już postać - wolkańskiego pochodzenia egzobiolog - I oficer (lub ew. doradca).
Connor
Użytkownik
#64 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:30:44 - Edytowany przez: Connor
OK, czyli mamy statek klasy Nebula. Tak?
Z tego co ja pamiętam, to USS McArtur też był Nebulą. Może by go wyciągnąć z otchłani dziejów.

Jeszcze jedno pytanko: a co z załogą, z tymi w czerwonych mundurkach z TOS'a?
Tylko oficerowie wchodzą w grę?
Q__
Moderator
#65 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:38:08
Connor

Z tego co ja pamiętam, to USS McArtur też był Nebulą.

W spisie w MA nie ma takiego...
Connor
Użytkownik
#66 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:46:37 - Edytowany przez: Connor
Q__
W spisie w MA nie ma takiego...

Alex pisała już o nim
swego czasu istniala taka strona na ktorej prowadzona byla wlasnie RPG- realia ST link do postu
Ja tylko popełniłem literówkę, powinno być: USS MacArthur, NCC 79867. Dowódca: kapitan MacMillen, data gwiezdna: 48420.1
James T Kirk
Użytkownik
#67 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:48:33
Tylko dobrze wyposażmy naszą ,,Nebulke,,, -conajmniej w pasy fazera X-tki
Q__
Moderator
#68 - Wysłana: 31 Sier 2006 23:59:50
Connor

Na temat MacArthura wygrzebałem tylko TO:
http://issmacarthur.com/?m=200510
James T Kirk
Użytkownik
#69 - Wysłana: 1 Wrz 2006 00:02:38
Na temat MacArthura wygrzebałem tylko TO:

To nie ten MacArthur-ten to klasa Akira a tamtem Nebula.
Connor
Użytkownik
#70 - Wysłana: 1 Wrz 2006 00:04:01
Q__

No cóż, po 8 latach od czasów kiedy ostatnio widziałem w sieci USS MacArthur trochę czasu minęło. Po tym statku i jej załodze zostały mi tylko dwa pliki z zapisami sesji gier.
Picard
Użytkownik
#71 - Wysłana: 1 Wrz 2006 00:06:04
James T Kirk

Tylko dobrze wyposażmy naszą ,,Nebulke,,, -conajmniej w pasy fazera X-tki

Od tazu takie militarne podejście do tematu- a gdzie duch pokojowej eksploracji kosmosu, chęc poznania i dogadanai sie z braćmi w rozumie? Ja postulował bym określić jakie instalacje naukowe mamy na pokładzie- ktoś w końcu oferował sie tu zostac oficerem naukowym, czyż nie James T Kirk? Zaś ja potrzebował bym jednak doradcy: najchętniej na stanowisku tym widział bym osobe płci pięknej:wrażliwą, inteligentną, przewidujacą. Jakieś kandydatki na nową Deane Troi?
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 1 Wrz 2006 01:04:09
Picard
James T Kirk

To nie ten MacArthur-ten to klasa Akira a tamtem Nebula.

Cóż...

Connor

Po tym statku i jej załodze zostały mi tylko dwa pliki z zapisami sesji gier.

Mało, ale logiczne wydaje się wykorzystanie tego co mamy...

Picard

a gdzie duch pokojowej eksploracji kosmosu, chęc poznania i dogadanai sie z braćmi w rozumie

Kapitanie, oczywiście, że doceniam ducha eksploracji, ale logika nakazuje przygotowanie się na każdą okoliczność...
Karo
Użytkownik
#73 - Wysłana: 1 Wrz 2006 01:10:34 - Edytowany przez: Karo
jestem wrażliwa, inteligenta, z przwewidywaniem mam problemy i wolałabym być pilotem wtedy pozostanie nam tylko pokojowa eksploracja tylko niech mi nic w twarz nie wybuchnie
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 1 Wrz 2006 03:06:05 - Edytowany przez: Q__
Reasumując:
waterhouse: taktyczny
Picard : kapitan - były (zanim nim został był xenarcheologiem)
Q__: egzobiolog (I oficer?)
Alex: operacyjna
James T. Kirk: Astrofizyka (oficer naukowy?)
Karo: pilot

Przyda się jakiś twardy szef ochrony i (oczywiście) inżynier...
theczarek
Użytkownik
#75 - Wysłana: 1 Wrz 2006 07:11:12 - Edytowany przez: theczarek
Q__

Jak najbardziej możesz być pierwszym z naukową przeszłością. Skoro obaj z kapitanem tacy będziecie to detrminuje statek jako badawczy.

Ochrona i taktyka to zykle jedna funkcja ale można je rodzielić. Poza tym nie okreslił się jeszcze Connor. Darmok w teori też chce być oficerem ochrony więc proponuje by Alex się zajeła operacjami (O ile darmok nadal reflektuje )

Jakioś ponazywajcie swoje postacie bo stwierdzenie "Panie Q__ proszę zebrać grupę wypadową" dziwnie brzmi. Przykładowe imiona i konwencję nazewniczą (czy imiona czy i nazwiska i w jakiej kolejności) mogę na życzenie podać.

Picard : kapitan (zanim nim został był xenarcheologiem)
Q__: I oficer?(zanim nim został był exobiologiem)
Alex: operacyjna (tzw poerations manager)
James T. Kirk:Oficer naukowy - Astrofizyka i Gw Kartografia
Karo: KONTROLA LOTU (pilot i nawigator w jednym - tak jest w czasach tng)
Darmok - Ochrona (ponieważ tym departamentem dowdzi przeważnie taktyczny darmok może być jego zastępcą ds. ochrony)
Connor: ???

Connor

Czerwone mundurki w TNG to dowództwo nosi .
Granie niższymi ficerami jak napisałem też jest możliwe - są trzy wachty. A załogantam też można na upartego ale odradzam.

Okręt oczywiście możemy nazwać MacArthur (zwykłem nazywać okręty graczy USS Discovery) ale pamiętjcie że nie bedzie to kontynuacja tamtej gry.

Pozostaj jeszcze pytanie czy chcecie abym przesyłał wam gotowe postacie z powrotem cobyście wiedzieli jak wyszły. (jeśli nie możecie je opisywać na forum - o ile nie macie tajemnic typu resekwencjonowanie genetyczne ).
Darnok
Użytkownik
#76 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:09:37
Lepiej wyślij karty postaci gotowe. Ja nie lubie tworzyć postaci. MacArthur, czy Mc? ja się na tych rzeczach nie znam, ale skojarzył mi się McDonald no i kiedy sesja?
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:14:02
theczarek

A ja wyśle swój opis e-mailem... Choć posiadanie tajemnic było by nielogiczne...
Darnok
Użytkownik
#78 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:14:39
Właśnie jest logiczne. My się w grze prawdopodobnie słabo znamy. Poznawanie siebie to jedna z zalet takich gier.
theczarek
Użytkownik
#79 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:19:43
Darnok

Gramy na forum - jak tylko skończymy robić postacie to rzycam pierwszy opis a potem wy deklaracje. O żywych sesjach napisałem wyżej. Ciężko by było wszystkim zagarć skoro waterhouse jest z Krakowa a my z Wawy.
Darnok
Użytkownik
#80 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:21:10
A przez chat? polchat? gg?
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:27:45 - Edytowany przez: Q__
Darnok

A przez chat?

Popieram. W ten sposób w końcu rozwiążemy kwestię małego ruchu na chacie Forum.
Darnok
Użytkownik
#82 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:29:06
Teraz pytanie- Kiedy Dziś wieczorem się MG wyrobi? mi zrobienie całokształtu zajmuje 1h, a więc do wieczora powinno być cacy
theczarek
Użytkownik
#83 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:32:28
Darnok

to rez dobry sposób kontaktu ale od pazdziernika moge do niego nie mniec kontaktu. Poza tym jeden pos dziennie to znacznie to nie siedzenie cały dzień na chacie bo na to nie mam czasu.
Inni też nie koniecznie alo nie mają go w tym samym momencie.
Zasady które podałem w pierwszym poscie są pisane z myślą o tym (z tąd 24 H - choć będzie czasem i dłużej pewnie) i o tym ze kotoś nawet w ciągu oby mooże nie mnieć czasu na logowanie, czytanie i opisywanie. Starałem się to wszysko przewidzieć ale pewnie jeszcze sporo wyjdzie w praniu.
Poza tym w zasadach jasno napisałem że zależy mi też by zapoznać z RPG ludzi którzy tego nie znają - a na gg sesja jest raczej zamknięta.
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:35:33 - Edytowany przez: Q__
Stan na chwilę obecną:

Picard: kapitan (zanim nim został był xenarcheologiem)
Q__: I oficer (zanim nim został był exobiologiem)
Alex: operacyjna (tzw operations manager)
James T. Kirk:Oficer naukowy - Astrofizyka i Gw Kartografia
Karo: kontrola lotu (pilot i nawigator w jednym - tak jest w czasach tng)
Darmok: Ochrona (ponieważ tym departamentem dowodzi taktyczny, jest jego zastępcą ds. ochrony)

okręt: klasy Nebula
czasy TNG

Teraz powinniśmy chyba wybrać gatunki, ja już się określiłem...

theczarek

1. Mam już imię dla swojej postaci: Xon (chyba wiecie skąd wzięte)
2. Proponujesz wysyłać opisy na e-mail, ale ne podałeś go na Forum...
theczarek
Użytkownik
#85 - Wysłana: 1 Wrz 2006 08:40:02
maila już podalem.

MG ma egzamin w poniedziałek egzamin a dziś jeszcze idzie do pracy i za godzinę go już nie będzie na forum więc wracam ok 17 pewnie więc raczej na tak zawrotne tempo nie liczcie
Darnok
Użytkownik
#86 - Wysłana: 1 Wrz 2006 09:28:59
Darmok

Do jasnej cholery!

Ja już podałem opis. Musze to jeszcze raz wysyłać?
Picard
Użytkownik
#87 - Wysłana: 1 Wrz 2006 09:51:45
Darnok

się McDonald

Chcesz mieć raka- jedź BikMaca! No właśnie- będziemy mieli jakiegoś kucharza na pokładzie czy lecimy na głodniaka tudzież wykorzystujemy do granic możliwosci replikatory?
Darnok
Użytkownik
#88 - Wysłana: 1 Wrz 2006 10:22:45
tudzież wykorzystujemy do granic możliwosci replikatory?
To będzie łatwiejsze w zrealizowaniu przez GM'a. Bo co prócz pichcenia miałby do roboty BG kucharz?
Connor
Użytkownik
#89 - Wysłana: 1 Wrz 2006 10:27:17 - Edytowany przez: Connor
Stan na chwilę obecną:

Chwilowo mnie nie będzie.
Powiedzmy, że spotkacie mnie na jakieś samotnej opuszczonej planecie, jako obcą formę życia, która będzie próbowała się przystosować do życia w waszym środowisku.

A potem możecie mnie na kucharza wziąść
Darnok
Użytkownik
#90 - Wysłana: 1 Wrz 2006 10:32:52
Z doświadczenia znam sesje na forum. Trzeba zrobić 2 tematy -Właściwy, i z sugestiami i offtopami. Jeżeli ktoś się będzie naprzykrzał na tym zarezerwowanym dla Nas, to dostanie bana. Inaczej nie można...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  73  74  75  76  77  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!