USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / tak sie kiedys walczylo

Autor Wiadomość
krzychu
Użytkownik
#1 - Wysłana: 29 Lut 2012 22:37:01 - Edytowany przez: krzychu
Odpowiedz 
Toudi
Użytkownik
#2 - Wysłana: 29 Lut 2012 23:09:45
Odpowiedz 
Jakaś pijacka burda? wesele na wsi? powstańcy w lesie? Rzymska falanga, czy greckie szeregi? ;)
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Lut 2012 23:31:17 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
krzychu

ale to był początek końca zawodowego boksu. "Bijatyka w dżungli" to początek kariery Dona Kinga.
Seybr
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Mar 2012 07:16:30
Odpowiedz 
krzychu:
wesele na wsi

Bardziej przypomina Mortal Kombat lub filmy z Jackiem Chanem ;].

krzychu:
powstańcy w lesie

Nie obrażaj ich.

Nie trawię boksu i nic nie widzę w nim ciekawego. Większość bokserów to tępi ludzie. Ponoć dorastają po zakończonej karierze . Dwóch facetów leje się po łbach, ale mi ciekawy sport, zapomniałem dodać to nie sport. Boks, MMA, KSW itp. sporty, to nie sztuki walki.
Dukat
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Mar 2012 07:46:09
Odpowiedz 
Seybr:
Nie trawię boksu i nic nie widzę w nim ciekawego.

Kwestia gustu, ja np. nie widze nic ciekawego w piłce ręcznej czy nożnej.

Seybr:
Większość bokserów to tępi ludzie.

Mógłbyś się czasem zdziwić. Stereotypy bywają mylące.

Seybr:
Dwóch facetów leje się po łbach, ale mi ciekawy sport, zapomniałem dodać to nie sport. Boks, MMA, KSW itp. sporty, to nie sztuki walki.

Cos się mieszasz... raz sport, raz nie sport...
Boks to sport, MMA to formuła walki, a KSW to organizacja.

Poza tym wszystko zależy od przyjętej definicji... a te zresztą na przestrzeni stuleci dokonały zadziwiającej ewolucji.
poligon
Użytkownik
#6 - Wysłana: 1 Mar 2012 08:46:12
Odpowiedz 
Dukat:
Mógłbyś się czasem zdziwić. Stereotypy bywają mylące.

W wiekszosci to prawda, przyjmuja zdyt duzo ciosów na głowe co powoduje uszkodzeni mózgu potem wychodzą jaja na tomogrfi.
Seybr
Użytkownik
#7 - Wysłana: 1 Mar 2012 10:34:37
Odpowiedz 
Dukat:
Cos się mieszasz... raz sport, raz nie sport..

Dla mnie to nie sport. Jednak zalicza się do sportu i ja tego nie zmieni co m jest obojętne.

Dukat:
MMA to formuła walki

Przypominająca bijących się wieśniaków na wiejskiej dyskotece, tylko sztachet brak.
mozg_kl2
Użytkownik
#8 - Wysłana: 1 Mar 2012 10:57:49
Odpowiedz 
Widze, żę moda na tematy z sufity rozwija się na dobre. Czekam na temat, którego przyczynkiem do dyskusji będzie jedno słowo.

Seybr:
Przypominająca bijących się wieśniaków na wiejskiej dyskotece, tylko sztachet brak.

Ale za jaką kasę.
krzychu
Użytkownik
#9 - Wysłana: 1 Mar 2012 13:24:06
Odpowiedz 
Seybr

jakas pomylka zacytowales nie moje slowa zobacz print screena

ali2
Dukat
Użytkownik
#10 - Wysłana: 1 Mar 2012 13:26:56
Odpowiedz 
Seybr:
Dla mnie to nie sport. Jednak zalicza się do sportu i ja tego nie zmieni co m jest obojętne.

Twoja opinia nie zmienia definicji.

Seybr:

To Twoja subiektywna opinia. Jednak jest to jeden z najbardziej wymagających i najstarszych sportów

Coś dla Marcina K : http://www.youtube.com/watch?v=95kmuahI8t4

Tancerz na ringu: http://www.youtube.com/watch?v=ZlW0_r_japA

Słowiański Imperator ringu: http://www.youtube.com/watch?v=Edt06lIuwBU&feature =related

Nasz nowy Polak, prosto z Groznego: http://www.youtube.com/watch?v=LahBJ-9Mi14
Mav
Użytkownik
#11 - Wysłana: 26 Sty 2014 01:28:48
Odpowiedz 
Seybr:

Porównanie MMA do bijacych się wieśniaków jest krzywdzące. Zawodnicy, np. UFC, najlepszej na świecie organizacji MMA, to niesamowicie ciężko trenujacy, wysportowani ludzie, posiadający arsenał technik. To najszybciej rozwijający się sport na świecie. To nie jest barowa bójka, to umiejętność, trening i serce do walki.

Nie każdy musi lubic MMA, ale nikt nie powinien gadać, że to nie są ciężko trenujący sportowcy, tylko barowi awanturnicy.
krzychu
Użytkownik
#12 - Wysłana: 26 Sty 2014 02:26:31
Odpowiedz 
jak komus zlamia nosa to wiecie ile z tym problemow medycznych

lepiej unikac i zakazac bijatyk

USS Phoenix forum / Różności / tak sie kiedys walczylo

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!