USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Spis powszechny 2011
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Slovaak
Użytkownik
#1 - Wysłana: 24 Kwi 2011 12:50:17
Co o nim sądzicie? Czy to prawda że spis ma trafić do Izraela?
Eviva
Użytkownik
#2 - Wysłana: 24 Kwi 2011 12:57:15
Slovaak:
Czy to prawda że spis ma trafić do Izraela?

Daj spokój, teraz Ty zaczynasz z tymi teoriami spiskowymi? Jeśli o mnie chodzi, to mogą posłać do Izraela moje dane. Niewiele się z nich Mossad dowie
Slovaak
Użytkownik
#3 - Wysłana: 24 Kwi 2011 13:08:44
Aj że od razu zwolenniki teorii spiskowych, to zapytać się już nie wolno?

A mnie by to przeszkadzało.
Bashir
Moderator
#4 - Wysłana: 24 Kwi 2011 13:10:46
Slovaak

Ale Ty w to naprawdę wierzysz czy flame'a szukasz ?
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 24 Kwi 2011 13:25:36
Bashir:
Ale Ty w to naprawdę wierzysz czy flame'a szukasz ?

Jedna z tych możliwości możesz sobie skreślić
Slovaak
Użytkownik
#6 - Wysłana: 24 Kwi 2011 14:04:35
Co się z wami dzieje? W każdym pytaniu upatrujecie już sobie teorii spiskowych? Już się zwyczajnie zapytać nie wolno?

Nie muszę tu przychodzić jak będę tak traktowany.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#7 - Wysłana: 24 Kwi 2011 14:15:21 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
"Na potrzeby art. 25 ust. 2 dyrektywy 95/46/WE Państwo Izrael uznaje się za państwo zapewniające odpowiedni poziom ochrony danych osobowych przekazywanych z Unii Europejskiej w związku z automatycznym międzynarodowym przekazywaniem danych osobowych z Unii Europejskiej"

DECYZJA KOMISJI z dnia 31 stycznia 2011 r. na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady, w sprawie odpowiedniej ochrony danych osobowych w Państwie Izrael w odniesieniu do zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych (notyfikowana jako dokument nr C(2011) 332)

oryginal tekstu:

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do? uri=OJ:L:2011:027:0039:0042:PL:PDF
Slovaak
Użytkownik
#8 - Wysłana: 24 Kwi 2011 15:23:04
Dlaczego spis miałby być przechowywany w Izraelu?
Elaan
Użytkownik
#9 - Wysłana: 24 Kwi 2011 15:57:05
A ja mam inne pytanie . Czy w spisie w rubryce " wyznanie " można podać np . agnostycyzm ?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#10 - Wysłana: 24 Kwi 2011 16:28:42 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Slovaak

Pomoge

A kto szkolił bojowników Ludowego Frontu Wyzwolnia Palestyny? Gdzie jest dużo zapedów antysemickich.

Elaan

Kolega , który przeprowadza spis, mówi że można.
Slovaak
Użytkownik
#11 - Wysłana: 24 Kwi 2011 16:42:56
Nie rozumiem pytania.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#12 - Wysłana: 24 Kwi 2011 16:49:53
Slovaak

Pewne dane muszą byc przechowywane w Izraelu w celu walki z terroryzmem. Ale i nie tylko
Kain
Użytkownik
#13 - Wysłana: 24 Kwi 2011 17:08:46
Przykro mi że pierwszy post na tym forum muszę zaczynać tak nieprzyjemnie ale to jest po prostu skrajnie żałosne.

Dane odnośnie tego gdzie mieszka i w co wierzy Józek Kowalski (bez obrazy jeśli ktoś o takich danych jest tutaj obecny...;) ) miały by być przesyłane do Izraela. W jakim celu? Kogo to obchodzi? To są dane o wadze zerowej, jeśli są już jakieś dane zbierane to raczej po cichu i w ukryciu, podczas pobierania krwi (dane biometryczne), z danych klinik, z danych przychodni psychologicznych itp...

Poza tym dlaczego do Izraela a nie USA czy republiki Niemieckiej? Coś mam wrażenie że oni, jeśli już, byli by tym bardziej zainteresowani. Zwłaszcza USA ze swoją nieskończoną paranoidalną skłonnością do kontroli i wywiadu.

Generalnie dziwię się że sam autor tematu nie jest w stanie spojrzeć na siebie samego z choć niewielkiej perspektywy i odkryć że tkwi w anachronicznej (sięgającej chyba jeszcze starożytności) niechęci wobec jakiegoś tam kraju/narodowości z tym że owa niechęć jest obecnie ubrana w nowe, para-technologiczne idee mające swój początek w lawinie różnych urban-legend z lat 60 tych.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#14 - Wysłana: 24 Kwi 2011 17:10:59
Kain:
Poza tym dlaczego do Izraela a nie USA

do USA też są przesyłane. Zostały podpisane odpowiednie umowy.

Po co Izraelowi dane z 27 krajów UE?
Eviva
Użytkownik
#15 - Wysłana: 24 Kwi 2011 17:13:38
Slovaak:
Nie muszę tu przychodzić jak będę tak traktowany.

Kochany, nie bzdycz się Ty zapytałeś, i myśmy zapytali, nam też wolno.
Slovaak
Użytkownik
#16 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:02:13 - Edytowany przez: Slovaak
Kain:
Generalnie dziwię się że sam autor tematu nie jest w stanie spojrzeć na siebie samego z choć niewielkiej perspektywy i odkryć że tkwi w anachronicznej (sięgającej chyba jeszcze starożytności) niechęci wobec jakiegoś tam kraju/narodowości

1. Proszę mi nie wmawiać że żywię do jakiegoś kraju/narodowości nieuzasadnioną nienawiść.

2. "Czy to prawda że spis ma trafić do Izraela?" <--- czy to jest obelga dla Izraela? Czy to w ogóle jest krytyka w jakikolwiek sposób?

Lecz się koleś bo już niedługo nie będzie można złego słowa na żydów napisać. I tak u mnie rodzi się antysemityzm/antysyjonizm, nic się nie zrobi a tu od razu oskarżenia lecą.

A co myślicie o podaniu do sądu czasopisma którego numer miał taki miej więcej tytuł: "co jeszcze mamy oddać żydom?" Najpierw żydzi żądają rekompensat za utracone mienie (choć ta sprawa została zamknięta 50 lat temu!) a później ich zatwardziały obrońca nie pozwala na krytykę żydów. Figę z makiem i kopa w dupę, niech wracają do siebie na pustynię.
mozg_kl2
Użytkownik
#17 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:05:48
Slovaak:
Co o nim sądzicie? Czy to prawda że spis ma trafić do Izraela?

Byłą chwila spokoju i znowu się zaczyna nagonka na żydów. Wg niektórych zabrali nam kamienice teraz zabiora nam nasze dane. Sa Świeta moglibyście sobie dac przysłowiowego siana. Naprawde nie możecie się obejśc bez wrogów?
Slovaak
Użytkownik
#18 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:07:41
Co ty w pierwszym poście nazywać chcesz nagonką?
patryk089x
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:16:36
Slovaak:
Lecz się koleś bo już niedługo nie będzie można złego słowa na żydów napisać.

Slovaak:
Najpierw żydzi żądają rekompensat za utracone mienie (choć ta sprawa została zamknięta 50 lat temu!) a później ich zatwardziały obrońca nie pozwala na krytykę żydów. Figę z makiem i kopa w dupę, niech wracają do siebie na pustynię.

Powiem Ci jedno - sam się lecz. Co masz do żydów ? Osobiście nie popieram odgrzebywania, jak sam powiedziałeś starych praw, jednak mi powiedz: jaki procent tych Żydów prosi o tę rekompensatę ? 1 procent ? 2 procent ? No, może być nawet 10 procent ! Po prostu nie cierpię, gdy ktoś obraża lub wyraża coś w stylu pogardy dla całego narodu lub większej grupy przez, jego zdaniem porypane zachowanie pewnego jej odsetka.

Slovaak:
A co myślicie o podaniu do sądu czasopisma którego numer miał taki miej więcej tytuł

My mamy oddać Żydom ? Tu się nie zgadzam. To Niemcy powinni oddać za to, co zrabowali podczas wojny. I na dodatek powinni oddać rekompensatę Polakom. Choć właściwie - nawet jeśli my bylibyśmy winni żydom coś, to według mnie nie mają żadnego prawa prosić o rekompensatę tego pokolenia, które żyje teraz i jest Bogu ducha winne. Dobrze powiedziałeś. O to mogli walczyć 50 lat temu, gdy jeszcze było kogo się czepiać.
Seybr
Użytkownik
#20 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:18:57 - Edytowany przez: Seybr
Slovaak:
Lecz się koleś bo już niedługo nie będzie można złego słowa na żydów napisać.

Szczególnie o ich żołnierzach, do świętych nie należą. No przecież to naród wybrany o ich historii nie można mówić. Zaczyna mnie wk.... ta dziwna poprawność, nic złego o nich nie można powiedzieć. Oni mogą robić i przedstawiać się światu jako pokrzywdzony przez los. To że oni biją i tłuką ludzi to już mamy milczeć. Oczywiście mówię o pewnym gronie ludzi, nie można oceniać całego narodu. Choć przypominają oni mi Ferengi.

Slovaak:
Figę z makiem i kopa w dupę, niech wracają do siebie na pustynię.

I dobrze, nie podoba im się Polska to do domu.

Żydzi są bardzo mściwi, a po co im nasz spis ? Może dla mosadu, ja bym im nic nie wysłał.

patryk089x:
Powiem Ci jedno - sam się lecz.

Delikatniej nie można ?

Jestem przeciw by dostawali cokolwiek, oraz nas spis.
Slovaak
Użytkownik
#21 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:32:33
patryk089x:
My mamy oddać Żydom ? Tu się nie zgadzam. To Niemcy powinni oddać za to, co zrabowali podczas wojny.

Zdaje się że już to napisałem w innym temacie lub na innym forum.

Ale żydzi do rządu RP z takimi pretensjami wystąpili. Więc jeśli jakaś kasa do nich popłynie to będzie pochodzić właśnie z Twoich podatków.

patryk089x:
Powiem Ci jedno - sam się lecz. Co masz do żydów ?

Nie podoba mi się że ktoś żąda czegoś od mojego kraju czego absolutnie od mojego kraju żądać nie powinien!
Kain
Użytkownik
#22 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:33:10
Tutaj nie chodzi o samych Żydów czy Izrael a raczej o po prostu od podstaw głupi pomysł. Równie dobrze mogło by tutaj chodzić o Eskimosów.

Po prostu jeśli ktoś widzi wszędzie winę owych Eskimosów to coś jest nie tak zwłaszcza gdy istnieją bardziej tendencyjne organizacje państwowe.

Powtarzam - jestem przekonany że USA było by tymi danymi bardziej zainteresowane.

Powtarzam #2 - gdyby chcieli to zbierali by takie dane w zupełnie inny sposób bo pytania stawiane w spisie nie mają żadnego znaczenia. Jeśli już tak lubimy fantastykę to chyba lepiej było by z ich (ICH! tak ICH [ktoś wie o kogo chodzi...?]) perspektywy analizować krew pod kontem markerów genetycznych podatności na określone czynniki chorobotwórcze...? Jestem przekonany że to znacznie przydatniejsze przy tworzeniu sekretnego światowego dominium.
Slovaak
Użytkownik
#23 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:34:14
Kain

Co ty w pierwszym poście nazywać chcesz nagonką?
Eviva
Użytkownik
#24 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:36:46
Ja się za chwile powieszę i jak ten Jaś nie doczekam... powrotu Q_.
Kain
Użytkownik
#25 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:42:00 - Edytowany przez: Kain
Niczego nie chcę nazywać, a nawet więcej - nie nazywam, nie użyłem takiego słowa.

Ale starając się iść twoim potencjalnym tokiem myślenia postaram się odpowiedzieć.

Drażni mnie to że wciąż są ludzie którzy idą po najniższej intelektualnej linii oporu, wykorzystując utarte a wręcz wytarte do granic możliwości schematy, wyznając pomimo zmiany czasów wrogów/"bogów" swoich dziadków/rodziców.

To że kiedyś ktoś uznał (czy sensownie czy nie to już zupełnie inny temat) że Żydzi czy ktoś tam inny coś im odebrał nie znaczy że to jest twierdzenia o stałej prawdziwej wartości.

Po prostu to pachnie "Żydami, masonami i cyklistami" - dyżurnym wrogiem, który już dawno powinien skończyć dyżur że tak to ujmę.

EDIT: Evivę przepraszam za wywołanie tendencji samobójczych;) Możliwe że faktycznie temat należało by po prostu skończyć, zwłaszcza że jestem tutaj nowy i zaczynam od takiego incydentu...
Slovaak
Użytkownik
#26 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:51:19
Wyjaśnij mi jeszcze dlaczego uznałeś pytanie o Izraelu za atak* na żydów.

*wstaw sobie właściwsze słowo.
Bashir
Moderator
#27 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:52:02 - Edytowany przez: Bashir
Slovaak

No i masz flame'a tak jak mówiłem... :/ Za nim wybuchnie tutaj kolejna mega awantura zagrażająca istnieniu tego forum, proszę, zamknij ten temat bo i tak tutaj nikt nie dyskutuje o spisie powszechnym ;]

Kain

A tak w ogóle to witam na forum
Eviva
Użytkownik
#28 - Wysłana: 24 Kwi 2011 18:54:06 - Edytowany przez: Eviva
Na początek pójdą Żydzi
Żyd krajobraz nam ohydzi
Żyd wszystkiego ma nad miarę
I obraża nasza wiarę...
A ponadto, zwłaszcza u nas
Żyd, wiadomo, to komuna...

Dość już brudów, kurrtka-mać!
Daj znak, ociec! będziem prać!
Slovaak
Użytkownik
#29 - Wysłana: 24 Kwi 2011 19:00:57
Bashir

Kain mi odpowie i temat zamknę.
mozg_kl2
Użytkownik
#30 - Wysłana: 24 Kwi 2011 19:03:36
Bashir:
proszę, zamknij ten temat bo

Za a nawet przeciw. Zreszta temat to dubel
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Spis powszechny 2011

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!