USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Nowa filozofia życiowa (i polityczna) według Kapitana Jamesa Tyberiusza Kirka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
Autor Wiadomość
Kapitan James Tyberiusz Kirk
Użytkownik
#181 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:24:39
Mav:
Za młody jesteś na takie kozaczenie.

Wystarczy mi wiedza o kobietach które znalazłem w necie.

Mav:
. Jeszcze będziesz latał za nie jedną, a jak cię zakochanie trzaśnie to się w miluśkiego Tyberiuszeka zamienisz

Samiec i samicą łaczą sie dla potrzeb kopulacji która służy do prokreacji. Nie widze potrzeby prokreacji więc po co mi kobieta?
Eviva
Użytkownik
#182 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:27:48 - Edytowany przez: Eviva
Queerbot

Do garów - proszę bardzo, gotuję naprawdę dobrze. Ale rodzić nie zamierzałam i nie zamierzam. Żadne dziecko nie jest aż tak złe, by zasługiwać na taką matkę jak ja
A co do rozumku... pozwolę sobie zamieścić pewien dowcip:

Trzej europejscy turyści zgubili się na pustyni i przypadkiem znaleźli czarodziejską lampę. Uwolniony dżinn obiecał spełnić każdemu z nich po jednym życzeniu, prosił tylko, by były przemyślane. Pierwszy turysta poprosił:
- Chciałbym być dziesięć razy mądrzejszy.
Dżinn odparł:
- Proszę bardzo. Jesteś Beduinem i teraz łatwo znajdziesz drogę powrotną. Podoba ci się?
Drugi turysta poprosił:
- Ja chcę być sto razy mądrzejszy.
Dżinn odparł:
- Jak chcesz. Jesteś więc Żydem. Podoba ci się?
Trzeci pomyślał i rzekł:
- A ja chcę być po prostu mądrzejszy od nich obu.
Dżinn odparł:
- Zrobione. Odtąd jesteś kobietą. Podoba ci się?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#183 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:29:07 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Kapitan James Tyberiusz Kirk:
Samiec i samicą łaczą sie dla potrzeb kopulacji która służy do prokreacji. Nie widze potrzeby prokreacji więc po co mi kobieta?

Pamiętaj, żeby dla równowagi trenować lewą dłoń.

Samiec i samicą łaczą sie dla potrzeb kopulacj

Rozumiesz, że trzymasz się z dala od koleżanek?

więc po co mi kobieta?

Pójść do kina, porozmawiać o książkach filmach, o swoim hobby. Nie musisz od razu pierwszej napotkanej kobiety zapładniać....
Użytkownik
#184 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:48:24
Eviva:
Do garów - proszę bardzo, gotuję naprawdę dobrze.

Dobrze tzn. jak? Bo np moja znajoma mysli że gotuje dobrze bo jej psu smakuje... co dokładnie umiesz gotować?

Eviva:
Ale rodzić nie zamierzałam i nie zamierzam.

Popieram! Nie warto sie rozmnażać.. powinnaszarabiać na rozmnażających sie ludziach a nie odwrotnie.

Eviva:
Trzej europejscy turyści zgubili się na pustyni i przypadkiem znaleźli czarodziejską lampę. Uwolniony dżinn obiecał spełnić każdemu z nich po jednym życzeniu, prosił tylko, by były przemyślane. Pierwszy turysta poprosił:- Chciałbym być dziesięć razy mądrzejszy.Dżinn odparł:- Proszę bardzo. Jesteś Beduinem i teraz łatwo znajdziesz drogę powrotną. Podoba ci się?Drugi turysta poprosił:- Ja chcę być sto razy mądrzejszy.Dżinn odparł:- Jak chcesz. Jesteś więc Żydem. Podoba ci się?Trzeci pomyślał i rzekł:- A ja chcę być po prostu mądrzejszy od nich obu.Dżinn odparł:- Zrobione. Odtąd jesteś kobietą. Podoba ci się?

Suchar.. nie chodzi o to że szowinistyczny ale nie śmieszny... już ten wole:

Pani na GW pyta Jasia

-Dlaczego należy przepuszczać kobiety w kolejkach?

-ee.. yy.. oo... bo najpierw chodzi bydło a później kowboj - Odparł Jasio

FederacyjneMSZ:

Lewa jest lepsza od prawej więc lepiej prawą trenowac.. aczkolwiek myslsiz że łatwo trzymać lewą ręką myszke? Tak to jestem przezwyczajony by wyłączyć przeglądarke a tak bym nie wyłączył szybko jakby ktoś wszedł..

FederacyjneMSZ:
Rozumiesz, że trzymasz się z dala od koleżanek?

Oczywiscie nie ale z żadna nie chce kopulować.. czasem tam klepne w tyłek ale to raz na jakiś czas..

FederacyjneMSZ:
Pójść do kina, porozmawiać o książkach filmach, o swoim hobby. Nie musisz od razu pierwszej napotkanej kobiety zapładniać....

Od tego lepsi są kumple.. tzn. nie odcinam sie od dziewczyn.. lubie z mojej klasy.. ale od kumpli też sie nie odcinam.
mozg_kl2
Użytkownik
#185 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:55:59
Trudno.

Nie trudno. Trend w prawie jest taki, zęby umowa o prawie i nie tylko była jak najprostrza i najbardziej czytalnie. Moja umowa o pracę ma 1 stronę i nie trzeba tam niczego więcej.

W socjaliźmie twoje mieszkanie nie jest twoim mieszkaniem.

Moje mieszkanie jest moim mieszkaniem, tak jak mój duży fiat był moim dużym fiatem, a moje radio było moim radiem.

Nie mógłby szkodzić krajowi/ludności

Dopiero twierdziłeś, że mógłby decydować i zmieniać prawo jak chce. Kto by decydował co skodzi krajowi a co nie?

Inaczej nie byli by w tej chorej Unii.

Czyli przed 1973 rokiem w Angli nie było demokracji?

1. Urlopy by był ale nie narzucone przez rząd

Urlop wynika z ustawy uchwalonej przez Sejm.

2. Emerytury by były ale nie państwowe a nawet bez prywatnych ludziom bardziej opłaca sieoszczędzać

Emerytury wypłącane są, ze srodków które osoba odłozyła w trakcie pracy. Państwo nie ma tu nic do rzeczy.

4. Chiny sa fajnym krajem aczkolwiek nie są kapitalistyczne.

Jak ktosludi pracować za miskę ryzu, ekzekucji na stadionach piłkarskich, rozwarstwienie społeczne na masową skalę.

5. Nie twierdze że mam poglądy lewicowe

"10. Nie popieram prawicy ani lewicy bo to żałosne systemy ale jesli mam wybierać wole lewicę" http://zapytaj.onet.pl/Profile/user_1254261.html

Jestem niepelnoletni. .gdybym mógł to znalałbym prace. Mysl logicznie.. gdy będe pełnoletni to po studiach poszukam. Zaoszczędze i nie bedze mnie musiał nikt utrzymywać.

Po pierwsze kodeks pracy zezwala na prace osób w Twoim wieku, więc nie widzę problemu. Po drugie studia kosztują dalej będzie damozjadem do 26 roku życia?

Tak bo narzucają swoją wole innym. Zwiazki zawodowe powinno sie znieśc.. to głupota

W mojej firmie są 4 ZZ i żadne mi swojej woli nie narzucają.

Ale z Angolami by wygrali.

??

Toudi:
Wiem, stos książek do przeczytania rośnie (i to dosłownie i w przenośni), zresztą nie jestem pewien który stos rośnie szybciej, czy ten do przeczytania, czy ten do napisania...

U mnie stosu jest tak duży, że przerzuciłem siena spisywanie tytułów. Przynajmniej ta "góra" mnie nie straszy. Jedynie 3 pozycje leżące po mojej prawicy. Musimy się jakos zakontaktować poza forumowo/blogowo.

Seybr:
Panowie karmimy dalej Trola ?

Troll też człowiek jeśc musi.

zresztą zanim będę dorosły pewnie w polsce będzie komunizm..

Konstytucja temu przeczy.

Mav:
Malkolm był znanym działaczem na rzecz równouprawnienia i podpiął to pod religię

Malkolm był działaczem na rzecz równouprawnienia? Malkolm był za supremacją czarnych nad białymi, nie opowiadał się za równouprawieniem obu ras.

Mav:
Żadnych grubszych układów, struktur, kontaktów z policją, rządem itd.

A mafia meksykańska to niby co? Banda oszołomów biegajacych z bronia i handlujących koką. Krzywo na nich spojrzysz i możesz dostać kosę pod żebra. O jakich tu niby układach z rządem mówisz?

Queerbot

Jak tam hodujesz świnki dalej czy przerzuciłeś się na chłopców?

Przypominam, że młody Kirk ma 16 lat. On nawet nie wie o czym mówi, nie rozumie w ogole na czym polega życie po 20.

FederacyjneMSZ:

a może robi to z kolegą?

czasem tam klepne w tyłek

epic fail.
Użytkownik
#186 - Wysłana: 23 Paź 2012 20:08:15
mozg_kl2:
Moje mieszkanie jest moim mieszkaniem, tak jak mój duży fiat był moim dużym fiatem, a moje radio było moim radiem.

Może w nie tak skrajnym.. aczkolwiek w skrajnym socjaliźmie (według pomysłu jakieś tam gościa) czyjeś rzecz jest jednoczesnie rzeczą całego narodu.

mozg_kl2:
Dopiero twierdziłeś, że mógłby decydować i zmieniać prawo jak chce. Kto by decydował co skodzi krajowi a co nie?

Rząd.

mozg_kl2:
Czyli przed 1973 rokiem w Angli nie było demokracji?

Była ale nie każdy kraj jest idealny..

mozg_kl2:
Urlop wynika z ustawy uchwalonej przez Sejm.

Wolne powinno wynikaćz ustawy miedzy pracownikiem a pracodawcom.

mozg_kl2:
Emerytury wypłącane są, ze srodków które osoba odłozyła w trakcie pracy. Państwo nie ma tu nic do rzeczy.

Owszem ale to juz kwestia ludzi.. według mnie sie nie opłca bo ZUS ukradnie większośc więc... lepsze sa prywatne.

mozg_kl2:
"10. Nie popieram prawicy ani lewicy bo to żałosne systemy ale jesli mam wybierać wole lewicę"

Powiedziałem że ją wole.. nie popieram jej aczkolwiek uwazam za lepszą od prawicy.

mozg_kl2:
Konstytucja temu przeczy.

Da sie ją zmienić.

mozg_kl2:
Przypominam, że młody Kirk ma 16 lat. On nawet nie wie o czym mówi, nie rozumie w ogole na czym polega życie po 20.

14!

mozg_kl2:
a może robi to z kolegą?

Nie przeginaj..
Mav
Użytkownik
#187 - Wysłana: 23 Paź 2012 20:18:43
mozg_kl2:
Malkolm był działaczem na rzecz równouprawnienia? Malkolm był za supremacją czarnych nad białymi, nie opowiadał się za równouprawieniem obu ras.

Nie ważne, działacz i tyle.

mozg_kl2:
A mafia meksykańska to niby co? Banda oszołomów biegajacych z bronia i handlujących koką. Krzywo na nich spojrzysz i możesz dostać kosę pod żebra. O jakich tu niby układach z rządem mówisz?

Tak, tylko czy oni się zbierają w grupki i mordują między sobą jak to mają w zwyczaju czarnoskóre gangi?

Wystarczy mi wiedza o kobietach które znalazłem w necie.

Obawiam się, że to nie ironia z twojej strony Z internetu można wiele mądrości wyciągnąć, ale też tyle śmieci w nim jest, że trzeba uważać. Ciężko stwierdzić czy grzebałeś w śmieciach czy trafiłeś w rozsądne miejsca Przede wszystkim jednak, teoria to nie wszystko.

Służy także przyjemności, której raczej nie będziesz chciał się pozbawiać, bo dlaczego?
Eviva
Użytkownik
#188 - Wysłana: 23 Paź 2012 20:18:53
Dobrze tzn. jak? Bo np moja znajoma mysli że gotuje dobrze bo jej psu smakuje... co dokładnie umiesz gotować?

Jeszcze nikogo nie otrułam i nikt się też nie porzygał po tym, co serwuję.

Pani na GW pyta Jasia

-Dlaczego należy przepuszczać kobiety w kolejkach?

-ee.. yy.. oo... bo najpierw chodzi bydło a później kowboj - Odparł Jasio

Jeszcze gorszy suchar, nieśmieszny i chamski - w dodatku wprost obraźliwy.

Popieram! Nie warto sie rozmnażać.. powinnaszarabiać na rozmnażających sie ludziach a nie odwrotnie.

Nie bardzo rozumiem to zdanie.

14!

No to płaszczyzna porozumienia żadna.
Użytkownik
#189 - Wysłana: 23 Paź 2012 20:41:16
Mav:
Służy także przyjemności, której raczej nie będziesz chciał się pozbawiać, bo dlaczego?

Tak ale po to sie kopuluje by mieć młode.

Eviva:
Jeszcze gorszy suchar, nieśmieszny i chamski - w dodatku wprost obraźliwy.

Suchar to nie jest.. śmieszny troche jest.. chamski i obraxliwy.. niestety ale nei ja go wymyśliłem
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#190 - Wysłana: 23 Paź 2012 23:16:01
mozg_kl2:
a może robi to z kolegą?

zapomniałem, XXI wieki, dzięki za przypomnienie

14!

5-10-15 zaraz się zacznie...
Picard
Użytkownik
#191 - Wysłana: 23 Paź 2012 23:33:12 - Edytowany przez: Picard
FederacyjneMSZ:
I historia się powtórzy, gdy barbarzyńcy obrócą w proch naszą zdegenerowaną poprawnością polityczną zniewieściała cywilizacje. I w tym momencie wszyscy liberałowie swoją tolerancje mogą sobie wsadzić głęboko.

Widzisz nie zgadzam się z tym. Uważam, że każdy ma prawo żyć po swojemu o ile to życie po swojemu nie zagraża innym. W dziejach współczesnej cywilizacji ważniejsza jest współpraca niż rywalizacja i podbój, te czasy mamy już za sobą, broń atomowa posłała je do lamusa. I całe szczęście.

Queerbot:
Postuluję zacząć odrzucanie komunałów humanizmu od własnego poletka, najlepiej od tego forum. Do garów i rodzenia kobitko, a nie zajmujesz się sprawami, których nie jesteś w stanie pojąć swoim kobiecym rozumkiem.

Oj, paskudnie i seksistowsko.

Ogólnie to Kobiety myślą że sa niewiadomo kim.. że już nie mówie o chorych feministkach które powinny siedzieć w odizolowaniu bo nie dość że są irytujące to chcą samych przywilejów a nie równości.

Bzdury pleciesz. czego to one takiego domagają się poza równym traktowaniem, co nazwane być mogło przywilejem? A kobieta to taki sam człowiek co Ty, i tak powinieneś ją traktować. A jak nie jesteś w stanie to rzeczywiście z Ciebie prostak i nikt więcej.

FederacyjneMSZ:
Ale nas już nie będzie. To jednak nadal będzie kultura "barbarzyńców" tylko bardziej dopasowana do naszych warunków.

Za naszego życia inwazji barbarzyńców i upadku współczesnego Rzymu - czyli Ameryki - raczej nie nie będzie, możesz spać spokojnie. Inna sprawa, że zasadniczo Elaan ma racje bo niby barbarzyńcy ów Rzym obalili ale później każdy za tym Rzymem jednak tęsknił, nawiązywał do jego spuścizny a wielu mieniło się cesarzami i dążyło do unifikacji Europy w myśl rzymskiej tradycji. A to, że każda cywilizacja upada do fakt i nie da się temu zapobiegać w nieskończoność.

mozg_kl2:
Jak tam hodujesz świnki dalej czy przerzuciłeś się na chłopców?

Straszne chamstwo! Ludzie opanujcie się! A moderacja to wszystko widzi i olewa...
Q__
Moderator
#192 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:02:41 - Edytowany przez: Q__
Moderacja ma poważniejsze problemy IRL dziś (i to z gatunku kumulacji różnych paskudnych zdarzeń), tym niemniej tak naprawdę po tym co dziś i wczoraj wieczorem się tu wydarzyło widzę dwa wyjścia: albo opuścić Phoenixa z tymi, którzy najwidoczniej zdecydowani już są stąd odejść, albo też przyznać rekordową ilość banów i ostrzeżeń, a odtąd tępić - lekce sobie ważąc ewentualne oskarżenia o zamordyzm etc. - wszelkie przejawy braku kultury dysksji i topienia debaty w bełkocie także u Userów, których prywatnie lubię i cenię.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#193 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:10:30 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Picard:
Widzisz nie zgadzam się z tym. Uważam, że każdy ma prawo żyć po swojemu o ile to życie po swojemu nie zagraża innym.

Będę trochę cyniczny

Nadal jest to myślenie z naszego kręgu cywilizacyjnego.To ty tak myślisz. jesteś w stanie swój pogląd obronić, jeżeli ktoś by chciał narzucić swój siłą?

Europejczycy sprowadzają do siebie ludzi, którym dają pełną swobodę nie dając im jednocześnie obowiązków. Oni robią to samo co u siebie, i wykorzystują nasze prawo, ekonomie, media do swoich celów.

Europejczycy, jak Rzymianie uważają, że ich sposób myślenia jest jedyny i obowiązujący. Gorzko tego pożałowali, bo nie żyją w próżni. Bo racje ma nie ten co głosi nawet najlepsze i najsprawiedliwsze poglądy, ale ten, który jest je w stanie obronić.

Sam swoimi poglądami tworzysz wokół siebie otoczkę. A że człowiek to istota społeczna ( bardzo ciekawa książka) to szybko następuje ich weryfikacja.

Picard:
W dziejach współczesnej cywilizacji ważniejsza jest współpraca niż rywalizacja i podbój, te czasy mamy już za sobą, broń atomowa posłała je do lamusa. I całe szczęście.

Ależ podboje są, tylko nikt już nie podbija. Teraz liczą się inne aspekty - demografia, nowoczesne technologie.

Picard:
Za naszego życia inwazji barbarzyńców i upadku współczesnego Rzymu - czyli Ameryki - raczej nie nie będzie, możesz spać spokojnie.

Pewne procesy już się toczą. Mówię tutaj o rozkładzie wewnętrznym. Rzym zaczął upadać z chwilą śmierci ostatniego Cesarza z grupy pięciu dobrych cesarzy. Rzym uznał, że wszystko podbił i skończyła się era podbojów.

To samo USA po wygraniu zimnej wojny. Cholera, nie ma z kim walczyć. Wielka Brytania potęgą była przez niecałe 100 lat. USA wcale nie muszą dorównać Brytolom
Q__
Moderator
#194 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:19:18
Jako, że odejść zawsze mogę, póki co:

Queerbot (rozumiem czemu miała służyć demonstracja, ale wykonanie było jakie było), FederacyjneMSZ (za uwagę o dłoni) po banie tygodniowym. Może surowo, ale są to recydwiści.

mozg_kl2 (za kumulację złośliwości i nieeleganckich uwag) ban 24h.

Seybr (za "prostaka") i Picard (za "chamstwo") drugie ostrzeżenie. Przypominam - nie zjadamy kanibali.

Kapitan James Tyberiusz Kirk - jesteś coraz bliżej bana miesięcznego.
Picard
Użytkownik
#195 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:34:06
Q__:
Moderacja ma poważniejsze problemy IRL dziś (i to z gatunku kumulacji różnych paskudnych zdarzeń), tym niemniej tak naprawdę po tym co dziś i wczoraj wieczorem się tu wydarzyło widzę dwa wyjścia: albo opuścić Phoenixa z tymi, którzy najwidoczniej zdecydowani już są stąd odejść, albo też przyznać rekordową ilość banów i ostrzeżeń, a odtąd tępić - lekce sobie ważąc ewentualne oskarżenia o zamordyzm etc. - wszelkie przejawy braku kultury dysksji i topienia debaty w bełkocie także u Userów, których prywatnie lubię i cenię.

Osobiście optuje za tym drugim. I pytam się po raz kolejny czy doczekamy się wreszcie na tym forum sztywnego, jasno określonego regulaminu? Bo to już nie pierwsza taka sytuacja i za każdym razem jest mowa o wprowadzeniu jakiś sztywnych zasad i zawsze na gadaniu się kończy.

Q__:
Seybr (za "prostaka") i Picard (za "chamstwo") drugie ostrzeżenie. Przypominam - nie zjadamy kanibali.

W takim razie proszę o ścisłe wytyczne co robić w takich przypadkach, szczególnie wtedy gdy moderacja śpi. Jak zwrócić takim osobą uwagę?

FederacyjneMSZ

Za tydzień Ci odpowiem jak Ci ban minie.
Q__
Moderator
#196 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:40:34
Picard

Picard:
Jak zwrócić takim osobą uwagę?

Kultralnie i z wyczuciem stylu.

Picard:
W takim razie proszę o ścisłe wytyczne co robić w takich przypadkach, szczególnie wtedy gdy moderacja śpi.

Jak wyżej. Można też od razu składać stosowne wnioski do moderacji. Będą rozpatrzone.
Picard
Użytkownik
#197 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:42:55
Q__:
Jak wyżej. Można też od razu składać stosowne wnioski do moderacji. Będą rozpatrzone.

No ale co z tym sztywnym regulaminem? Będzie w końcu jakiś czy też znowu wszystko rozejdzie się po kościach?
Q__
Moderator
#198 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:44:59
Picard

Picard:
No ale co z tym sztywnym regulaminem? Będzie w końcu jakiś czy też znowu wszystko rozejdzie się po kościach?

Czy inicjatywa musi koniecznie wychodzić ode mnie? Co przegłosujecie będę realizował (albo zostawię do realizacji następcy, bo mam trochę dość tej zabawy).
Picard
Użytkownik
#199 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:46:47
Q__:
Czy inicjatywa musi koniecznie wychodzić ode mnie? Co przegłosujecie będę realizował (albo zostawię do realizacji następcy, bo mam trochę dość tej zabawy).

Ale wnioski i propozycje nie raz były już w tej sprawie składane...
Q__
Moderator
#200 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:47:58
Picard

Można wrócić do tamtej dyskusji, nieprawdaż?
Picard
Użytkownik
#201 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:52:44
Q__:
Można wrócić do tamtej dyskusji, nieprawdaż?

Pewnie, że można i nawet powinno się to zrobić czym prędzej, bo już chyba przekonałeś się, iż to forum potrzebuje jednak ścisłego regulaminu, prawda?
Q__
Moderator
#202 - Wysłana: 24 Paź 2012 01:00:23
Picard

Zatem wracajmy do tamtej dyskusji, a ten topic zamykam jako wylęgarnię konfliktów. Każdego, kto teraz - lub gdy zakończy bana - zechce kontynuować rozpoczętą tu rozpolityzowaną dyskusję zapraszam do "Polityki".
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
USS Phoenix forum / Różności / Nowa filozofia życiowa (i polityczna) według Kapitana Jamesa Tyberiusza Kirka

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!