USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / "This is about saving the future of humanity!"
 Strona:  ««  1  2  3  ...  87  88  89  90  91  92  93  »» 
Autor Wiadomość
Kazeite
Użytkownik
#2671 - Wysłana: 27 Wrz 2017 20:41:29
Odpowiedz 
pirogronian:
Tak więc... Koreańczycy są wkurzeni.

Skąd ten wniosek?

MarcinK:
Wkurzone Chiny nakładają sankcję na USA a później inne kraje zachodu.

A propos, czytałem dzisiaj artykuł z którego wynika że USA zaczyna tracić przewagę technologiczną względem Chin. Za 10, 20 lat może się okazać, że trza zacząć się uczyć chińskiego
pirogronian
Użytkownik
#2672 - Wysłana: 27 Wrz 2017 21:19:45 - Edytowany przez: pirogronian
Odpowiedz 
MarcinK:
Wkurzone Chiny nakładają sankcję na USA

Hm, jestem jakiś zapóźniony, czy ostatnio nie przebąkiwały o sankcjach na Koreę?

Kazeite:
Skąd ten wniosek?

Yy, to w dyskusji nie wspomniano gróźb Korei względem Stanów i jej programu rakietowo-jądrowego?
Kazeite
Użytkownik
#2673 - Wysłana: 27 Wrz 2017 23:46:37
Odpowiedz 
pirogronian:
Hm, jestem jakiś zapóźniony, czy ostatnio nie przebąkiwały o sankcjach na Koreę?

Przebąkiwać przebąkiwały, ale znowu źle nas zrozumiałeś, Mietku Marcin snuł jedynie hipotetyczny scenariusz.

pirogronian:
Yy, to w dyskusji nie wspomniano gróźb Korei względem Stanów i jej programu rakietowo-jądrowego?

Owszem, ale takie potrząsanie szabelką nie znaczy że Korea jest wkurzona Takie buńczuczne "to oznacza wojnę!" jużeśmy kilka razy przerabiali. Jedyna różnica jest teraz taka, że w Białym Domu jest debil z dostępem do Twittera, więc Korea ma więcej okazji do potrząśnięcia ową szabelką.
pirogronian
Użytkownik
#2674 - Wysłana: 28 Wrz 2017 07:48:02
Odpowiedz 
Kazeite:
Marcin snuł jedynie hipotetyczny scenariusz.

Toż własnie widzę, jeno sądziłem, iż choć trochę nawiązuje nim do mojej wypowiedzi.

Kazeite:
takie potrząsanie szabelką nie znaczy że Korea jest wkurzona

Jednak poważnie niepokoi Chiny oraz pewnie niejeden inny kraj bądź społeczeństwo, a więc spełnia swój cel. Cel Ameryki, o czym Koreańczycy widać nie wiedzą. Przynajmniej w tym sensie Ameryka wodzi Koreę za nos. Ameryka nie raz uzbrajała swoich wrogów, żeby potem mieć pretekst do wojny, więc nie zdziwiłbym się, gdyby i koreański program zbrojeń nie był prowadzony z jej cichą pomocą...
Kazeite
Użytkownik
#2675 - Wysłana: 28 Wrz 2017 12:31:21
Odpowiedz 
pirogronian:
Toż własnie widzę, jeno sądziłem, iż choć trochę nawiązuje nim do mojej wypowiedzi.

Nawiązywał. Przecież sam pisałeś jak wkurzona Korea wkurza Chiny?..

Jednak poważnie niepokoi Chiny oraz pewnie niejeden inny kraj bądź społeczeństwo, a więc spełnia swój cel. Cel Ameryki, o czym Koreańczycy widać nie wiedzą.

To niech sobie Ameryka niepokoi inne kraje - tym lepiej dla Korei 😊 Jeżeli ktoś tu wodzi kogoś za nos, to Korea Amerykę, a zwłaszcza Trumpa, a nie odwrotnie.

Ameryka nie raz uzbrajała swoich wrogów, żeby potem mieć pretekst do wojny

Że co proszę? Sprzedali broń Iranowi, to wiem, ale "nie raz?"

więc nie zdziwiłbym się, gdyby i koreański program zbrojeń nie był prowadzony z jej cichą pomocą...

Bzdura. Ameryka nie musi atakować Korei, więc nawet jakby... Nie, to bzdura. To nie jest gra wideo 😃
Maveral
Użytkownik
#2676 - Wysłana: 30 Wrz 2017 16:52:49
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#2677 - Wysłana: 30 Wrz 2017 16:59:29
Odpowiedz 
Maveral

Maveral:
W Danii powstaje pierwszy burdel dla zoofilów

http://www.spam-info.de/8986/fake-news-hundebordel l-fuer-zoophile/
Maveral
Użytkownik
#2678 - Wysłana: 30 Wrz 2017 18:09:10
Odpowiedz 
Ohhhh w takim razie przepraszam

Jednak poczytałem też w innych źródłach i wynika z nich, że w niektórych krajach zoofilia jest legalna. Jeśli ktoś czuje przypływ uniesienia względem innych gatunków, to ma całkiem blisko - Czechy i Niemcy ;)
Q__
Moderator
#2679 - Wysłana: 30 Wrz 2017 18:46:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Maveral

Maveral:
w niektórych krajach zoofilia jest legalna.

Owszem, taka np. Wikipedia zawiera nawet mapę pokazującą stopień legalności takich praktyk w różnych krajach:
http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_bestialit y_by_country_or_territory

Dość zastanawiające jest przy tym, że kraje Europy zachodniej i północnej jakby zaostrzają kurs w przedmiotowej sprawie.

Maveral:
to ma całkiem blisko - Czechy i Niemcy ;)

I - co ciekawe - Rosja.
mozg_kl2
Użytkownik
#2680 - Wysłana: 30 Wrz 2017 19:06:13
Odpowiedz 
w poniedziałek możemy sie obudzić z nowym krajem w Europie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Catalan_independence _referendum,_2017
mozg_kl2
Użytkownik
#2681 - Wysłana: 1 Paź 2017 12:36:03
Odpowiedz 
Toudi
Użytkownik
#2682 - Wysłana: 1 Paź 2017 15:21:52
Odpowiedz 
mozg_kl2, Hiszpania tak pięknie podłożyła siebie i EU Polsce. Ale jakoś wątpię aby obecni przy władzy potrafili to poprawnie wykorzystać.
mozg_kl2
Użytkownik
#2683 - Wysłana: 5 Paź 2017 10:22:07
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#2684 - Wysłana: 6 Paź 2017 10:41:43
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#2685 - Wysłana: 6 Paź 2017 10:51:04
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Glosno smiechlem

Ciekawe dlaczego?
MarcinK
Użytkownik
#2686 - Wysłana: 6 Paź 2017 17:48:49
Odpowiedz 
mozg_kl2:
kaczynski chce nas sklocic z Moskwa

On chce nas skłócić z każdym oprócz Węgier
Seybr
Użytkownik
#2687 - Wysłana: 6 Paź 2017 18:45:16
Odpowiedz 
mozg_kl2

Też śmiechłem...

Q__:
Ciekawe dlaczego?

Domyśl się :P
Q__
Moderator
#2688 - Wysłana: 7 Paź 2017 02:05:08 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Domyśl się :P

Wolę nie, bo wyjdzie mi na to, że dlatego, żeście hejterzy, mizogini i seksiści (którzy w ramach leczenia kompleksów chcą poczuć się lepszymi od kobiet, choćby będących wybitnymi naukowcami), a nie mam ochoty tak o Was myśleć...
mozg_kl2
Użytkownik
#2689 - Wysłana: 7 Paź 2017 11:33:17
Odpowiedz 
Q__:
że dlatego, żeście hejterzy, mizogini i seksiści (którzy w ramach leczenia kompleksów chcą poczuć się lepszymi od kobiet, choćby będących wybitnymi naukowcami), a nie mam ochoty tak o Was myśleć...

CO?
Q__
Moderator
#2690 - Wysłana: 7 Paź 2017 11:44:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

No to jeśli niewłaściwie bym pomyślał, wyprowadź mnie z błędu (ratując przed - potencjalnym - wystawianiem niesprawiedliwych ocen forumowym Kolegom), i powiedz co Cię ubawiło w tym artykule wobec tego.
Mav
Użytkownik
#2691 - Wysłana: 7 Paź 2017 12:54:41 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Wolę nie, bo wyjdzie mi na to, że dlatego, żeście hejterzy, mizogini i seksiści (którzy w ramach leczenia kompleksów chcą poczuć się lepszymi od kobiet, choćby będących wybitnymi naukowcami), a nie mam ochoty tak o Was myśleć...

Masz rację! Gdyby nie seksizm, ta głupia dominacja mężczyzn, to taka np. Maria Skłodowska-Curie dostałaby co najmniej z dwie nagrody Nobla! A czekaj... hmmm...
Q__
Moderator
#2692 - Wysłana: 7 Paź 2017 13:06:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Gdyby nie seksizm, ta głupia dominacja mężczyzn, to taka np. Maria Skłodowska-Curie dostałaby co najmniej z dwie nagrody Nobla!

Naprawdę znasz tylko jeden przykład wybitnej kobiety-naukowca? A było ich "trochę" więcej, chociażby te, których nazwiska w/w artykuł podaje. Więc może to, że nie potrafisz ich wymienić, to jednak pochodna tego seksizmu, tej głupiej dominacji mężczyzn?
Mav
Użytkownik
#2693 - Wysłana: 7 Paź 2017 15:47:37
Odpowiedz 
Q__:
Naprawdę znasz tylko jeden przykład wybitnej kobiety-naukowca? A było ich "trochę" więcej, chociażby te, których nazwiska w/w artykuł podaje. Więc może to, że nie potrafisz ich wymienić, to jednak pochodna tego seksizmu, tej głupiej dominacji mężczyzn?

Ty, ja, ktokolwiek z tego forum jak i szanowny autor tego artykułu ma kompetencje do tego by osądzać czy te rzekomo pokrzywdzone kobiety zasługiwały na Nobla bardziej niż ci mężczyźni którzy go dostali?

Masz liste kobiet, które Nobla nie dostały... A nie istnieje długa lista wybitnych mężczyzn, którzy się nie załapali do tej nagrody?

Dla mnie to podobna gównoburza jak z tą aferą oskarową, że dawno żaden czarnoskóry aktor nie dostał... A czyja to wina, że dawno drugiego Denzela Washingtona nie było i to w odpowiednej roli? Złych białych ludzi?
Q__
Moderator
#2694 - Wysłana: 7 Paź 2017 16:16:54 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Dla mnie to podobna gównoburza jak z tą aferą oskarową, że dawno żaden czarnoskóry aktor nie dostał...

Wkraczamy na grunt jeszcze bardziej śliski od dotychczasowego, mówiąc prawdę. Bo o ile osiągnięcia naukowe da się jeszcze jakoś mierzyć, i być może dałoby się w jakimś stopniu - bo jakaś doza uznaniowości pewnie i tak pozostanie - ocenić czy ktoś nie został pokrzywdzony lub niesprawiedliwie faworyzowany (nie tylko pod względem płci zresztą, bo mogłyby też wchodzić w grę np. poglądy polityczne czy narodowość; narzekano również na zachowawczość Komitetu Noblowskiego i niekoniecznie bezpodstawnie - Einstein np. otrzymał Nobla za "odkrycie praw rządzących efektem fotoelektrycznym", nie za OTW), o tyle w wypadku Oscarów mamy do czynienia z tak dużym arbitralizmem, i tak niezrozumiałymi czasem werdyktami Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, że tu się dopiero otwiera istna otchłań podejrzeń i wszelakich (nad)interpretacji.

Mam, zresztą, wrażenie, że to dość typowe - im mniej czytelnych, weryfikowalnych, kryteriów tym łatwiej rozmaite afery (w wypadku nagród polegające czy to na faktycznej stronniczości, czy też - przeciwnie - na jej niesłusznym zarzucaniu) robić.
mozg_kl2
Użytkownik
#2695 - Wysłana: 7 Paź 2017 20:14:18
Odpowiedz 
Q__:
No to jeśli niewłaściwie bym pomyślał, wyprowadź mnie z błędu (ratując przed - potencjalnym - wystawianiem niesprawiedliwych ocen forumowym Kolegom), i powiedz co Cię ubawiło w tym artykule wobec tego.

bardzo brzydkie zagranie z marszu wmanewrowujące rozmówce w wygodne dla Ciebie poglądy, których on nie wyznaje. Poniżej pasa nie spodziewałem się tego.
Q__
Moderator
#2696 - Wysłana: 7 Paź 2017 23:51:57
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
bardzo brzydkie zagranie z marszu wmanewrowujące rozmówce w wygodne dla Ciebie poglądy, których on nie wyznaje.

Przecież napisane w trybie żartobliwo-warunkowym. I połączone z oczekiwaniem na sprostowanie.
MarcinK
Użytkownik
#2697 - Wysłana: 12 Paź 2017 07:02:05
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#2698 - Wysłana: 12 Paź 2017 14:29:58 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
To i ja coś z tamtej strony...
http://pikio.pl/17-letnia-polka-brutalnie-pobita-z a-umawianie-sie-z-anglikiem-foto/
Przyznać muszę, że mają rację ci, którzy twierdzą, że nie ma nic gorszego niż niedostosowani do zasad cywilizacji zachodniej imigranci, którzy dopuszczają się przemocy wobec kobiet na tle ksenofobiczno-"honorowym".

EDIT:
A tu coś z gatunku Upadek (Intelektualny) Imperium Amerykańskiego:
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wsj-ka spersky-lab-stalo-sie-narzedziem-szpiegowskim-rosj i,780776.html
mozg_kl2
Użytkownik
#2699 - Wysłana: 14 Paź 2017 11:54:47
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#2700 - Wysłana: 18 Paź 2017 07:32:44
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  ...  87  88  89  90  91  92  93  »» 
USS Phoenix forum / Różności / "This is about saving the future of humanity!"

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!