USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / StarCraft
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#121 - Wysłana: 27 Lut 2008 19:08:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Hazral

Z pozycji widza to nie to... :]

Ale z drugiej strony teraz dopiero można sobie na spokojnie nacieszyć oczy widokami.
Hazral
Użytkownik
#122 - Wysłana: 27 Lut 2008 20:14:58
Odpowiedz 
Z pozycji widza to nie to...
Cóż do Paryża jest całkiem blisko, bo tam następny pokaz. I będzie można w SC2 sobie osobiście pograć, o ile przebije sie przez kilometrowe kolejki. I tam ponoć maja Zergi pokazać. Jedziemy!

Ale z drugiej strony teraz dopiero można sobie na spokojnie nacieszyć oczy widokami
Te są świetne. Ale w końcu i firma porządna
Q__
Moderator
#123 - Wysłana: 27 Lut 2008 20:17:49
Odpowiedz 
Hazral

I będzie można w SC2 sobie osobiście pograć, o ile przebije sie przez kilometrowe kolejki.

Organicznie nienawidze kolejek...

Te są świetne. Ale w końcu i firma porządna

A i owszem.
Hazral
Użytkownik
#124 - Wysłana: 10 Mar 2008 20:15:43 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
ZERG!!
Puki co filmiki w dość przeciętnej rozdzielczości:
Promo Zerg
sieczka by zerg
Prezentacja nagrana "technika drżącej ręki" tm
Na stronie gry dział zergów otwiera sie powoli, czekam na oficjalne filmiki z komentatorem i w ładnej rozdzielczości.
Nie ma to jak po ciężkim dniu pracy ucieszyć sie jak dziecko z nowej zabawki
Q__
Moderator
#125 - Wysłana: 11 Mar 2008 00:18:32
Odpowiedz 
Hazral

ZERG!!

No i fajnie. Doczekalim się.

Nie ma to jak po ciężkim dniu pracy ucieszyć sie jak dziecko z nowej zabawki

Racja
Hazral
Użytkownik
#126 - Wysłana: 24 Sier 2008 22:27:32
Odpowiedz 
O! To ci dopiero gratka:Battlecruser LEGO
Q__
Moderator
#127 - Wysłana: 24 Sier 2008 22:36:17
Odpowiedz 
Hazral

O! To ci dopiero gratka:Battlecruser LEGO

Mówiłęm, że kocham LEGO.
Paradoks
Użytkownik
#128 - Wysłana: 25 Sier 2008 13:07:15
Odpowiedz 
Hazral

Aleee faaajne... <zachwycony> Szkoda, że nie ma oficjalnych zestawów Lego StarCraft.
Q__
Moderator
#129 - Wysłana: 7 Paź 2008 16:28:08
Odpowiedz 
Tak sobie namastka dla spragnionych gry w SC:
http://www.grymix.pl/1390/star-craft/
Scimitar
Użytkownik
#130 - Wysłana: 7 Paź 2008 23:46:29
Odpowiedz 
Nie mogę się doczekać SC: Ghost na PC...
Q__
Moderator
#131 - Wysłana: 8 Paź 2008 01:29:59
Odpowiedz 
Scimitar

Nie mogę się doczekać SC: Ghost na PC..

Co daj Boże, amen.
Scimitar
Użytkownik
#132 - Wysłana: 8 Paź 2008 13:04:20
Odpowiedz 
kilka linków do SC z Lego:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=34 1713 (battlecrusier link z posta Hazrala nie specjalnie działa)
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=26 1203 (zealot kontra 2 zerglingi)
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=15 8733 (kilka jednostek Terran)
Q__
Moderator
#133 - Wysłana: 8 Paź 2008 16:21:50
Odpowiedz 
Scimitar

kilka linków do SC z Lego

Swoją drogą koncern LEGO mógłby wypuścić takie zestawy -- gotowe projekty już są...
Scimitar
Użytkownik
#134 - Wysłana: 9 Paź 2008 00:18:04
Odpowiedz 
jest to myśl, ale szans raczej an to nie ma - wątpie czy Blizzard podzieliłby się prawami do gadżetów z SC, bo co do samych zestawów - była już gwiazda śmierci, czołgi imperium czy transportowce republiki o zbliżonej ilości części jak przy battlecruiserze, więc to nie byłby problem od strony technicznej, pytanie tylko czy naprawdę jest aż tak dużo fanów SC którzy wciąż chętnie sięgają po Lego, bo z reguły granie i budowanie to wykluczające się rzeczy...
Q__
Moderator
#135 - Wysłana: 9 Paź 2008 01:46:55
Odpowiedz 
No i pozostaje otwarte pytanie dlaczego nadal nie ma LEGO ST...
Dragon
Użytkownik
#136 - Wysłana: 9 Paź 2008 10:51:20
Odpowiedz 
Scimitar
Myślę że na sprzedaży klocków SC w Korei zarobili by więcej niż na samej grze.
Q__
Moderator
#137 - Wysłana: 9 Paź 2008 14:23:15
Odpowiedz 
Czyli gdyby Blizzard odpowiednio ustawił warunki kontraktu też by se zarobił.

(Inna pytanie: czy ludzie dość doroscli do gry w SC nie są za starzy na LEGO? No chyba, że to zestawy TECHNIC by były...)
Seybr
Użytkownik
#138 - Wysłana: 9 Paź 2008 17:56:09
Odpowiedz 
Q__
(Inna pytanie: czy ludzie dość doroscli do gry w SC nie są za starzy na LEGO? No chyba, że to zestawy TECHNIC by były...)

Każdy ma coś z dziecka . Zawsze można kupić je pod pretekstem dla potomstwa ;].
Scimitar
Użytkownik
#139 - Wysłana: 9 Paź 2008 22:51:43 - Edytowany przez: Scimitar
Odpowiedz 
Q__

Pytanie chyba powinno być zadane odwrotnie - czy ludzie nawykli do elektronicznej rozrywki mają na tyle wyobraźni i chęci żeby się trochę pomęczyć nad przelaniem pomysłu na klocki... Poza tym w Polsce (i na świecie zresztą też) przyjęło się że Lego jest tylko i wyłącznie dla dzieci (zresztą podobnie było z komiksami), a ludzi budujących z klocków w dorosłym wieku jest dużo na tyle że Lego zaczyna tworzyć powoli produkty i usługi skierowane konkretnie dla tego grona odbiorców. Zresztą polecam stronkę http://www.lugpol.pl/ - tam to jest wszystko szczegółowo opisane, no i można zobaczyć na forum (wątki z MOC) co dorośli potrafią z Lego zmajstrować

Seybr
Każdy ma coś z dziecka . Zawsze można kupić je pod pretekstem dla potomstwa ;].

he, he i od tego wszystko się z reguły zaczyna u dorosłych
Q__
Moderator
#140 - Wysłana: 10 Paź 2008 20:31:20
Odpowiedz 
Seybr

Zawsze można kupić je pod pretekstem dla potomstwa

Nie mam potomstwa.

Scimitar

Pytanie chyba powinno być zadane odwrotnie - czy ludzie nawykli do elektronicznej rozrywki mają na tyle wyobraźni i chęci żeby się trochę pomęczyć nad przelaniem pomysłu na klocki...

Czyli: czy zechcą się wyrwać z wirtualnego świata na rzecz realnego.

ludzi budujących z klocków w dorosłym wieku jest dużo na tyle że Lego zaczyna tworzyć powoli produkty i usługi skierowane konkretnie dla tego grona odbiorców

To przestanę się wstydzić tego, że do dziś dnia zachowałem swoje zestawy klocków.
Dragon
Użytkownik
#141 - Wysłana: 11 Sty 2009 02:01:23
Odpowiedz 
Tu macie kilkanaście fotek rzeczy na których umieszczono SC, większość jest Korei (a jak).
Aha, jak ktoś to linkował to sory ale nie chce mi się szukać/

FOTKI
Hazral
Użytkownik
#142 - Wysłana: 11 Sty 2009 11:22:55 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Głosujcie!
Mamy do wyboru dwa "klany"-dwa różne modele, dla jednostki DarkTemplar. Mi się podoba idea umieszczenia obu, i losowego wyboru dla każdej rozgrywki
Pierwszy model to starzy znajomi z pierwszej części: Lenassa.
Drugi to nowy pomysł: Zer’atai. Używają podwójnych ostrz na czymś w rodzaju kosy. Na ciele noszą kości pokonanych zergów... taki predator
Q__
Moderator
#143 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:09:08
Odpowiedz 
biter
Użytkownik
#144 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:13:40
Odpowiedz 
Q__

Spokojnie, spokojnie, najpierw doczekamy się ST XIII - Tak 13 nie pomyliłem numerków.

StarCraft stał się już mitem, nigdy nie nadejdzie a jeśli nadejdzie okaże się zapewne rozczarowanie. Najczęściej tak jest
Scimitar
Użytkownik
#145 - Wysłana: 14 Lut 2009 23:24:47
Odpowiedz 
3 częściowa druga część Nie chce wiedzieć jak duży upgrade sprzętowy mnie czeka (o ile oczywiście będzie warto )
Q__
Moderator
#146 - Wysłana: 13 Cze 2009 13:38:55
Odpowiedz 
StarCraft Wiki, chyba jeszcze nie linkowana:
http://starcraft.wikia.com/
EnterpriseJ
Użytkownik
#147 - Wysłana: 17 Cze 2009 20:33:12
Odpowiedz 
Polska strona o Starcraft 2-wszystko o produkcji gry:StarCraft2.net.pl
Hazral
Użytkownik
#148 - Wysłana: 20 Cze 2009 13:51:52 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
http://www.starcraft2.net.pl/portal/sc2/3/597/Batt le_Report_3.html -Filmik, a dokładniej "battle report" obejrzyjcie zrozumiecie
Star Cradft 2 prezentuje się całkiem nieźle, beta ma być w wakacje, a gra wydana pod koniec roku.... Znaczy wydadzą jak zrobią ale takie są optymistyczne plany
Dragon
Użytkownik
#149 - Wysłana: 20 Cze 2009 16:50:50
Odpowiedz 
Muszę przyznać że giera wygląda o wiele lepiej na filmikach niż na screenach, pożyjemy zobaczymy, mimo kilku kontrowersji w wyglądzie i działaniu jednostek (dla mnie, nie ma tego wiele) czekam z niecierpliwością.
Seybr
Użytkownik
#150 - Wysłana: 21 Cze 2009 12:53:00
Odpowiedz 
Ja sobie wczoraj odpaliłem SC. Jeden meczyk w sieci, grałem najwidoczniej z userami o słabym skilu. Nudziłem się, wręcz bawiłem atomówkami.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Gry / StarCraft

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!