USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Komiks

Autor Wiadomość
Joe Chip
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Wrz 2014 14:13:34
Odpowiedz 
Witam

Mam plany powiązane ze zrobieniem historii obrazkowej z gatunku fantastyka. Praktycznie wszystko jeśli chodzi o scenariusz wymyśliłem, jest problem tylko ze znalezieniem partnera, który by mi twory mojej wyobraźni potrafił przenieść na papier. Konkretnie potrzebuje profesjonalnego rysownika. Jest tu ktoś tak utalentowany? Może jakieś rady? Jestem w tym amatorem lecz zapał nieustający.

Historia ma charakter oniryczny bo całość dzieje się w krainie snu a bohaterką jest młoda 30-letnia kobieta, która na początku siedząc w nocy w wysokościowym biurowcu na wysokim piętrze kładzie się spać po czym się zaczyna rzecz właściwa. Powiem, że ambicje czego to ma się tyczyć są wysokie. Starczy, że wspomnę główne źródła, inspiracje: Kubrickowska Odyseja, gra video Quake, te dwa przede wszystkim lecz pojawią się i inne. Ktoś może pomyśleć, że i Alicja Lewisa Carolla i chyba będzie to słuszne.

Człowiek, który by ze mną pracował myślę, że musiałby pałać miłością do gatunku lecz również do stylistyki horroru bo całość ma mroczny charakter ( wspomniana gra mówi wiele ). Zapewne praca musiała by zacząć się od porobienia paru szkiców.

Czekam na odzew i pozdrawiam
Seybr
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Wrz 2014 14:46:49
Odpowiedz 
Joe Chip:
Konkretnie potrzebuje profesjonalnego rysownika.

Kiedyś rysowałem i to z sukcesami. Za komiksami nie przepadam. Wiesz ciężko ci będzie kogoś wyhaczyć. Np. w moim wypadku brak czasu, praca, rodzina i kasa na którą trzeba pracować. Moje hobby a poświęcenie swojego czasu na rysowanie. To nie jest 5 minut. Jak sam nie potrafisz rysować to raczej twój plan spali.
Takie tematy widziałem w sieci, kończyło się na kilku stronach komiksu.
Joe Chip
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Wrz 2014 16:44:41 - Edytowany przez: Joe Chip
Odpowiedz 
Tak, dlatego poszukuję ludzi zajmujących się tym zawodowo, niewykluczone, że tutaj wśród fanów fantastyki a nuż szczęśliwy traf się przydarzy. A może kogoś znacie, chętnie bym się skontaktował. Więc liczę, że może ktoś mi kogoś poleci i poda linka. Szukam też gdzie indziej i nie zamierzam z niczego rezygnować.

Wykonanie paru szkiców to akurat nie jest chyba problem. Później bym porozsyłał gdzie się da by szukać chętnych. Pzdr.
Seybr
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Wrz 2014 18:24:00 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Joe Chip

Zapytam się kumpla, jutro będę się z nim widział. On rysuje i marnuje swój talent. Choć w domu namalował piękny plener. Komiksy rysował z nudów. Uważa to za to jest kultura niskich lotów. Jak będzie miał czas to może się podejmie. W razie czego puszczę pinga na FB, może ktoś się zgłosi.
Ja odpadam, bo mam sezon pracy a po za tym robię album i po sezonie będę dogrywał vocale ;].
Joe Chip
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Wrz 2014 19:43:04
Odpowiedz 
Ok, niech się tu odezwie na forum, później może przeniesiemy się na fejsa. A komiksy niekoniecznie muszą być niskich, zależy co chce się osiągnąć. Może ktoś jeszcze?
Joe Chip
Użytkownik
#6 - Wysłana: 4 Wrz 2014 14:45:15 - Edytowany przez: Joe Chip
Odpowiedz 
No i panie Seybr? Jest ten człowiek czy go nie ma?

Napiszę też do innego człowieka z tym związanego. Szukam nie tylko tutaj.
Seybr
Użytkownik
#7 - Wysłana: 5 Wrz 2014 13:42:28
Odpowiedz 
Zapomniałem, powiedział mi że na dzień dzisiejszy nie ma czasu. Ma wyjazd do Norwegii. Facet powiedział dość swojemu pracodawcy. Jego brat go ściąga ;]. Woli tam pracować fizycznie niż tu być kierownikiem i mieć nerwicę.
Joe Chip
Użytkownik
#8 - Wysłana: 5 Wrz 2014 14:14:01
Odpowiedz 
Hehe. Życzę mu mniej problemów osobistych. W internecie umieścił gdzieś swoje prace? Przejrzałbym. Nie miałby problemu by rysować monumentalne panoramy, np. miejskich metropolii czy kosmosu? Lub modeli potworów z Quake'a.
mozg_kl2
Użytkownik
#9 - Wysłana: 2 Lip 2015 09:32:02
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#10 - Wysłana: 15 Paź 2015 18:18:25
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#11 - Wysłana: 17 Gru 2015 07:42:48
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#12 - Wysłana: 5 Gru 2016 19:28:46
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#13 - Wysłana: 25 Kwi 2018 10:16:56 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
26 już zeszyt Power Rangers
Chyba pierwszy raz w historii serii tak poważnie ukazali tematykę śmierci. Co prawda istnieje ryzyko że zostanie to anulowane przez działania Time Force, jednak teraz można chwalić
Powoli rozkręca się tamtejszy odpowiednik Infinity War (i szczerze mówiąc rozwój wypadków w tym komiksie interesuje mnie bardziej niż nowy film). Drakkon odzyskał moc i zaczyna podbijać poszczególne uniwersa. Interesujący wydaje się być motyw jego zażyłości z Fisterem.
W poprzednim zeszycie wprowadzono Time Force teraz Samurai, oczywiście czekam na dołączenie do wojny drużyny Androsa*.
BOOM! Studios wydało też komiksową wersję zeszłorocznego filmu, możliwe więc że i ta wersja Rangersów weźmie udział w evencie.

*Możemy się tego spodziewać już za miesiąc

Pozostaje pytanie co dalej, skoro wątek Drakkona stanowił trzon fabularny od początku serii.

USS Phoenix forum / Różności / Komiks

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!