USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki
 Strona:  ««  1  2  ...  70  71  72  73  74  ...  132  133  »» 
Autor Wiadomość
Darnok
Użytkownik
#2131 - Wysłana: 19 Cze 2010 14:59:54
Ta aktorka przy nim to nie gra przypadkiem w SG: Atlantis?
Q__
Moderator
#2132 - Wysłana: 25 Cze 2010 18:43:50 - Edytowany przez: Q__
Nieznane (chyba) oblicza neonazizmu:
-neonazizm izraelski (nie pamiętam, to może linkowałem):
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wiezienie-d la-nastoletnich-neonazistow-w-Izraelu,wid,10596301 ,wiadomosc.html
-i proizraelski:
http://www.rp.pl/artykul/145011.html
-i jeszcze - neonazizm turecki, mongolski i japoński:
http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/izraelscy -nazisci-i-skosnoocy-hitlerowcy,1348992
http://jameswasserman.photoshelter.com/gallery/Mon golia-Neo-Nazi-in-Mongolia/G0000JM4nZKJ3hGU/
(Przypomniał mi się początek powieści "Matka noc" Vonneguta...)
Eviva
Użytkownik
#2133 - Wysłana: 25 Cze 2010 18:51:45
Q__

Nazizm panuje w prawie każdym społeczeństwie, jest tylko mniej lub bardziej zawoalowany. To samo dotyczy rasizmu. Przywykło się tłumaczyć rasizm jako niechęć do "kolorowych", ale teraz często bywa na odwrót.
Q__
Moderator
#2134 - Wysłana: 25 Cze 2010 20:03:05 - Edytowany przez: Q__
Z trochę innej beczki (ale wciąż krążymy wkoło nazizmu)... Pamiętacie historię o "Dziadku z Wehrmachtu"? Teraz - dzięki rosyjskiej gazecie:
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/422 872,niezawisimaja_gazieta_dziadek_tuska_byl_wehrma chcie_i_ss.html
i krajowej zabawie zdjęciami:
http://niemcy.salon24.pl/177549,tusk-dziadek-w-weh rmachcie-czy-w-sluzbie-bezpieczenstwa
jest to historia o dziadku z SS...

(Zabawne zresztą jak skrajności się spotykają, zwłaszcza gdy chodzi o przykopanie komuś.)
kanna
Użytkownik
#2135 - Wysłana: 30 Cze 2010 14:10:48 - Edytowany przez: kanna
W mojej nowej manii oglądania seriali, załapuję się czasem na reklamy.

I trafiłam na wspaniałą ofertę: pieniądze za złoto tv. tak wspaniałą, że przytrzymała mnie przy telewizorze

Polega to na tym, że odnajduję moją starą, uszkodzona, zdekompletowaną złota biżuterię, dzwonię na bezpłatny numer i przybywa do mnie kurier, ze specjalną kopertą.

W ta kopertę pakuję moją starą, zdekompletowaną i nietrafioną bizuterię, i oddaje kurierowi.

On ją zabiera do wyceny, a potem przysyłaja mi pieniądze.

Już widze oczami duszy, jak wszystkie staruszki w naszym kraju (reklama kierowana jest do starszych ludzi) pakuja do specjalnej koperty swoją bizuterię i oddają kurierom...
Adek
Użytkownik
#2136 - Wysłana: 30 Cze 2010 15:15:26 - Edytowany przez: Adek
kanna:
Już widze oczami duszy, jak wszystkie staruszki w naszym kraju (reklama kierowana jest do starszych ludzi) pakuja do specjalnej koperty swoją bizuterię i oddają kurierom...

No fakt, głupia to reklama i skierowana do chyba bardzo naiwnych ludzi. Ja przyznam się szczerze, że nie biorę udziału w żadnych konkursach telewizyjnych ani w typu: "Wyślij SMS pod numer ..." (i w domyśle - nabij nam kasę na nasze prowizje ). Ja myślę, ze w wielu tego typu konkursach nikt NIGDY nie wygrywa. Powiedzcie mi czy ktoś to w ogóle sprawdzi czy rzeczywiście dana TV wyłoniła losowo jakiegoś tam zwycięzcę? (o ile nie dzieje się to "na zywo" na antenie.) Teoretycznie powinien to sprawdzać Urząd Ochrony KOnkurencji i Konsumentów ale myślę, ze i tak tego nie robi no chyba, że znajdzie się jakaś dysponująca nadmiarem czasu i cierpliwości osoba, której będzie się chciało pilotować taką sprawę.
Evelin Siv
Użytkownik
#2137 - Wysłana: 30 Cze 2010 18:12:53
Adek
Ja kiedyś jak byłam mała próbowałam się dodzwonić do programu "Hugo", bo chciałam wygrać komputer
Eviva
Użytkownik
#2138 - Wysłana: 30 Cze 2010 19:16:58
Evelin Siv

Ja miałam na tym tle paskudną przygodę - no, może nie tyle paskudną, co przykrą. Był konkurs SMSowy w radio Vox FM. W tym konkursie, dodam, liczy się PIERWSZA odpowiedź, która nadejdzie. Znałam odpowiedź i wysłałam SMSa jeszcze, nim spikerka skończyła mówić, i dostałam potwierdzenie odebrania wiadomości. Potem tylko słuchałam i powtarzali w przerwach między piosenkami, że nie mają jeszcze prawidłowej odpowiedzi.
- Ha, trudno, pomyliłam się. - pomyślałam.
A potem powiedzieli, że mają na linii słuchacza, który wygrał. I facet podał odpowiedź. Moją. Myślałam, ze mnie szrek na miejscu trafi.
Tina46
Użytkownik
#2139 - Wysłana: 30 Cze 2010 21:44:53
Adek:
Ja przyznam się szczerze, że nie biorę udziału w żadnych konkursach telewizyjnych ani w typu: "Wyślij SMS pod numer ..." (i w domyśle - nabij nam kasę na nasze prowizje ).

Ja też nie wysyłam żadnych SMS, bo po co? Bo nowy laptop wygram? I na co mi on? Wysłałam tylko raz SMS, ale pisali że pieniądze idą na konto chorych dzieci.

Evelin Siv:
Ja kiedyś jak byłam mała próbowałam się dodzwonić do programu "Hugo", bo chciałam wygrać komputer

Heh, a ja kiedyś jak byłam młodsza dzwoniłam do "Fabryka gier" itp.

Eviva:
A potem powiedzieli, że mają na linii słuchacza, który wygrał. I facet podał odpowiedź. Moją. Myślałam, ze mnie szrek na miejscu trafi.

I tu są dowody tego, że świat jest niesprawiedliwy
The_D
Użytkownik
#2140 - Wysłana: 30 Cze 2010 22:02:13
Wiem, że tzw. "czekanie na wolną linię" w konkursach na żywo, to właśnie nabijanie kasy z połączeń, ale nie myślałem że ktoś będzie tak bezczelny, żeby skłamać wprost, że pierwsza odpowiedź wygrywa.

W konkursie SMS-owy wziąłem udział tylko raz, gdy można było dostać bilety na koncert Stinga. Biletu niestety nie dostałem.
Evelin Siv
Użytkownik
#2141 - Wysłana: 30 Cze 2010 22:50:28
The_D
Lubisz Stinga? W mojej rodzinie za nim przepadają, a ja raczej za jedną piosenką

Eviva
Tak to jest z tymi konkursami. Ja już potem nigdy nie próbowałam.
Darnok
Użytkownik
#2142 - Wysłana: 1 Lip 2010 23:01:15
Frank Frazetta nie żyje- to on robił ilustracje m.in. do Konana Barbarzyńcy
http://frankfrazetta.org/
Q__
Moderator
#2143 - Wysłana: 4 Lip 2010 03:02:10
Historia artystyczno-samorządowa przywodząca na myśl znane zawolanie "tylko podlec i kanalia lekceważy genitalia":
http://www.mmzielonagora.pl/artykul/penis-basen-i- zielona-gora-znow-razem-tak-zdecydowal-prezydent-k ubicki-157189.html
(I nie jest to, niestety, dowcip.)
Eviva
Użytkownik
#2144 - Wysłana: 4 Lip 2010 09:22:30
Q__

Co przypomina starą piosenkę...

Dwaj Murzyni
na pustyni
złapali białasa.
Nie wiedzieli
co z nim zrobić...

Ostatnia linijka do odgadnięcia
The_D
Użytkownik
#2145 - Wysłana: 4 Lip 2010 11:34:47
Evelin Siv:
Lubisz Stinga?

Lubię jego starsze piosenki. Ostatnia płyta nie koniecznie do mnie trafiła.
Jako Harkonnen też dawał radę
Eviva
Użytkownik
#2146 - Wysłana: 4 Lip 2010 11:38:26
The_D

Tak, ja też wolą te starsze. W mojej opinii były zdecydowanie lepsze.
Evelin Siv
Użytkownik
#2147 - Wysłana: 4 Lip 2010 13:15:27
A słuchacie Bryna Adamsa?
Q__
Moderator
#2148 - Wysłana: 4 Lip 2010 22:39:05
Ale jaja, podawali wyniki cząstkowe. Dorychczas mamy:

B.K. - 50,5
J.K. - 49,5

Tak wyrównanego pojedynku wyborczego w życiu nie widziałem. A najzabawniejsze, że przy tak małej różnicy jeszcze wszelkie niespodzianki są możliwe... (Co więcej obaj kandydaci są tego swiadomi.)

ps. linki a'propos:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,809 8870,Wygrana_Bronislawa_Komorowskiego_czy____remis _.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,809 8915,Umiarkowana_radosc_w_sztabie_Komorowskiego___ Wygrala.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,809 8913,Wybory_2010__Oklaski__ale_bez_radosci_w_sztab ie_Jaroslawa.html
Darnok
Użytkownik
#2149 - Wysłana: 4 Lip 2010 23:17:05
Kaczyński w tym momencie wygrywa ;] dane z 51% głosów.
TSan
Użytkownik
#2150 - Wysłana: 5 Lip 2010 08:36:39
Q__
Darnok

Teraz wygrywa Komorowski z przewagą 5%, czyli jest obecnie tak:

52,63%-Komorkowski
47,37%-Kaczyński
Q__
Moderator
#2151 - Wysłana: 5 Lip 2010 13:09:04 - Edytowany przez: Q__
TSan

Wiem, po nocy siedzialem i śledziłem wyniki cząstkowe .

Edit: no i mamy potwierdzenie wyników, ostateczne ze 100% komisji:

"Poszczególni kandydaci otrzymali następujące liczby ważnych głosów:
1) KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 7 919 134 głosy, tj. 46,99%liczby głosów ważnych,
2) KOMOROWSKI Bronisław Maria 8 933 887 głosów, tj. 53,01%liczby głosów ważnych."

Cytat z komunikatu PKW.
Eviva
Użytkownik
#2152 - Wysłana: 5 Lip 2010 17:14:12
Q__

(Eviva klnie bardzo długo i bardzo brzydko)
Madame Picard
Moderator
#2153 - Wysłana: 5 Lip 2010 18:31:19
Q__:
2) KOMOROWSKI Bronisław Maria 8 933 887 głosów

Lubię takie wyliczenia, bo jak pomyślę, że bez mojego głosu byłoby 8 933 886 głosów, to czuję się ważna .
Lucas
Użytkownik
#2154 - Wysłana: 5 Lip 2010 19:39:50
Eviva

Zatwardziały PISowiec, czy mam racje?
Eviva
Użytkownik
#2155 - Wysłana: 5 Lip 2010 20:21:08
Lucas:
Zatwardziały PISowiec, czy mam racje?

Nie, skądże. Tylko, rozumiesz, mam wrażenie, że mi gorzej niż Jaruzelskiemu. On tylko raz wybrał mniejsze zło, ja je muszę wybierać raz po raz.

Kaczorki mi się nieraz narazili, ale Komorowski to chorągiewka na wietrze... w dodatku ma pięcioro dzieci! tyle świętych krów to tylko Indie by wytrzymały!
Madame Picard
Moderator
#2156 - Wysłana: 5 Lip 2010 20:28:52
Eviva:
w dodatku ma pięcioro dzieci!

A to nie jest jego prywatna sprawa, ile ma dzieci, dopóki sam je utrzymuje, a nie pomoc społeczna?
Jurgen
Moderator
#2157 - Wysłana: 5 Lip 2010 20:34:31
Madame Picard

Podejrzewam, że Evivie chodziło o to, że dzieciom Komorowskiego - jako dzieciom prezydenta - będzie więcej niz normlanie wolno (to były te "święte krowy"?) i mogą z tego skorzystać...
Madame Picard
Moderator
#2158 - Wysłana: 5 Lip 2010 20:38:30
Jurgen

Pewnie tak, i pewnie nie są to obawy całkowicie bezpodstawne (wszyscy pamiętają historie z pomrocznością jasną), ale po co martwić się na zapas? Czy mało mamy spraw, którymi możemy się pomartwić już teraz?
Eviva
Użytkownik
#2159 - Wysłana: 5 Lip 2010 21:00:18
Madame Picard:
A to nie jest jego prywatna sprawa, ile ma dzieci, dopóki sam je utrzymuje, a nie pomoc społeczna?

Jaki on? My wszyscy będziemy je utrzymywać, Ty też,.

Madame Picard:
po co martwić się na zapas?

To akurat nie jest obawa na wyrost. Przekonasz się, jaki będzie chiński tanieć z pięciorgiem "nietykalnych", których apetyt będzie rósł w miarę jedzenia.
Madame Picard
Moderator
#2160 - Wysłana: 5 Lip 2010 21:27:09
Eviva:
My wszyscy będziemy je utrzymywać, Ty też,.

Nie rozumiem, co masz na myśli.
Chyba że to, że jako podatnicy wszyscy finansujemy różne rzeczy, ktrych sobie nie życzymy. Na przykład edukację moich studentów oraz moje leczenie .

Eviva:
Przekonasz się, jaki będzie chiński tanieć z pięciorgiem "nietykalnych"

Rozumiem, że masz szklaną kulę? Zazdroszczę .
A tak w ogóle, to dla mnie dzieci Komorowskiego to najmniejszy z moich problemów. Tego, że nie masz większych, też Ci zazdroszczę .
 Strona:  ««  1  2  ...  70  71  72  73  74  ...  132  133  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!