USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / "This is about saving the future of humanity!"
 Strona:  ««  1  2  ...  92  93  94  95  96  ...  99  100  »» 
Autor Wiadomość
ortkaj
Użytkownik
#2791 - Wysłana: 6 Sty 2018 16:17:13 - Edytowany przez: ortkaj
Odpowiedz 
MarcinK
Brawo, chodziło mi o też Polskę z dużej litery. Gratulacje. Teraz EOT naprawdę.
PS. Żeby było jasne - nie podzielam Twoich poglądów.
Mav
Użytkownik
#2792 - Wysłana: 6 Sty 2018 16:33:51
Odpowiedz 
MarcinK:
Kaczyński

Kaczyński i jego komunistyczna partia PiS, dokładnie
MarcinK
Użytkownik
#2793 - Wysłana: 6 Sty 2018 16:41:25 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#2794 - Wysłana: 6 Sty 2018 20:50:35
Odpowiedz 
Mav:
Kaczyński i jego komunistyczna partia PiS, dokładnie

a mówią ze to pisowcy mają paranoje i wszędzie widzą komunistów.
Seybr
Użytkownik
#2795 - Wysłana: 6 Sty 2018 20:55:16
Odpowiedz 
Może Q za to mi da bana ale powiem w skrócie. W tym kraju jest sporo baranów, mają blade pojęcie a protestują. Byle krzyczeć po Kinia czy Wajrak coś tam powiedzieli. Wajrak akurat się sprzedał a Kinia jest głupia z natury. Jeden komentarz w jej kierunku mi się spodobał. "Brak jej bolca, baba bez tego dostaje pier".

Teraz do meritum. Wejdzie nowa ustawa, raczej poprawki do spraw łowieckich. TVN, Wyborcza pieprzą trzy po trzy.
Zacznę od ASF, Zabrano się o dwa lata za późno. Urzędnicy jak to urzędnicy, dali ciała po całej linii.
Gdy wykryto ASF, sanepid, weterynaria i kilka innych instytucji nie spieszyło się z procedurami. Do odpowiednie służby pracują od poniedziałku do piątku. No przecież nie przyjmą i nie zbadają w weekend. Brak odpowiednich chłodni.
Kolejny problem stanową rolnicy i dziki handel wieprzem. Tak po cichu, coś uciekło. Zdechłe tusze do lasu. Dostali abolicje, dla mnie powinni dostać wysokie kary.
Rząd dał ciała jak zawsze. W Holandii poradzili sobie w mega szybkim tempie. Masowa utylizacja i odszkodowania dla rolników, efekt zero zarazy.

Teraz cały burdel sprzątają myśliwi. Czy dostają kasę za to ? Każde koło robi we swoim zakresie. Ustawa jasno mówi, jak ktoś będzie przeszkadzał i robił to świadomie może liczyć się z krami finansowymi. Przykład, polowanie zbiorowe. Przyjedzie Basta ze Szczecina, będzie przeszkadzać. Policja spisze, wystawi mandaty. Koło będzie mogło podać do sądu o nie wykonanie planu rocznego.

Kto protestuje, głownie obłudni ludzie jak Kinia. No mięso nie dosmażone. No rzesz ku... rosło na drzewie. Zapraszam do ubojni Kinię. Na filmikach widzę ludzi, babeczka w ma kurtkę ze skóry, rękawiczki to samo. Na FB widzę obrońców piesków i kotków. Ta życie ich zwierząt jest ważniejsze do świni.

Ta ja wiem, przecież ludzie kupują filety nie mięso. Świat stał się obłudny. Nie widzi zabijania zwierząt. Ja bym zrobił eksperyment, chcesz jeść mięso, zabij kurę czy świnie. Wypatrosz wykonaj porcje i do zamrażarki.
Byle wojna i większość ludzi nie zginie od kulki. Nie będzie wstanie przeżyć, zdobyć żywności.

Najlepsi są kozacy na FB. Dziwna ta polityka FB. życzenie śmierci itp a oni nic. Dużo jest kozaków w necie a pipy w świecie. Myślą że na FB są anonimowi ? Co nie którzy pracodawcy zdziwili się. Szczególnie pani dyrektor pewnej szkoły. Była bardzo miła, sprawa trafiła do kuratorium. Jej pracownik myślał że dużo może.
Mav
Użytkownik
#2796 - Wysłana: 6 Sty 2018 21:01:17
Odpowiedz 
mozg_kl2:
a mówią ze to pisowcy mają paranoje i wszędzie widzą komunistów.

Na tym polega cała szydera z tej partii. Sami mają wybitnie cechy partii komunistycznej - kult prezesa, ultra szybkie awansy, centralizacja władzy, media jako bezkrytyczna tuba propagandowa, legendy jak smoleński zamach, walka z zachodem itd. Jedynie kościelny fanatyzm się nie zgadza, ale to akurat tylko pogarsza sprawę.
mozg_kl2
Użytkownik
#2797 - Wysłana: 6 Sty 2018 21:03:01
Odpowiedz 
Mav:
Sami mają wybitnie cechy partii komunistycznej - kult prezesa, ultra szybkie awansy, centralizacja władzy, media jako bezkrytyczna tuba propagandowa, legendy jak smoleński zamach, walka z zachodem itd

tak jak PO.
Seybr
Użytkownik
#2798 - Wysłana: 6 Sty 2018 21:56:16
Odpowiedz 
mozg_kl2
Mav

Te partie są tak samo siebie wartę.
Mav
Użytkownik
#2799 - Wysłana: 6 Sty 2018 22:50:40 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
tak jak PO.

Ty już naprawdę jesteś albo mega trollem, albo masz poważne problemy z psychiką.

PO miało takich ludzi jak Misiewicz? Człowiek, który nawet Kaczyńskiego wyprowadził z równowagi. W PiS na każdym kroku są absurdalne awanse, kolejny przykład: https://wiadomosci.wp.pl/ekspresowy-awans-szefa-ab w-w-poltora-roku-od-kaprala-do-pulkownika-61429854 58641025a

Za czasów PO TVP stała się pośmiewiskiem? Wymieniono niemal cały skład? Odeszli ludzie pracujący tam mnóstwo lat? Wymazywano serduszka WOŚP?:
http://m.plejada.pl/newsy,17n48e

Czy PO była antyunijna? Atakowała Niemców itd? Czy może wynegocjowała rekordowe fundusze z UE dla Polski? Szef partii został przewodniczącym UE, bo jego partia nienawidziła Unii?

PO niszczyła trójpodział władzy? Za jej czasów zaczęły się panoszyć ruchy narodowościowe? https://wiadomosci.wp.pl/pis-zorganizuje-obchody-r azem-z-onr-6086402768991361a

Można tak dalej, ale po co nie? Ty jesteś normalny mozg_kl2, czy naprawdę odleciałeś i żyjesz w swoim dziwnym świecie?
Q__
Moderator
#2800 - Wysłana: 6 Sty 2018 23:09:03
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Ty już naprawdę jesteś albo mega trollem, albo masz poważne problemy z psychiką.

Mav:
Ty jesteś normalny mozg_kl2, czy naprawdę odleciałeś i żyjesz w swoim dziwnym świecie?

Ostrzeżenie. Nie bawimy się tu w tego typu podjazdy ad personam. A żeś recydywista w tym zakresie, jest to ostrzeżenie ostatnie.
Seybr
Użytkownik
#2801 - Wysłana: 7 Sty 2018 08:29:55
Odpowiedz 
Mav:
PO miało takich ludzi jak Misiewicz?

Oj miało takie "kwiki". Zresztą po co się licytujesz. Tusk i wszystko jasne, od lat działa przeciwko Polsce. Reprezentuje wyłącznie interesy Niemiec i UE.

Mav:
Za czasów PO TVP stała się pośmiewiskiem?

Było czy nie było. TVP od lat to jedno wielkie pośmiewisko, dno totalne. Rada moja, bez problemu można zrezygnować z TV.

Mav:
Czy PO była antyunijna?

Peło jest antypolska. Mam gdzieś taką unię, gdzie chcą nam na siłę wciskać kulturę islamu.

Mav:
Czy może wynegocjowała rekordowe fundusze z UE dla Polski?

Kolejny, który daje się łapać. Polska więcej wkłada do UE niż dostaje. Finansowanie ze środków UE to jest jedna wielka biurokracja. Przykład z brzegu, mam milion na inwestycje, unia "daje" drugi. Muszę zamrozić kasę, czekać aż łaskawie zatwierdzą projekt. Bywa że rok się czeka. Absurdów UE mogę wymienić tobie od liku. Pierwszy z brzegu. Budując świetlicę muszę spełnić piękne warunki, często absurdalne. Na wsi mamy taką, świetlica + biblioteka + wiele pomieszczeń (dla mnie zmarnowanych i bez sensu). Wiesz że UE nakazuje aby przez 5 lat nie można było wynajmować odpłatnie. Ktoś chce komunię, za jakiś symboliczną kwotę. Nie bo UE. Mój ulubiony absurd. UE zakazuje podawać gotowanego mleka. UE na dzień dzisiejszy to stara socjalistyczna zepsuta ............... dopisz sobie. Problem z islamem, z bydłem które chcą nam wcisnąć. Chcesz tego ? Sorry Q ale nie będę traktował z szacunkiem ludzi, którzy traktują kobiety gorzej od psa, oraz nie potrafią dostosować się do kultury w europejskiej.

Żeby nie było. PiS to chora partia, Kaczyński powinien się leczyć. Kwestia Misiewicza, od lat wiadomo że Macia lubi chłopców.
Q__
Moderator
#2802 - Wysłana: 7 Sty 2018 09:22:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Tusk i wszystko jasne, od lat działa przeciwko Polsce.

Seybr:
Kaczyński powinien się leczyć.

Seybr:
Kwestia Misiewicza, od lat wiadomo że Macia lubi chłopców.

Proszę o silne dowody na poparcie tych tez, albo będzie ostrzeżenie. I to ostatnie.
MarcinK
Użytkownik
#2803 - Wysłana: 7 Sty 2018 09:37:38
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#2804 - Wysłana: 7 Sty 2018 11:55:49
Odpowiedz 
,,Jak dowiedział się Onet, Krajewska (PO) jest podejrzana o przywłaszczenie blisko 320 tys. zł na szkodę Fundacji Szkoły Społecznej w Warszawie. Według prokuratury - obciążała ją prywatnymi zakupami, a braki w kasie tuszowała fałszywymi fakturami. Była posłanka nie przyznaje się do winy i zapowiada, że rezygnuje z członkostwa w Platformie. – Zrobiła z fundacji prywatny folwark. Jeden z ostatnich rachunków opiewał na papierosy i bułki. Kupiła je dla siebie samej. Potrafiła się połaszczyć nawet na drobne kwoty i czuła się bezkarnie – mówi o byłej posłance osoba znająca kulisy śledztwa. Według prokuratury z pieniędzy na prowadzenie szkoły posłanka finansowała własne zakupy – alkohol, papierosy, kosmetyki. Miała też zakupić sobie serwis obiadowy i meble robione na wymiar, a nawet żelazko, telewizor i wiertarkę. – Żadna z tych rzeczy nigdy nie trafiła do szkoły. Nawet zatrudniony w niej konserwator zobowiązał się w umowie, że będzie korzystał z własnego sprzętu i materiałów. Na oczy nie widział wiertarki kupionej rzekomo przez szkołę – opowiada nasz informator. Z ustaleń śledztwa wynika, że posłanka przedstawiała fałszywe faktury, by ukryć brakujące w Fundacji pieniądze. Faktury były wystawiane np. za zajęcia pływackie i obiady dla uczniów, choć to rodzice dzieci bezpośrednio płaci organizatorowi zajęć i firmie cateringowej." (Onet)
Mav
Użytkownik
#2805 - Wysłana: 7 Sty 2018 12:12:35 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-01-04/w-pu blicznym-rejestrze-pedofilow-nie-ma-ani-jednego-ks iedza-mogli-wystapic-o-wylaczenie-ich-danych-z-rej estru/

#DobraZmiana

Seybr:
Kolejny, który daje się łapać. Polska więcej wkłada do UE niż dostaje

Bzdura, że aż oczy bolą Seybr

Polska otrzymała około 126 miliardów euro i wpłaciła do unijnego budżetu około 41 miliardów euro. To oznacza, że Warszawa zyskała ponad 80 miliardów euro.
mozg_kl2
Użytkownik
#2806 - Wysłana: 7 Sty 2018 13:17:01 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Mav:
Polska otrzymała około 126 miliardów euro i wpłaciła do unijnego budżetu około 41 miliardów euro. To oznacza, że Warszawa zyskała ponad 80 miliardów euro.

źródło?

Mav:
#DobraZmiana

zgrabna acz lubiana przez Ciebie manipulacja. W artykule czytamy:

"Spośród sprawców czynów popełnionych przed 1 października 2017 r. do rejestru publicznego trafili sprawcy zgwałceń popełnionych ze szczególnym okrucieństwem oraz gwałciciele, których ofiarami były dzieci poniżej 15 roku życia. Każdy z tych sprawców, jeśli został skazany przed 1 października 2017 r. miał prawo wystąpić do sądu z wnioskiem o wyłączenie jego danych z rejestru publicznego" - odpowiedział Jerzy Kubrak, z Wydziału Komunikacji Społecznej i Promocji ministerstwa.
Mav
Użytkownik
#2807 - Wysłana: 7 Sty 2018 14:18:31 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
źródło?

2017: https://m.onet.pl/biznes/ue,g637cc

Ogólnie: https://www.funduszeeuropejskie.2007-2013.gov.pl/w iadomosci/strony/bilans_czlonkostwa_w_ue_fundusze_ europejskie_300413.aspx

Wpływ członkostwa na przestrzeni lat: https://www.forbes.pl/wiadomosci/ile-zyskalismy-pr zez-10-lat-w-ue-bilans-zyskow/5h623bt

Dokładne tabele: http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/dzialal nosc/unia-europejska/transfery-finansowe-polska-ue

mozg_kl2:
zgrabna acz lubiana przez Ciebie manipulacja. W artykule czytamy:

Wszyscy księża pięknie zdążyli zdjąć siebie z listy. Są księża na liście pedofilów czy nie? Gdzie moja manipulacja? Kto odpowiada za tą listę?
Seybr
Użytkownik
#2808 - Wysłana: 7 Sty 2018 14:28:17 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Q__:
Proszę o silne dowody na poparcie tych tez, albo będzie ostrzeżenie. I to ostatnie.

Q to jest moja opinia oparta na jego wypowiedziach i poczynaniach. Przypomnę ci fakt jak Peło z nim na czele chciało prywatyzować lasy. Na szczęście nawet tam znaleźli się ludzi z rozumem.
Wybacz ale są ludzie w Europie, którzy widzą co władzę UE robią. Ich poczynania służą wielkim korpo, brak logiki. Wielu chce być współczesnymi niewolnikami, ja nie.

mozg_kl2

Takich wałków jest więcej. Ci ludzie czują się bezkarni.
Q__
Moderator
#2809 - Wysłana: 7 Sty 2018 14:35:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Jeśli opinia (nie - twardo udokumentowane zarzuty), to należało ją wyrazić w bardziej warunkowym/stonowanym tonie. Poza tym odniosłeś się jakkolwiek tylko do sprawy jednego z w/w panów, a wspominałeś o trzech. Ostatnie ostrzeżenie zatem wedle zapowiedzi.
MarcinK
Użytkownik
#2810 - Wysłana: 7 Sty 2018 18:13:23
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#2811 - Wysłana: 7 Sty 2018 18:48:46
Odpowiedz 
MarcinK:
-to-tylko-k westia-czasu.html

https://thumbs.gfycat.com/GrizzledHandyAmmonite-max-1mb.gif
Mav
Użytkownik
#2812 - Wysłana: 7 Sty 2018 19:25:50 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Kolejny raz mozg_kl2 obrzucony linkami kompromitującymi jego post ucieka od odpowiedzi, ma to kokpletnie w dupie. Ile to już razy?

Ostatnio mu przypomniałem w tym poście: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=4036&page=69#msg323466. Post od razu pod jego i co? Olewa to ciepłym moczem i pisze chwile później o czymś innym sobie jak gdyby nigdy nic.

Krytyka Obamy, drogie Caracale, PiS a duże miasta, wykształcenie a poparcie dla partii, to tylko jedne z najświeższych przykładów bezczelnej ucieczki tego usera od odpowiedzi. Wklejam link do wypowiedzi ekspertów wojskowych w sprawie Caracali, ale ma na to nasz drogi użytkownik wyjebane. Linki to nagłówków CNN, NBC itd. w sprawie krytyki Polski przez Obame - to samo. Itd., itd., itd.

A dzisiaj mamy kolejną perełkę. mozg_kl2 atakuje mnie za napisanie iż Polska więcej dostaje od UE niż wpłaca i chce źródła informacji. Więc podaję mu linki do strony Ministerstwa Finansów, artykułu Forbesa itd. i co? I gówno. Jak zwykle kilka raptem postów dalej pisze sobie o czymś innym.

Więc oficjalnie piszę: mozg_kl2 jesteś kurwa zwykłym TROLLEM.

Dowidzenia Panowie i Panie. Pozdrawiam.
mozg_kl2
Użytkownik
#2813 - Wysłana: 7 Sty 2018 20:35:49
Odpowiedz 
Mav:
Kolejny raz mozg_kl2 obrzucony linkami kompromitującymi jego post ucieka od odpowiedzi, ma to kokpletnie w dupie. Ile to już razy?

nie uciekam tylko śmieje się z Twoje naiwności. Dlaczego? dwa przykłady. Pierwszy, nikt po 89 nie stanął przed trybunałem stanu. Drugi szczegółowy

Zbigniew Ziobro nie stanie przed Trybunałem Stanu - zdecydował Sejm w piątkowym głosowaniu. Do przegłosowania wniosku potrzeba było 276 głosów. "Za" było 271 osób, zabrakło 5 głosów.

Z samej Platformy Obywatelskiej na głosowaniu nie było 9 posłów, m.im. premier Ewy Kopacz, Radosława Sikorskiego i Cezarego Kucharskiego.

Wnioski o postawienie Zbigniewa Ziobry - a także byłego premiera, szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego - przed Trybunałem Stanu złożył w 2012 r. klub PO. Ziobrze zarzucano naruszenie konstytucji, ustawy o Radzie Ministrów oraz ustawy o działach administracji rządowej.

odpowiedzialność prawna polityków w Polsce to fikcja a trybunał stanu to papierowy tygrys.

Mav:
mozg_kl2 jesteś kurwa zwykłym TROLLEM.

mode
Q__
Moderator
#2814 - Wysłana: 7 Sty 2018 20:40:03 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
ma to kokpletnie w dupie

Mav:
i co? I gówno.

Mav:
mozg_kl2 jesteś kurwa zwykłym TROLLEM.

Weź Ty mi tu dialektów południowoamerykańskich* nie używaj. Ban 24 h zgodnie z zapowiedzią.

* http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Język_chuj

Z drugiej strony...

mozg_kl2

Skoro pojawiają się tak poważne zarzuty odnośnie Twojego stylu dyskusji (a polityczny trolling jest w naszym regulaminie zakazany) liczę, że jedno z dwu - albo 1. przekonasz nas (Forumową Społeczność, znaczy) stosowną "mową obrończą", że zarzuty owe są niesłuszne, albo też 2. zmienisz styl dyskusji, by tego typu oskarżenia więcej nie padały.
mozg_kl2
Użytkownik
#2815 - Wysłana: 8 Sty 2018 14:53:09
Odpowiedz 
https://www.tvn24.pl/petru-zaklada-plan-petru-alte rnatywa-dla-planu-morawieckiego,804456,s.html

Kolejny akt zjednoczenia totalnej opozycji

Q__

Zrobiłem to. Po raz kolejny zresztą.
Elaan
Użytkownik
#2816 - Wysłana: 8 Sty 2018 16:21:23
Odpowiedz 
mozg_kl2:
https://www.tvn24.pl/petru-zaklada-plan-petru-alte rnatywa-dla-planu-morawieckiego,804456,s.html

Kolejny akt zjednoczenia totalnej opozycji

Najlepszy komentarz do tej "rewelacji"

a
MarcinK
Użytkownik
#2817 - Wysłana: 8 Sty 2018 16:57:31
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#2818 - Wysłana: 8 Sty 2018 19:13:52 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Q__

W wolnej chwili napisze na priv. Zresztą nie wiem co mi się stało, że pisze tutaj o polityce. Od kilku miesięcy nie piszę i nie zabieram głosu, min. na FB. Przez to lepiej się czuje.

Gdybym miał władzę jak Sułtan, oj kat miał by sporo pracy. No ale nie jestem i mogę sobie pomarzyć :P. Hahah, końce z tym działem.
mozg_kl2
Użytkownik
#2819 - Wysłana: 15 Sty 2018 14:23:00
Odpowiedz 
PiS na czele z 43-procentowym poparciem, PO na drugim miejscu z wynikiem 19 procent. Kukiz’15 z kolei ma 10 procent i wyprzedza Nowoczesną, na którą chęć głosowania wyraziło 6 procent ankietowanych. IPSOS na zlecenie OKO.press zbadał poparcie dla partii politycznych po rekonstrukcji rządu i po głosowaniu nad projektami ustaw dotyczących prawa aborcyjnego. (http://www.tvn24.pl)
MarcinK
Użytkownik
#2820 - Wysłana: 17 Sty 2018 07:56:04 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  ...  92  93  94  95  96  ...  99  100  »» 
USS Phoenix forum / Różności / "This is about saving the future of humanity!"

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!