USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / trekowy telefon

Autor Wiadomość
Diskape
Anonimowy
#1 - Wysłana: 19 Lis 2005 05:53:16
Odpowiedz 
Nie wiedzialem gdzie to wrzucic wiec idzie do Rozmaitosci. Moze kogos zainteresuje zapowiedz nowego telefonu spod znaku Sona Mobile (nie wiem czy w Polsce mozna kupic ich produkty). W kazdym badz razie - nie bijcie jesli uznacie to za spam.
http://www.sonamobile.com/themephones/
Diskape
Anonimowy
#2 - Wysłana: 19 Lis 2005 05:56:14
Odpowiedz 
Zapomnialbym.. Pod tym adresem troszke wiecej informacji oraz kilka pierwszych zdjec http://www.sonamobile.com/themephones/main.asp
Dreamweb
Użytkownik
#3 - Wysłana: 19 Lis 2005 09:06:50
Odpowiedz 
Telefon nawiązuje wyglądem raczej do TOSowego komunikatora, więc trochę nie pasuje ten głos Worfa. Natomiast przyznam, że chciałbym mieć taką komórkę
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 19 Lis 2005 10:39:27
Odpowiedz 
To jest taki mix (co go tu namalowałem ) w środku jest ekran z panelami LCARS. Nie wiem, czy wolałbyś pokrętełka z TOSowego komunikatora

O ile się założycie, że nie będzie go w ofercie żadnego GSMa? Choć możnaby np. napisać do nch by sprowadzili kilkadziesiąt sztuk i np. tym, któzy wylegitymują się działalnością na startrek.pl dawać jakieś zniżki... Wtedy to nawet bym wrócił na abonament
WarLock II
Użytkownik
#5 - Wysłana: 19 Lis 2005 13:58:26
Odpowiedz 
Son'a mobile?? czyżby po nie udanej akcji z Ba'ku zajeli się komunikacją??
szwagier
Użytkownik
#6 - Wysłana: 19 Lis 2005 18:37:34
Odpowiedz 
Son'a mobile?? czyżby po nie udanej akcji z Ba'ku zajeli się komunikacją??

WarLock II poprawiłeś mi humor Dawno sie tak nie uśmiałem

Pewnie tak, tylko żeby ten telefon w sobie żadnej broni nie skrywał, może chcą podbić Ziemię
Diskape
Anonimowy
#7 - Wysłana: 19 Lis 2005 18:37:42
Odpowiedz 
No patrz.. ze nie skojarzylem ich sobie z Ba'ku Najwidoczniej zalozyciel to fan treka Wcale by mnie to nie zdziwilo
szwagier
Użytkownik
#8 - Wysłana: 19 Lis 2005 18:47:17
Odpowiedz 
Najwidoczniej zalozyciel to fan treka

Założyciele nie są fanami Federacji i to mnie martwi
szwagier
Użytkownik
#9 - Wysłana: 19 Lis 2005 18:53:32
Odpowiedz 
Teraz czekamy tylko jak firma Konstal z Chorzowa, która produkuje nasze wspaniałe tramwaje jeżdżące we wszystkich tramwajowych miastach wyprodukuje pojazd np. przypominający klasę Danube (nie wiem czemu ale akurat mi sie skojarzyło że coś na co dzień by sie przydało trekowego i pomyślałem że Danube wygląda jak wagon z gondolami)
WarLock II
Użytkownik
#10 - Wysłana: 19 Lis 2005 20:59:38
Odpowiedz 
firma Konstal z Chorzowa

Constal(lation) może?? Chętnie bym takim USS Stargazer pojeździł (polatał?) po mieście

WarLock II poprawiłeś mi humor Dawno sie tak nie uśmiałem

szwagier
Użytkownik
#11 - Wysłana: 19 Lis 2005 21:21:56
Odpowiedz 
To dawna fura łysego jest z Chorzowa? Ale się człowiek rzeczy dowiaduje
Pah Wraith
Użytkownik
#12 - Wysłana: 19 Lis 2005 23:35:50
Odpowiedz 
Tylko bilety kosmicznie drogie
szwagier
Użytkownik
#13 - Wysłana: 19 Lis 2005 23:44:46
Odpowiedz 
U nas nie tak źle. 1,20 za 30 minut ulgowy. Federacja dopłaca do studentów

Jak zobacze na tramwaju numer taborowy NCC-xxxxx to sie zaczne nad sobą zastanawiać
John Belushi
Użytkownik
#14 - Wysłana: 21 Lis 2005 17:27:19
Odpowiedz 
W kazdym badz razie - nie bijcie jesli uznacie to za spam.

czemu spam??

bardzo fajny news

USS Phoenix forum / Różności / trekowy telefon

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!