USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kto kupi STAR TREK ONLINE?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  35  36  37  »» 
Autor Wiadomość
Raptor 16
Użytkownik
#121 - Wysłana: 12 Sier 2006 19:38:34
Odpowiedz 
Ten obrazek z sovkiem to tryb free view tzn widzi na jakim statku się znajduje.

ale jest caly panel do kontroli, mi to wygląda ewidentnie na widok statku ktorym sterujesz

I będzie mieć chyba niezłe wymagania kupuje więc GEFORCE 7800 GS lepszej na AGP nie znajde

o tak ja tez planuje zakup jakiejs Geforce 7xxx i procek i plyta glowna

Będzie piękna gra

nio okręt wygląda jak w serialu (tak ślicznie )
Darnok
Użytkownik
#122 - Wysłana: 12 Sier 2006 19:48:42
Odpowiedz 
nio okręt wygląda jak w serialu (tak ślicznie )
na 90% to zdjęcie było obrabiane.
Picard
Użytkownik
#123 - Wysłana: 12 Sier 2006 21:04:45
Odpowiedz 
Swoja droga ciekaw jestem czy sluzyc mozna bedzie jedynie na statkach Federacji? Czy tez dostepne beda inne okrety, innych ras? A okret powinien byc rdzennie polski- przyznam sie bowiem szczeze, ze pozazdrosciel Szkota, sami zobaczcie:

http://www.youtube.com/watch?v=Khrpy4V0-U4
Q__
Moderator
#124 - Wysłana: 12 Sier 2006 22:45:57
Odpowiedz 
Picard

Swoja droga ciekaw jestem czy sluzyc mozna bedzie jedynie na statkach Federacji?

Wyłącznie. (Ty, Picard chcesz z Federacji odejść?)
Hazrall
Użytkownik
#125 - Wysłana: 12 Sier 2006 22:49:50
Odpowiedz 
Wyłącznie. (Ty, Picard chcesz z Federacji odejść?)
Ja sie na Romulusa wybieram
Raptor 16
Użytkownik
#126 - Wysłana: 12 Sier 2006 23:01:28
Odpowiedz 
http://www.youtube.com/watch?v=Khrpy4V0-U4

oni mówią w szkockiej gwarze?
James T Kirk
Użytkownik
#127 - Wysłana: 12 Sier 2006 23:55:13
Odpowiedz 
OK-wchodzę w to. Pasowałoby mi stanowiska oficera naukowego-najlepiej astrofizyka albo astronoma.
Hazrall
Użytkownik
#128 - Wysłana: 12 Sier 2006 23:57:36
Odpowiedz 
To ja moge być red shirtem czytaj: szefem ochrony Pożyjemy zobaczymy
Darnok
Użytkownik
#129 - Wysłana: 13 Sier 2006 08:21:18
Odpowiedz 
chyba tylko na statkach federacji, ale specjalnie dla gry mają być nowe rodzaje statków.
Hazrall
Użytkownik
#130 - Wysłana: 13 Sier 2006 09:44:25
Odpowiedz 
statków
Pytanie tylko czy zostaną uznane za kanoniczne, ktoś tam pobąkiwał że ta gierka ma być włączona do kanonu.
Darnok
Użytkownik
#131 - Wysłana: 13 Sier 2006 10:02:59
Odpowiedz 
Pytanie tylko czy zostaną uznane za kanoniczne, ktoś tam pobąkiwał że ta gierka ma być włączona do kanonu

Statki robi facet który robił je dla seriali. Gra ma być kanoniczna.
Q__
Moderator
#132 - Wysłana: 13 Sier 2006 12:27:35 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Hazrall

To ja moge być red shirtem czytaj: szefem ochrony Pożyjemy zobaczymy

Kamikadze?

Darnok

Gra ma być kanoniczna.

Świat gry, bo jeśli cała gra, to faktem kanonicznym było by np. że USS Phoenix jest najlepszym okrętem GF
Picard
Użytkownik
#133 - Wysłana: 13 Sier 2006 12:42:05
Odpowiedz 
James T Kirk

Pasowałoby mi stanowiska oficera naukowego-najlepiej astrofizyka albo astronoma

Ja zaklepalem juz sobie stanowisko oficera naukowego! Z drugiej jednak strony najmocniej interesuje mnie egzoarcheologia, wiec mozemy sie podzielic specjalnosciami. Ciekaw jestem czy w grze bedzie mozna przeszukiwac jakies ruiny?

Darnok

chyba tylko na statkach federacji

Pewnie na poczatku tak- znajac zycie to tak jak w przypadku wszystkich tego rodzaju gier- jesli odniesie ona sukces- zostana wydane liczne dodati, ktore zapewne umizliwia sluzbe w szeregach romulanskiego wywiadu czy na pokladzie klingonskiego Drapieznego Ptaka. Moze dodadza tez podroze w czasie i midzy wymiarami? Ciekaw tez jestem jakie planety bedzie mozna odwiedziec?

specjalnie dla gry mają być nowe rodzaje statków

Wystaczylo by gdyby wiernie odwzorowali te statki jakie znamy z seriali i filmow...

Hazrall

Pożyjemy zobaczymy

Dokladnie! Ale milo sobie pomazyc,ze w koncu bedzie mozna chodź odrobine zanurzyc sie w wszechswiat St i przezyc takie przygody jakie byly udzialem naszych ulubionych zalog...Nie koniecznie te, ktore staly sie udzialem red shirtow!
Darnok
Użytkownik
#134 - Wysłana: 13 Sier 2006 12:53:23
Odpowiedz 
Ja licze na dobrze zrobione planety, wkońcu często będe zmuszony opuszczać statek (dola inżyniera).
oze dodadza tez podroze w czasie i midzy wymiarami?
To technicznie niemożliwe
umizliwia sluzbe w szeregach romulanskiego wywiadu czy na pokladzie klingonskiego Drapieznego Ptaka.

na 100% dodatek będzie obejmował nowe statki dla GF i nowe obszary (może nowi wrogowie), ale wątpie czy udostępnią statki innej rasy.
Pah Wraith
Użytkownik
#135 - Wysłana: 13 Sier 2006 12:59:01
Odpowiedz 
Wystaczylo by gdyby wiernie odwzorowali te statki jakie znamy z seriali i filmow...

Wtedy GF XXII i XXIII wieku wydawałaby się nam przeraźliwie monotonna.
Picard
Użytkownik
#136 - Wysłana: 13 Sier 2006 13:02:25
Odpowiedz 
Pah Wraith

Wtedy GF XXII i XXIII wieku wydawałaby się nam przeraźliwie monotonna

Ale akcja gry osadzona bedzie chyba w calkiem innej epoce, a podroze w czasie- jak stwierdzil Darnok - jest technicznie niemozliwe...

Darnok

ale wątpie czy udostępnią statki innej rasy.

A ja nie byl bym tego wcale taki pewnien- to moze byc wielka atrakcja dla gracza- zasiasc po przeciwnej stronie barykady...
Q__
Moderator
#137 - Wysłana: 13 Sier 2006 13:19:36
Odpowiedz 
Pah Wraith

Wtedy GF XXII i XXIII wieku wydawałaby się nam przeraźliwie monotonna.

Ale jaka "kanoniczna"

Picard

A ja nie byl bym tego wcale taki pewnien- to moze byc wielka atrakcja dla gracza- zasiasc po przeciwnej stronie barykady...

Tyle tylko, że w zapowiedziach nie ma o tym mowy, a typowy amerykański Treker nie marzy o niczym więcej niż służba w GF...
Raptor 16
Użytkownik
#138 - Wysłana: 13 Sier 2006 13:21:21
Odpowiedz 
Ale akcja gry osadzona bedzie chyba w calkiem innej epoce, a podroze w czasie- jak stwierdzil Darnok - jest technicznie niemozliwe...

akcja ST On-line dzieje sie pod koniec XXIV wieku po filmie Nemesis
Raptor 16
Użytkownik
#139 - Wysłana: 13 Sier 2006 13:25:05
Odpowiedz 
Tyle tylko, że w zapowiedziach nie ma o tym mowy, a typowy amerykański Treker nie marzy o niczym więcej niż służba w GF...

napewno jest tam duzo zwolenników innych ras, ja jestem pewien że w ktorymś z dodatków bedzie mozliwosc sluzenia dla innych "mocarstw" kwadrantu
Q__
Moderator
#140 - Wysłana: 13 Sier 2006 13:28:39
Odpowiedz 
Raptor 16

ja jestem pewien że w ktorymś z dodatków bedzie mozliwosc sluzenia dla innych "mocarstw" kwadrantu

Tego, rzecz jasna, wykluczyć nie można, ale IMHO dyskutujemy cały czas o grze która jeszcze nie powstała, a to jest cokolwiek przedwczesne...
Darnok
Użytkownik
#141 - Wysłana: 13 Sier 2006 13:56:35
Odpowiedz 
nie powstała, a to jest cokolwiek przedwczesne...
ale już cosik wiemy
Hazrall
Użytkownik
#142 - Wysłana: 13 Sier 2006 13:56:56
Odpowiedz 
Tego, rzecz jasna, wykluczyć nie można, ale IMHO dyskutujemy cały czas o grze która jeszcze nie powstała, a to jest cokolwiek przedwczesne...

A kiedy wyjdzie, popatrzymy na nasze gdybania, i uśmiechniemy się, mam nadzieje że nie ironicznie Ale takie gdybanie fajne jest... siła wyobraźni siła treka
Picard
Użytkownik
#143 - Wysłana: 13 Sier 2006 14:19:31 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__

To sie wlasnie nazywa science fiction- spekulacje na temat czegos co moze ale nie musi doisc do skutku....
Q__
Moderator
#144 - Wysłana: 13 Sier 2006 14:30:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Hazrall
Picard

Napisałem gdzieś powyżej, z pogodną ironią, że w końcu my Trekkies mamy już nawyk wybiegania myślą w przyszłość
Raptor 16
Użytkownik
#145 - Wysłana: 13 Sier 2006 15:58:51
Odpowiedz 
proponuje abysmy przeczesywali net w poszukaiwaniu obrazków ze STO(niekoniecznie 100% prawdziwych) nie zamieszczonych na tym blogu ja juz dalem tego sovka i widok z 1 osoby
Darnok
Użytkownik
#146 - Wysłana: 13 Sier 2006 18:12:38
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#147 - Wysłana: 13 Sier 2006 19:22:15
Odpowiedz 
Darnok

No no, fotki coraz bardziej zachęcające...
Picard
Użytkownik
#148 - Wysłana: 13 Sier 2006 20:25:32
Odpowiedz 
A ta jedna nie pochodzi czasami ze ,,Star Wars"?
Darnok
Użytkownik
#149 - Wysłana: 13 Sier 2006 20:34:16
Odpowiedz 
Nie wiem na dole w oknie dialogu pisze, że ta postać to inżynier, a nazwa tego pliku to star trek.
Q__
Moderator
#150 - Wysłana: 13 Sier 2006 21:36:53
Odpowiedz 
Picard

A ta jedna nie pochodzi czasami ze ,,Star Wars"?

Chodzi Ci o tę drugą? Faktycznie jakaś "podejrzana"...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  35  36  37  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Kto kupi STAR TREK ONLINE?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!