USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Seriale animowane z naszej młodości i nie tylko
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Dreamweb
Użytkownik
#61 - Wysłana: 14 Wrz 2018 22:44:29
Odpowiedz 
No żółwie się oglądało, jak najbardziej. Pamiętam, była też jakaś guma do żucia z nimi i miałem naklejki z tej gumy naklejone na łóżku (obok tych ze Star Trek TNG hehe). Z tym że akurat Żólwie Ninja to coś, co mi potem zupełnie przeszło, w przeciwieństwie do innych filmów/seriali, do których lubię wracać do dziś. A co do zabaw na podwórku, wierzcie lub nie ale my kiedyś próbowaliśmy się bawić w Star Trek. Z tym że mieliśmy niezły miszmasz, bo ja z kolegą świeżo po seansie TMP na wypożyczonej kasecie video chcieliśmy być Kirkiem i Spockiem, a inny kolega co znał tylko TNG z telewizji chciał być "tym gościem z grzebieniem na oczach" czy jakoś tak.
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 14 Wrz 2018 23:11:19 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pleiades
Dreamweb

Pleiades:
A ja się wychowałam na Żółwiach Ninja, tych klasycznyc

Dreamweb:
No żółwie się oglądało

No, oglądało.

Pleiades

Pleiades:
Z tamtego zachwytu pozostała mi najbardziej pamięć o tych złych, nie tak do końca złych (vide: Krang i spółka).

Krang to jakoś tak do dziś jeden z moich ulubionych superłotrów.

Dreamweb

Dreamweb:
Pamiętam, była też jakaś guma do żucia z nimi i miałem naklejki z tej gumy naklejone na łóżku (obok tych ze Star Trek TNG hehe).

Ja na regałach (i zeszytach). A potem miałem żółwiowy album z naklejkami, ale już innymi, wydawnictwa Panini. I wszystkie komiksy wydawane w czterech seriach - dwu Egmontu (zwykła, która pierwotnie ukazywała się nakładem Archie, i komiksy-plakaty) i dwu TM-Semic (jedna - oryginalna, Eastmana i Lairda, druga - kontynuacja archie'owsko-egmontowskiej).
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Różności / Seriale animowane z naszej młodości i nie tylko

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!