USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kącik alkoholowy imieniem Seybra. Wejście od lat 18
 Strona:  ««  1  2  ...  18  19  20  21  22  ...  28  29  »» 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#571 - Wysłana: 24 Lut 2015 17:16:38
Odpowiedz 
Tak apropo oscarów. Zastanawialiście się kiedyś po co jest kategoria "Najlepszy Film Nieanglojęzyczny?" Nie można tego po prostu włączyć do kategorii "Najlepszy Film"? A może po prostu amerykanie boją się by przypadkiem statuetki nie dostało nie anglojęzyczne dzieło?
Adek
Użytkownik
#572 - Wysłana: 27 Lut 2015 02:59:35
Odpowiedz 
MarcinK

Coś napewno jest na rzeczy w takiej kombinacji kategoriami. To tak jakby SUPER-DOBREGO zawodnika sportowego wystawić do paraolimpiady. Jak tam zdobędzie 1-wsze miejsce, to niby też SUKCES, ale wiadomo, że przez większość świata traktowany jako taki 2-giej kategorii (wciąż niestety). Jednak główne transmisje skupiają się na tych sportowcach z kategorii pełnosprawnych. Jednego roku POLSKA zdobyła bardzo dużo medali na paraolimpiadzie, jednak w przekazach medialnych nie cieszyło się to zbyt dużą uwagą. Owszem doceniono, i tak dalej, ale jednak bardziej doceniono medale z głównego nurtu igrzysk. Podobnie z tym przyznawaniem Oscarów. Oscar to powinien być Oscar. Jedno podium dla wszystkich, a nie że wam przyznajemy Oscara, ale jakby z I ligi a nie z EXTRAKLASY. Żebyście jeszcze przypadkiem nie wyprzedzili filmu z USA, bo to jakoś by tak było dziwnie, że w kolebce filmowej USA, jakiś "podrzędny" film zgarnął 1-wszą nagrodę.
Seybr
Użytkownik
#573 - Wysłana: 1 Mar 2015 12:37:22
Odpowiedz 
Takie tam, może coś tego będzie. Pomysł podsunięty przez pewną panią ;].

http://www21.zippyshare.com/v/bCgrdgUd/file.html
JDM
Użytkownik
#574 - Wysłana: 1 Mar 2015 13:16:58
Odpowiedz 
Marcin K

Filmy nieanglojęzyczne również mogą być nominowane w kategorii ''najlepszy film'' lub pozostałych kategoriach. Muszą tylko konkurować z produkcjami w języku angielskim.
MarcinK
Użytkownik
#575 - Wysłana: 1 Mar 2015 13:28:31
Odpowiedz 
JDM:
Filmy nieanglojęzyczne również mogą być nominowane w kategorii ''najlepszy film'' lub pozostałych kategoriach. Muszą tylko konkurować z produkcjami w języku angielskim.

To po co kategoria dla nieanglojęzycznych?
JDM
Użytkownik
#576 - Wysłana: 1 Mar 2015 13:36:33 - Edytowany przez: JDM
Odpowiedz 
MarcinK:
To po co kategoria dla nieanglojęzycznych?

Być może chcą dać szansę większej liczbie filmów, zawsze to pięć dodatkowych produkcji
PS. Większość filmów nieanglojęzycznych to produkcje niskobudżetowe, które w starciu z gigantem (czyt. superprodukcją) mogą już na starcie być skazane na porażkę, niestety .
pirogronian
Użytkownik
#577 - Wysłana: 7 Mar 2015 17:26:37
Odpowiedz 
Znalezione na demotywatory.pl
graf
Seybr, mamy cię BDW kolejna życiowa historia, zawsze miło się czyta...
Seybr
Użytkownik
#578 - Wysłana: 7 Mar 2015 19:55:33
Odpowiedz 
pirogronian

Hah namierzony przez pana J.B 007 ;]. Tak udzielam się na demotach.

Powiem ci że choć większość tych smsów to fake ale mają coś w sobie. Po latach w związku wie się kiedy moja pani coś chce. Jak jest zbyt miła to znaczy coś chce. Mam taki wypad nad jezioro zapewniony. Męskie grono, alkohol, grill i coś trzeba ? Rok temu było takie zgranie. W tym roku też będzie. Ustalimy termin i każdy z nas jakoś znajdzie czas. Z 8 chłopa to jest to ;].
Q__
Moderator
#579 - Wysłana: 8 Mar 2015 15:49:15 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Trekowe życzenia dla forumowych Pań.

Oraz taka okolicznościowa ciekawostka:
https://improvdandies.wordpress.com/2015/02/20/hol odeck-follies-coming-soon-women-of-trek/
JDM
Użytkownik
#580 - Wysłana: 9 Mar 2015 15:06:30 - Edytowany przez: JDM
Odpowiedz 
Q__:
Trekowe życzenia dla forumowych Pań.

Dziękuje za życzenia z okazji Dnia Kobiet, miły gest.
MarcinK
Użytkownik
#581 - Wysłana: 30 Mar 2015 18:39:38
Odpowiedz 
Pierwsza burza tego roku zaliczona. Jakieś 40 min trochę pogrzmiało.
pirogronian
Użytkownik
#582 - Wysłana: 30 Mar 2015 20:38:14
Odpowiedz 
U nas co prawda nie grzmiało, za to w nocy przylało a po południu spadł grad
Seybr
Użytkownik
#583 - Wysłana: 30 Mar 2015 21:03:39
Odpowiedz 
U mnie z rana padał deszcze ze śniegiem. Ta zima była lipna. Modliłem się do Odyna kilku dniowy ragnarok. Coś słabo bo śniegu było na jeden dzień. Widać trzeba było jakąś ofiarę złożyć ;]. Dwa razy odpaliłem sanki dla dzieciaków.

Zima była kiepska. W lasach jest bardzo sucho. Jak teraz trochę podpada to dobrze. Od wielu lat nie było tak sucha, rolnicy nie pamiętają aby w tym czasie mogli bez problemu pracować w polu.
Seybr
Użytkownik
#584 - Wysłana: 1 Kwi 2015 12:42:53
Odpowiedz 
Ja się pochwalę. Załapałem się do filmu akcji. Ostatnio byłem w Berlinie. Facet zauważył mnie i powiedział, czy nie mam ochotę na małą rolę filmową. Ja i pamięć do scenariusza. Zagram czarny charakter, ale nie takiego co po 5 minutach ginie. Wcielę się złego rosjanina ;]. Film made in USA.
Nie długo przekaże jaki to będzie tytuł ;].
Q__
Moderator
#585 - Wysłana: 1 Kwi 2015 12:53:08
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Nie długo przekaże jaki to będzie tytuł

Coś z Prima Aprilis w tytule?
Seybr
Użytkownik
#586 - Wysłana: 1 Kwi 2015 13:03:50
Odpowiedz 
Q__

A żebyś widział, że zostanę bohaterem kina akcji :P
JDM
Użytkownik
#587 - Wysłana: 2 Kwi 2015 17:29:50
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#588 - Wysłana: 3 Kwi 2015 07:44:32
Odpowiedz 
JDM

Te filmy są ustawione. Wyobrażasz sobie pozew sądowy ? Jak by się trafił człowiek, który miał by broń ? Jak umrzeć to przynajmniej bronić się do końca i parę trupów położyć.

Raz takim nie wyszło. Akurat faktycznie straszyli ludzi. Mieli pecha, bo trafili na kolesia z bronią. Inna gadka była. Raz ich skopali, trafili na grupkę młodych ;]. Zabawa klaunów odwróciła się ;].
JDM
Użytkownik
#589 - Wysłana: 3 Kwi 2015 09:29:12
Odpowiedz 
Seybr:
Te filmy są ustawione.

Ufff...to dobrze. Byłam zaskoczona, że na tak wiele sobie pozwolili.
Seybr
Użytkownik
#590 - Wysłana: 30 Kwi 2015 20:27:35
Odpowiedz 
Fajnie jest czytać komentarze, że wersja PL jest lepsza od EN. Ludzie z krajów anglojęzycznych tak mówią. Głównie panie ;]. Nasza wersja ma dobry wokal jak tekst. Czepie się, tekst obiega od wersji oryginalnej. Tłumaczę się, że nas język jest dość trudny do śpiewania. Mam tę moc hheh ;].

https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk

To jest utwór mojej córki. Oczywiście mam to nagrane na płycie i jest w samochodzie. Zabieram dwóch kumpli. Płytka sobie leci i wchodzi ten kawałek. Kumpla komentarz "zostawię to bez komentarza". Drugi kolega, jak będziesz miał córkę to zrozumiesz ;].
MarcinK
Użytkownik
#591 - Wysłana: 1 Maj 2015 07:30:36
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#592 - Wysłana: 1 Maj 2015 20:35:00
Odpowiedz 
Taka tam zabawa instrumental.

Może jak będę miał czas to coś innego poleci. Odtworzenie czegoś takiego, długo mi zajmuje. Dużo zapomniałem. Ale na sieci są nutki i klawisze ;]. Ludzie podobne rzeczy dają ;].

Piano Cover

http://www4.zippyshare.com/v/cAUivEfM/file.html
JDM
Użytkownik
#593 - Wysłana: 19 Maj 2015 07:08:58 - Edytowany przez: JDM
Odpowiedz 
Mav
Użytkownik
#594 - Wysłana: 24 Maj 2015 22:46:01
Odpowiedz 
No to powoli trzeba myśleć o opuszczeniu kraju, bo ciemnogrod idzie po pełną władzę. Gratuluje Polsko, naiwna ty i glupia.
Seybr
Użytkownik
#595 - Wysłana: 25 Maj 2015 14:50:58
Odpowiedz 
Mav

Żale to na FB. Tam jest dużo polityki ;]. Jeżeli chodzi o Shoguna. Jako że siedzę w łowiectwie. Powiem tyle. Ten człowiek z hańbił mundur łowiecki.
Tyle w moim temacie i nie mam zamiaru dalej pisać w tym kierunku. Sorry takie forum mamy.
Q__
Moderator
#596 - Wysłana: 25 Maj 2015 14:54:16
Odpowiedz 
Mav
Seybr

Panowie, Panowie (zwł. Mav)... Sio z tym do stosownego tematu jak już musicie...
Elaan
Użytkownik
#597 - Wysłana: 25 Maj 2015 16:58:15
Odpowiedz 
Seybr:
Jeżeli chodzi o Shoguna. Jako że siedzę w łowiectwie. Powiem tyle. Ten człowiek z hańbił mundur łowiecki.

Bo podobno polował, ale nie strzelał?
Moim zdaniem, bardziej środowisko myśliwych hańbią tacy myśliwi - polujący legalnie, o zgrozo! - jak ci, którzy "zabawiali się" w ten ohydny sposób:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mysliwi-z necali-sie-nad-postrzelonym-jeleniem-zywemu-zdzier ali-skore,500950.html

A co ich za to spotkało? NIC.
Związek łowiecki pobiadolił, zamiast wywalić ich z hukiem, a sąd pewnie umorzył sprawę, zamiast odebrać broń, skazać na grzywnę wartości dobrego samochodu i podać personalia tych kanalii do publicznej wiadomości.
Gdyby tak zrobiono, zapamiętali by tę nauczkę na długo, a "sympatia" znajomych i sąsiadów też by im pewnie dała do myślenia.
Seybr
Użytkownik
#598 - Wysłana: 25 Maj 2015 18:08:43
Odpowiedz 
Elaan

Z tego co wiem to ich wywalili z PZŁ ;].
Mav
Użytkownik
#599 - Wysłana: 25 Maj 2015 21:15:01 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr:
Ten człowiek z hańbił mundur łowiecki.

W jakim sensie? Generalnie dla mnie temat jest prosty - jeśli ktoś robi z zabijania zwierząt weekendową rozrywkę, strzela sobie foty przy martwych zwierzętach z durnym uśmiechem na twarzy, ucina tym zwierzętom głowy, wypycha i wiesza na ścianie dla ozdoby, musi być psychicznie chory. Zakazałbym takich praktyk pod groźba więzienia i nie interesują mnie durne argumenty o jakiejś kontroli przyrody.

Mogę tylko zaakceptować leśniczych kontrolujących gospodarkę leśną, ale nie ludzi, którzy zajmują się czymś zupełnie innym, a polowania stanowią dla nich rozrywkę.
Seybr
Użytkownik
#600 - Wysłana: 25 Maj 2015 21:48:55
Odpowiedz 
Mav:
W jakim sensie?

Wolnej chwili wyjaśnię tobie mój punkt widzenia. Postaram się jutro.
 Strona:  ««  1  2  ...  18  19  20  21  22  ...  28  29  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Kącik alkoholowy imieniem Seybra. Wejście od lat 18

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!