USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  132  133  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#241 - Wysłana: 18 Cze 2007 14:14:09
Jurgen
Moderator
#242 - Wysłana: 18 Cze 2007 15:47:27
Dlaczego ja się nie dziwię?
Q__
Moderator
#243 - Wysłana: 18 Cze 2007 15:55:54
Jurgen

Dlaczego ja się nie dziwię

Bo czasem zdarza Ci sie rozejrzeć dookoła?
Seybr
Użytkownik
#244 - Wysłana: 18 Cze 2007 17:43:08
Tak często jest u nas w kraju. Np. w Koszalinie studenci nie ustępują miejsca w autobusach jak w Szczecinie. Widać to gołym okiem.

Jednak czy angole są tacy świeci, może jeszcze karzą nam jeść szybkie jedzenie, tyć i ruszać się jak świnie. To ich naród ma wielki problem z młodymi. To oni powinni zacząć od siebie. Nie mówię nasz naród jest tam święty, ale oni są nie lepsi.
Q__
Moderator
#245 - Wysłana: 18 Cze 2007 18:05:42
Seybr

Nie mówię nasz naród jest tam święty, ale oni są nie lepsi.

Ano niestety: to właśnie w UK powstały takie subkultury jak skini, punki czy hooligans urządzający burdy pod pretekstem kibicowania...
Jurgen
Moderator
#246 - Wysłana: 18 Cze 2007 21:35:09
Jednak czy angole są tacy świeci, może jeszcze karzą nam jeść szybkie jedzenie, tyć i ruszać się jak świnie. To ich naród ma wielki problem z młodymi.

Chyba Anglików z Amerykanami pomyliłeś?

Ano niestety: to właśnie w UK powstały takie subkultury jak skini, punki czy hooligans urządzający burdy pod pretekstem kibicowania...

Co fakt, to fakt. Inna sprawa, że Anglicy najszybciej sobie z kibolami poradzili.
Q__
Moderator
#247 - Wysłana: 18 Cze 2007 22:10:19
Jurgen

Inna sprawa, że Anglicy najszybciej sobie z kibolami poradzili.

A u nas ten nieszczęsny "import" kwitnie...
Seybr
Użytkownik
#248 - Wysłana: 19 Cze 2007 12:35:54
Chyba Anglików z Amerykanami pomyliłeś?

Nie pomyliłem, popatrz na ich beznadziejną kuchnię, na kobiety z 4 literami jak u szafy 3 drzwiowej. Laska ubiera sie w obcisłe spodnie, bluzki, a widać 3 oponki. Widok nie smaczny.
Jurgen
Moderator
#249 - Wysłana: 19 Cze 2007 13:21:31
Nie pomyliłem, popatrz na ich beznadziejną kuchnię, na kobiety z 4 literami jak u szafy 3 drzwiowej. Laska ubiera sie w obcisłe spodnie, bluzki, a widać 3 oponki. Widok nie smaczny.

Ja przestałem generalizować jeżeli o kobiety chodzi, bo i u nas taki obrazek można zobaczyć. A właśnie, może troche pogeneralizuję: jedynym krajem, gdzie nie widziałem brzydkich dziewczyn była Słowenia. To jest doiero pięknby kraj*.

* I niekoniecznie chodzi mi o dziewczyny: mają ciepłe morze i piękne góry w okolicy.
Seybr
Użytkownik
#250 - Wysłana: 19 Cze 2007 13:28:40
Jedynym krajem gdzie widzałem kobiety z pieknymi nogami była Republika Tatarstanu ;]. tam to kobiety mają urodę, inna niż nasze.

Ja przestałem generalizować jeżeli o kobiety chodzi, bo i u nas taki obrazek można zobaczyć

Co raz częściej idzie bleeee.
Q__
Moderator
#251 - Wysłana: 20 Cze 2007 22:26:54
Jurgen
Moderator
#252 - Wysłana: 20 Cze 2007 22:58:24
Co raz częściej idzie bleeee.

Seybr
Użytkownik
#253 - Wysłana: 21 Cze 2007 10:54:08
W dokumentach przedstawionych kuratorium były m.in. podziękowania za zaangażowanie się w przygotowanie ucznia do konkursu o kulturze, historii i zagładzie Żydów, organizowanego przez muzeum w Majdanku

Ma wiedzę ;].

Zgodnie z prawem - mimo że jest zawieszony w swoich obowiązkach i nie pracuje - co miesiąc otrzymuje pensję: 2195 zł brutto.

Tak mało zarabiają. Wakacji mają od groma. Górnikom, lekarzom , nauczycielom i rolnikom zawsze będzie źle.

Jeżeli dyrektor milczy, znaczy coś musi być z tym. Czas sąd pokaże.
Slovaak
Użytkownik
#254 - Wysłana: 21 Cze 2007 21:53:53 - Edytowany przez: Slovaak
http://wiadomosci.onet.pl/1558212,12,item.html

I znów propaganda kremlowska :/

Żeby działania wojenne porównywać do nieudolnej polityki (wielki głód) czy zwykłego ludobójstwa wynikajacego z egoistycznej i chorej obawy przed utratą władzy (wielka czystka) to juz trzeba miec naprawde nakupkane do głowy. :/
Q__
Moderator
#255 - Wysłana: 21 Cze 2007 22:48:45
Slovaak

I znów propaganda kremlowska

Pewne rzeczy zdają się być niezmienne... :]]]]]
Delta
Użytkownik
#256 - Wysłana: 21 Cze 2007 23:59:46
"każdy kraj miał ciemne strony w historii . - My mieliśmy ich mniej niż inni. U nas nie były one takie straszne jak u innych - podkreślił Putin."

Dziwne ma facet poczucie humoru. A kto poza nimi może pochwalić się większą ilością takich strasznych "ciemnych stron w historii"? Na palcach jednej ręki można policzyć.
Darklighter
Użytkownik
#257 - Wysłana: 22 Cze 2007 09:24:13
Seybr
Użytkownik
#258 - Wysłana: 22 Cze 2007 10:55:14
My mieliśmy ich mniej niż inni. U nas nie były one takie straszne jak u innych - podkreślił Putin."

Młotek dajcie to go łupne w głowę. Niech się zacznie uczyć historii, byłem w Rosji i wiem co mówie. Tak wiele ludzi myśli.
Q__
Moderator
#259 - Wysłana: 22 Cze 2007 15:22:36
Darklighter

religia dziwaczna, którą znajomy jezuita nazwał katolicyzmem magicznym

Ja Wam zaraz z tych pozycji Treka zinterpretuję

Mamy tam wszechmocną istotę, która bywa gdzieniegdzie czczona jako bóg, przedstawioną jako żartowniś i kabotyn... Ludzie nie otaczają jej należną czcią, a jeden nawet jej w zęby daje...

Mamy inne trochę mniej wszechmocne istoty czczone przez mieszkańców pewnej planety jako bóstwa (czyli to bóstwa pogańskie, a bóstwa pogańskei to jak wiemy choćby z kronik Thietmara czy innego Kadłubka - demony). Jest też człowiek będący potomkiem i wysłannikiem jednego z tych demonów - znaczy Antychryst. W dodatku Czarny...

I to on jeszcze dał w zęby temu sparodiowanemu bogu...

Widzicie bracia i siostry: Antychryst Boga pobił, Boga którego ludzie odrzucili... Oto całe przesłanie Star Trek...

Groteskowe? Owszem, ale boję sie, że ktoś z MENu gotów to przeczytać i uznać za świętą prawdę...
Jurgen
Moderator
#260 - Wysłana: 22 Cze 2007 18:19:21
Młotek dajcie to go łupne w głowę.

Z Putainem tak łatwo by chyba nie poszło. Podobno jest niezły w judo.

PS Pamiętacie, jak nasz prezydent miał mu klepnąć? To byłby naprawdę ciekawy widok.
Q__
Moderator
#261 - Wysłana: 22 Cze 2007 18:35:58 - Edytowany przez: Q__
Jurgen

Podobno jest niezły w judo

W końcu były agent KGB... Taki Bond a'rebours...

ps. BTW: jeśli Imperium symbolizowało ZSRR, to wychodzi na to, że Putin to realny odpowiednik admirała Thrawna
Slovaak
Użytkownik
#262 - Wysłana: 19 Lip 2007 14:22:54
Q__
Moderator
#263 - Wysłana: 19 Lip 2007 14:26:13 - Edytowany przez: Q__
Slovaak

N/C

Faktycznie, brak słów....

(Ale obawiam się, że jak dobrze pogrzebać w - jeszcze dziewiętnastowiecznej - historii naszej cywilizacji, to i u nas się to zdarzało i co gorsza uchodziło bezkarnie... To tak trochę OT, w ramach rozważań o "starych, dobrych czasach"...)
Slovaak
Użytkownik
#264 - Wysłana: 28 Lip 2007 14:06:14
http://wiadomosci.onet.pl/1579870,12,item.html

No co za bezczelne babsko :/

Komentarzyk z onet.pl
Czekałem na to! Bardzo dobre! Kto pojedzie przepraszać za Powstanie Warszawskie?

I chyba wiecej pisac nie trzeba.
Q__
Moderator
#265 - Wysłana: 28 Lip 2007 14:31:28
Slovaak

Niestety, tak trzeba to nazwać... Do ideałów ST droga daleka...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#266 - Wysłana: 28 Lip 2007 20:48:28

Niestety, tak trzeba to nazwać... Do ideałów ST droga daleka

Nadal pozostaje gleboko zakorzeniony nacjonalim. Kazdy ciagnie rzepke w swoja strone. Wspolny, zgodny podboj kosmosu?
Wydaje sie ze do XXIV wieku by Roddenberry brakuje nam wiecej niz 400 lat
Anjohl
Użytkownik
#267 - Wysłana: 28 Lip 2007 20:59:09

Jeśli kiedykolwiek osiągniemy taki poziom.... teraz trudno w ogóle wyobrazić sobie podbój kosmosu, pewnie działo by sie to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#268 - Wysłana: 28 Lip 2007 21:08:10
teraz trudno w ogóle wyobrazić sobie podbój kosmosu, pewnie działo by sie to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy

Pewnie nikt by nie dotarl bo wszyscy by sie pozabijali (doslownie albo "cywilizowanie" - posrednio)
Q__
Moderator
#269 - Wysłana: 28 Lip 2007 21:50:31
Bubu koniokrad

Niestety...

Anjohl

Jeśli kiedykolwiek osiągniemy taki poziom....

Postęp etyczny ludzkości jest jednak faktem, a że przebiega wolniej niż zakładaliśmy... To tylko dowód, że trzeba robić więcej w tym kierunku...
Slovaak
Użytkownik
#270 - Wysłana: 31 Lip 2007 08:48:25
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  132  133  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!