USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Czy dojdzie do wojny w Iranie.
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#31 - Wysłana: 25 Lut 2012 10:59:41
Eviva:
Poprawka, ja nie chcę. Ja tylko nie protestuję, bo szanuje życzenia innych.

Raczej dajesz ciche przyzwolenie na tego typu działanie, a to już podpada pod akceptacje. Q mnie pewnie poprawi, ale o ile pamięc mnie nie myli, na naszym forum obowiazuje ban na tematy religijny. Nie widze, powodu by nie możabyło go rozszerzyć o wątki polityczne.

Eviva:
Natomiast możliwa jest sytuacja, że na jeden temat o treku będzie przypadać piętnaście tematów o japońszczyźnie, która - skoro idziemy tym torem rozumowania - nie moze przecież narzekac na brak własnych forów dyskusyjnych i nie musi wcinać się w treka.

Widzisz, tyle, że jest różnica pomiędzy japońszczyzną a polityką. Ta pierwsze rozwija, a ta druga szybko zmienia się w szambo. Też uważam, ze MarcineK w pewnym momencie poszedł za bardzo w ilość. Jednak jest pewne ale. Z jego tematów mogłem przynajmniej dowiedzieć się czegoś nowego np zę Godzilla to kobieta. Z tematów politycznych niczego się nie dowiem, pozatym że jestem złodziejem nierobem, ameryka to zło, a Kadafi to bohater mas.
Eviva
Użytkownik
#32 - Wysłana: 25 Lut 2012 11:23:44
mozg_kl2:
Nie widze, powodu by nie możabyło go rozszerzyć o wątki polityczne.

poddaj to pod głosowanie. jak zgodzi sie większość, ban zatwierdzony.

mozg_kl2:
Ta pierwsze rozwija, a ta druga szybko zmienia się w szambo.

CO rozwija? Wszystko na jedno kopyto i szybko wychodzi bokiem. Polityka to nie perfumeria, zgoda, ale dotyczy nas wszystkich. ciebie też.

mozg_kl2:
Godzilla to kobieta.

A to rzeczywiście coś nowego. A jakie ważne!
Dukat
Użytkownik
#33 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:05:09
Eviva, jak to mawiają "prawda w oczy kole". Powinaś rozumieć, że jak ktoś ma coś wbite w oko to nie bardzo się nadaje do prowadzenia dyskusji.
mozg_kl2
Użytkownik
#34 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:22:26
Eviva:
poddaj to pod głosowanie. jak zgodzi sie większość, ban zatwierdzony.

Done

Eviva:
CO rozwija? Wszystko na jedno kopyto i szybko wychodzi bokiem. Polityka to nie perfumeria, zgoda, ale dotyczy nas wszystkich. ciebie też.

Bo niby trek, i ogólnie sf jest ciągle odkrywczy, c'mon. Ciągle super kapitan, super statkiem ratuje galaktyke, przed super złym zgredem których chce zniszczyć o tu będzie zaskoczenie Ziemie.

Eviva:
A to rzeczywiście coś nowego. A jakie ważne!

Widzisz, ja wykorzystuje forum do tego by się stale rozwijać i dowadywać różnych ciekawych rzeczy. Taką właśnie była owa informacje, która podałem dla przykładu.

Dukat:
"prawda w oczy kole". Powinaś rozumieć, że jak ktoś ma coś wbite w oko to nie bardzo się nadaje do prowadzenia dyskusji.

Bardzo ładnie podsumowałeś swoje zachowania. Gratuluje samokrytyki. Będą z Ciebie ludzie.
Eviva
Użytkownik
#35 - Wysłana: 25 Lut 2012 18:11:16
mozg_kl2:
Bo niby trek, i ogólnie sf jest ciągle odkrywczy, c'mon. Ciągle super kapitan, super statkiem ratuje galaktyke, przed super złym zgredem których chce zniszczyć o tu będzie zaskoczenie Ziemie.

Pardon, ale kto nie chce gadać o treku, to nie wchodzi na forum trekowe, to chyba logiczne.
mozg_kl2
Użytkownik
#36 - Wysłana: 25 Lut 2012 18:42:53
Eviva

Stosując zatem zasadę odwróconego wnioskowania, ten kto chce pogadać o treku wchodzi na forum trekowe a ten kto o polityce na forum polityczne ?
Eviva
Użytkownik
#37 - Wysłana: 25 Lut 2012 18:55:53
mozg_kl2

A nie. Bo może chce pisac i o treku, i o polityce, to wtedy jest na miejscu
mozg_kl2
Użytkownik
#38 - Wysłana: 25 Lut 2012 23:23:10
Eviva

A jak będzie chciał pisać o treku, i polityce i o samochodzach to tez?
Dukat
Użytkownik
#39 - Wysłana: 26 Lut 2012 08:54:44
mozg_kl2:
Stosując zatem zasadę odwróconego wnioskowania, ten kto chce pogadać o treku wchodzi na forum trekowe a ten kto o polityce na forum polityczne ?

Chcesz, czy nie Trek jest nacechowany politycznie. Miejscami to wręcz niestrawna polityczna agitka (szczególnie w niektórych epizodach TOS).
Eviva
Użytkownik
#40 - Wysłana: 26 Lut 2012 09:44:15 - Edytowany przez: Eviva
mozg_kl2:
A jak będzie chciał pisać o treku, i polityce i o samochodzach to tez?

Alez naturalnie. Ja co prawda za samochodami nie przepadam, wole motocykle, ale i o tym porozmawiac mogę.
mozg_kl2
Użytkownik
#41 - Wysłana: 26 Lut 2012 11:20:53
Dukat:
Chcesz, czy nie Trek jest nacechowany politycznie. Miejscami to wręcz niestrawna polityczna agitka (szczególnie w niektórych epizodach TOS).

Kiedy ja temu nie zaprzeczam. Czym innym jest jednak wykorzystanie treka jako przyczynku do dyskusji nad pewnymi wydarzeniami, co ma miejsce na tym forum już od dawna, a czym innym jest zakładanie nowych stricte tematów politycznych.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Czy dojdzie do wojny w Iranie.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!