USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / The Big Bang Theory
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 10 Kwi 2013 18:13:18
Odpowiedz 
Ten serial,nie wiedzieć czemu emitowany w Polsce pod tytułem Teoria Wielkiego Podrywu, jest podobno obowiązkową "lekturą" każdego trekkera. A ja dopiero od niedawna go oglądam! Co za wstyd!
Ale już doszłam do wniosku, ze moją ulubioną postacią jest Sheldon. Zdecydowanie. A Wy,kogo najbardziej cenicie?
Seybr
Użytkownik
#2 - Wysłana: 10 Kwi 2013 18:25:00
Odpowiedz 
Eviva:
A Wy,kogo najbardziej cenicie?

Serial zdarzało mi się oglądać, min. odcinki z Trekiem ;].
Geniusze w jednej wąskiej dziedzinie. Ale życiowo bardzo nie poradni. Na cóż im wielkie teorię, jak zwykłej kobiety nie potrafią poderwać. Ciężko było by z takimi wytrzymać ;].
Mav
Użytkownik
#3 - Wysłana: 11 Kwi 2013 00:43:34
Odpowiedz 
Eviva:
Ale już doszłam do wniosku, ze moją ulubioną postacią jest Sheldon. Zdecydowanie. A Wy,kogo najbardziej cenicie?

Ja tam wszystkich lubie, ale Sheldon jest oczywiscie najbardziej oryginalna postacia Swietny serial.

Seybr:
Ale życiowo bardzo nie poradni.

Tylko w relacjach z kobietami.
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 11 Kwi 2013 08:21:36
Odpowiedz 
Seybr:
Ciężko było by z takimi wytrzymać ;].

Moja sympatię wzbudzili od pierwszego odcinka. Myślę, ze w realu bardzo bym ich polubiła.

Mav:
Swietny serial.

Potwierdzam A miałam opory, bo nie znosze sitcomów (z małymi wyjątkami)
Korrd
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Kwi 2013 10:59:04
Odpowiedz 
Eviva

Sheldon na początku jest fajny, potem robi się do tego stopnia arogancki, chamski i zadufany w sobie, że staje się nieciekawy i dość przewidywalny.
Chociaż cały czas największe jaja są z niego, zresztą do tego służy ta postać. Dlatego lepiej zadać pytanie kogo najbardziej lubisz OPRÓCZ Sheldona ? Bo wybór Sheldona to tak jakby stwierdzić, że w "Świecie wg Bundych" najbardziej się lubi Ala Bundy'ego
Mav
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Kwi 2013 11:23:40 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva:
A miałam opory, bo nie znosze sitcomów (z małymi wyjątkami)

Ja tylko dwa obejrzałem w całości - Dwóch i pół i własnie TBBT. Z tym że Big Bang dalej oglądam na bieżąco, a Dwóch i pół skończyło się dla mnie po odejściu Charliego.
The_D
Użytkownik
#7 - Wysłana: 11 Kwi 2013 13:18:42
Odpowiedz 
Najłatwiej chyba utożsamiać się z Leonardem, bo jest najbardziej zrównoważony i wyśrodkowany - taki nerd z naprzeciwka

Zgadzam się z Korrdem, że z czasem scenarzyści zaczęli schematycznie rozgrywać postać Sheldona co powoli robiło się nudnawe i męczące. Trochę powiewu tej postaci wniósł jednak związek z Amy.
Toudi
Użytkownik
#8 - Wysłana: 11 Kwi 2013 13:30:20
Odpowiedz 
The_D:
Najłatwiej chyba utożsamiać się z Leonardem, bo jest najbardziej zrównoważony i wyśrodkowany - taki nerd z naprzeciwka

Podobnie jak Chandler w Przyjaciołach...
Kor
Użytkownik
#9 - Wysłana: 15 Kwi 2013 10:40:22 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Fatalny serial, prostacki, specyficznie wulgarny, w ogóle nie śmieszny. Bazinga. Kiedyś nie znosiłem tego serialu, ale to przez to, że za szybko go oceniłem. Po prostu za duża kondensacja wariatów w jednym miejscu i w tym samym czasie. A może to wina tego, że nie sposób go oglądać już nie tylko z lektorem, ale i z polskimi napisami (tłumaczenie jest żałosne). Może musiałem trochę rozwinąć się w rozumieniu jęz. angielskiego. Bardzo zabawne dziełko, które ogólnie trzyma poziom, aż do dnia dzisiejszego. Obecnie uważam go za jeden z najlepszych sitcomów jakie w życiu oglądałem. Wpłynął na mnie w tym stopniu, że zacząłem nawet czytywać stare komiksy (kiedyś nie czytałem żadnych).

Korrd

Bzdura. Sheldon właśnie na początku jest arogancki, chamski i nie liczący się z nikim, chociaż może tego nie widać po paru pierwszych odcinkach. Z czasem się zaczyna zmieniać. Powinni zrobić cały kanał na youtubie z tym jak przedstawia flagi (tak jakby na serio taki koleś żył)

The_D

Gadanie. Sheldon rządzi. Albo to mój niezdiagnozowany zespół Aspergera (ponoć ludzie z tą przypadłością fascynują się obecnie tą postacią, jak niegdyś Datą). Z Leonardem ludzie się łatwiej utożsamiają, bo ma temat na rwanie

Ale i tak najlepszy tekst całego serialu pada w pierwszym odcinku:

Leonard: At least I didn't have to invent 26 dimensions just to make the math come out.
Sheldon: I didn't invent them. They're there.
Leonard: In what universe?
Sheldon: In all of them, that is the point!
Eviva
Użytkownik
#10 - Wysłana: 15 Kwi 2013 18:20:19
Odpowiedz 
Penny: Jakiego mężczyznę najczęściej określano nazwą najbardziej seksownego aktora?
Sheldon: Williama Shatnera.
Leonard: Nie!
Sheldon: No to Patricka Stewarta.
Penny: Brada Pitta.
Sheldon: Ja protestuję.

Czyż to nie jest boskie?
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 15 Kwi 2013 18:35:20
Odpowiedz 
Eviva:
Czyż to nie jest boskie?

Że przedkłada trekowych kapitanów nad pierwszego metroseksualnego wampira?
Eviva
Użytkownik
#12 - Wysłana: 15 Kwi 2013 19:53:47
Odpowiedz 
Q__:
Że przedkłada trekowych kapitanów nad pierwszego metroseksualnego wampira?

Nie,choć to też. Po prostu głos Sheldona był w tym skeczu boski.
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 5 Wrz 2013 16:38:37
Odpowiedz 
Ależ ten serial przynosi zyski:
http://www.biztok.pl/Sa-hot-i-zarabiaja-miliony-w- TV-Oto-Sofia-Vergara-i-najbogatsze-aktorki-s8818/f oto_2
Da się z głową zarobić na Trekerach, to czemu nie na kręconym z głowa Treku?
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 7 Kwi 2014 01:45:28
Odpowiedz 
Dathon
Użytkownik
#15 - Wysłana: 11 Kwi 2014 00:18:14 - Edytowany przez: Dathon
Odpowiedz 
Top 10 epizodów Big Banga (w) Teorii:
http://www.denofgeek.com/tv/the-big-bang-theory/27 404/top-10-the-big-bang-theory-episodes

Bo nerd to zawsze w teorii...
MarcinK
Użytkownik
#16 - Wysłana: 27 Cze 2014 11:54:46
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#17 - Wysłana: 27 Cze 2014 12:24:12
Odpowiedz 
MarcinK

Zastosowany jeden filtr do tego fx od skakania obrazu. Napis niby w klimacie lat 90 tych. Żaden szał, robota na na kilka chwil.
MarcinK
Użytkownik
#18 - Wysłana: 27 Cze 2014 12:51:00
Odpowiedz 
Seybr:
Zastosowany jeden filtr do tego fx od skakania obrazu. Napis niby w klimacie lat 90 tych. Żaden szał, robota na na kilka chwil.

Jeszcze musieli ruski akcent wyćwiczyć
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 23 Wrz 2014 15:19:01
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 25 Wrz 2015 10:24:17
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#21 - Wysłana: 25 Cze 2016 19:29:47
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 14 Lip 2016 23:00:07
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#23 - Wysłana: 14 Lip 2016 23:15:12
Odpowiedz 
Czekamy na ekranowy crossover.
Już dawno temu wymarzyłem sobie odcinek dziejący się w śnie Sheldona w którym wszyscy są załogą Entka.
Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 19 Lip 2016 14:26:01
Odpowiedz 
Kolejny związek TBBT z ST - Miyam Bialik składa jubileuszowy hołd Trekowi:
http://www.youtube.com/watch?v=LezOnxh9HnY
http://www.startrek.com/article/miyam-bialik-visit s-the-final-frontier
mozg_kl2
Użytkownik
#25 - Wysłana: 8 Lis 2016 17:32:32
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#26 - Wysłana: 8 Lis 2016 19:05:16
Odpowiedz 
mozg_kl2:
to się musi nie udać.

To nawet na pewno będzie chała. Próba zarobienia dodatkowej kasy na kultowej produkcji zazwyczaj okazuje się poroniona
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 25 Lis 2016 11:31:00 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Oglądam i oglądam... Świetny serial i fantastyczni bohaterowie. Tylko Bernadette nie znoszę. Egoistyczna, zajadła, wrzaskliwa jędza. Strach myśleć, jaka będzie na starość.
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 25 Lis 2016 13:44:52
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Tylko Bernadette nie znoszę.

Cóż, charakteru może nie ma najłatwiejszego (acz, IMHO, przejaskrawiasz opisując go):
http://bigbangtheory.wikia.com/wiki/Bernadette_Ros tenkowski-Wolowitz#Characteristics

Ale znajdą się inne zalety:
MarcinK
Użytkownik
#29 - Wysłana: 25 Lis 2016 18:19:04
Odpowiedz 
Eviva:
Tylko Bernadette nie znoszę. Egoistyczna, zajadła, wrzaskliwa jędza. Strach myśleć, jaka będzie na starość.

Taka jak świętej pamięci teściowa?
Eviva
Użytkownik
#30 - Wysłana: 26 Lis 2016 10:04:53
Odpowiedz 
MarcinK:
Taka jak świętej pamięci teściowa?

Gorsza! Matka Wolovitza nie była złośliwa ani wredna, tylko głośna i nadopiekuńcza.
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Różności / The Big Bang Theory

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!