USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Dziwactwa fana(tyka) ;-)
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
WarLock II
Użytkownik
#31 - Wysłana: 14 Wrz 2005 19:46:47
Po połączeniu wszystkich trzech wychodzi czarny
Alek Roj
Użytkownik
#32 - Wysłana: 14 Wrz 2005 21:18:38
Głupio mi, bo sam ten OT zacząłem.
A w ogóle, to na dzisiejszej jeździe zamiast "parkować" powiedziało mi się: "dokować".
WarLock II
Użytkownik
#33 - Wysłana: 14 Wrz 2005 21:40:40
Głupio mi, bo sam ten OT zacząłem.

Od poczatku zakładałem że dyskusja będzie na luzie zatem - OT mile widziane

W każdym razie mi też zdarzają się takie texty, raz gdy mocno zamyślony szedłem ulicą powiedziałem "Computer, end program.." ale nie martwie się bo ktoś kiedyś na tym forum napisał że miał podobne "zaćmienie" i rzekł "Computer arch!"
Pah Wraith
Użytkownik
#34 - Wysłana: 14 Wrz 2005 21:40:56
Po połączeniu wszystkich trzech wychodzi czarny

Hmm, logiczne Wiedziałem, że ta sztuczka, że światło białe składa się z trzech kolrów podstawowych śmierdzi
Anonim
Anonimowy
#35 - Wysłana: 15 Wrz 2005 14:06:01
ta sztuczka, że światło białe składa się z trzech kolrów podstawowych śmierdzi

Jasne, ja też jestem zdania, że z połączenia światła o trzech kolorach podstawowych musi wychodzić światło czarne!
Twierdzenia przeciwne to podstępna propaganda naszych odwiecznych wrogów ....................(tu wpisać odwiecznych wrogów według swojego uznania)
Jaszczur
Użytkownik
#36 - Wysłana: 15 Wrz 2005 21:06:20
ktoś kiedyś na tym forum napisał że miał podobne "zaćmienie" i rzekł "Computer arch!"

Zgadza sie, to wlasnie mi sie to przydarzyło jak były te czerwcowe upały.

Wracajac do tematu, w moim wypadku było wiele dziwactw zwiazanych z trekiem ( a zwlaszcza z TNG). Poniewaz nie mam rodzenstwa a nie lubilem nigdy Treka sam ogladac , role mojego kompana przejela moja super babcia. Uszyla mi nawet z czerwonej i czarnej włóczki sweterek oficera Floty, ktory pare razy zalozylem do szkoly i w którym nadalbym chodzil, ale jest juz za mały .Po tym okresie pozostaje mi duma, ze choc kobieta jest leciwa bo ma 85 lat ale nadal zna czolowe postacie TNG.

Od poczatku pamietam, ze mialem problemy z narysowaniem prawidlowo Profilu Entka D. Spodek z reguly mi zawsze wychodzil, ale cos mi sie ubzduralo ze w miejsce gondol od razu wsadzalem pylony warp. Dopiero kiedy nadali TNG w TVP1 skapnalem sie ze popelniam bląd (wczesniej ogladalem TNG na Sat 1). Pamietam takze ze jak lecial ST VII u nas w kinie (tzn.w Piotrkowie Trybunalskim) to kazalem mamie kupic bilety na ten film, ale ona przez pomylke kupila na film ,,101 Dalmatynczyków,, Ja zadowolony poszedlem do kina a tu zamiast Entka pieski. Mialem wtedy 11 lat i pamietam ze tak sie wscieklem i strzelilem jej w domu taka awanture, az ojciec spuscil mi lomot co mnie skutecznie wyciszylo. Ale Pokolenia i tak w kinie potem obejrzałem
szwagier
Użytkownik
#37 - Wysłana: 16 Wrz 2005 22:19:21
U mnie było znacznie gorzej... rysowanie statków to lekkie dziwactwo ale przeobrażanie w wyobraźni wszystkiego co mi wpadło w ręce w statki kosmiczne to już gorzej . Łapałem się też na tym, że idąc klepałem dłonią w pierś jak w komunikator, bądź rolę komunikatora (bardziej TOS-owego) pełnił rozkładany kalkulator. Jaszczur widzę żeś ziomek Więc może powstanie tu centralno-łódzki oddział GF obok małopolskiego
Karo
Użytkownik
#38 - Wysłana: 16 Wrz 2005 22:47:36
Wyjaśnię kwestię światła z każdy kolor jest kombinacją liniową fali niebieskiej zielonej i czerwonej a czarny to, to samo co biały tylko ma inną luminancję. Żeby nie było ja też w to nie wierzę . Ja dziwactw to w sumie nie mam. Najwyraźniej choroba rozwija się w ukryciu i jak się ujawni to będzie za późno (wyrosną mi spiczaste uszy i przestanę się uśmiechać )
Dreamweb
Użytkownik
#39 - Wysłana: 16 Wrz 2005 23:05:37
Cóż ja do garnituru zakładam krawat z TOS'owym Enterprise nabyty kiedyś na Allegro, ostatnio byłym w nim na imprezie rodzinnej i o dziwo większość nie tylko poznała co to jest, ale nawet powiedziała że fajne.
O doświadczeniach z dzieciństwa pisałem już w innym temacie więc nie będę się powtarzał.
Pah Wraith
Użytkownik
#40 - Wysłana: 16 Wrz 2005 23:56:13
krawat z TOS'owym Enterprise

Ciekawe do jakiego garnituru by najlepiej pasował
crash test
Anonimowy
#41 - Wysłana: 18 Wrz 2005 14:08:46
Wlasnie zaczynam 3 sezon TNG: Ogladajac odcinki zaczynam wyprzedzac kapitana w wydawaniu rozkazow. Juz kilka razy trafilem slowo w slowo.
Jaszczur
Użytkownik
#42 - Wysłana: 18 Wrz 2005 14:14:44
Ah, ta melodyjka z samego poczatku pierwszego odcinka tego sezonu(przerwana chrapaniem Łosia) jest super.
Pah Wraith
Użytkownik
#43 - Wysłana: 18 Wrz 2005 14:31:24
Ja właśnie oddaliłem od siebie pokusę zakupienia na eBay'u komunikatora nitów oficerskich za 125 zeta+koszty przesyłki z Niemiec. Jestem zdrowy!

Nie, żeby cena nie miała coś z tym wspólnego
WarLock II
Użytkownik
#44 - Wysłana: 18 Wrz 2005 15:32:45
Ja właśnie oddaliłem od siebie pokusę zakupienia na eBay'u komunikatora nitów oficerskich za 125 zeta+koszty przesyłki z Niemiec.

Hmmm ale fajne zabawki!! ja na allegro znalazłem model E-D podświetlany i "udźwiękowiony", zawsze, ZAWSZE chciałem cos takiego mieć... aż mnie korci
Pah Wraith
Użytkownik
#45 - Wysłana: 18 Wrz 2005 20:39:31
Też go zoczyłem, ale następnym razem przyjrzyj się z bliska. Strasznie syfny tak naprawdę... Zawsze, jak tylko chcę na coś głupiego wydać kasę, to szukam słabych stron, albo wyznaczam sobie nierealny, maksymalny pułap cenowy... i działa
Alek Roj
Użytkownik
#46 - Wysłana: 18 Wrz 2005 20:51:11 - Edytowany przez: Alek Roj
...a ja sobie w takich wypadkach myślę: "O, za tyle to miałbym już następny film do kolekcji!" - też działa.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Dziwactwa fana(tyka) ;-)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!