USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Twórczość naszej koleżanki :)
 Strona:  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
Psyker
Użytkownik
#1 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:03:02
Odpowiedz 
Sorki, że będzie komercyjnie, ale ja się pytam - dlaczego autorka jeszcze nie raczyła się pochwalić swoją twórczością star trekową:

http://wydaje.pl/users/profile/202

Autorka powie coś więcej, proszę .
TSan
Użytkownik
#2 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:17:49
Odpowiedz 
Pytałam się autorkę o to, twierdzi, że nie ma sie czym chwalić .
Eviva
Użytkownik
#3 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:20:33
Odpowiedz 
Autorka nie raczyła się pochwalić, bo gdy zeszłym razem prosiła o wsparcie w związku z konkursem na Blog Roku, została tu zwymyślana za uprawianie autoreklamy.
Psyker
Użytkownik
#4 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:22:16
Odpowiedz 
No to ja teraz robię reklamę, więc nie musisz się bać o auto
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:24:20
Odpowiedz 
Psyker

Ale uszy płoną mi z zażenowania
Madame Picard
Moderator
#6 - Wysłana: 21 Maj 2011 10:46:00
Odpowiedz 
Miło byłoby jednak, gdyby Autorka przynajmniej o tym poinformowała, zwłaszcza że pisała te fanfiki przy pewnym współudziale innych osób, w tym mojej skromnej.
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 21 Maj 2011 11:15:13 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Madame Picard

Autorka bardzo się wstydzi swej twórczości, która jest, jak powszechnie wiadomo, PSEUDOLITERACKA.
W opisie do "Von Brauna"nie zaznaczyłam, że jest to praca zbiorowa - przez zapomnienie, nie złośliwie. Dodałam to w komentarzu, jako że niestety nie ma możliwości edytowania opisu.
Elaan
Użytkownik
#8 - Wysłana: 21 Maj 2011 12:09:46
Odpowiedz 
Eviva

Brawa i gratulacje dla Autorki !
Darnok
Użytkownik
#9 - Wysłana: 21 Maj 2011 18:15:13
Odpowiedz 
Gratulacje
A tak z czystej ciekawości (bo jestem materialistą śmierdzącym)- ile osób już kupiło?
No i za kilka lat, jeżeli wejdzie do mody taki sam model sprzedaży jak w USA (amazon i jego czytnik ebooków), to na takich "książkach za piątaka" można będzie nawet i wyżyć.
Eviva
Użytkownik
#10 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:13:01
Odpowiedz 
Darnok:
A tak z czystej ciekawości (bo jestem materialistą śmierdzącym)- ile osób już kupiło?

Naprawdę chcesz wiedzieć? Zdziwiłbyś się.
patryk089x
Użytkownik
#11 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:22:53
Odpowiedz 
Eviva

Z czystej ciekawości: ponawiam pytanie
Darnok
Użytkownik
#12 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:29:12
Odpowiedz 
Eviva:
Naprawdę chcesz wiedzieć? Zdziwiłbyś się.

Żebyś sobie nie pomyślała, że ja z tego robię wyznacznik fajności i talentu. Na prawdę jestem ciekawy, bo ja pierwszy raz widzę taką stronę (ja dalej zwolennik papieru), więc pojęcia nie mam jaka jest ruchliwość tam.
Eviva
Użytkownik
#13 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:41:18
Odpowiedz 
Słownie jedna osoba. Ale 10 ściągnęło egzemplarz bezpłatny
Picard
Użytkownik
#14 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:45:17 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Nie chce Wam psuć nastroju, ale czy można tak legalnie zarabiać na fanfikach.
Darnok
Użytkownik
#15 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:47:02
Odpowiedz 
W sumie znając nasze prawo, to mogą ścigać Evivę za te 5 zł ;)
Eviva
Użytkownik
#16 - Wysłana: 21 Maj 2011 20:22:54 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Picard

Nie można. Ale pozwać mnie może tylko Paramount Pictures. Macie pojęcie, jaka to by była dla mnie reklama, gdyby wytwórnia to zrobiła? Poza tym razem ze mną odpowiadaliby właściciele serwisu, do których obowiązków należy zablokowanie publikacji sprzecznych z polskim prawem.

Darnok:
W sumie znając nasze prawo, to mogą ścigać Evivę za te 5 zł ;)

Nie jestem frajer, jeśli coś zarobię, wykażę to w PIT jako dochód i odprowadzę podatek
Psyker
Użytkownik
#17 - Wysłana: 22 Maj 2011 07:59:33
Odpowiedz 
Self-Publishing jest cholernie młody w tym kraju, a Wydaje.pl dopiero raczkuje (zresztą sam tam opublikowałem, podpowiem - taki poradnik o robieniu kasy w sieci, co jest na drugim miejscu bestsellerów).

Ale z czasem sie to rozwinie i w zależności od popularności ebooka, będzie można z tego albo żyć, albo przynajmniej sobie dorobić. Ja osobiście popieram ideę self-publishingu, bo pomiędzy taniochą można znaleźć i perełki - a po przeczytaniu fragmentów Evivy stwierdziłem, iż perełki znalazłem, przynajmniej na mój gust. I w tygodniu powinienem zrobić zakupy .
Eviva
Użytkownik
#18 - Wysłana: 22 Maj 2011 09:58:55
Odpowiedz 
Psyker

Dzięki za miłe słowa Perełki to może nie są, ale wiem, ze czyta się dobrze, bo mówili mi to nie tylko trekkerzy, ale również czytelnicy w trekiem nie związani. I to mnie cieszy. Bo książka może być wtórna, może być głupia, ostatecznie może być nieprzyzwoita, ale dopiero, gdy jest nieciekawa i źle się ją czyta, przekreśla sens swego istnienia.
Psyker
Użytkownik
#19 - Wysłana: 14 Wrz 2011 11:24:43
Odpowiedz 
Trochę to trwało, ale w końcu kupiłem, poczytam jak tylko mój Kindle się naładuje
Eviva
Użytkownik
#20 - Wysłana: 14 Wrz 2011 16:56:58
Odpowiedz 
Psyker

Przyjemnej lektury Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz.
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 14 Wrz 2011 20:32:47
Odpowiedz 
Eviva

Ja poproszę "Lot Von Brauna" za free. W końcu jestem wymieniony jako prawie-współautor.

(BTW. zyski z tego e-booka powinnaś dzielić na 3 i odprowadzać współatorkom. Chyba, że nie wyrażą ochoty czerpania zysków z "nielegalnego procederu" .)
Eviva
Użytkownik
#22 - Wysłana: 14 Wrz 2011 20:34:42
Odpowiedz 
Q__

"Lot Von Brauna" jest do pobrania za darmo - właśnie dlatego, żeby uniknąć ewentualnych animozji
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 14 Wrz 2011 20:43:54
Odpowiedz 
Eviva

Ok, to już mam.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#24 - Wysłana: 3 Kwi 2012 21:33:29
Odpowiedz 
W przerwie meczu Barcelony szukałem czegoś na uspokojenie (leki już nie działają). A tutaj w klawiaturę wpadła mi taka oto strona. Nasza flagowa userka zaczyna niczym Borg podbijać wszystkie dostępne zakątki blogowej Galaktyki.

http://literackidebiutroku.pl/

spokojny mogę więc iść na drugą połowę. chodź w tym wypadku słowo iść nabiera innego znaczenia..
mozg_kl2
Użytkownik
#25 - Wysłana: 3 Kwi 2012 22:23:14
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
A tutaj w klawiaturę wpadła mi taka oto strona.

"Wpadła" powiadasz? My mózg wiemy o tym od dobrych 3 godzin, gdyż sama zainteresowan chwali się owym faktem wszem i wobec. Jednakże, wielkie szczere gratulacje dla Evivy. Połamania pióra/klawiszy.
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 3 Kwi 2012 22:43:49
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
mozg_kl2

A ja przyznam się, że nawet o tym nie słyszalem (pewnie dlatego, że ostatnio moja aktywność w necie obejmuje tylko trzy fora z naszym na czele ). Tym niemniej, też szczerze gratuluję naszej gwieździe spod ciemnej gwiazdy.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#27 - Wysłana: 3 Kwi 2012 23:37:12
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
"Wpadła" powiadasz? My mózg wiemy o tym od dobrych 3 godzin, gdyż sama zainteresowan chwali się owym faktem wszem i wobec

ja byłem zajęty meczem. Więc pewnie moje niedopaczenie.
Queerbot
Użytkownik
#28 - Wysłana: 4 Kwi 2012 00:06:59
Odpowiedz 
Osobiście mam nadzieję, że dzieło to w każdym calu dorównuje pozostałej części twórczości Forumowiczki i trzyma równie wysoki poziom zarówno artystyczny jak i fabularny.
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 5 Kwi 2012 07:05:40
Odpowiedz 
Dziękuję za gratulacje, także te otrzymane na maila.
Przy okazji chcę Was wszystkich zapewnić, że nic mi jak na razie nie odwaliło (w każdym razie nie bardziej niz zwykle), a moja nieobecność na forum ma podłoże profilaktyczne. Jest teraz tu tak spokojnie i elegancko, wszyscy zadowoleni, po co to psuć nieodpowiedzialnymi uwagami jakiejs tam Evivy?
Elaan
Użytkownik
#30 - Wysłana: 6 Kwi 2012 14:59:11
Odpowiedz 
Eviva:
Jest teraz tu tak spokojnie i elegancko, wszyscy zadowoleni, po co to psuć nieodpowiedzialnymi uwagami jakiejs tam Evivy?

Trochę spokoju i kultury jako powód Twojej nieobecności na forum są, IMVHO droga Evivo, mało przekonywujące.
Nie dworuj sobie z nas, tylko wracaj na pokład.
 Strona:  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Twórczość naszej koleżanki :)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!