USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Wyjaśnić nie wyjaśnione

Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 4 Sty 2014 10:48:35
Tak się zastanawiam - kto z Was ogląda na Discovery Science serial Weird or what?, w którym od drugiej serii prowadzącym jest William Shatner?
Przedstawiane tam sprawy są znane od dziesięcioleci, ale komentarze Shatnera -przezabawne. Ciekawe, w co on sam prywatnie wierzy, bo do wielu spraw odnosi się raczej sceptycznie.
W każdym razie sam program polecam, jest bardzo interesujący, chociażby jako studium różnych odmian paranoi.
Evelin Siv
Użytkownik
#2 - Wysłana: 4 Sty 2014 16:56:46
Eviva
A o czym dokładnie jest program? Zaciekawił mnie szczególnie fakt, że prowadzi go William Shatner
Eviva
Użytkownik
#3 - Wysłana: 4 Sty 2014 17:28:16
Evelin Siv

Pokazują w nim różne dziwne rzeczy - dzieciaka, który przewidział wybuch wulkanu, pilota co zaginął ścigajac UFO, poszukiwaczy Wielkiej Stopy itd. Przy okazji dostajemy garść argumentów za i przeciw. Wypowiadają się zwykli zapaleńcy oraz naukowcy, tak że jest jest czego posluchać.
Evelin Siv
Użytkownik
#4 - Wysłana: 4 Sty 2014 18:36:03
Eviva
Hm...no może może. Jak będę miała czas...
Adek
Użytkownik
#5 - Wysłana: 4 Sty 2014 19:55:39
Evelin Siv:
Hm...no może może. Jak będę miała czas...

Polecam Evelin. Ja też to oglądałem i muszę powiedzieć, że jest to opowiadane w dość interesującej formie a osoba Williama Shatnera dodaje tej serii tylko kolorytu.
Evelin Siv
Użytkownik
#6 - Wysłana: 4 Sty 2014 21:45:18
Adek
Eviva
Zobaczymy czy przypadnie mi do gustu

Adek:
osoba Williama Shatnera dodaje tej serii tylko kolorytu.

Niewątpliwe taki aktor i w takim programie (skoro o nauce)... Jest niejako ozdobą treści, ale nie tylko - jest treścią sam w sobie
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 5 Sty 2014 10:20:21
Evelin Siv:
jest treścią sam w sobie

O tak. To nie tylko ładny dodatek - co prawda w jego wieku i przy jego tuszy ładny raczej nie jest, ale nadal budzi niekłamaną sympatię Można go równiez podziwiac - 82 lata na karku a jeździ konno, kręci filmy dokumentalne, robi wywiady i ogólnie szwenda się po świecie gdzie popadnie.... zamiast w wygodnym łóżku pić skrzyp albo w ogóle, jak napisał poeta.

USS Phoenix forum / Różności / Wyjaśnić nie wyjaśnione

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!