USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / neo 6 mega/s

Autor Wiadomość
paw1902
Użytkownik
#1 - Wysłana: 7 Lis 2005 00:20:23
Odpowiedz 
witam na forum chciałbym się dowiedziec czy na 6 megowej neo
będe mógł sciągac treka z sieci z dostępnoscą od 1 do 80
elbereth
Moderator
#2 - Wysłana: 7 Lis 2005 00:33:36
Odpowiedz 
a co to znaczy?
szwagier
Użytkownik
#3 - Wysłana: 7 Lis 2005 00:52:20
Odpowiedz 
Nic nie rozumiem, ale to 6 mega..ach
Jurgen
Moderator
#4 - Wysłana: 7 Lis 2005 09:47:36
Odpowiedz 
paw1902 powrócił! W swoim najlepszym stylu
Anonim
Anonimowy
#5 - Wysłana: 7 Lis 2005 09:50:29
Odpowiedz 
ja tam na produkt Tepsy bym się nie połasił, nawet gdyby to było 6GB a nie 6MB....
Nie lubię tej firmy i już.....
Pah Wraith
Użytkownik
#6 - Wysłana: 7 Lis 2005 10:55:47
Odpowiedz 
@ Paw1902
Witam ponownie
O ile mi wiadomo, NeoStradziarze (jak i ja) mają w różnych eMulach niskie statusy, więc nie ciągnie jakoś żwawo specjalnie, ale jak masz 6 to ściaągasz na raz kilkanaście odcinków i jedziesz. Nie mówiąc już o jakichś DC++ czy innych torrentach...

@ Anonim
Nie lubię tej firmy i już.....

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Anonim
Anonimowy
#7 - Wysłana: 7 Lis 2005 11:01:10
Odpowiedz 
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Ja na szczęście mam coś innego.
Nie chcę robić reklamy, ale jest taka firma, która zaczynała od TV kablowej, potem weszła w internet, a teraz telefonię.
Ja mam u nich cały pakiet (TV+internet+telefon) i chwalę sobie.
Jak w umowie mam napisane, że internet ma 256 kb/s, to faktycznie tyle ciągnę nawet w środku dnia.
A w telefonie w ramach promocji mam przez pierwsze 13 miesięcy WSZYSTKIE rozmowy lokalne za darmo (bez względu na porę i operatora).
Rozmowy międzymiastowe robię Skype'm i jest świetnie....
Arle
Użytkownik
#8 - Wysłana: 7 Lis 2005 11:28:15
Odpowiedz 
co do tepsy trza zwrócić uwagę, że nawet strasznie droga opcja 6Mbps jest opcją limitowaną, tzn możesz ściągnąć max 50 giga na tej neostradzie na wolniejszych jeszcze mniej

limitowanie ściągania i wogóle ruchu do sieci jest jak przerywanie stosunku młotkiem

a ja już miałem włączony limit nim przekroczyłem 10 giga na opcji 512 (w teorii jest tam limit 15GB)
Anonim
Anonimowy
#9 - Wysłana: 7 Lis 2005 11:39:02
Odpowiedz 
i dlatego wolę swoje biedne 256kb/s, ale za to bez limitów...

langsam, langsam, aber sicher... (kto kojarzy, z jakiej to polskiej komedii? )
Jean Luc
Użytkownik
#10 - Wysłana: 7 Lis 2005 14:27:30
Odpowiedz 
O ile mi wiadomo, NeoStradziarze (jak i ja) mają w różnych eMulach niskie statusy, więc nie ciągnie jakoś żwawo specjalnie,

Jeśli z tymi statusami masz na myśli high i low id to ja mam Neo i nie mam z tym problemów. High ID przez cały czas.
Jestem bardzo zadowolony z Neostrady, ale ja mam starą opcję 640 bez limitów. Teraz już takiej nie ma w ofercie ale ja im nie pozwalam zmienić umowy
Arle
Użytkownik
#11 - Wysłana: 7 Lis 2005 15:09:24
Odpowiedz 
teżmiałem tą opcję jean luc i mam dobrą radę nie przepisuj telefonu na kogoś innego (żona czy ktokolwiek) bo mimo że telepsiarze mówią jedno to przy przepisywaniu likwidują opcję 640, mnie tak wycyckali dlatego ostrzegam
Anonim
Anonimowy
#12 - Wysłana: 7 Lis 2005 15:23:12
Odpowiedz 
mnie tak wycyckali dlatego ostrzegam
i właśnie za takie numery nie lubię tej firmy....
to monopolista i tyle
nie twierdzę, że usługi mają słabe, bo w końcu doświadczenie w telekomunikacji najdłuższe w kraju, ale w podejściu do klienta są beznadziejni.....
Gosiek
Użytkownik
#13 - Wysłana: 7 Lis 2005 19:19:18 - Edytowany przez: Gosiek
Odpowiedz 
Moim zdaniem neo 6mbit/s to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jeżeli ktoś potrzebuje stałego łącza do ściagania duzej ilości plików, to przy wykorzystaniu nawet połwy tej prędkości wyczerpie limit jaki dała mu tepsa w ciągu max. 2 tygodni, a męczenie się potem na prędkości modemowej jest bez sensu. A jeżeli komuś potrzebny jest szybki internet bez nadmiaru ściągania to wystarczą opcje 1 lub 2 mbit/s. Ale jak ktoś chce móc się pochwalić, że ma łącze 6 mbit i cierpi na nadmiar gotówki - to jego prawo.

Co do starej neostrady 640 jest to bardzo dobra rzecz, ale ma jedną wadę - cenę. Niestety tepsa świadoma, że niewielu uzytkowników da się przekonać do dobrowolnego przejścia na wersje limitowane stara się zniechęcac do tej usługi ceną. W końcu to nie przypadek, że stare neo640 kosztuje więcej niż nowe w wersji 2 mbit.

ja im nie pozwalam zmienić umowy

Pozwalanie nie ma tu nic do rzeczy. Zgodnie z umową i regulaminem można co roku podpisywać aneks i przedłużać korzystanie z usługi. A jeżeli tepsa zmieni warunki można umowę po prostu wypowiedzieć.
elbereth
Moderator
#14 - Wysłana: 7 Lis 2005 19:27:42 - Edytowany przez: elbereth
Odpowiedz 
ja niestety jade na tej 640 faktycznie kabony idzie ostro
ale limity odstraszają skutecznie :]
a innej mozliwosci neta w rejonie po prostu nie ma cyfrowe centrale zrobili dopiero jakis rok temu wiec wczesniej nawet neo nie bylo
cezary
Użytkownik
#15 - Wysłana: 8 Lis 2005 13:04:16
Odpowiedz 
ile kosztuje Was ta neo 640kbps, jesli mozna zapytowac?
ppp
Anonimowy
#16 - Wysłana: 8 Lis 2005 17:16:06
Odpowiedz 
Neostrada nie ma nic wspólnego z High i Low ID na eMule. Przyczyny niskiego statusu szukaj w komputerze (blokowane porty), albo ruterze, jeżeli dzielisz łącze.
Gosiek
Użytkownik
#17 - Wysłana: 9 Lis 2005 22:10:01
Odpowiedz 
cezary - neo 640 kosztuje około 170 zł z vatem, w tej chwili nie pamiętam dokłdnej kwoty, ale niestety nijak nie chce ona byc miejsza.
cezary
Użytkownik
#18 - Wysłana: 9 Lis 2005 23:25:32
Odpowiedz 
spoko, tak na oko mi chodzilo,
thx
crash test
Anonimowy
#19 - Wysłana: 12 Lis 2005 20:41:10
Odpowiedz 
Posiadam Neo 128 limit 5GB
Sciagam sezony po 170MB na odcinek i przy dobrej pogodzie sciagam 2 dziennie (1 gwarantowany). Korzystajac oczywiscie z sieci torrent. Przy 6MB nie nadazysz ogaladac

USS Phoenix forum / Różności / neo 6 mega/s

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!