USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kto kupi STAR TREK ONLINE?
 Strona:  ««  1  2  ...  23  24  25  26  27  ...  37  38  »» 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#721 - Wysłana: 9 Mar 2008 10:15:37
Czyżby STO zmartwychwstała?
http://www.startrek.pl/article.php?sid=604
Q__
Moderator
#722 - Wysłana: 9 Mar 2008 13:40:32
Pah Wraith

Czyżby STO zmartwychwstała?

Fajnie by było... (Co się odwlecze...)
Pah Wraith
Użytkownik
#723 - Wysłana: 13 Mar 2008 20:38:58
Q__
Moderator
#724 - Wysłana: 14 Mar 2008 14:38:45
Pah Wraith

Jest potwierdzenie

Czyli fajnie jest,
Halbard
Użytkownik
#725 - Wysłana: 23 Mar 2008 15:09:45
Q__
Moderator
#726 - Wysłana: 23 Mar 2008 15:13:21 - Edytowany przez: Q__
Halbard

jeśli kogoś to interesuje

Chyba całkiem sporo "Ktosiów" się tym zainteresuje.
tuvok
Użytkownik
#727 - Wysłana: 24 Mar 2008 00:25:47 - Edytowany przez: tuvok
Hmm jesli mowa juz o STO, i tak dalej...
To pewnie widzieliscie serial/film Serenity / Firefly, Sci-fi .

I no wlasnie, tez powstaje MMO na podstawie tego filmu
http://fireflymmo.com/

Q__
Moderator
#728 - Wysłana: 24 Mar 2008 00:36:51
tuvok

pewnie widzieliscie serial/film Serenity / Firefly, Sci-fi .
I no wlasnie, tez powstaje MMO na podstawie tego filmu

Ogólnie fajna wiadomość. Zobaczymy jak wyjdzie... ;]
Pah Wraith
Użytkownik
#729 - Wysłana: 28 Lip 2008 09:58:13
"Nowy news" w zakresie - zapraszam na stronę główną po szczegóły
Darnok
Użytkownik
#730 - Wysłana: 28 Lip 2008 11:54:33 - Edytowany przez: Darnok
Ludzie, http://www.startrekonline.com/
GAMEPLAY FOOTAGE COMING SOON! a już myślałem, że to martwy projekt, a tutaj proszę, są na tyle zaawansowanym poziomie, że mogą już pokazywać screenshoty z gry! BRAWO
Ps. Aha, uprzedzono mnie ;(
no to ja może dodam, że warto przeglądać forum, z czasem mogą tam jeszcze pisać deweloperzy.
Coś czuję, że Stargate MMO wyprzedzi Treka. Ciekawe, czy to kwestia roku czy dwóch :/

http://www.gram.pl/news_8gvgJOC6_Star_Trek_Online. html

Chcę dodać, że zdjęcia te, czy film z gry zostanie przedstawiony na August 10, 2008, Official Star Trek® Convention in Las Vegas.
Spotkanie te będzie można oglądać na stronie, na żywo.
twi
Użytkownik
#731 - Wysłana: 28 Lip 2008 13:44:50
Powiem tak STO od Cryptic'u zapowiada sie przynajmniej 2x lepiej

WWW jest bardziej trekowe no i te LCARS : )
Screeny sa bardziej jakby to ujac powazne i nie wyglada to juz jak WoW w kosmosie co jest wielka zaleta, mam tylko nadzieje ze pojda za ciosem i reszta gry tez nie bedzie przypominac WoWa ; P
Darnok
Użytkownik
#732 - Wysłana: 28 Lip 2008 13:49:17
Cryptic to ogólnie szanowany deweloper z doświadczeniem.
twi
Użytkownik
#733 - Wysłana: 28 Lip 2008 15:33:06
I ma spore doswiadczenie w kreacji postaci w pizamach (city of heroes, city of vilians, champions online) : P
Q__
Moderator
#734 - Wysłana: 29 Lip 2008 02:03:48
Pah Wraith

Nowy news" w zakresie - zapraszam na stronę główną po szczegóły

Wygląda zachęcajaco, dziwi mnie tylko, że w XXV wieku Klingoni nie sa jeszcze częścia UFP. Czyżby Worf źle się postarał?
tuvok
Użytkownik
#735 - Wysłana: 29 Lip 2008 22:33:19
Nieżle, przynajmniej widać ze prace szybko idą do przodu. Nawet szybciej niz wtedy. Tamta firma, widać ze sie guzdrała, bo ciepła 2 screenshoty na półroku. A tutaj nieminął miech a juz mamy ...
Darnok
Użytkownik
#736 - Wysłana: 10 Sier 2008 20:07:07
http://startrekonline.com/
Za dwie godziny na żywo, nowe materiały z gry, w tym GAMEPLAY! polecam IE, moja mozilla nie chce tego odtworzyć.
Darklighter
Użytkownik
#737 - Wysłana: 11 Sier 2008 09:14:51 - Edytowany przez: Darklighter
"Even those who strive for peace, must be prepared for war" - grinding postaci - activated, grinding statków - activated. Czyli po staremu.

PS. Kamerka podążała za klingonem w jego typowym stroju. Czyżby jednak dali szansę na grę kimś spoza Federacji? Oby tak. Update po obejrzeniu dokumentu na temat gry: tak, da się grać postacią klingona służącą Imperium. Co więcej, w przyszłości będzie więcej frakcji: pojawi się Imperium Romulan i Dominium. Bardzo mądrze.

PS.2 Coś dużo tych Borg. Czyżby "awansowali" do roli powszechnego wroga, którego załatwia się "po drodze"?

Trochę innych informacji, dla tych, który nie znają za bardzo angielskiego:

1) Filmy i seriale dla twórców gry to kanon absolutny - wszystko musi być z nim zgodne. Będą także dodatkowe materiały z książek i komiksów.

2) Od początku dowodzi się statkiem jako kapitan, choć nie oznacza to, że ma się rangę kapitana. Na początek mały statek i mała załoga

3) 2 typy załogi:

a) załoga mostka (kontrolowana przez gracza-kapitana, ale oparta na AI). Gracz-kapitan wyposaża ich, rozwija ich poziom, rozdaje umiejętności. Takie przedłużenie gracza.

b) załoga ogólna - redshirty - dają m.in. różne bonusy w zależności od rasy.

Nie wiem czemu nie dali szansy na załogę nie NPC. Nawet w SWG mogę zaprosić kumpli na statek, aby sobie po nim pochodzili, pozwiedzali, a jak zajdzie potrzeba, zasiedli w obsłudze działek...

4) Walka w kosmosie - wolna, dużo taktyki, wysyłania grup naprawczych, przesyłanie energii z systemów, itp.

Walka na powierzchni - szybka i dynamiczna, uniki, fazery, broń biała, tarcze osobiste.

5) Misje - ważny będzie odpowiedni dobór "away teamów" do poszczególnych misji. Czasem będą to sami dowódcy z innych statków (kontrolowani przez różnych graczy)

6) Duża różnorodność przy tworzeniu bohatera - ma się wpływ na wiele czynników. Można wymyślić nawet zupełnie nową rasę, sic! Statki też można będzie w pewnym zakresie rekonfigurować, czyniąc je chatakterystycznymi i wyjątkowymi.

7) Misje będą dotyczyć przestrzeni zbadanej, jak i niezbadanej

8) Klingoni i Fedki - już nie lubią się tak bardzo jak kiedyś...PvP .

9) Odkrywanie nowych planet i cywilizacji i badanie ich/pierwszy kontakt = nowa wiedza, technologie, nowe rasy w załodze = (w skrócie) upgrade statku.

10) Ekonomia (trzeci ważny aspekt) = handel, nowe złoża, górnictwo, gildie, budowa stacji, stoczni i okrętów - potrzebna współpraca między graczami na większą skalę - tworzenie flot.
Darnok
Użytkownik
#738 - Wysłana: 11 Sier 2008 10:41:24 - Edytowany przez: Darnok
A więc tak, na początku przedstawienia powitał nas najpopularniejszy Wolkanin potem wyszedł facet odpowiedzialny za grę, pokazali gameplay i były pytania. Nie kontynuują idei poprzednika. Nie będziemy mogli siedzieć w jednym statku (np. moim Galaxy ), Q nie będzie nami dowodzić, a ja nie będę siedział w maszynowni, wszystko to będą robić boty. Boty dzielą się na dwie kategorie:
-Boty na mostku- to takie pety (zwierzątka), które mają wpływ na resztę załogi
-Boty "red shirty"- siedzą w maszynowni i giną

Podobno dobór załogi ma znaczenie.

Możemy odkryć nową planetę (mówił nawet o pre warpowych), będziemy mogli rekrutować od nich żołnierzy, zdarzy się więc, że będziemy mieć unikalną rasę w naszych szeregach.

Co do Borg, mają to być eventy, czyli grając sobie mamy dostać wiadomość "np od dowództwa", że Borg zbliża się do systemu X. Najprawdopodobniej wszyscy gracze rzucą się na pomoc Czyżby jednak dali szansę na grę kimś spoza Federacji?

Tak, Klingonami w ich własnych szeregach

Statki będzie można poddawać modyfikacją.
Etapy planet mają być raczej rzeźnią, poziomy ze statkami mają podobno być taktyczne, czyli będziemy decydować o tym, co naprawić, będziemy przekierowywać moc do interesujących nas rzeczy (po trzech sześcianach Borg i bodajże statku królowej obawiam się, że nie wiele z tego zostanie).

Słowem, wolałem starszy projekt.
Ps. Aha, możliwe, że STO dostaniemy nawet za trzy lata
Piotr
Użytkownik
#739 - Wysłana: 11 Sier 2008 11:46:45
Darklighter i Darnok dobrze strescili najwazniejsze informacje, ale poniewaz ogladalem wywiad z notatnikiem, zeby potem dorzucic te informacje do newsa, to udalo sie skompletowac troche wiecej (choc kilka tu wymienionych autorowi newsa i mi przydarzylo sie pominac).

Wybaczcie za link, nie jestem zwolennikiem przeklejania tresci, zwlaszcza tak duzej - News.
Picard
Użytkownik
#740 - Wysłana: 13 Sier 2008 09:54:47
Pewnie nie każdy może to zobaczyć - tylko abonencii Neostrady? -
http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_strefagier_ wideo_tekst&p1=64714
więc po krótce streszce co widać na tym zwiastunie: piekne intro z ładnie prezentującym siękosmosem, znany wszytskim motyw muzyczny serii i zrefitowanego Soveregina, który śmiga sobie wśród gwiazd i... masową rzeź z udziałem Fedków, borg i Klingonów. Czyli na rewolucje się nie szykuicje - dostajemy typową zabijankę.
Pah Wraith
Użytkownik
#741 - Wysłana: 13 Sier 2008 10:50:02
Hmm, a jednak MMORPG pozostawiać powinno szerokie pole do popisu...
Darklighter
Użytkownik
#742 - Wysłana: 13 Sier 2008 10:54:51 - Edytowany przez: Darklighter
Czyli na rewolucje się nie szykuicje - dostajemy typową zabijankę.

Dlatego też trzeba było posłuchać wywiadu. Tam mówiono, że w trailerze pokazaną walkę, ale to tylko jeden z aspektów STO, i omówiono inne ważne rzeczy w grze.

PS. Dziwię się jednak, że tyle walki było w trailerze. Jak dla mnie zabrakło: pokazania więcej away teamów na planecie, spotkań z obcymi rasami na planecie, wykorzystania sprzętu postaci (nie, nie chodzi o broń), pokazania przykładowego pierwszego kontaktu.
Pah Wraith
Użytkownik
#743 - Wysłana: 13 Sier 2008 11:51:24
Cytat z nowego FAQ na stronie STO:

Can I play something other than a Captain like a Doctor or an Engineer?
Everyone is a Captain, (remember, if you command a ship, you are automatically a Captain), and you will command a crew, but that does not limit your role. Your character will still be able to choose from a variety of career paths, such as Engineer, Tactical Officer, Doctor, Science Officer, etc. Your career path is your root, and will affect your skills, and how you command your crew. Consider Jean-Luc Picard, Beverly Crusher, Worf and Kathryn Janeway. Picard was an archeologist and diplomat, Crusher was a doctor, Worf a security/tactical officer, and Janeway was a scientist. Each eventually chose a career in command and became ship captains. This does not mean the game will limit your ship choices based on your profession – far from it. The examples are simply an example of how the game design was inspired.

http://www.startrekonline.com/faq
Darnok
Użytkownik
#744 - Wysłana: 13 Sier 2008 12:31:46
Co nie zmienia faktu, że nie będziemy siedzieć w jednym statku i nie będziemy sobie razem pomagać. To byłby dopiero rewolucyjny MMO, niestety hamburgery i kasa rządzi światem...
Darklighter
Użytkownik
#745 - Wysłana: 13 Sier 2008 12:34:33
Pozostaje zatem stworzenie floty i tryb kooperacji.
waterhouse
Moderator
#746 - Wysłana: 13 Sier 2008 14:29:38 - Edytowany przez: waterhouse
Darnok

Pomysl "wielu graczy w jednym statku" jest niezly, ale tylko na papierze. W rzeczywistosci, wymagaloby to zmuszenia graczy do grania jednoczesnie (przy wielu strafach czasowych) i tak samo dlugo (przy roznym poziomie zaangazowania graczy), co jest niemozliwe.

Wyboraz sobie, ze trwa bitwa a kapitan i taktyczny musza sie wylogowac, by isc do pracy

Od pewnego czasu gram w jedyna kosmiczna MMORPG ktora jest na rynku (EVE Online) i akurat to ze wielu graczy nie bedzie moglo grac w jednym statku mnie nie martwi.
Eviva
Użytkownik
#747 - Wysłana: 13 Sier 2008 14:32:03
waterhouse

Kapitanie, prosimy na mostek. Von Braun czeka na waści.
twi
Użytkownik
#748 - Wysłana: 13 Sier 2008 17:06:30
waterhouse

Pomysl "wielu graczy w jednym statku" jest niezly, ale tylko na papierze. W rzeczywistosci, wymagaloby to zmuszenia graczy do grania jednoczesnie (przy wielu strafach czasowych) i tak samo dlugo (przy roznym poziomie zaangazowania graczy), co jest niemozliwe.

albo w grupce trekkerow odgrywajacych sesje : P
Picard
Użytkownik
#749 - Wysłana: 13 Sier 2008 19:59:57
Darklighter

Dziwię się jednak, że tyle walki było w trailerze. Jak dla mnie zabrakło: pokazania więcej away teamów na planecie, spotkań z obcymi rasami na planecie, wykorzystania sprzętu postaci (nie, nie chodzi o broń), pokazania przykładowego pierwszego kontaktu

No i takie podejscie tworcow mnie dołuje a co najmniej kaze myslec, ze produkt finalny ich wyslikow bedzie mocno odstawal od mojego wyobrazenia o dobrej grze MMORPG opartej na Star Treku. Bo skoro w zwiastunie pokazano juz prawie samo strzelanie i zapewniano, ze ten: ,,ten kto szuka pokoju musi sie szykowac na wojne" to nalezy domniemywac, ze gra skierowana bedzie jednak do fanow zabijania na ekranie. Nie mowie inne opecje moga sie pojawic ale na podstawie tego co zobaczylem jestem przekonany, ze beda one raczej ochlepem rzuconym fana na pocieszenie niz glowna atrakcja gry.
Darnok
Użytkownik
#750 - Wysłana: 13 Sier 2008 21:28:21
Szkoda, że Borg nie reprezentują "szkoły" TNG. waterhouse
Takich graczy mogą zastępować boty, albo kapitan mógłby to sam obsługiwać przy stracie paru bonusów. Przecież brak abordaży i ogólnie wnętrza naszego statku to porażka. Przecież Star Trek na tym się opiera, na życiu w statku, na byciu zdanym tylko na siebie. Nie chciałbyś dowodzić statkiem i wydawać rozkazy przynajmniej paru prawdziwym podopiecznym? liczba trzech graczy nie jest wielka (ba, nawet dwóch), reszta mogłaby obserwować, statki służyłyby jako guild halle, a poziom na ziemii byłby takim kokserskim poziomem(nabijanie lvli itd.).
 Strona:  ««  1  2  ...  23  24  25  26  27  ...  37  38  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Kto kupi STAR TREK ONLINE?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!