USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / StarCraft
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
miszowaty
Użytkownik
#31 - Wysłana: 12 Sty 2007 18:47:42
Odpowiedz 
ADNOTACJA:
ps. Cholera, sam zrobiłem OT...

Niech ktoś wniesie coś konstruktywnego a propo SC, żebyśmy mogli dalej dyskutować....
Anonim
Anonimowy
#32 - Wysłana: 12 Sty 2007 19:32:59
Odpowiedz 
ps. Cholera, sam zrobiłem OT...

zamiast pisac o tym mozna edytować post i poprawic zeby nie było OT'a simple?
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 12 Sty 2007 19:36:17
Odpowiedz 
Anonim

zamiast pisac o tym mozna edytować post i poprawic zeby nie było OT'a simple?

Wiem, wiem... Ale ten OT (choć zwykle na offtopy pomstuję) był zamierzony (i nie róbmy OT o robieniu OT).
Anonim
Anonimowy
#34 - Wysłana: 12 Sty 2007 19:42:04
Odpowiedz 
Wiem, wiem... Ale ten OT (choć zwykle na offtopy pomstuję) był zamierzony (i nie róbmy OT o robieniu OT).

to czymu byl zamierzony? przecierz nie wolno ich robić a ty jako przykladny forumowicż chyba o ty wiesz, ja jestem glupim anonimem i robie go teraz, ale lepsze to niz nic w tym temacie
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 12 Sty 2007 19:43:02
Odpowiedz 
Anonim

Dinek is that you?
Anonim
Anonimowy
#36 - Wysłana: 12 Sty 2007 20:46:07
Odpowiedz 
Dinek is that you?

nie to nie dinek,
Domko
Użytkownik
#37 - Wysłana: 12 Sty 2007 21:22:49
Odpowiedz 
Cóż, póki co można Cię było o to podejrzewać, bo Twoje jedyne wypowiedzi to na razie ganienie innych na tym forum. Może trochę poluzuj, co?
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 12 Sty 2007 21:45:00
Odpowiedz 
Domko

Wróćmy do tematu StarCrafta, to lepsze niż niepotrzebne przepychanki.
Domko
Użytkownik
#39 - Wysłana: 12 Sty 2007 22:11:08
Odpowiedz 
Jasne. Jak zobaczyłem jednak 3-ci temat, w którym jest podobny ton wypowiedzi nie mogłem się powstrzymać...

Co do Starcrafta to w sumie mam nawet do Was pytanie - czy słyszeliście może coś o kontynuacji tej gry? Pytam, ponieważ kiedyś krążyły jakieś niepotwierdzone plotki (a niepotwierdzone plotki są zabiegiem marketingowym Blizzarda ), że powstaje kolejna odsłona tej gry. Wiem o strzelance w świecie Starcrafta (tylko na konsole chyba), ale doszły mnie słuchy o Starcrafcie 2. Ktoś z Was może wie więcej na ten temat? A może po prostu to zwykła plotka?
Tuki Anvareth
Anonimowy
#40 - Wysłana: 12 Sty 2007 22:14:32
Odpowiedz 
Czytalem Krucjate Liberty'ego - lekka, ale calkiem zgrabnie napisana ksiazka.

Swoja droga z checia obejrzalbym sobie film oparty na SC - niekoniecznie w stylu Zolnierzy Kosmosu (choc gra az sie prosi o przedstawienie jej w postaci takiej jatki), ale np. nakrecony w oparciu o w/w ksiazke.
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 12 Sty 2007 22:17:07
Odpowiedz 
Domko

Jasne. Jak zobaczyłem jednak 3-ci temat, w którym jest podobny ton wypowiedzi nie mogłem się powstrzymać...

Doskonale rozumiem, mi też ten wesołek zalazł za skórę, ale czasem chyba lepiej się nie zniżać do poziomu interlokutora.

Co do Starcrafta to w sumie mam nawet do Was pytanie - czy słyszeliście może coś o kontynuacji tej gry?

W necie wygrzebałem o tym tylko tyle:
http://www.sclegacy.com/features/starcraft2.php

Tuki Anvareth

Swoja droga z checia obejrzalbym sobie film oparty na SC

Jeśli nakręcą to ja bym prosił o wystawny film w stylu Twojego ulubionego SW.
Tuki Anvareth
Anonimowy
#42 - Wysłana: 12 Sty 2007 22:36:01
Odpowiedz 
Q__

Mimo usilnych staran w sieci nic nie znalazlem. Zadnych konkretow.
Wyglada na to, ze Blizzard "cale moce przerobowe" poswieca w tej chwili na WoW'a, a reszta projektow tkwi w zawieszeniu.
osiol
Użytkownik
#43 - Wysłana: 12 Sty 2007 22:50:56
Odpowiedz 
poswieca w tej chwili na WoW'a

Ta lepiej by wspomogli kolesi od Star Trek Online , żeby nie zchrzanili roboty.
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 12 Sty 2007 23:41:57
Odpowiedz 
Tuki Anvareth

Wyglada na to, ze Blizzard "cale moce przerobowe" poswieca w tej chwili na WoW'a, a reszta projektow tkwi w zawieszeniu.

Wyglada mi na to samo.

osiol

Ta lepiej by wspomogli kolesi od Star Trek Online , żeby nie zchrzanili roboty.

Owszem. W końcu Blizzard, to Blizzard.
Anonim
Anonimowy
#45 - Wysłana: 15 Sty 2007 15:02:30
Odpowiedz 
Blizzard zawiesił taki projekt jak StarCraft Ghost. Ta gra nigdy nie wyjdzie a szkoda ;]. Widziałem pierwsze foty z StarCraft 2, jednak potem wszystko ucichło. WoW to kopalnia złota i nie dziwię się.
Podobno ma być Diablo 3. Owszem zaczną robić ja, premiera zostanie przesunięta gdzieś o dwa lata ;].
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 15 Sty 2007 16:38:02
Odpowiedz 
Anonim

WoW to kopalnia złota i nie dziwię się.
Podobno ma być Diablo 3.

Czyli postawili na fantasy, kosztem SF.
Domko
Użytkownik
#47 - Wysłana: 15 Sty 2007 17:14:04
Odpowiedz 
Jak zwykle, niestety. Ech...
Anonim
Anonimowy
#48 - Wysłana: 15 Sty 2007 19:38:00
Odpowiedz 
Owszem zaczną robić ja, premiera zostanie przesunięta gdzieś o dwa lata ;].

a bedzie sie grało 10 lat
Seybr
Użytkownik
#49 - Wysłana: 15 Sty 2007 19:47:17
Odpowiedz 

Tak to prawda ;]. Blizzard robi gry ponad czasowe. Owszem grafika zawsze odbiega od konkurencji, za to grywalnośc jest ogromna ;].
Hazral
Użytkownik
#50 - Wysłana: 15 Sty 2007 19:54:04 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Owszem grafika zawsze odbiega od konkurencji, za to grywalnośc jest ogromna ;].
Srać na grafikę, przynajmniej mój (i nie tylko ) komputer ją uciągnie
Podobno ma być Diablo 3.

Diablo wyszło by już pół roku temu, ale miało zbyt małą grywalnosć, i zostało cofnięte do fazy produkcji. Jak je skończą to bardzo możliwe ze zespół weźmie się za StarCrafta2.
Naprawdę chciałbym tego dożyć (Swoją drogą, StarCraft jest to jedyna gra w jaką grałem, a w której komputer się uczy ! Na naszych i swoich błędach, uczy się tym szybciej im mocniejszego mamy kompa )
Darnok
Użytkownik
#51 - Wysłana: 15 Sty 2007 20:13:05
Odpowiedz 
show me your money a potem atak marinami na zergów (no chyba, że protosi przetestują na mnie technike canon). Oczywiście mowa o grze przez internet ta gra kojarzy mi się ze Starship Troopers
Seybr
Użytkownik
#52 - Wysłana: 15 Sty 2007 20:20:36
Odpowiedz 
Diablo wyszło by już pół roku temu, ale miało zbyt małą grywalnosć, i zostało cofnięte do fazy produkcji.

Wierzysz w to, ja nie ;]. Blizzard zawsze robi szum kolo gier. Sam nakręca reklamy, ploty itp.

Fakt nie jest to wielka firma, choć sporo zatrudniła dzięki WoW-owi ;].
Q__
Moderator
#53 - Wysłana: 15 Sty 2007 20:40:22
Odpowiedz 
Anonim

Racja.

Hazral

Swoją drogą, StarCraft jest to jedyna gra w jaką grałem, a w której komputer się uczy ! Na naszych i swoich błędach, uczy się tym szybciej im mocniejszego mamy kompa

I dlatego jest tak wyjątkowa.
Seybr
Użytkownik
#54 - Wysłana: 15 Sty 2007 20:51:00
Odpowiedz 
Dam tego linka tutaj, humor z Lineage Song mix By MAXIM

http://youtube.com/watch?v=neLYgFAce2U

Kiedyś miałem film tego typu z motywami SC.
Hazral
Użytkownik
#55 - Wysłana: 15 Sty 2007 21:08:17 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Seybr nie wiem w co wierzyć, z jednej strony robią szum, z drugiej wszystko trzymają w tajemnicy pod kluczem. Kto ich tam wie Ważne że jak do tej pory dobre gry robią
Lineage2, grałem w to prze krótki czas, ale nie wciągnęło mnie tak, jak WOW swego czasu
PS: Orki i makumba, to rozwala
Q__
Moderator
#56 - Wysłana: 15 Sty 2007 21:11:20
Odpowiedz 
Hazral

Seybr nie wiem w co wierzyć, z jednej strony robią szum, z drugiej wszystko trzymają w tajemnicy pod kluczem. Kto ich tam wie

Takie połączenie szumu i niedoinformowania to świetna kampania reklamowa - zwiększa napięcie...
Domko
Użytkownik
#57 - Wysłana: 15 Sty 2007 22:18:39
Odpowiedz 
I taką taktykę miał zawsze Blizzard. Dobre pod względem marketingowym...
Q__
Moderator
#58 - Wysłana: 15 Sty 2007 22:40:42
Odpowiedz 
Domko

I taką taktykę miał zawsze Blizzard. Dobre pod względem marketingowym...

Blizzard jest firmą sprawną i w dziedzinie marketingu i produkcji.
Darnok
Użytkownik
#59 - Wysłana: 16 Sty 2007 09:31:24 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Podobno ma być Diablo 3. Owszem zaczną robić ja, premiera zostanie przesunięta gdzieś o dwa lata ;].

Blizzard słynie z tego, że robi gry najlepsze. Słyną też z tego, że jak robią grę, to robią ją porządnie, a to znaczy długo. World of Warcraft też miał przesuwane premiery, ponieważ chcieli ją zrobić idealną i chyba im się udało (mi ta gra się znudziła na 15 poziomie...)
Domko
Użytkownik
#60 - Wysłana: 16 Sty 2007 10:03:31
Odpowiedz 
Q__
Tak, zgadzam się.

Darnok
Przesuwanie pzemiery gry to też może być jedynie zabieg marketingowy i prawdopodobnie często tak jest. Pobudza to apetyty graczy. Bo dziwiło mnie zawsze to, że Blizzard zawsze przesuwa datę przemiery przynajmniej kilka razy. Raczej nie sądzę, aby źle ją zaplanowali skoro mają takich marketingowców - podejrzewam, że jest to celowe.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Gry / StarCraft

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!