USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Fast & Furious
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#31 - Wysłana: 16 Kwi 2017 21:49:40
Odpowiedz 
mozg_kl2
Czyli teraz wielkie studia przerzucą się z ekranizacji komiksów na filmy o wyścigach?
Seybr
Użytkownik
#32 - Wysłana: 17 Kwi 2017 08:05:33
Odpowiedz 
No ładnie, ja tam polecę do kina. FF bez Paula to nadal FF ? Jeszcze mają powstać dwie części.

Wiem jedno, prawa fizyki w tym filmie nie istnieją. Typowe kino rozrywkowe, obejrzeć pośmiać się i powiedzieć ok.
reyden
Użytkownik
#33 - Wysłana: 17 Kwi 2017 10:31:29
Odpowiedz 
Jak jak nie będę miał konkretnej okazji to nie pójdę do kina .

Więc najnowszą odsłonę FF pewno zobaczę dopiero za parę m-cy na kompie ( tak jak 99% filmów z kina ) .

Swoją drogą najnowsza część okazała się bardzo kasowa - rekord otwarcia , przegonili nawet SW VII
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 18 Kwi 2017 23:36:03
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Czyli teraz wielkie studia przerzucą się z ekranizacji komiksów na filmy o wyścigach?

Przecież to od dawna są superbohaterowie, bo - jak słusznie zauważył Seybr:
Seybr:
prawa fizyki w tym filmie nie istnieją

A propos:
https://www.quora.com/Do-the-characters-in-the-Fas t-and-the-Furious-franchise-now-qualify-as-superhe roes
mozg_kl2
Użytkownik
#35 - Wysłana: 20 Kwi 2017 21:46:06
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 25 Lis 2017 12:20:32
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 12 Paź 2018 13:46:37
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#38 - Wysłana: 12 Paź 2018 18:39:44
Odpowiedz 
Q__:
Będzie dziewiątka:

Zapowiadali że będzie 10 części. Wątpię aby było lepiej. Ostatnia część była słaba i widać że kończą się im pomysły.
mozg_kl2
Użytkownik
#39 - Wysłana: 2 Lut 2019 11:46:52
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#40 - Wysłana: 2 Lut 2019 13:24:50
Odpowiedz 
Nie no FF bez ekipy to nie FF. Na dodatek bez Paula to już inny film.
resetta
Użytkownik
#41 - Wysłana: 2 Lut 2019 17:22:17
Odpowiedz 
Mnie w sumie jego brak nie przeszkadza. Oczywiscie, ze nie chodzi o aktora i co sie stalo, ale nie palalam i nie palam zadnym sentymentem do postaci, a ostatnia czesc pokazala, ze w sumie mozna i bez niego, zlych zrobic dobrymi i bedzie dalej gralo, szczegolnie, ze sama seria przeciez jest juz kilometry stad od opowiastki o wyscigach podrasowanych samochodow... To cos jak zmiany w Bondzie na przestrzeni lat, do ktorych tez sie przywyczailismy i to na tyle, ze jak niby wrocono do czegos bardziej przyziemnego, to sie wcale nie spodobalo, ze brak tej nierealnosci bohatera, jego przygod i specyficznej jajcarskosci.
Bardziej sie zmartwie jak zabraknie w koncu w kolejnych czesciach Rodriguez - lubie ja od pierwszego zobaczenia w pierwszym Residencie.
A tych dwoch gostkow lubie i po prostu obejrze sobie z nimi film nie jako jakas kontynuacje czy spin off FF, tylko po prostu typowy film z jednym i drugim gdzie pokazuja archetypy wspolczesnych Rambo i Szwarcow.
Przeciez nawet FF ogladam juz na zasadzie radosnej rozrywki, zamierzonego absurdu i fajnych CGI. Uznaje je za kontynuacje zwariowanych realizacyjnie wlasnie Bondow, ktorych mi osobiscie brakuje.
MarcinK
Użytkownik
#42 - Wysłana: 4 Lut 2019 17:22:53
Odpowiedz 
Już myślałem że Elba ma ten sam kostium co w Pacific Rim
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 9 Lip 2019 13:22:47
Odpowiedz 
Fast & Furious w wersji Super Mario (lub vice versa):
https://www.youtube.com/watch?v=d4TbAYwuYs8
mozg_kl2
Użytkownik
#44 - Wysłana: 9 Lip 2019 17:17:13
Odpowiedz 
Q__

no nie powiem dobre ubawiło mnie to wybitnie.
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 9 Lip 2019 17:47:20
Odpowiedz 
mozg_kl2

Bo pograli w duchu humoru wolkańsko-minbaryjskiego, takie zderzenie nieprzystających (no, pozornie nieprzystających, jak się okazuje) elementów.
Seybr
Użytkownik
#46 - Wysłana: 9 Lip 2019 21:19:11
Odpowiedz 
mozg_kl2

Mnie też, nie powiem dobrym montaż.
Seybr
Użytkownik
#47 - Wysłana: 6 Paź 2019 12:32:06
Odpowiedz 
Część o tytule Hobbs and Shaw, co mogę powiedzieć. Film akcji, gdzie absurd goni absurd. Prawa fizyki, jakie prawa fizyki. Film rozrywkowy, obejrzany na zasadzie aha. Jak dla mnie FF kończy się na siódmej części. FF bez Paula to nie FF, wyjątkiem jest trzecia część. 8 była beznadziejna a H&S ma tyle wspólnego z FF co świnia z dzikiem.
Film oceniam na 5+/10 i nie więcej.
MarcinK
Użytkownik
#48 - Wysłana: 6 Paź 2019 14:47:25
Odpowiedz 
The Rock walczył wielkim grzebieniem z trailerów?
Seybr
Użytkownik
#49 - Wysłana: 6 Paź 2019 17:22:04
Odpowiedz 
MarcinK:
The Rock walczył wielkim grzebieniem z trailerów?

Tak walczył haha. Scenariusz był pisany pod nich, nie są jakimiś wielkimi aktorami. Pod takie aktorskie drewienka.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Fast & Furious

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!