USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Mission: Impossible - Ghost Protocol

Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#1 - Wysłana: 29 Cze 2011 16:04:31
Odpowiedz 
Dużo efektownej akcji w zwiastunie "Mission: Impossible 4"

Pojawił się widowiskowy zwiastun filmu "Mission: Impossible 4 - Ghost Protocol", który jest aktorskim debiutem słynnego Brada Birda, twórcy takich hitów Pixara jak "Ratatuj" czy "Iniemamocni". J.J. Abrams produkuje!

Film powstał na podstawie pomysłu J.J. Abramsa i Toma Cruise. Za scenariusz odpowiadają Josh Appelbaum i Andre Nemec, obydwaj znani są z pracy przy serialach "Agentka o stu twarzach", "Życie na Marsie" i "Happy Town".

Szczegóły fabuły, jak na razie, są ścisłą tajemnicą. W obsadzie są Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton, Josh Holloway ("Zagubieni"), Anil Kapoor, Tom Wilkinson i Michael Nyqvist.

Za zdjęcia odpowiada zdobywca Oscara za "Poleje się krew", Robert Elswit, a za muzyką, tradycyjnie w filmie związanych z J.J. Abramsem, Michael Giacchino.

Premiera w USA odbędzie się 16 grudnia, w Polsce zobaczymy film na święta, 24 grudnia.

http://www.youtube.com/watch?v=cfCw5h6ivdU

za hatak.pl
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 29 Cze 2011 16:22:50
Odpowiedz 
mozg_kl2

Chyba najgorszym efektem tego, że ST XI powstał jako dizeło tej, a nie innej ekipy jest fakt, że teraz będziemy czuć się w obowiązku śledzić produkcje J.J. Abramsa, a takze duetu K&O... ;]
mozg_kl2
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Cze 2011 18:54:31
Odpowiedz 
Q__

Q nie idz tą drogą. Zaczynasz zrzędzić. Nie wrzuciłem tego z poczucia obowiązku, choć gdzieś tam na 100 miejscu był ten argument. Orginalnie news byłdłuższy i obszerniejszy, ale złośliwość rzeczy martwych sprawiła, żę cały się skasował. Piont is, chciałem zrobić wstęp to w/w serii, gdyż poza tym filmem są jego 3 poprzednie częsći jak i orginalny serial, który sam oglądałem. Nie możęmy ciągle gadać o treku, bo się zajeździmy.
mozg_kl2
Użytkownik
#4 - Wysłana: 25 Sty 2018 20:41:40
Odpowiedz 
Kazeite
Użytkownik
#5 - Wysłana: 25 Sty 2018 20:58:51
Odpowiedz 
Jak ta Opadnięta Niemożliwa Misja będzie tak dobra, jak część poprzednia, to niech sobie Cruise ją robi
mozg_kl2
Użytkownik
#6 - Wysłana: 5 Lut 2018 07:21:29
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 5 Lut 2018 13:15:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Dałem do ScFi.pl i to (związki tej franczyzy z Trekiem zobowiązują), ale zasadniczo nie moje klimaty - i sama MI jakoś niezbyt mi podchodzi, i ten obecny trend do dodawania wszędzie (zwł. wizualnego) mroku. Z tym, że ujęcie z krwią na drucie kolczastym mocne, zapada w pamięć. No i fajne jest - w samym zwiastunie - to przełamywanie akcji prowadzoną miękkimi głosami narracją z offu.
mozg_kl2
Użytkownik
#8 - Wysłana: 16 Maj 2018 16:46:26
Odpowiedz 

USS Phoenix forum / Różności / Mission: Impossible - Ghost Protocol

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!