USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Wiedźmin
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#301 - Wysłana: 16 Lip 2017 18:28:49 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Ja bym tak nie zrobił.

A obejrzałeś materiał, który zlinkował MarcinK?

Seybr:
Powiem tak, dobrze bucowi.

Z punktu widzenia fanów - zapewne. Skoro gra nie uczyniła AS-a multimilionerem, będzie pewnie zmuszony czasem coś jeszcze napisać ku ich uciesze.
Seybr
Użytkownik
#302 - Wysłana: 16 Lip 2017 21:10:14
Odpowiedz 
Q__

Właśnie oglądam, znam historię Wieska od strony gry. Pierwsze próby podjęte były przez firmę Metropolis.

Q__:
Z punktu widzenia fanów - zapewne.

Facet miał focha, wyżył się na graczach. Dał wszystkich do jednego wora. Obraził min. swoich czytelników. Ale co tam.... Jeżeli Redzi zrobią Wieska 4 to będzie on mógł tylko sobie popatrzeć na zyski. Dzięki grze będzie film, gra wypromowała jego lepiej niż on sam przez tyle lat.
MarcinK
Użytkownik
#303 - Wysłana: 16 Lip 2017 21:41:11 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__:
ale zaczynam rozumieć czemu Sapkowski wolał wziąć gotówkę z góry

Z jednej strony styl podobny do Diablo 2 i Wrót baldura które wyszły 4 lata wcześniej, z drugiej powstawała już po premierze Gothica 2.
Gothic zdaje się być produkcją mającą największy wpływ na drogę jaką obrał Wiedźmin i RPG jako gatunek.
Q__
Moderator
#304 - Wysłana: 17 Lip 2017 09:20:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Facet miał focha, wyżył się na graczach. Dał wszystkich do jednego wora. Obraził min. swoich czytelników. Ale co tam....

Ano właśnie, co tam. Można nie zachwycać się pewnymi jego zachowaniami czy wypowiedziami, ale jednak tego Geralta (i jego świat) wymyślił. I - zazwyczaj - bardzo dobrze pisze. Z tego powodu wypadałoby mu to czy owo wybaczyć. Ja tam zawsze jestem za tym by najpierw zauważać plusy, a potem ew. zastanawiać się czy minusy ich nie przesłaniają...

MarcinK

MarcinK:
Gothic zdaje się być produkcją mającą największy wpływ na drogę jaką obrał Wiedźmin i RPG jako gatunek.

Bo Gothic to ogólnie świetna gra była. Pierwszy cRPG w którego grając człowiek naprawdę się chwilami czuł, jakby się w jego świat przenosił.
Maveral
Użytkownik
#305 - Wysłana: 17 Lip 2017 09:42:21
Odpowiedz 
O tym już opowiadał jakiś czas temu Rysław - KLIK i KLIK 2
Seybr
Użytkownik
#306 - Wysłana: 17 Lip 2017 17:14:08
Odpowiedz 
Q__:
Z tego powodu wypadałoby mu to czy owo wybaczyć.

Wiesz no ok, ale mi jakoś nie po drodze. Wystarczy że F1 lalunia Hamilton i płaczek Vettel mają mega ulgę. Kto się orientuje ten wie o co chodzi.

Q__:
Można nie zachwycać się pewnymi jego zachowaniami czy wypowiedziami, ale jednak tego Geralta (i jego świat) wymyślił.

Ale niech nie gada głupot, że to książka wypromowała grę. No ok, w pewnym sensie owszem. Ale potem gra dała kopa i wysoką sprzedaż na całym świecie. Wcześniej w USA mało kto słyszał o Wiesku.
Q__
Moderator
#307 - Wysłana: 17 Lip 2017 17:48:43
Odpowiedz 
Maveral

Maveral:
O tym już opowiadał jakiś czas temu Rysław

A umknęło mi jakoś, dzięki .

Seybr

Seybr:
Ale niech nie gada głupot, że to książka wypromowała grę.

Z drugiej strony czy gra nie zawdzięcza książce świata, znakomitego bohatera i całej swojej przewrotności-podszytej-moralistyką? W sumie wszystko co w tej grze dobre - poza aspektem czysto technicznym - jest sapkowskie właśnie. Więc książki z grą ciągną się w górę nawzajem.
Seybr
Użytkownik
#308 - Wysłana: 17 Lip 2017 18:07:55
Odpowiedz 
Q__:
Więc książki z grą ciągną się w górę nawzajem.

No tak, jedno gra z drugim, ale pan S.. widzi tylko swoją pracę.
Q__
Moderator
#309 - Wysłana: 17 Lip 2017 18:14:17
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
ale pan S.. widzi tylko swoją pracę.

Artysta (choć na miarę popkultury) jest, artyści to egotycy. Często lepiej obcować z ich dziełem niż z nimi (był np. taki film Ivory'ego o Picassie, ten to dopiero trudny miał charakterek).
MarcinK
Użytkownik
#310 - Wysłana: 17 Lip 2017 19:20:09
Odpowiedz 
Q__:
Bo Gothic to ogólnie świetna gra była

Ciągle jest

O tym projekcie słyszałeś?
https://www.youtube.com/channel/UCzZPtg45BJjKpxSB2 ER1mxw
Q__
Moderator
#311 - Wysłana: 17 Lip 2017 20:10:19
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
O tym projekcie słyszałeś?

Teraz już tak. I nowe to jest, jak widzę:
https://www.cdaction.pl/news-47804/gothic-ii-dziej e-khorinis--fanowski-dodatek-z-profesjonalnym-dubb ingiem.html
MarcinK
Użytkownik
#312 - Wysłana: 4 Wrz 2017 11:16:00
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#313 - Wysłana: 4 Wrz 2017 17:45:38
Odpowiedz 
MarcinK

Oglądałem rano, fajnie im to wyszło. 10 lat Wieska ;].
Mav
Użytkownik
#314 - Wysłana: 4 Wrz 2017 18:57:22
Odpowiedz 
MarcinK

Fajne Dla mnie seria Wiedźmin to najlepsze growe przeżycie. A trzecia część to już przygoda niesamowita, coś pięknego - absolutny numer jeden na mojej liście Top.

Oczywiście W3 dorobił się w Polsce stadka hejterów, którzy nie mogą znieść tego, że gra osiągnęła taki sukces i skosiła tyle nagród
MarcinK
Użytkownik
#315 - Wysłana: 4 Wrz 2017 19:00:54
Odpowiedz 
Mav:
Oczywiście W3 dorobił się w Polsce stadka hejterów, którzy nie mogą znieść tego, że gra osiągnęła taki sukces i skosiła tyle nagród

Może chodzi oto że Polska jest chwalona za jakąś głupią grę a nie za wspaniałe osiągnięcia jeszcze wspanialszego rządu
HighIT
Użytkownik
#316 - Wysłana: 14 Wrz 2017 12:04:03
Odpowiedz 
Może to i lepiej. Gdyby nas chwalili za osiągnięcia rządu to już dawno pływalibyśmy w sankcjach :P

Pozdrawiam,
Dorota z http://biurorachunkowegrodziskmazowiecki.pl/
Guauld
Użytkownik
#317 - Wysłana: 14 Wrz 2017 12:20:23
Odpowiedz 
Jeszcze trochę i te boty zamiast spamować od razu będą najpierw normalnie się udzielać w dyskusjach, a potem przemycać reklamy tak, że się nawet nie spostrzeżemy.
MarcinK
Użytkownik
#318 - Wysłana: 14 Wrz 2017 12:55:35
Odpowiedz 
Guauld
Właśnie opisałeś działanie Q__, niby normalnie dyskutuje a nocami prowadzi spam linkowy
Q__
Moderator
#319 - Wysłana: 14 Wrz 2017 18:03:00
Odpowiedz 
Guauld

Guauld:
Jeszcze trochę i te boty zamiast spamować od razu będą najpierw normalnie się udzielać w dyskusjach, a potem przemycać reklamy tak, że się nawet nie spostrzeżemy.

Dlatego nie byłem pewien czy to bot. ale ok, banuję.

MarcinK

MarcinK:
Właśnie opisałeś działanie Q__, niby normalnie dyskutuje a nocami prowadzi spam linkowy

MarcinK
Użytkownik
#320 - Wysłana: 14 Wrz 2017 19:28:23
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
USS Phoenix forum / Różności / Wiedźmin

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!