USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / help :(

Autor Wiadomość
smutna
Anonimowy
#1 - Wysłana: 24 Kwi 2006 20:35:10
Na wstępie muszę napisać że jestem zielona w sprawach internetu. Chodzi o to że chciałabym skorzystać z programów typu P2P, poczytałam na stronkach o tym, ściągnełam bittornado, ale niestety to mi nie działa. Nie to że nichce ciągnąć, ja się w ogóle nie moge połączyć z tymi trackerami. Wiem tylko że mam radiówke i zenętrzne IP i że powinno chodzić u mnie. Zawracam wam głowe tu bo na forach tematycznych albo nikt nie chce mi odpowiedziec albo zamykają mi temat. już raz mi tu koledzy pomogli, może znów pomogą,..
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 24 Kwi 2006 21:12:54
Z p2p polecalbym ci albo BitCometa, albo eDonkey'a (zwanego rowniez Overnetem od jakiegos czasu) - ten drugi jest b. prosty w obsludze i wydaje sie odpowiedni dla poczatkujacego sciagacza.

Ze masz radiowke i zewnetrzne IP to jeszcze o niczym nie swiadczy . Na twoim miejscu sciagnalbym eDonkeya i zobaczyl, czy moge sciagnac jakis popularny plik (moze jakas popularna mp3?). Jesli sie uda, to znaczy, ze masz teoretyczne mozliwosci. W praktyce transfery sa bardzo rozne, a szybkosc pobierania plikow zalezy w duzym stopniu od twojego lacza - niestety radiowka to nie jest przewaznie rakieta , ale i na takiej predkosci ludzie sobie radza i cos sciagaja (np. 1 film = 2 dni).

/Sh1eldeR
Arthanis
Użytkownik
#3 - Wysłana: 24 Kwi 2006 21:25:46
Ja używam eMule i serdecznie go wszystkim polecam!
Crash Test
Anonimowy
#4 - Wysłana: 24 Kwi 2006 21:41:40
Program azureus, siec torrent. Praktycznie przez caly czas mam maksymalny mozliwy dla lacza transfer.
Trzeba pamietac by zmieniac tracker przy korzystaniu z torrentow z niteshdw ale nawet bez zmiany transfer tez jest wysoki.
smutna
Anonimowy
#5 - Wysłana: 24 Kwi 2006 21:48:52
Chłopaki ale wy mnie nie rozumiecie. Nie pytam jakiego programu używać, nie chodzi też o szybkość transferu. Chodzi o to że z jakiegoś powodu nie mgę się połączyć z trackerem przez torenta, nawet kazaa nie może się połączyć. Pytanie tylko dlaczego?
szwagier
Użytkownik
#6 - Wysłana: 24 Kwi 2006 22:37:29
Ja miałem podobnie z emule. Odrzucał mi połączenie z jakimkolwiem serwerem, chociaż sprawdziłem wszystko. Stało się to odrazu nie robiąc żadnych zmian w kompie.

Spróbuj wyłączyć firewalla jeśli posiadasz. Jeśli wtedy zadziała tzn że to blokada. Trzeba będzie w takim wypadku odznaczyć w zaporze, żeby pozwalał na połączenie.
smutna
Anonimowy
#7 - Wysłana: 25 Kwi 2006 09:09:15
To nie jest wina firewala...
Anonim
Anonimowy
#8 - Wysłana: 25 Kwi 2006 12:26:42
Istnieje też niestety zagrożenie, że to Twój dostawca internetowy zablokował możliwość korzystania z P2P....

A jeżeli chodzi o firewall'a, to trzeba sprawdzić nie tylko zainstalowane przez Ciebie programy, ale też zabezpieczenia będące częścią Windows XP. Może tam coś jest źle poustawiane....
Grzesiu
Użytkownik
#9 - Wysłana: 25 Kwi 2006 12:28:25
rzeba pamietac by zmieniac tracker przy korzystaniu z torrentow z niteshdw ale nawet bez zmiany transfer tez jest wysoki.
No ciekawy jestem jak wysoki, bo trackery niteshdw'a nie działają w ogóle i bez ich zmiany raczej niczego nie sciągniesz...
smutna
Anonimowy
#10 - Wysłana: 26 Kwi 2006 11:47:02
Kazaa u mnie też nie działa... więc raczej na pewno mam coś poblokowane, wyłączenie firewala (tego w xp tez) nie pomaga. Nie wiem co robić? Jeśli ktoś wie co morze być przyczyną niech pomoże...
Domko
Użytkownik
#11 - Wysłana: 26 Kwi 2006 12:00:21
Jeśli wyłączyłaś firewalla to pewnie przyczyną jest Twój dostawca internetu. W takim przypadku nic nie można zrobić...
Anonim
Anonimowy
#12 - Wysłana: 26 Kwi 2006 15:13:32
W takim przypadku nic nie można zrobić...

Można zmienić dostawcę! Komuna już dawno minełą i teraz jest konkurencja oraz wolny rynek....
cezary
Użytkownik
#13 - Wysłana: 26 Kwi 2006 17:48:36
Komuna już dawno minełą i teraz jest konkurencja oraz wolny rynek....

Hehe, widze ze kolegow zarty trzymaja
W koncu wiosna, nie dziwie sie
smutna
Anonimowy
#14 - Wysłana: 27 Kwi 2006 10:17:06
Chłopaki a co to jest router i jak się jego opcje ustawia?
Crash Test
Anonimowy
#15 - Wysłana: 27 Kwi 2006 11:48:10
Mozesz polaczys sie z kim kolwiek w sieci torrent?
Probowalas z innymi trackerami?
The_D
Użytkownik
#16 - Wysłana: 27 Kwi 2006 22:50:15
Chłopaki a co to jest router i jak się jego opcje ustawia?

Router to urządzenie łączące dwie lub więcej podsieci i sterujące ruchem między nimi. Pojęcie bardzo ogólne - router może być zarówno superkomputerem przekazującym pakiety w światłowodowej sieci szkieletowej jak i małą skrzyneczką rozdzielającą neostradę na dwa kompy. Dlatego nie można podać ogólnej metody ustawiania opcji. Niewielkie routerki zazwyczaj konfiguruje się poprzez interfejs WWW (stronę w przeglądarce) gdzie wszystko można sobie wyklikać dysponując jedynie podstawową wiedzą.

USS Phoenix forum / Różności / help :(

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!