USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kto kupi STAR TREK ONLINE?
 Strona:  ««  1  2  ...  24  25  26  27  28  ...  37  38  »» 
Autor Wiadomość
Domko
Użytkownik
#751 - Wysłana: 13 Sier 2008 22:18:31
Hmmm... Grafika kosmiczna, wybaczcie, ale nie jest porywająca. Tzn. tła i ciała niebieskie wyglądają super, ale jednostki już nie. Chyba za mocne oświetlenie dali - powinno być nieco stonowane. Ale to taka moja opinia.

Natomiast planety wydają się obce i o to chodzi. Wnętrza statków (mostek Galaxy, który tam pokazano) jest ok.

Myślę, że jeszcze sporo pracy przed twórcami. Mam nadzieję, że powstanie dobra gra.
Darklighter
Użytkownik
#752 - Wysłana: 14 Sier 2008 07:48:04 - Edytowany przez: Darklighter
Bo skoro w zwiastunie pokazano juz prawie samo strzelanie i zapewniano, ze ten: ,,ten kto szuka pokoju musi sie szykowac na wojne" to nalezy domniemywac, ze gra skierowana bedzie jednak do fanow zabijania na ekranie.

Chyba, że element planetarny jest jeszcze w fazie dopracowywania i dlatego tak mało go pokazali, w przeciwieństwie do walk kosmicznych, które mogli wcześniej ukończyć.

Przecież brak abordaży i ogólnie wnętrza naszego statku to porażka. Przecież Star Trek na tym się opiera, na życiu w statku, na byciu zdanym tylko na siebie.

Ale w trailerze jest scena, gdzie klingoni atakują człowieka na mostku statku kosmicznego.

Pomysl "wielu graczy w jednym statku" jest niezly, ale tylko na papierze. W rzeczywistosci, wymagaloby to zmuszenia graczy do grania jednoczesnie (przy wielu strafach czasowych) i tak samo dlugo (przy roznym poziomie zaangazowania graczy), co jest niemozliwe.

I w Entropii i SWG są misje, które wymagają teamów, inaczej nawet nie ma co próbować ich przejść. Gracze z soców potrafią się zgrać i spotkać się na kilka godzin, więc nie wydaje mi się to niemożliwe.

W STO wystarczyłaby opcja wyboru, czy, np. na miejscu oficera taktycznego będzie gracz, czy bot. W przypadku wylogowania gracza, bot zajmowałby jego miejsce.
Hazral
Użytkownik
#753 - Wysłana: 14 Sier 2008 19:39:44
A ja jestem mile zaskoczony. Trailer pokazuje że prace ruszyły i to ostro.
Co do walki, i tego że jest jej dużo... To ja nie rozumiem narzekania..pokażcie mi trailer gry (RPG, strategi... czyli gry gdzie walka jest możliwa) w którym nie pokazanej walki przez dominujący czas. To po po prostu marketing, nic tak nie przyciąga jak walka. Zwłaszcza młodszych.... Co nie oznacza że walka będzie w grze dominująca. Zwłaszcza że prace mają skończone pewnie w 5-10%. Za wcześnie by grę oceniać.

Swoją drogą, gra będzie na abonament czyli sobie chyba nie pogram
Eviva
Użytkownik
#754 - Wysłana: 14 Sier 2008 20:20:03
Pewnie wstyd się do tego przyznać, ale czuję jakąś awersję do tego typu gier i nigdy bym się do takiej nie włączyła. Wolę się wyżywać literacko, co czasem wkurza naszego MG.
waterhouse
Moderator
#755 - Wysłana: 16 Sier 2008 13:50:42 - Edytowany przez: waterhouse
Darklighter
I w Entropii i SWG są misje, które wymagają teamów, inaczej nawet nie ma co próbować ich przejść. Gracze z soców potrafią się zgrać i spotkać się na kilka godzin, więc nie wydaje mi się to niemożliwe.

Oczywiście, w EVE online jest tak samo . Ale nie mówię o tym, że niemożliwe jest tworzenie wielogodzinnych teamów. Mówię, że niemożliwe jest utrzymanie wielogodzinnej sprawności bojowej całej załogi, w której każdy zależy od każdego - tak jak jest to pokazane w rzeczywistości ST. Bot nie wystarczy w krytycznym momencie. Poza tym, kto ustalałby kurs takiego okrętu, na którym byłoby kilkadziesiąt osób?

Darnok
Takich graczy mogą zastępować boty, albo kapitan mógłby to sam obsługiwać przy stracie paru bonusów.

Cóż...w EVE online (jedyny mmorpg w który gram regularnie) czasem strata (wylogowanie) jednego członka floty w dobrym statku może przeważyć losy bitwy. Ale jest duża różnica między flotą wielu statków, a grupą ludzi na jednym statku.
Darklighter
Użytkownik
#756 - Wysłana: 17 Sier 2008 19:51:24
Mówię, że niemożliwe jest utrzymanie wielogodzinnej sprawności bojowej całej załogi, w której każdy zależy od każdego - tak jak jest to pokazane w rzeczywistości ST.

Wątpię szczerze, aby było wymagane utrzymywanie wielogodzinnej sprawności bojowej w sytuacji innej niż w typowych grach. Walki nie będą się toczyć tyle czasu, chyba że jakaś geek-grind grupa chce siedzieć tyle na PVP i czekać na potencjalne zdobycze.

Przy standardowej grze - np. 3-4 questy na czas 2-3 godz. - nie byłoby raczej problemu, przy uwzględnieniu zabawy w kosmosie w czasie przelotu + badanie planety na powierzchni.
Q__
Moderator
#757 - Wysłana: 17 Sier 2008 20:15:24
Z innej beczki (chciałem to wpisac jako comment do artykułu na stronie głównej, ale był z tym kłopot):

Słuchajac wystąpienia Nimoy'a miałem miłe wrażenie, że Trek żyje. I nadchodzące premiery STO i ST XI są tego dowodem.

(Acz skłamałbym mówiac, że jestem STO zachwycony. Wolałem wcześniejsze szumne projekty.)
siskoooo
Użytkownik
#758 - Wysłana: 23 Sier 2008 07:47:40
Witam jestem nowy na forum ,chetnie dołacze do załogi w STO, jestem wielkim fanem treka od 20 lat, mysle ze bym sie przydał
Pah Wraith
Użytkownik
#759 - Wysłana: 23 Sier 2008 10:30:58
Witamy, witamy
Pah Wraith
Użytkownik
#760 - Wysłana: 1 Wrz 2008 10:07:08
Q__
Moderator
#761 - Wysłana: 1 Wrz 2008 13:15:19
Pah Wraith

No i ciekawa lekturka:

Bardzo ciekawa. Ciekawe czy nadal - jak planowano - STO stanie sie cześcią kanonu, bo jeśli tak, kanon rozszerzy się o ciekawe wydarzenia, znane dotąd tylko z książek.

(BTW: mogliby do kanonu wprowadizć Calhouna.)
Pah Wraith
Użytkownik
#762 - Wysłana: 2 Wrz 2008 17:40:49
Polskie tłumaczenie tekstu 2379-2380 już dostępne
http://www.startrek.pl/article.php?sid=641
Q__
Moderator
#763 - Wysłana: 2 Wrz 2008 18:47:30
Pah Wraith

Polskie tłumaczenie tekstu 2379-2380 już dostępne

Ciekawe, acz mroczne. Z duzym naciskiem na kontynuacje fabuły DS9.
elbereth
Moderator
#764 - Wysłana: 12 Lis 2008 12:08:28
nowy wpis w 'historii przyszłosci' st online! niewielki ale zawsze ;]
http://startrekonline.com/timeline/2381
jasiek1
Użytkownik
#765 - Wysłana: 3 Gru 2008 22:32:35
Ja tak obserwuję z boku ten temat to może zamiast wszystkich trekkerów z tego innych forów na jednym statku to może utworzyć grupę uderzeniową powiedzmy
1 flagowy to byłby phoenix
2 mocniejsze krążowniki lub niszczyciele
8-9 eskortowych
Taki składzik mógłby dać sobie radę nawet z Borg.
Darnok
Użytkownik
#766 - Wysłana: 3 Gru 2008 23:04:18
jasiek1
Poczekajmy na jakąś betę, by było wiadomo, jak to się je
Eviva
Użytkownik
#767 - Wysłana: 8 Lut 2009 13:24:38 - Edytowany przez: Eviva
A tu macie kolekcję pięknych zdjęć grafiki do ściągnięcia ze Star Trek Online - niektóre naprawdę powalające.

trekowe_grafiki
Darnok
Użytkownik
#768 - Wysłana: 8 Lut 2009 13:58:35 - Edytowany przez: Darnok
Eviva
Niestety, ale takie zdjęcia są poddawane retuszom, ja tylko czekam na wymagania sprzętowe, bo bez dwurdzeniowego procesora i karty graficznej z serii 8xxx się chyba nie obędzie.

Btw. Jak teraz tak patrze na pierwsze strony tematu to się sam z siebie śmieję...
Eviva
Użytkownik
#769 - Wysłana: 8 Lut 2009 14:11:40
Darnok

Zupełnie się nie znam na rdzeniach i na kartach graficznych, a na grach tego typu to już wcale. Mnie się po prostu spodobały piękne zdjęcia.
Darnok
Użytkownik
#770 - Wysłana: 8 Lut 2009 14:16:45
Eviva
Wiem, pisałem to już tak dla ogółu
Darklighter
Użytkownik
#771 - Wysłana: 9 Lut 2009 09:19:57
http://trekmovie.com/2009/02/08/star-trek-online-n ycc-new-details-video-screenshots-more/

Nowy filmik o rasach i kilka screenów, które już wcześniej się pojawiły.

PS. Szkoda tylko, że zaprezentowana "różnorodność" i "swoboda" w tworzeniu ras ogranicza się do zmiany koloru skóry lub nałożeniu więcej gipsu na uszy czy też czoło :/.

PS. 2 Czy rasa pokazana w 41 sek. to nie ci od Dominium?
Darklighter
Użytkownik
#772 - Wysłana: 16 Lut 2009 11:04:20
Darklighter
Użytkownik
#773 - Wysłana: 24 Lut 2009 12:23:22
Pah Wraith
Użytkownik
#774 - Wysłana: 24 Lut 2009 12:31:44
Darklighter
Użytkownik
#775 - Wysłana: 24 Lut 2009 12:38:05
Ważne, więc dodam:

TVGB: Are there other aspects to the game other than combat?

CZ: Obviously there are going to be social places like Deep Space 9 where you meet up with your team and see other people. (...) There will also be crafting and diplomacy.
twi
Użytkownik
#776 - Wysłana: 24 Lut 2009 18:09:23
Darklighter
crafting...
!Looking for high lvl dwarf to craft Ultimate phazer rifle +3 pm me

Chyba nie ta bajka :/
Darklighter
Użytkownik
#777 - Wysłana: 24 Lut 2009 19:57:21
Chyba nie ta bajka :/

Oj, ta ta:
1) zwykły gun: standard Fed. phaser
2) crafcony: multiphased flux beam particle cannon.

Będę crafcone podzespoły dla statków, lżejsze, mniejsze, bardziej wydajne. Możliwości praktycznie nieograniczone.
Pah Wraith
Użytkownik
#778 - Wysłana: 24 Lut 2009 22:19:24 - Edytowany przez: Pah Wraith
Darklighter
Chciałem napisać o dyplomacji, ale moje wątpliwości wzbudziło słówko "crafting" - co ono będzie oznaczać w grze? Niestety zupełnie nie znam się na terminologii growej...
Darklighter
Użytkownik
#779 - Wysłana: 25 Lut 2009 00:40:43
co ono będzie oznaczać w grze?

Bazując na SW Galaxies, jako podobnym tworze, będzie oznaczać wytwarzanie wszelkiego rodzaju dóbr. Pytanie tylko jak szeroki będzie to zakres. W SWG był to b. szeroki zakres: od domów, mebli, ubrań aż po bronie, sprzęt górniczy, droidy i statki. Ponadto dochodzi do tego wytwarzanie nowych przedmiotów, modyfikowanie już istniejących, czy też eksperymentowanie w celu stworzenia unikatów.

Oto parę linków do SWG:
http://swg.wikia.com/wiki/Crafting - czym jest crafting w SWG + klasy związane z tym zawodem
http://swg.allakhazam.com/db/guides.html?category= Crafting - poradniki dla crafterów - sporo tego.

Nie ma sensu tego czytać szczegółowo. Ale takie ogólne przejrzenie da pewien wgląd w to "z czym to się je" i jak bardzo jest ten cały "craft" złożony. Mam nadzieję, że w STO równie mocno to rozbudują.
Doctor_Who
Użytkownik
#780 - Wysłana: 25 Lut 2009 12:26:20
A czy taki tuning broni jest zgodny z regulaminem Gwiezdnej Floty ?
 Strona:  ««  1  2  ...  24  25  26  27  28  ...  37  38  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Kto kupi STAR TREK ONLINE?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!