USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Gdzie znaleźć?

Autor Wiadomość
James T Kirk
Użytkownik
#1 - Wysłana: 4 Mar 2006 19:43:28
Własnie zaczałem ogladać DS9 i strasznie podobaja mi sie odgłosy kardasjańskich komputerów. W związku z tym mam pytanie, czy ktos wie gdzie w necie mozna sciagnąc sobie powyzsze dzwięki? Z góry dziekuje za wskazanie linka
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 20 Mar 2006 14:25:20
A ja mam trochę "szerszą" prośbę...
Chciałbym zastosować trekowe dźwięki na swoje komórce jako dzwonki, sygnały SMS itd. Mam aparat, który może odgrywać MP3, ale nie mogę znaleźć żadnych ciekawych pliczków w sieci.
Chodzi mi głównie o głos komputera (obojętnie z TNG, VOY czy DS9) i różnego rodzaju dzwięki wydawane przez trekowe komunikatory i podobne urządzenia.
Dawno, dawno temu trochę tego było na stronie "Star Trek In Sound and Vision", ale tej strony już od dawna nie ma.
Jak znacie jakąś stronę, to proszę o info....
Grzybek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 20 Mar 2006 15:33:11 - Edytowany przez: Grzybek
LCARSCOM.NET

Dzwieki, animacje itp itd. Tyle, ze z nimi to roznie jest. Raz mozna sciagac calosc, raz jedna rzecz na tydzien, a czasem wogole tylko sobie zmowic plyte za iles tam $.
Crash Test
Anonimowy
#4 - Wysłana: 20 Mar 2006 15:51:34
Dzwieki najlepiej wydobyc z jakiejs gry
The_D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 20 Mar 2006 20:16:48
Ja kiedyś znalazłem pokaźną paczkę z dźwiękami. Zaaz to gdziesz wrucę i dam linka. Generalnie wystarczy trochę pogooglować.
The_D
Użytkownik
#6 - Wysłana: 20 Mar 2006 22:09:33
Voila:
comp1.zip, comp2.zip, comp3.zip.
Mój program pocztowy gada do mnie "A new colletction of data has been detected", a gg brzęczy dzwonkiem do drzwi.
Dreamweb
Użytkownik
#7 - Wysłana: 21 Mar 2006 07:31:40 - Edytowany przez: Dreamweb
Ja kiedyś dobrałem sample do Wormsów - zrobiłem pakiet "Starfleet" z głosami załogi z Bridge Commandera i drugi "Borg" z odgłosami Borg z Armady. I oczywiście stworzyłem sobie adekwatne drużyny. Pamiętam że w pakiecie "Starfleet" jak się robiło nalot (teren walki ostrzeliwany pociskami z góry) to głos mówił: "Sir! It's the Enterprise!". Niestety awaria dysku sprawiła że straciłem to wszystko a teraz nie mam czasu kompilować ponownie (zwłaszcza że te z "Bridge Commander" musiały być dodatkowo przerobione z .mp3 na .wav albo odwrotnie).
Anonim
Anonimowy
#8 - Wysłana: 21 Mar 2006 07:35:04
Dzięki pięknie! A w zasadzie powinienem był napisać "Dźwięki pięknie"...
ppp
Anonimowy
#9 - Wysłana: 4 Kwi 2006 01:13:44
jest szansa aby dźwięki jeszcze raz znalazły sie na stronie?
The_D
Użytkownik
#10 - Wysłana: 4 Kwi 2006 20:00:20
Miałeś pecha. Kilka dni temu pitzrebowałem pilnie miejsca i wyrzuciłem. Póki co są tutaj:
comp1.zip, comp2.zip, comp3.zip
Będą tam leżeć do następnych porządków, czyli pewnie długi czas

BTW, jeżeli któremuś moderatorowi akurat się nudzi może dopisać do poprzedniego posta adnotację, że linki już nieaktualne.
Grzesiu
Użytkownik
#11 - Wysłana: 4 Kwi 2006 21:22:02

USS Phoenix forum / Różności / Gdzie znaleźć?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!