USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Świąteczne życzenia II:-)
 Strona:  1  2  3  4  5  »» 
Autor Wiadomość
WarLock II
Użytkownik
#1 - Wysłana: 24 Gru 2005 14:03:53
Odpowiedz 
Jako że z James T. Kirk zamknął temat "Świąteczne życzenia”, (dlaczego??) Postanowiłem założyć ponownie taki wątek - mam nadzieje, że nikt się na to nie oburzy

Otóż - chcę życzyć wszystkim użytkownikom tego forum, zarejestrowanym i nie zarejestrowanym, Anonimom, a nawet tym poszukującym kodów do Ogame zdrowych i wesołych świąt, miłej atmosfery i wielu wymarzonych prezentów (takich jak np. tricorder ) pod choinką!
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 24 Gru 2005 14:58:10
Odpowiedz 
Wszystkiego najlepszego - wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku - aby byl jeszcze lepszy niz poprzedni. Podobno gdy to sie utrzyma przez cale zycie, to na koncu sie zyje jak krol

Co do prezentow gwiazdkowych to posune sie o krok dalej i zycze wszystkim, zeby znalezli pod choinka przynajmniej taka bryke, jaka jest Type 11 shuttle, czy inne Murcielago

/Sh1eldeR
crash test
Anonimowy
#3 - Wysłana: 24 Gru 2005 16:20:57
Odpowiedz 
Ja postawie na tradycyjne Qapl'a
Domko
Użytkownik
#4 - Wysłana: 24 Gru 2005 21:17:29
Odpowiedz 
Standardowo: Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
Delta
Użytkownik
#5 - Wysłana: 24 Gru 2005 22:11:05
Odpowiedz 
Ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego. Dobrej zabawy na Sylwestra. I góry prezentów pod choinką. Tylko pamiętajcie, by wystrzegać się Romulan niosących dary...
Domko
Użytkownik
#6 - Wysłana: 24 Gru 2005 22:50:08
Odpowiedz 
Zapraszamy do małopolski - tu sami Romulanie, dary się też znajdą.
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 24 Gru 2005 22:52:59 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Ażebyście przy choince poznali swoje dzieci, oraz żonę, która poda Wam filiżankę Earl Grey'a i żeby Wam ani mrugające bombki ani duch Guinan nie przeszkodzili w tej iluzji

A serio, wszelkich łask które można otrzymać od Wyższych instancji (Losu, Boga...) mądrości, miłości, ciepła rodzinnego, spokoju duszy i umysłu.

Wasz świąteczny Pah Wraith...
Alek Roj
Użytkownik
#8 - Wysłana: 25 Gru 2005 01:02:27
Odpowiedz 
A ja życzę Wam i sobie odważnego podążania... naprzód. Niekoniecznie tam, gdzie jeszcze nikt nie dotarł, ale na pewno tam, gdzie nie było jeszcze nas.
Piritta
Użytkownik
#9 - Wysłana: 25 Gru 2005 12:37:24
Odpowiedz 
Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia wszystkich marzeń, tych trekowych jak i innych...
Pah Wraith
Użytkownik
#10 - Wysłana: 26 Gru 2005 22:45:07
Odpowiedz 
OK, ja wyjeżdżam na tydzień zatem składam Wam również życzenia sylwestrowe, byście w Nowym Roku byli pełni radości i zapału do poznawania nowych światów, innych ludzi i przede wszystkim samego siebie w trakcie tej podróży w jedną stronę zwanej życiem.

Do przeczytania w 2006 roku
WarLock II
Użytkownik
#11 - Wysłana: 26 Gru 2005 22:49:13
Odpowiedz 
Udanej imprezy sylwestrowej Pah Wraith!!
Domko
Użytkownik
#12 - Wysłana: 24 Gru 2009 08:58:04
Odpowiedz 
Żeby nie zakładać nowego tematu, wpiszę tutaj.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji tych Świąt. Jak to mówią: zdrowia, szczęścia, pomyślności Dla wszystkich fanów ST XI, aby powstały kolejne filmy Abramsa. Dla wszystkich przeciwników ST XI - aby te filmy nie powstały ;)

Ponieważ zaraz po świętach znikam z Krakowa, więc od razu składam Wam serdeczne życzenia noworoczne. Niech Sylwester będzie huczny, a nowy rok obfitszy w trekowe wyzwania.

Pozdrawiam
Jo_anka
Użytkownik
#13 - Wysłana: 24 Gru 2009 13:37:21 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
Radosnych Świąt i szcześliwego Nowego Roku!

I więcej Treków [nawet Abramsa, bo nienajgorzej sobie poradził z XI, a przeciwnikom XI przypominam, że mogło być gorzej i ten (lub przyszły ) film mógł/może 'zrobić'... Michael Bay ], bo zbyt długi post nie służy Trekerom (odbija się na ich kondycji psychicznej )!

Pozdrawiam!
Seybr
Użytkownik
#14 - Wysłana: 24 Gru 2009 14:16:33
Odpowiedz 
Wesołego jajka......... a t nie to święto.

Moi drodzy pogodnych i wesołych świąt, spełnienia marzeń. Abyście w życiu spotykali ludzi z sercem. Aby wam się wiodło, udanego Sylwka :P. Przesyła mój synek Darek van (Helboy rRosomak), żona Anna oraz Piotr (czyli ja :P).
Delta
Użytkownik
#15 - Wysłana: 24 Gru 2009 14:35:37
Odpowiedz 
Ja też życzę Wam wszystkim wesołych świąt i żeby 2010 był dużo lepszy od tego, jeszcze panującego nam, roku.

(A, i specjalne życzenia dla JJ Abramsa, by jak już będzie kręcił kolejnego ST, zrobił to lepiej od swojego tegorocznego filmu. )
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 24 Gru 2009 14:56:45
Odpowiedz 
Pozwólcie, ze złożę Wam wszystkim oficjalne życzenia świąteczno-noworoczne w imieniu administracji i moderacji Phoenixa.

(Zaś pozostałym Adminom i Modom też życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, ale już jako osoba prywatna .)
Madame Picard
Moderator
#17 - Wysłana: 24 Gru 2009 15:29:11
Odpowiedz 
Życzę Wam wszystkim radosnych świąt i spełnienia marzeń w nadchodzącym nowym roku!
Leila
Użytkownik
#18 - Wysłana: 24 Gru 2009 16:22:34
Odpowiedz 
Dołączam się do powyższych postów.

Ach... I jeszcze.

Panom życzę tylu romansów, ile miał Kirk, przyjaciół takich, jak chłopcy w niebieskich mundurach, "fryzury" Picarda, inteligencji Spocka i wszystkiego, co i w Treku, i w prawdziwym życiu najważniejsze.

Towarzyszkom, mężczyzny takiego jak Spock ( lub takiego jak Riker... O gustach się nie dyskutuje. ), figury T'Pol, Trekowych snów, przytulaśnych Tribblów i tylu happy end'ów, ile w całym Treku było.

Uwielbiam Was.
IDIC
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Gru 2009 17:36:41 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
w Świąteczno-Noworocznym okresie: odpoczynku od codzienności, spokoju, relaksu, chwili oddechu ...
a tak "w ogóle" - poczucia bycia szczęśliwym
Benjamin Sisko
Użytkownik
#20 - Wysłana: 24 Gru 2009 23:59:28
Odpowiedz 
Dawno mnie tu nie było. Wesołych Świąt ! Szczęśliwego Nowego Roku !
Madame Picard
Moderator
#21 - Wysłana: 25 Gru 2009 10:31:11
Odpowiedz 
Leila:
Panom życzę tylu romansów, ile miał Kirk

Przypominam, że niektórzy Panowie są żonaci. I mają wściekłe, zazdrosne żony .
Seybr
Użytkownik
#22 - Wysłana: 25 Gru 2009 11:58:38
Odpowiedz 
Leila:
Panom życzę tylu romansów, ile miał Kirk, przyjaciół takich, jak chłopcy w niebieskich mundurach, "fryzury" Picarda, inteligencji Spocka i wszystkiego, co i w Treku, i w prawdziwym życiu najważniejsze.

Hah, kiedyś tak było. Oj imprezowałem jak Kirk ;]. W sumie z kumplem byliśmy jak dwa Kirki. Obecnie jesteśmy ustatkowani. Choć czasem spotykamy się jak na facetów przystało i robimy party made in klingon. Oczywiście grzecznie w domowym zaciszu.

Madame Picard:
Przypominam, że niektórzy Panowie są żonaci. I mają wściekłe, zazdrosne żony .

Wiesz co nie które mają pozwolenie na broń.
Leila
Użytkownik
#23 - Wysłana: 25 Gru 2009 17:49:49
Odpowiedz 
Madame Picard
Oj tam.. ;3
Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 4 Kwi 2010 15:09:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Najlepsze życzenia dla wszystkich Trekkies, Trekkerów i sympatyków science-fiction obojga płci (a także przedstawicieli gatunków bezpłciowych i obojnaczych ) z okazji świąt Wielkanocnych od administracji moderacji serwisu:

Prrzywatnie dołączam do tego życzenia do swojej Wspólmoderatorki .

ps. okolicznościowe jajo LCARSowe:
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 22 Kwi 2011 20:41:26
Odpowiedz 
WSZYSTKIM ŻYCZ<Ę WESOŁYCH ŚWIĄT!
A dla zwolenników wszystkich frakcji politycznych - PiSanka

PiSanka
patryk089x
Użytkownik
#26 - Wysłana: 22 Kwi 2011 21:21:08
Odpowiedz 
Ja także życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !

A tu odmiana humorystyczna pisanek:
Elaan
Użytkownik
#27 - Wysłana: 22 Kwi 2011 21:34:02
Odpowiedz 
A może taka pisanka ?

a
Pisarz
Użytkownik
#28 - Wysłana: 23 Kwi 2011 00:37:33
Odpowiedz 
W każdym razie, dołączam się do życzeń.
Życzę Wam smacznego jajka i wesołego zmartwychwstania, czy jakoś tak.
TSan
Użytkownik
#29 - Wysłana: 23 Kwi 2011 09:42:59
Odpowiedz 
Ja życzę wszystkim mokrego dyngusa, smacznego jajka i wesołego świetowania! Alleluja!
Seybr
Użytkownik
#30 - Wysłana: 12 Gru 2011 11:54:21
Odpowiedz 
Hahah coś na święta, wspaniały teledysk ;].

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=SDZcGz4vmJc#!
 Strona:  1  2  3  4  5  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Świąteczne życzenia II:-)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!