USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki
 Strona:  ««  1  2  ...  50  51  52  53  54  ...  132  133  »» 
Autor Wiadomość
Doctor_Who
Użytkownik
#1531 - Wysłana: 23 Mar 2009 15:09:25
Eviva
Użytkownik
#1532 - Wysłana: 23 Mar 2009 15:16:56
Doctor_Who
Dragon

A znacie obaj bajkę o pokrzywie? Pasowałaby Wam do kompletu.
Q__
Moderator
#1533 - Wysłana: 23 Mar 2009 19:20:14
Oto do czego służy niektórym zaawansowana technologia:
http://meskiespytki.blogspot.com/
Stanisław Lem napisał kiedyś: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów",
Eviva
Użytkownik
#1534 - Wysłana: 23 Mar 2009 19:22:56
Q__

Myślałam, że chociaż Ty będziesz ponad takie tematy...
Doctor_Who
Użytkownik
#1535 - Wysłana: 24 Mar 2009 11:58:11
Pozostając w takich tematach...
Madame Picard
Moderator
#1536 - Wysłana: 24 Mar 2009 15:47:12
... i to całkiem pokaźnych rozmiarów .
Slovaak
Użytkownik
#1537 - Wysłana: 25 Mar 2009 03:32:38
To tak z innej bajki teraz:

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw1NDc4NzQ1MiwxNDY4Njk4NDUsNjI5NjA1OCw0LGZvcnVtMDAxLmpz

Musze powiedzieć że kręci mi się w głowie od tego tekstu

I jestem zdumiony, jak on zdobył ponad 70 pozytywnych łapek?!
Doctor_Who
Użytkownik
#1538 - Wysłana: 26 Mar 2009 11:00:08
Nie jest źle, jeśli chodzi o ściganie Tinky Winky i Pokemonów. Nasze oszołomy muszą się jeszcze długo uczyć, aby to przebić:

http://nietylkokontrowersje.com/viewtopic.php?t=10 21
Christof
Użytkownik
#1539 - Wysłana: 26 Mar 2009 14:12:34
Wracając jeszcze do tablic:

Niewiem, czy to autentyk, ale wygrzebałem to na Wikipedii, więc ...
Delta
Użytkownik
#1540 - Wysłana: 26 Mar 2009 14:35:59 - Edytowany przez: Delta
Doctor_Who
Nie jest źle, jeśli chodzi o ściganie Tinky Winky i Pokemonów. Nasze oszołomy muszą się jeszcze długo uczyć, aby to przebić:

Ale sobie znalazł hobby, chciało mu się oglądać bajki w zwolnionym tempie i doszukiwać się jakiś treści podprogowych.

Christof
Niewiem, czy to autentyk,

Właściwie czemu nie. Jest gdzieś w Polsce ulica Czterech Pancernych, to może być i Obi Wana.

W sumie gdyby się przyjął taki sposób nadawania nazw ulicom, to może można by kilka "trekowych" nazw znaleźć. Ulica Picarda fajnie brzmi.
Dragon
Użytkownik
#1541 - Wysłana: 26 Mar 2009 15:38:17
Delta
To jest prawdziwa ulica, było o tym w wiadomościach kiedy SW stuknęła trzydziestka.
Doctor_Who
Użytkownik
#1542 - Wysłana: 26 Mar 2009 16:05:21
Delta

hciało mu się oglądać bajki w zwolnionym tempie i doszukiwać się jakiś treści podprogowych

Skoro wszędzie widzi ukryte fallusy, to może jest z nim coś do czego sam się boi sobie przyznać ?

Ulica Picarda fajnie brzmi.

A jak. Albo Spocka.

Dragon

To jest prawdziwa ulica, było o tym w wiadomościach kiedy SW stuknęła trzydziestka.

http://starwars.wikia.com/wiki/Ulica_Obi-Wana_Keno biego
http://www.ossus.pl/biblioteka/Ulica_Obi-Wana_Keno biego

Żeby było śmieszniej, niektórzy mieszkający na tej ulicy nie znają SW - myślą, że to nazwisko jakiegoś afrykańskiego bojownika o wolność.

http://www.starwars.pl/ulica_kenobiego.php
Christof
Użytkownik
#1543 - Wysłana: 26 Mar 2009 16:19:44 - Edytowany przez: Christof
Żeby było śmieszniej, niektórzy mieszkający na tej ulicy nie znają SW - myślą, że to nazwisko jakiegoś afrykańskiego bojownika o wolność.

No dla takich to powinni zrobić ulicę Rysia z Klanu

Poszedłem tropem ulic o dziwnych nazwach:
www.squidoo.com/strange_street_names
www.strangecosmos.com/content/item/114509.html

edit: Niemcy już mają
Eviva
Użytkownik
#1544 - Wysłana: 26 Mar 2009 21:38:17 - Edytowany przez: Eviva
Brytyjskie wojsko ponoć boi się UFO

UFO

Jak komu się nie chce czytać wszystkiego,oto fragment,który mnie zafrapował najbardziej:

"Brytyjskie ministerstwo obrony rozwiało natomiast wątpliwości przy innym znanym przypadku spotkania UFO. W 1970 roku kapitan William Schaffner nadał dramatyczny komunikat do bazy: "Widzę coś jak ogromną piłkę futbolową, zrobioną ze szkła. Porusza się bardzo wolno". Chwilę później kontakt z pilotem się urwał, samolot się rozbił, ale we wraku ciała Schaffnera nie znaleziono. Spekulacje, co się z nim stało, trwały przez 20 lat. W końcu wojsko doszło do wniosku, że pilot popełnił błąd i zbyt mocno zniżył się nad taflę wody. Stracił panowanie nad maszyną i próbował się katapultować, ale mechanizm nie zadziałał. Udało mu się wydostać z tonącego samolotu, ale wypadku nie przeżył."

Przeczytajcie ten tekst uważnie - jego fragment brzmi jak wzięty z odcinka TOS "Tomorrow is Yestrday",a pechowy pilot nazywał się William Schaffner - freudowska zbieżność?
Seybr
Użytkownik
#1545 - Wysłana: 27 Mar 2009 17:20:37
Benedykta XVI - wielki ma autorytet, swoje nauki to może sobie w 4 litery wsadzić. Gdyby ludzie słuchali mocno kościoła i Watykanu, to nadal byśmy żyli w średniowieczu, prowadzili krucjaty ;].

zobacz

Papież, wypowiadając się podczas swojej pierwszej wizyty w Afryce powiedział, że prezerwatywy nie są sposobem na walkę z epidemią HIV i AIDS i wręcz pogłębiają problem.

Ta, oczywiście. To jest najtańszy sposób, puki co nie ma leku. Pozostaje, albo brak seksu, albo gumki. Tylko jaki mi to autorytet, jak księża chodzą do burdelu i prezerwatywy używają ;].

Okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest, zgodna z nauką Kościoła, abstynencja i wierność - dodał papież.

Wierność zrozumie, abstynencja buheheh. Normalny człowiek bez seksu wariuje. Polityka kościoła jest zakłamana.
Eviva
Użytkownik
#1546 - Wysłana: 27 Mar 2009 18:28:16
Seybr

Pisałam o tej sprawie na moim Blogu Obywatelskim - dziwię się, że jeszcze mnie nie ekskomunikowano za ten wpis. No ale nic straconego, prawda?
Seybr
Użytkownik
#1547 - Wysłana: 28 Mar 2009 07:47:02
Eviva

Daj adres swojego bloga .
Eviva
Użytkownik
#1548 - Wysłana: 28 Mar 2009 08:25:30
Seybr

Proszę, oto adres i link, do wyboru

www.sarmatka.blog.onet.pl
Politycznie_Niepoprawny_Blog_O_Świecie
Seybr
Użytkownik
#1549 - Wysłana: 28 Mar 2009 12:13:33
Eviva

Delikatnie to opisałaś ;]. Podoba mi się twój wpis ;].
Eviva
Użytkownik
#1550 - Wysłana: 28 Mar 2009 14:31:01
Seybr

Cieszę się,ze Ci się podoba. Niestety,wielu ludziom to się wcale nie podoba i dają temu wyraz w słowach bardzo... niedelikatnych.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1551 - Wysłana: 29 Mar 2009 22:22:57
Muzyczny protest przeciw roszczeniom Kościoła
PONAD MILION ZŁOTYCH CZYNSZU ZA SZKOŁĘ

Uczniowie poznańskiego Zespołu Szkół Muzycznych zagrali w niedzielę koncert dla swojej szkoły. Chcieli w ten sposób zamanifestować przeciwko przymusowej wyprowadzce. Problemy zaczęły się w momencie, kiedy kościelny właściciel budynku zażądał wyższych pieniędzy za wynajem.
Duchowni chcą rozmawiać
Zespołem Szkół Muzycznych przy ulicy Głogowskiej zawiaduje Ministerstwo Kultury. Ministerialni urzędnicy nie mogą jednak dojść do porozumienia z poznańską Kurią Arcybiskupią, która jest właścicielem budynku. Według nieoficjalnych informacji TVN24, duchowni żądają od ministerstwa 1 mln 200 tys. złotych rocznego czynszu. Na taką sumę nie chcą zgodzić się urzędnicy, który twierdzą, że ministerstwo nie może przeznaczyć takiej kwoty na szkołę. I w ten sposób trwa pat. Pat, na którym cierpią uczniowie.

Duchowni chcą negocjować

Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli urzędnicy nie dojdą do porozumienia z duchownymi, szkoła będzie musiała w ciągu dwóch lat opuścić budynek. Na to nie chcą się zgodzić dyrekcja oraz uczniowie. Co prawda miasto zaoferowało udostępnić im budynki zastępcze, jednak zlokalizowane są one na peryferiach Poznania. A to stwarzałoby szereg problemów komunikacyjnych.

- Nie chcemy przenoszenia tej instytucji w inne miejsce, broń Boże likwidowania tej placówki ani zakładania jakiejś katolickiej szkoły – mówią duchowni. Zaznaczają przy tym, że cała sprawa "nie jest jeszcze zamknięta", a wszystko zależy od negocjacji z ministerstwem.

tka//kwj
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#1552 - Wysłana: 29 Mar 2009 23:02:49 - Edytowany przez: galaktyczny kurczak
Muzyczny protest przeciw roszczeniom Kościoła

Powiedzmy sobie szczerze, że nie ma w tym nic złego. Budynek należy do kościoła. Jak mniemam, podobnie jak jakakolwiek instytucja mają prawo do żądania odpowiednich opłat za swoje?
michstach
Użytkownik
#1553 - Wysłana: 29 Mar 2009 23:05:57
Ponadto miasto żąda sporych podatków od gruntu od właściciela szkoły, co dotyczy zarówno wspomnianej powyżej szkoły muzycznej, jak i VIII Liceum Ogólnokształcącego, które również mieści się w budynku należącym do kościoła.
Slovaak
Użytkownik
#1554 - Wysłana: 30 Mar 2009 03:41:57 - Edytowany przez: Slovaak
Powiedzmy sobie szczerze, że nie ma w tym nic złego. Budynek należy do kościoła. Jak mniemam, podobnie jak jakakolwiek instytucja mają prawo do żądania odpowiednich opłat za swoje?

Wczoraj właśnie dyskutowałem z kolegami na temat ilu osobom Kościół mógłby pomóc gdyby np. zrezygnował z budowy nowego kościoła. Pierwszy lepszy kościół który znalazłem przez google kosztuje 4,5mln złotych, za te pieniądze 8.000.000 ludzi mogło by mieć chleb na dwa dni. A w Polsce nadal są głodne dzieci.

Gdy wejdę na najwyższy blok na moim osiedlu widzę całą okolicę i minimum 8 kościołów w promieniu 5 km. :]

I tam właśnie też pojawił się ten argument, a moja odpowiedź też będzie taka sama. Kościół nie jest firmą która istnieje po to by zarabiać pieniądze, Kościół istnieje przecież po to szerzyć wiarę i pomagać ludziom potrzebującym.

A jeśli duchownym tak bardzo zależy by rozliczać się z każdej złotówki to proszę bardzo, tylko że to musi działać w obie strony, firma powinna płacić podatki i inne takie. :]
Doctor_Who
Użytkownik
#1555 - Wysłana: 30 Mar 2009 13:42:38 - Edytowany przez: Doctor_Who
Slovaak

widzę całą okolicę i minimum 8 kościołów

...i gdzieniegdzie domki...

Kościół nie jest firmą która istnieje po to by zarabiać pieniądze

Błądzisz, synu, błądzisz...
Eviva
Użytkownik
#1556 - Wysłana: 30 Mar 2009 14:37:25
galaktyczny kurczak

Powiedzmy sobie szczerze: NIE BYŁOBY W TYM NIC ZŁEGO, gdyby Kościół nie ględził bez przerwy, że jego obowiązek to miłosierdzie, a jego kapłani ślubują ubóstwo. I gdyby PŁACIŁ PODATKI JAK KAŻDA INNA INSTYTUCJA! Bo na razie nie tylko to coś złego, ale wręcz skandal.
Madame Picard
Moderator
#1557 - Wysłana: 30 Mar 2009 14:43:47
Doctor_Who

Tia...

Było trzy karczmy, bram cztery ułomki,
Klasztorów dziewięć i gdzieniegdzie domki.

Pewne rzeczy się nie zmieniają...
Eviva
Użytkownik
#1558 - Wysłana: 30 Mar 2009 15:13:52
Madame Picard

Ciąg dalszy klasyka wg Kabaretu Olgi Lipińskiej:

Ciemność, ostatnia latarnia zgasła.
Na słupach wiszą wczorajsze hasła.
Mokro i brudno, od much się roi.
Za to moralność wysoko stoi!
Delta
Użytkownik
#1559 - Wysłana: 30 Mar 2009 15:23:06
Eviva
Powiedzmy sobie szczerze: NIE BYŁOBY W TYM NIC ZŁEGO, gdyby (...)

I gdyby nie dostał tych nieruchomości za kompletne friko.
Madame Picard
Moderator
#1560 - Wysłana: 30 Mar 2009 15:29:44
Eviva

Mokro i brudno, od much się roi.
Za to moralność wysoko stoi!

Kontynuując cytowanie klasyków a propos:

Są dwa ważne powody, dla których Polska mi zbrzydła:
za dużo święconej wody, za mało zwykłego mydła.
 Strona:  ««  1  2  ...  50  51  52  53  54  ...  132  133  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!