USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kącik alkoholowy imieniem Seybra. Wejście od lat 18
 Strona:  ««  1  2  3  ...  23  24  25  26  27  28  29 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#841 - Wysłana: 20 Gru 2019 16:38:32 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Eviva:
choć nie dał jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy zgodnie z etyką wolno wykorzystywać osiągnięte w ten sposób wyniki.

Parafrazując Volkańskie powiedzonko:

Interesy większości ponad interes jednostki
Seybr
Użytkownik
#842 - Wysłana: 17 Sty 2020 18:23:40 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Z lewej dla mnie normalny i piękny widok. Z prawej, dwa razy ono pozuje do zdjęcia. Najgorsze jest w tym, że ci lewej mówią jak ja mam żyć.

https://demotywatory.pl/4970335/Czasy-sie-zmieniaj a
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#843 - Wysłana: 17 Sty 2020 18:35:23
Odpowiedz 
Seybr:
że ci lewej mówią jak ja mam żyć.

Przedstawiciele wszystkich ideologii (w tym oczywiście religii) od początku istnienia naszego gatunku muszą trzymać jakoś grajdołek za twarz.

Bez tego kagańca, bata - nie było by cywilizacji - i to jest straszne. Zawsze próbowano zmieniać otoczenie by zmusić człowieka do określonych zachowań. Obecnie zmienia się człowieka - rezultat jest trwalszy i skuteczniejszy.
Seybr
Użytkownik
#844 - Wysłana: 17 Lut 2020 10:25:26
Odpowiedz 
Uwielbiam hipokryzję ekologów. Nie tak dawno były Oskary i wielkie przemówienie o krowach. Tak wielka mowa a pan miał założone buty ze skóry cielęcej. Hipokryzja w wydaniu Hollywood.
Q__
Moderator
#845 - Wysłana: 17 Lut 2020 11:13:49
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Uwielbiam hipokryzję ekologów.

Pamiętaj, że hipokryzja to jednak hołd złożony cnocie.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#846 - Wysłana: 17 Lut 2020 18:06:20 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Seybr:
Nie tak dawno były Oskary i wielkie przemówienie o krowach.

Cena za dostanie statuetki. Osobiscie wydaje mi się, ze gdyby za muzyke odpowiadałby facet to Oskara by nie dostał.

Ogólnie tylko dwie statuetki dla Jokera pokazały jak bardzo w USA boją się tego filmu.

No może gdyby Artur miał na nazwisko Fleckberg.
Seybr
Użytkownik
#847 - Wysłana: 17 Lut 2020 18:13:10
Odpowiedz 
Q__:
Pamiętaj, że hipokryzja to jednak hołd złożony cnocie.

Haha jak bym słyszałam mojego kolegę. On jest z zawodu ekologiem i racjonalnie podchodzi.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#848 - Wysłana: 17 Lut 2020 18:52:27
Odpowiedz 
Seybr:
ekologiem i racjonalnie

Takie słowa obok siebie..hmmm
Seybr
Użytkownik
#849 - Wysłana: 17 Lut 2020 20:28:41 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
Ogólnie tylko dwie statuetki dla Jokera pokazały jak bardzo w USA boją się tego filmu.

Możesz wyjaśnić ?

FederacyjneMSZ:
Takie słowa obok siebie..hmmm

To nie jest ekoterrorysta. Nie krzyczy, stop wycince drzew i całe farmazony. Stop hodowli zwierząt futerkowych a za chwilę zakłada buty ze skóry. Nie pieprzy stop łowiectwu, przyroda sama da sobie radę.
Podobnie myśli jak ja o dodatkowym podatku na mięso. Tutaj chodzi wyłącznie o kasę, nie o ekologię. Zwierzę pierdnie i jest już szał bo gazy. Europa cofa się.

On pracuje przy odnowie akwenów wodnych, przywracanie czystości. Czyli min. inwestycja w oczyszczalnie, zarybianie itp. Współpraca że strażnikami wodnymi, wędkarzami. To są racjonalne działania. Nie pieprzenie, wędkarze to zło. Zamykamy jeziora oprócz naszych ukochanych plaż.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#850 - Wysłana: 18 Lut 2020 19:55:10 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Seybr:
Możesz wyjaśnić ?

Zwróć uwagę kim jest główny bohater. Jest to biały, heteroseksualny mężczyzna w średnim wieku z klasy niższej. Chwila - jak on śmie mieć problemy?

Zawodzi go społeczeństwo a przede wszystkim otaczające go kobiety - matka, urzędniczka opieki społecznej, sąsiadka. Kobiety nie są tutaj pokazane jako dobre duszyczki. Ukazany jest wpływ braku ojca w newralgicznych momentach ( zwróć uwagę jak on chce się do ważnych mężczyzn po prostu przytulić - do redaktor show w marzeniach oraz do Wayne`a)

Ciekawa scena - kiedy Arthur widz swojego przybranego brata - otoczonego przez stanowczych facetów - Alfreda a później Wayne`a. Bruce Wayne spadkobierca fortuny rodzinnej. matka jest tam w oddali, ale w newralgicznym momencie jego rozwoju są konkretni faceci.

Seybr:
Europa cofa się.

Jak oddaje się feministkom i feministom władzę to nie ma inne wyboru.

Seybr:
On pracuje przy odnowie akwenów wodnych, przywracanie czystości. Czyli min. inwestycja w oczyszczalnie, zarybianie itp. Współpraca że strażnikami wodnymi, wędkarzami. To są racjonalne działania. Nie pieprzenie, wędkarze to zło. Zamykamy jeziora oprócz naszych ukochanych plaż.

Bardziej niż ekolog podoba mi się sformułowanie - przyrodnik, ale to moje takie chore obiekcje.
Seybr
Użytkownik
#851 - Wysłana: 15 Mar 2020 18:08:53
Odpowiedz 
Mam takowe pytanie.

Q ty będziesz wiedział. Jaki jest tytuł filmu o wirusie. Film z lat 70 tych. Akcja dzieje się na zadupiu, cała okolica padła od wirusa. Grupa naukowców bada jego, przeżył dziadek i niemowlak. Dziadek przeżył bo pił bimber.

Szukam w głowie i mam zaćmę. Google nic mi nie podpowiedziało.
Q__
Moderator
#852 - Wysłana: 15 Mar 2020 18:21:51 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

"The Andromeda Strain" według powieści Michaela Crichtona. W Polsce znany pod tytułami ">>Andromeda<< znaczy śmierć" i "Tajemnica Andromedy", rzadziej "Przekleństwo Andromedy". Nakręcił go nasz Robert Wise, m.in. ze względu na sukces tego filmu wybrany potem na reżysera TMP.
Seybr
Użytkownik
#853 - Wysłana: 15 Mar 2020 19:47:18
Odpowiedz 
Q__

Dzięki, rano do kawy obejrzę sobie.
Q__
Moderator
#854 - Wysłana: 15 Mar 2020 19:48:42
Odpowiedz 
Seybr

Nie ma za co. Miłego oglądania .
Calvary
Użytkownik
#855 - Wysłana: 16 Mar 2020 01:23:44 - Edytowany przez: Calvary
Odpowiedz 
Q__

Naprawdę świetny film. Dla niektórych nudny, dla mnie przedni. Teraz już takich się nie robi. Ale mimo wszystko, najbardziej realistycznym filmem dotyczącym epidemii jest przeciętne Contagion (przynajmniej z tych które widziałem).

---------

Co do Waszej dyskusji o Jokerze - to jest strasznie przereklamowany film. Zaczyna się świetnie, jako realistyczny portret psychologiczny. A potem, nagle... wbrew temu co Wam opowiadają albo kupieni, albo zbyt podniecający się tym, że chociaż w teorii próbowano, psychiatrzy, film staje sie kompletnie niedorzecznym komiksem. Nie tak, nie w ten sposób, nie w tym tempie, nie na tych zasach dzieje się zapaśc psychiczna - coś o tym wiem, sam taką przeszedłem. A już na pewno nie w mordercę. To jest tak w tym filmie raptem sztuczne, że wygląda na autoparodię dla kogokolwiek kto ma odpowiednie wyczucie psychologiczne. To tak jakby nagle doradcą naukowym w filmie mianowano kogoś wziętego z polskiego forum Interii czy innego ścieku poronionych ludzi, którzy mają wiele do powiedzenia na tematy o których nie mają zielonego pojęcia.
Q__
Moderator
#856 - Wysłana: 16 Mar 2020 10:31:41
Odpowiedz 
Calvary

Calvary:
Naprawdę świetny film. Dla niektórych nudny, dla mnie przedni.

Prawda, inteligentna SF, w ciekawej wizualnie formie. Niemniej - faktycznie - można czepić się paru rzeczy, choćby happy endu na zasadzie deus ex-machina, czy idei, że Obcy mogą próbować się kontaktować za pomocą agresywnego bakcyla (owszem, winić za to można Crichtona, debiutanta, gdy tworzył w/w powieść, nie - Wise'a).
Seybr
Użytkownik
#857 - Wysłana: 17 Mar 2020 16:44:55
Odpowiedz 
Z cyklu dorobić sobie historię a na koniec prośba o wpłaty. Zrobili sobie biznes na frajerach. Podpatrzyli od WWF Polska czy Viva Polska.

https://www76.zippyshare.com/v/Sc8zWn3R/file.html
MarcinK
Użytkownik
#858 - Wysłana: 25 Mar 2020 11:59:02
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  ...  23  24  25  26  27  28  29 
USS Phoenix forum / Różności / Kącik alkoholowy imieniem Seybra. Wejście od lat 18

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!