USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kącik alkoholowy imieniem Seybra. Wejście od lat 18
 Strona:  ««  1  2  3  ...  22  23  24  25  26  27  28 
Autor Wiadomość
USS Bij
Użytkownik
#811 - Wysłana: 9 Mar 2019 18:48:00
Odpowiedz 
I żeby ten serial z gościem z kanciastą głową powtórzyli, ale nie w środku nocy.
Dragon
Użytkownik
#812 - Wysłana: 9 Mar 2019 19:26:11 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
USS Bij
Spongebob?
USS Bij
Użytkownik
#813 - Wysłana: 9 Mar 2019 19:47:46
Odpowiedz 
Gościem, nie gąbką

Q__
Moderator
#814 - Wysłana: 9 Mar 2019 19:53:19 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dragon

Dragon:
szczytem marzeń było to by telewizji codziennie leciał star trek

Ja to przez chwilę miałem, nawet dwa razy - raz, jak Polsat (a może Polsat 2?) nadawał TNG i DS9, drugi - gdy Sat1 powtarzał TNG i potem TOS.

Dragon:
oraz ten tajemniczy serial SF o którym mówi cała ameryka, Babylon 5

A tu się musiałem wspomagać VHS-ami z wypożyczalni.

USS Bij

USS Bij:
żeby ten serial z gościem z kanciastą głową powtórzyli

A wiesz, że ciągle nowe sezony kręcą?
Dragon
Użytkownik
#815 - Wysłana: 9 Mar 2019 19:53:19 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
USS Bij
A miałem się spytać czy to czerwony karzeł

JA tam Bogu dziękuje że Polsat dawał Gwiezdną Eskadrę a RTL 7 Wing Commander Academy
USS Bij
Użytkownik
#816 - Wysłana: 9 Mar 2019 20:58:52 - Edytowany przez: USS Bij
Odpowiedz 
A Exosquad panowie pamiętają? Wszystko tam jest hiper-skompresowane jak przystało na konwecję produktu akcji dla dzieci, ale do dziś mnie zaskakuje jak wiele w tę animację dla małoletniego widza upchnięto. Nikt obecnie nie ma cojones żeby coś takiego dzieciarni zrobić. Inne czasy, mniej bezstresowego wychowania, chuchania na zimne i głaskania po główce.

Q__:
A wiesz, że ciągle nowe sezony kręcą?

Wiem, wiem, choć ostatnich dwóch serii jeszcze widziałem. X była... no, trochę zawiodła. Za to Back To Earth to było święto, i bardzo je lubię, czemu sam się dziwię jako psychofan Blade Runner.

A skoro już w temacie Red Dwarf jesteśmy, kilka miesięcy temu wyszedł upscale na Blu-ray. Niestety, nie obyło się bez zgrzytów:

https://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=16125505& postcount=899

Thank you for your continued patience while we investigated the issue with the Red Dwarf Blu-ray set.

After a comprehensive review with all our suppliers involved in the manufacturing of this product we have now identified the source of the problem. De-interlacing did occur at tape to digital capture stage with one of the suppliers. This was not part of the Blu-ray authoring process as we originally had reason to believe.

The mastering of this release was a multistage process involving three separate suppliers. I hope you will understand that it would be inappropriate for us to say specifically where this fault occurred as we are remedying this with the company concerned.

We have started the process of recreating the masters and re-authoring these discs which will take approximately six weeks.

Details of how to obtain your replacement can be obtained by e-mailing our customer support line at DVDSupport@bbc.com. If you have any problems obtaining your replacement product please feel free to contact me direct to sort out.

I truly am sorry the discs were not correct to start with and thank you for drawing this to our attention.

Very best,

Andrew Moultrie

W zasadzie to nie spodziewałem się, że akcja przyniesie jakikolwiek rezultat, ale teraz zastanawiam się czy brać natychmiast i od razu pisać o wymianę, czy czekać na reprint, który może nigdy nie nastąpić...
Dragon
Użytkownik
#817 - Wysłana: 9 Mar 2019 21:14:21 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
USS Bij:
A Exosquad panowie pamiętają? Wszystko tam jest hiper-skompresowane jak przystało na konwecję produktu akcji dla dzieci, ale do dziś mnie zaskakuje jak wiele w tę animację dla małoletniego widza upchnięto. Nikt obecnie nie ma cojones żeby coś takiego dzieciarni zrobić. Inne czasy, mniej bezstresowego wychowania, chuchania na zimne i głaskania po główce.

Pewnie że pamiętam. Chyba też RTL7 (to była dobra stacja) Też był nieźle zaskoczony że niby kreskówka a tu naprawdę solidna ilość wojennego SF z ciekawymi i różnorodnymi pojazdami. I naprawdę wielki plus za wykreowany świat gdzie w sumie wszystkie strony popełniły błędy i są winni konfliktu.

Żałuje że nie załapałem sie na serial Battletech
Q__
Moderator
#818 - Wysłana: 9 Mar 2019 22:41:28
Odpowiedz 
Dragon

Dragon:
Polsat dawał Gwiezdną Eskadrę

Oglądałem, nagrywałem i oglądałem znowu, bywało, że i osiem razy pod rząd. To samo miałem z Twin Peaks w czasie polsatowskiej emisji tegoż serialu.

USS Bij

USS Bij:
skoro już w temacie Red Dwarf jesteśmy

A propos Red Dwarf i tematów...:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=5&topic=1127
Eviva
Użytkownik
#819 - Wysłana: 11 Mar 2019 16:08:17
Odpowiedz 
Seybr
Dragon

Czasy się zmieniają. Dzisiejsze dzieciaki już w wózeczkach pykają w smartfony (poważnie, sama widziałam). A ja marzyłam, wiecie o czym? O takiej zabaweczce w formie telewizorka, w której umieszczano kadry z "Czterech pancernych" czy innych PRLowskich hitów dla socrealistycznej młodzieży. Obracało się kółeczkiem i jopiło jednym okiem w wizjerek.
krzychu
Użytkownik
#820 - Wysłana: 11 Mar 2019 17:08:55
Odpowiedz 
pierwsza technike jaka pamietam to byly slajdy z bajkami i projektor
Q__
Moderator
#821 - Wysłana: 11 Mar 2019 17:23:09
Odpowiedz 
krzychu

Pamiętam te projektory i ja...
Seybr
Użytkownik
#822 - Wysłana: 11 Mar 2019 17:24:01
Odpowiedz 
Eviva:
Czasy się zmieniają.

No ja wiem, sam mam dzieciaki. Ja rozumiem, że oni grają w Fortnight czy Mycfrafta. Ale nie pojmuje jak 30 czy 40 letni chłop w to gra. Musi być niedorozwinięty, może matka uderzyła w głowę. Sorry ale facet około 40 lat gra w taką grę. Na YT mówi, że jak żona się dowie bo jakieś tam skrzynki kupił to będzie miał przechlapane.
Dreamweb
Użytkownik
#823 - Wysłana: 11 Mar 2019 17:30:44
Odpowiedz 
Eviva:
Obracało się kółeczkiem i jopiło jednym okiem w wizjerek.

Też miałem, ale jeden z widoczkami z bodaj Gdańska, a inny z jakimiś postaciami typu Miś Uszatek.
Seybr
Użytkownik
#824 - Wysłana: 25 Mar 2019 18:34:42
Odpowiedz 
Całkiem przyjemny film. Takie tam pomieszanie uniwersów. Przyznam się, że dobrze zrealizowany fan film. Dużo akcji, minimalna ilość treści.

https://www.youtube.com/watch?v=eG9lTgu0R-M
Q__
Moderator
#825 - Wysłana: 25 Mar 2019 22:54:30
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Całkiem przyjemny film

Linkowałem...
Seybr
Użytkownik
#826 - Wysłana: 26 Mar 2019 17:58:27
Odpowiedz 
Q__

Widzisz za duży przepływ informacji. Wiele ucieka. Szukałem ciekawych fan filmów i trafiłem na YT.
Seybr
Użytkownik
#827 - Wysłana: 2 Cze 2019 21:46:33
Odpowiedz 
Najlepsze jezioro, od dziecka tam bywam. Była spora przerwa.
Pojechałem na swój domek. Lenistwo odpoczynek i chwila do polatania dronem

https://youtu.be/_JMZy_6IVU8
Q__
Moderator
#828 - Wysłana: 14 Cze 2019 23:01:56
Odpowiedz 
Picardowskie koktajle do użycia przy wiadomej okazji:
https://www.startrek.com/videos/captain-picard-coc ktails-video-vodka-gin-martini

(Ależ się rozkręcili z tym czczeniem Łysego, co cieszy, nawet gdy się wie, że to w ramach promowania pichconej właśnie serii.)
 Strona:  ««  1  2  3  ...  22  23  24  25  26  27  28 
USS Phoenix forum / Różności / Kącik alkoholowy imieniem Seybra. Wejście od lat 18

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!