USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Nowy Star Trek
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
Autor Wiadomość
Raptor 16
Użytkownik
#121 - Wysłana: 7 Paź 2006 12:32:41
Odpowiedz 
z tego cowiem to w legacy mozemy uslyszec glosy takich postaci jak kirk picard janeway sisco czy archer.

to było wiadomo miesiąc temu, w grze będągłosy wszystkich kapitanów, a nawet załóg
Dj peyo
Użytkownik
#122 - Wysłana: 7 Paź 2006 13:02:01 - Edytowany przez: Dj peyo
Odpowiedz 
z tego co wiem to bethesda software jest malo znana firma ze skromnym budzetem. skoro nabywa licencje st oraz"glosy"pioneerow st to budzet maleje.a maly budzet>slabi programisci>slaba gra. dla przykladu piranha bytes nie kupowala licencji i malo znana firma stworzyla kultowa juz gre. nie widze tego dobrze
Raptor 16
Użytkownik
#123 - Wysłana: 7 Paź 2006 13:51:21 - Edytowany przez: Raptor 16
Odpowiedz 
Dlaczego uważasz, że są słabymi programistami?
Hazrall
Użytkownik
#124 - Wysłana: 7 Paź 2006 15:00:33 - Edytowany przez: Hazrall
Odpowiedz 
bethesda software
HMMMM to ci od "Elder Scrolls" tak Dj peyo czy tytuły takie jak "Morrowind"(lepszy od Gotic'a IHMO) lub "Oblivion" ci coś mówią?
Hmm cholernie niesławna firma, ciekawe czemu 50% moich znajomych zna te tytuły(i noce przy nich zarywało) i tę firmę, a jest na rynku od bardzo dawna , a co do budżetu... popatrz na sprzedaż Obliviona Mało znana Skromny budżet Słabi programiści LOL
Raptor 16
Użytkownik
#125 - Wysłana: 7 Paź 2006 15:28:04
Odpowiedz 
HMMMM to ci od "Elder Scrolls" tak Dj peyo czy tytuły takie jak "Morrowind"(lepszy od Gotic'a IHMO) lub "Oblivion" ci coś mówią?
Hmm cholernie niesławna firma, ciekawe czemu 50% moich znajomych zna te tytuły(i noce przy nich zarywało) i tę firmę, a jest na rynku od bardzo dawna , a co do budżetu... popatrz na sprzedaż Obliviona Mało znana Skromny budżet Słabi programiści LOL

imho "children of the neo"
Anonim
Anonimowy
#126 - Wysłana: 9 Paź 2006 09:29:01
Odpowiedz 
Dj peyo

widać, jak znasz się na rynku
Darnok
Użytkownik
#127 - Wysłana: 9 Paź 2006 14:15:21
Odpowiedz 
Ten wyżej to byłem ja patrzcie, co dla Was znalazłem:
http://www.youtube.com/watch?v=upY1GXACm5k
Raptor 16
Użytkownik
#128 - Wysłana: 9 Paź 2006 17:40:01
Odpowiedz 
Ten wyżej to byłem ja patrzcie, co dla Was znalazłem:

dzięki Ci
Raptor16
Anonimowy
#129 - Wysłana: 9 Paź 2006 17:50:52
Odpowiedz 
Tylko te animacje walczacych oketów są z powstającego Star Trek : Legacy
Dj peyo
Użytkownik
#130 - Wysłana: 20 Paź 2006 16:58:54 - Edytowany przez: Dj peyo
Odpowiedz 
Czy morrowind cos mi mowi??? morrowind to gra stworzona bez wczesniejszego wykupywania licencji. St legacy stworzone zostanie na podstawie imperium startreka a taka licencja kosztuje. czy widzial ktos kiedys dobra budzetowke?? A propo. sorki. zapomnialem o morrowindzie jako dziele besthedy czy jak jej tam. moj blad
Hazrall
Użytkownik
#131 - Wysłana: 20 Paź 2006 22:07:50 - Edytowany przez: Hazrall
Odpowiedz 
morrowind to gra stworzona bez wczesniejszego wykupywania licencji.
Tak i była na tyle miła że siedziałem przy niej dłuugo i przy okazji wyszły świetne dodatki, do tego tytułu wracałem masę razy, i chyba zrobię to jeszcze raz
St legacy stworzone zostanie na podstawie imperium startreka Tak i cieszę się że Bethesda zajmie się nią, jest duże prawdopodobieństwa że wypuszczą hicior, jak to oni mają w zwyczaju
a taka licencja kosztuje. Heh, TA licencja nie była wcale taka droga, idę o zakład że LOTR był wyceniony o wiele wyżej, w końcu "Dwie Wieże" poskładały Nem
czy widzial ktos kiedys dobra budzetowke?? Tak Chociażby Bitwa o Śrudziemie, gra bardzo dobra, nie przełomowa ale ma klimat, ma to coś no i ta muzyka Dalej, świetny Alien vs Predator 1i2, zabawa na całego, w niektórych momentach skakałem na krześle No i był jeszcze HarryPoter, ponoć dobry nie grałem(i nie zagram). Następnie znakomita seria JediKinght, zagrywałem sie w 2i3 w tym samym klimacie: KOTOR i ostatnio RTS Empire at War. Dalej BaldursGate –klasyka Starczy ?
Dj peyo
Użytkownik
#132 - Wysłana: 21 Paź 2006 02:12:22
Odpowiedz 
a piraci z karaibow???
Darnok
Użytkownik
#133 - Wysłana: 23 Sty 2007 20:11:55
Odpowiedz 
Star Trek Encounters jest w "złocie" tzn. skończyli nad nim pracę. Premiera 15/02/2007 w jakimś Polskim sklepie internetowym. Gra na Ps2, dlatego ją kupuję. Może nie od razu po premierze, ale niedługo po
Q__
Moderator
#134 - Wysłana: 23 Sty 2007 21:04:08
Odpowiedz 
Raptor 16

"Elder Scrolls"
"Morrowind"

Baardzo klimatyczne gry, baardzo. Niesamowite i wciągajace. Można w nie grać dla samej estetycznej przyjemności.
Darnok
Użytkownik
#135 - Wysłana: 23 Sty 2007 21:42:21
Odpowiedz 
Q__
A może się wypowiesz na temat tego nowego star treka. Nielogiczne jest wypowiadać się o grach RPG w temacie o nowej grze Star Trek
Q__
Moderator
#136 - Wysłana: 23 Sty 2007 21:57:59 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Darnok

Czy ja zacząłem ten offtop?

A z gier te "trekowe" znam niestety słabo... Grywam głównie w strategiczne i... w strzelaniny FPS.

Choć w STO zagram na sto procent.
Darnok
Użytkownik
#137 - Wysłana: 23 Sty 2007 22:07:57
Odpowiedz 
A masz odpowiedni komputer? bo ramu to na 100% będzie żreć
Q__
Moderator
#138 - Wysłana: 23 Sty 2007 22:10:39
Odpowiedz 
Darnok

A masz odpowiedni komputer?

Bez obaw, mam dwuletni sprzęt z duużą pamięcia i trzema dyskami.
Darnok
Użytkownik
#139 - Wysłana: 23 Sty 2007 22:12:07
Odpowiedz 
No to sobie pośmigamy, bo mi zostały tylko ramy do dokupienia
Q__
Moderator
#140 - Wysłana: 23 Sty 2007 22:13:22
Odpowiedz 
Darnok

No to sobie pośmigamy

Niech się najpierw STO pojawi na rynku...
Darnok
Użytkownik
#141 - Wysłana: 23 Sty 2007 22:14:37
Odpowiedz 
Q__
Pojawi pojawi
btw. Dobranoc Tobie i wszystkim
Q__
Moderator
#142 - Wysłana: 23 Sty 2007 22:15:12
Odpowiedz 
Darnok

Dobranoc.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
USS Phoenix forum / Gry / Nowy Star Trek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!