USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Sylwester 2012/Nowy Rok 2013

Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 31 Gru 2012 13:19:46
Odpowiedz 
Uprzejmie informuje, że sylwester dla samotnych nerdów/geeków odbędzie się w tym roku na treksferowym IRCu. Zapraszamy
Seybr
Użytkownik
#2 - Wysłana: 31 Gru 2012 13:37:49 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Eviva

Wiesz co jak co ale w sylwka siedzieć przy kompie. Nam dzieciaki się rozchorowały i siedzimy w domu, ale nie mam zamiaru siedzieć przy kompie ;].
Jak był bym samotny to na pewno nie siedział bym przy kompie.
Toudi
Użytkownik
#3 - Wysłana: 31 Gru 2012 14:15:17
Odpowiedz 
Seybr:
Jak był bym samotny to na pewno siedział bym przy kompie.

Jako samotny zarówno nerd jak i geek, muszę zaprzeczyć... ;) sylwka spędzę przy planszówkach. ;)
MarcinK
Użytkownik
#4 - Wysłana: 31 Gru 2012 17:45:27
Odpowiedz 
Ja akurat co prawda nie samotnie, ale sylwestra spędzam w domowym zaciszu.
Tak poza tym
DIS chu' botIvjaj
(tak to powinno być po Klingońsku, nie mam pewności nie jestem kingstońskim lingwistą)
Szczęśliwego Nowego Roku
Elaan
Użytkownik
#5 - Wysłana: 31 Gru 2012 19:15:08
Odpowiedz 
Ja również Sylwestra spędzam w domu, z bliskimi.
Oglądamy sylwestrową galę z Drezna i jest całkiem miło.
A dla wszystkich na pokładzie naszego Phoenixa dołączam życzenia dobrej sylwestrowej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku.
Eviva
Użytkownik
#6 - Wysłana: 31 Gru 2012 19:22:01
Odpowiedz 
Ja jestem bardzo samotnym nerdem i spędzę sylwka przed kompem. Taki los. Nawet CBS nie mogę pooglądać, bo durna sieć Multimedia przegapiła termin i nie podpisała umowy.
krzychu
Użytkownik
#7 - Wysłana: 31 Gru 2012 21:17:25
Odpowiedz 
ja mam kolege ktory wyslal mi sms : idziemy w miasto
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 1 Sty 2013 08:26:56 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Parę osób jednak było - jakieś dziesięć. Ale ja padłam pół godziny przed północą na pysk i tyle z tego. Nawet "Kingsajz" nie obejrzałam do końca....
ortkaj
Użytkownik
#9 - Wysłana: 1 Sty 2013 13:28:29 - Edytowany przez: ortkaj
Odpowiedz 
...A ja obejrzałem Janka Woźnicę na Marsie (HBO dawało jako surprise). Dzięki pomocy Jasia Wędrowniczka dotarłem do końca. Moje wrażenie- mogło być lepiej, niezłe dekoracje i efekty, fabuła jak fabuła taka miała być największy zawód to aktorzy. Może obejrzę jeszcze raz..przy Coli Light.
PS. Mój post nie zawiera lokowania produktu
PS.II chyba nie bedzie więcej części.
Eviva
Użytkownik
#10 - Wysłana: 1 Sty 2013 14:03:29 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Każdy spędził, jak mógł
Seybr
Użytkownik
#11 - Wysłana: 1 Sty 2013 14:58:21
Odpowiedz 
Eviva

Moja mała pociecha oglądała ognie. Młody spał ja na chwilę byłem na dworze i robiłem fotosy. Przy okazji odwiedziłem kumpla, wypiłem dwa kieliszki a jak wróciłem do domu to czekała mnie niespodzianka. Dzieciaki wstały, chciały szampana ale są na antybiotyku ;].
Eviva
Użytkownik
#12 - Wysłana: 1 Sty 2013 17:17:31
Odpowiedz 
Seybr

Chyba w ogóle są za małe na szampana. Tak czy inaczej ta lemoniada z pretensjami też ma jakieś procenty.
Seybr
Użytkownik
#13 - Wysłana: 1 Sty 2013 19:25:00
Odpowiedz 
Eviva

No fakt na ten tani karbit z drożdzami są za małe. Ale weź otwórz piwo, jak sępy. Zostaw na chwilę puszkę, fiku miku, czary mary i w łapakach dziecka. Dzieci mają to do tego, że lubią piwo. Czasem trzeba dać mikro łyka, na szczęście rzadko pije piwo w domu a jak piję to wieczorem kiedy śpią.

Jak oceniacie poprzedni rok, proszę bez polityki itp. Co was zaskoczyło, podobało się a co wk... ?
krzychu
Użytkownik
#14 - Wysłana: 1 Sty 2013 21:31:17 - Edytowany przez: krzychu
Odpowiedz 
ja jak bylem dzieckiem to lubialem antybiotyki rozpuszczalne truskawkowe duomox i witaminki vibovit

w 2012 troche popracowalem

obejrzalem lexxa firefly i caprica

po dyskotekach pochodzilem

ogolnie od 2005 gdy doroslem zycie do kitu
Alucard87
Użytkownik
#15 - Wysłana: 1 Sty 2013 22:50:11
Odpowiedz 
ortkaj
Paczaj, paczaj,ja też to oglądałem, tylko że streaming z internetu, czat #treksfera mi świadkiem!

JC mi sie akurat bardzo podobał. Pewnie, historia może i głowy nie urywa, ale widoczki ładne, a aktorstwo mi nie przeszkadzało.
kanna
Użytkownik
#16 - Wysłana: 2 Sty 2013 18:39:01 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Seybr:
Dzieci mają to do tego, że lubią piwo. Czasem trzeba dać mikro łyka,

Bzdury gadasz.
Dzieciakom się nie daje alkoholu i koniec.
Eviva
Użytkownik
#17 - Wysłana: 2 Sty 2013 18:40:44
Odpowiedz 
kanna

To nie są moje słowa! Czemu wkleiłaś je tak, jakby były moje?
kanna
Użytkownik
#18 - Wysłana: 2 Sty 2013 19:10:33 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Eviva
Nie mam pojęcia, czemu się tak wstawiło przeedytowane
Seybr
Użytkownik
#19 - Wysłana: 2 Sty 2013 19:31:36 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
kanna

Zapomniałaś dodać że wychowuje się bez stresu daje dużo praw i rośnie nam bachor zwany też gimbusem, zwany też galerianem.

kanna:
Bzdury gadasz.

Dzieci nie lubią piwa ? Z tego co wiem to małe dzieci lubią taki smak, większość z nich. Trochę zbyt serio potraktowałaś mój post. Ale dziecku trzeba dać spróbować. Mojego kolegi syn tak prosił aż jak miał 5 lat, dałem jemu łyka. Stwierdził, że jest ohydne. Przez to przestał się kręcić pod nogami.
Swojej małej córce dałem spróbować i co ? Odczepiła się, choć smakowało.
kanna
Użytkownik
#20 - Wysłana: 2 Sty 2013 20:04:16 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Seybr:
Zapomniałaś dodać że wychowuje się bez stresu

kolejna bzdura :p
Stawia się granice, wymaga, ale nie promuje zachowań potencjalnie niebezpiecznych - jak picie alkoholu.
Seybr
Użytkownik
#21 - Wysłana: 2 Sty 2013 20:26:25 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
kanna:
Stawia się granice, wymaga, ale nie promuje zachowań potencjalnie niebezpiecznych

Dla czego od tych co się wymaga, stawia - oni chorują na bezmózgie czy po prostu gimbusami ?
Zapomniałaś o czymś takim jak dyscyplina i szacunek. Jak jakiś gówniarz nie szanuje starszego to co można zrobić ? W wojsku sprawa jest prosta. Obecna młodzież wymaga dla siebie szacunku i partnerstwa ale nie szanują starszych. Oczywiście mówię o jakiejś grupie, tym bardziej że nie jest konflikt pokoleń.

kanna:
jak picie alkoholu.

Wiesz dacie łyka piwa to jeszcze nie picie, tym bardziej niech spróbuje. Ale zgodzę się z tobą, że propagowanie alkoholu jest nie dobre. W Niemczech, tam 16 latek spokojnie wypić piwo z ojcem. Ja w wieku 16 lat tego nie mogłem tego zrobić. Kwestia kultury i wychowania.
kanna
Użytkownik
#22 - Wysłana: 2 Sty 2013 21:02:46
Odpowiedz 
Seybr:
Zapomniałaś o czymś takim jak dyscyplina i szacunek

Mówimy o tym samym .

Dyscyplina - czyli zasady. Stawianie i egzekwowanie. To rola dorosłych.
Szacunek - owszem, ale budowany na wzajemności, nie strachu. Jeśli ja szanuję dzieci, jako osoby i one mnie szanują.

Ja nie wierzę w partnerstwo w wychowaniu - jak można mówić o partnerstwie, jak miedzy dzieckiem a rodzicem jest 20 lat różnicy? Rodzic jest zawsze o te kilkanaście/dziesiąt lat doświadczeń mądrzejszy.
Ale tez nie wierze w bicie jako sposób na wychowanie - bicie zawsze wynika z bezradności rodzica. I dlatego ucze ludzi innych technik. I uczę, jak sobie radzić z bezradnością.
Elaan
Użytkownik
#23 - Wysłana: 2 Sty 2013 21:16:47 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
kanna:
I dlatego ucze ludzi innych technik. I uczę, jak sobie radzić z bezradnością.

Wierzę, że robisz to na ogół z dobrym skutkiem.
Ale jestem pewna, że są przypadki [mówię o dzieciach, nie rodzicach] kiedy Ty sama musisz uznać swą porażkę edukacyjno-wychowawczą - zakładam, oczywiście, że terapia obejmuje jednocześnie rodziców i dzieci.
Seybr
Użytkownik
#24 - Wysłana: 3 Sty 2013 08:55:17
Odpowiedz 
kanna:
Ja nie wierzę w partnerstwo w wychowaniu

A ja w przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną. Widzisz mamy inne poglądy min. dla tego że jesteśmy innej płci ?
Widzisz ojciec z synem może mieć relacje partnerskie. Mówię raczej już o dorosłym synie czy nastolatku. Tutaj kłania się DS 9 i stosunki Sisko z Jackiem. Da się stworzyć, ty nie widziałaś ja tak.

kanna:
I dlatego ucze ludzi innych technik. I uczę, jak sobie radzić z bezradnością.

Opisz mi kilka technik, chętnie poczytam.

USS Phoenix forum / Różności / Sylwester 2012/Nowy Rok 2013

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!