USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / FALLOUT - stary ale jary
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#211 - Wysłana: 6 Lip 2015 10:48:15
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#212 - Wysłana: 7 Lip 2015 10:26:42
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#213 - Wysłana: 11 Lip 2015 12:54:48
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=BRFAuDOlK5Q

nowe fragmenty gameplay z czwórki
mozg_kl2
Użytkownik
#214 - Wysłana: 18 Lip 2015 08:19:30
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#215 - Wysłana: 24 Lip 2015 08:46:30
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#216 - Wysłana: 15 Sier 2015 12:46:56
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#217 - Wysłana: 30 Sier 2015 19:02:58
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#218 - Wysłana: 7 Wrz 2015 22:26:29
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#219 - Wysłana: 5 Paź 2015 11:57:35
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#220 - Wysłana: 5 Paź 2015 17:01:22
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
george-miller-zapo wiada-kontynuacje-filmu-mad-max-na-drodze-gniewu

Zwykle jestem przeciwny dokrętkom, ale w tym wypadku, znając jakość cyklu - i wiedząc, że Miller rzecz robi - jestem za. W końcu nawet najgorsza część MM coś tam do całości wniosła...
Oby tylko nie przegiął z blockbusterowością...
mozg_kl2
Użytkownik
#221 - Wysłana: 5 Paź 2015 18:33:22
Odpowiedz 
Q__

Mad Max, w porównaniu z innymi odlschoolowymi markami które wróciły, wypada bardzo poprawnie. I to pomimo czerstwego scenariusz. Sporo ugrał normalnymi efektami, których obecnie brakuje w kinie. Odnoszę wrażenie, że po zachłyśnięciu się techniką CGI następuje powrót do starych dobrych efektów. Nowe star warsy też są robione na modelach.
Mav
Użytkownik
#222 - Wysłana: 5 Paź 2015 20:37:44 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Mad Max, w porównaniu z innymi odlschoolowymi markami które wróciły, wypada bardzo poprawnie. I to pomimo czerstwego scenariusz. Sporo ugrał normalnymi efektami, których obecnie brakuje w kinie. Odnoszę wrażenie, że po zachłyśnięciu się techniką CGI następuje powrót do starych dobrych efektów. Nowe star warsy też są robione na modelach.

Akurat Mad Max jest przepełniony efektami CGI, tylko są na tyle zmyślnie wkomponowane, że się to nie rzuca w oczy:

https://www.youtube.com/watch?v=rd3fqGaEBTI

To jest znaczący dowód na to, że nie efekty CGI są złe, tylko nieumiejętnie ich używający reżyserzy.
MarcinK
Użytkownik
#223 - Wysłana: 5 Paź 2015 20:48:06
Odpowiedz 
Mav:
Akurat Mad Max jest przepełniony efektami CGI, tylko są na tyle zmyślnie wkomponowane, że się to nie rzuca w oczy:

Inaczej. Podobnie jak w Marsjaninie i Godzillach robią one za dopełnienie a nie główne show.
mozg_kl2
Użytkownik
#224 - Wysłana: 5 Paź 2015 21:34:53
Odpowiedz 
Mav:
Akurat Mad Max jest przepełniony efektami CGI

przepełniony to była PT star warsów czy Indiana Jones.
Q__
Moderator
#225 - Wysłana: 6 Paź 2015 14:09:22 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
I to pomimo czerstwego scenariusz.

Właśnie z powodu tego scenariusza mówię o zagrożeniu blockbusterowością. Choć znów obecne blockbustery mają też wyraźny problem z kreowaniem charyzmatycznych bohaterów (o ile ich z komiksów nie podebrały), a Miller - równie wyraźnie - nie ma z tym kłopotu (Furiosa, nawet Immortan Joe to nie są jakieś głębokie postacie, ale zapadają w pamięć w przeciwieństwie do np. Nero, choćby już tylko z racji wyglądu).

A propos kreowania bohaterów:
http://moviepilot.com/posts/2015/06/17/this-mad-ma x-fury-road-concept-art-proves-that-no-one-involve d-in-the-film-is-even-close-to-mediocre-3315124
Chyba wolę wczesną wersję Immortana:

Mav
MarcinK
mozg_kl2

Co do CGI o powiedziałbym tak, że nie ma znaczenia w sumie czy jest ich mało, czy - przeciwnie - z każdego kąta wyglądają. Ważne jest, że wyglądają naturalnie, uzupełniają się z tradycyjnymi efektami i - mimo pewnych blockbuserowych przerostów - wciąż jeszcze pełnią rolę służebną (choć, jak w przypadku pamiętnego "Terminatora 2", mamy tu już sytuacje gdy efektowność niebezpiecznie zbliża się do granicy pustego efekciarstwa; szczęśliwie jest jeszcze klimat i reżyserskie rzemiosło...).
mozg_kl2
Użytkownik
#226 - Wysłana: 12 Paź 2015 23:07:05
Odpowiedz 
Christof
Użytkownik
#227 - Wysłana: 13 Paź 2015 20:31:47
Odpowiedz 
A propos nowego "Mad Maxa" - wbrew moim obawom wyszedł (na szczęście) naprawdę dobrze. Mam na myśli zarówno film, jak i Tom Hardy'ego w roli Maxa Rockatansky'ego. Czuć w tym filmie klimat poprzednich części - i bardzo dobrze.
mozg_kl2
Użytkownik
#228 - Wysłana: 15 Paź 2015 20:15:18
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#229 - Wysłana: 31 Paź 2015 18:15:46
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#230 - Wysłana: 5 Lis 2015 18:52:05
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=X5aJfebzkrM

nukepunk zamienia się w cyberpunka.
mozg_kl2
Użytkownik
#231 - Wysłana: 9 Lis 2015 19:21:47
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#232 - Wysłana: 8 Mar 2016 20:11:01
Odpowiedz 
Guauld
Użytkownik
#233 - Wysłana: 8 Mar 2016 20:57:55
Odpowiedz 
Kupione recenzje to jedno, już więcej graczy tym razem zdało się zauważyć, że Beth ich robi w konia i po prostu nie potrafią od dawna tworzyć dobrych gier, więc mam nadzieję, że z każdą kolejną częścią będą mieć coraz gorszą sprzedaż. Gdyby przez piątkę okazali się nagle bankrutem, bo już się tylu ludzi nie nabierze, to niech zaczną pracę jak najszybciej . Wiem, że to błogie marzenia, ale przydałoby się, aby ktoś inny przejął prawa do marki.
Q__
Moderator
#234 - Wysłana: 11 Mar 2016 12:44:53
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
To juz to juz.

No i mamy już ciekawe mody do Follouta 4:
http://fandom.wikia.com/articles/the-best-fallout- 4-mods-for-every-kind-of-player
Seybr
Użytkownik
#235 - Wysłana: 11 Mar 2016 17:14:08
Odpowiedz 
Guauld:
Wiem, że to błogie marzenia, ale przydałoby się, aby ktoś inny przejął prawa do marki.

Mogę wymienić trzy studia z Polski. Kupiłem konto z grą ze Steama. Dodatkowo w niej był F4. Z ciekawości pobrałem, pograłem chwilę. Byk bykiem pogania, dialogi jak u chłopa z Krużewników. Zmarnowany potencjał, świat Follouta jest dość ciekawy, ale twórcy pięknie robią z nie go karła. Jakim cudem ta gra dostała tyle nagród, jak tam wszystko jest co najwyżej średnie. Nie umywa się Dying Light. Ani gameplay, ani grafika czy całe audio.
Gre mam zainstalowaną, ale nawet nie chce mi się jej odpalać. Gram w Rise of the Tomb Raider. Poprawili sporo w stosunku do poprzedniczki.
Guauld
Użytkownik
#236 - Wysłana: 11 Mar 2016 20:22:35 - Edytowany przez: Guauld
Odpowiedz 
Seybr:
Byk bykiem pogania, dialogi jak u chłopa z Krużewników

I praktycznie każdy NPC, z którym można porozmawiać jest nieśmiertelny, już nawet nie bawili się w misje, które można wykonać na kilka sposobów jak w trójce, która już też była daleka od doskonałości, łagodnie pisząc. Chociaż nie wiem jak to się ma później w grze, wytrwałem przy niej 3 godziny i sobie odpuściłem. Dodatkowo PC w większości mówi zupełnie co innego, niż by się chciało, a odpowiedzi nie można podejrzeć. Ktoś zrobił na to moda i okazało się, że często odpowiedzi są prawie identyczne, tylko szyk zdania jest trochę zmieniony czy jakieś słowo dodane, żeby NPC mógł tak samo odpowiedzieć. Jedyna alternatywa to zakończyć rozmowę, permanentnie chyba nigdy nie można komuś czegoś odmówić, będą w nieskończoność czekać aż w końcu się zgodzisz.

Seybr:
świat Follouta jest dość ciekawy, ale twórcy pięknie robią z nie go karła

Dodatkowo nieźle mieszają z lore, co nie dziwne zważywszy, że już sami nie znają świata swojego flagowego TES-a. Niezła rotacja pracowników tam musiała być, ciekawe czy jest tam jeszcze chociaż jedna osoba, która pracowała przy Morrowindzie (z wyjątkiem Todda, który wtedy jeszcze nie był na stanowisku kierowniczym).

Seybr:
Ani gameplay, ani grafika czy całe audio.

Ani optymalizacja. Gra jest strasznie oparta na CPU i jeśli ma się nawet i7, ale z generacji 45nm, to nawet na najniższych ustawieniach w wielu lokacjach ciężko wycisnąć 40 fps, niezależnie od reszty sprzętu.
mozg_kl2
Użytkownik
#237 - Wysłana: 16 Mar 2016 11:48:29
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=aMY0IETkDrU

zapowiedź pierwszego DLC do Fallout 4

Autmatron przedstawia historię tajemniczego i szalonego mechanika, który wypuszcza w świat hordę agresywnych robotów. Gracze nie tylko będą musieli dotrzeć do źródła tej plagi, ale przy okazji zbudują własnego mechanicznego towarzysza. Wykorzystają do tego setki różnych podzespołów, takich jak kończyny, korpusy czy uzbrojenie (w tym debiutujący w grze lightning chain gun), które pozyskają z ciał pokonanych wrogów. Twórcy obiecują setki możliwych i zabójczych kombinacji. Ich próbkę można zresztą zobaczyć w trailerze.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=97046
Seybr
Użytkownik
#238 - Wysłana: 16 Mar 2016 14:19:38
Odpowiedz 
mozg_kl2

DLC za pewno przejdzie się od 1 do 2h. Czyli szału nie ma. Nowy Tombr Raider i DLC. Owszem fajne, ale mega krótkie i nie wartej swojej ceny. Za passa może warto dać, bo będzie ich trochę. Z drugiej strony tego typu DLC to odcięte kupony. W Wiesku 3 dostało się 8-10 godzin głównej linii fabularnej, do tego ileś tam czasu na poboczne. Większa mapa i kilka bajerów a to za jedyne 40 zł (wersja PC). To jest dodatek a nie jakieś popierdułki.
mozg_kl2
Użytkownik
#239 - Wysłana: 14 Kwi 2016 08:31:50
Odpowiedz 
retro
Użytkownik
#240 - Wysłana: 16 Kwi 2016 19:21:19
Odpowiedz 
Dobre porównanie soją drogą faceci to świnie a w/g feminazistek kobiety są równe mężczyznom.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Gry / FALLOUT - stary ale jary

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!