USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - polityka
 Strona:  ««  1  2  ...  111  112  113  114  115  ...  121  122  »» 
Autor Wiadomość
Elaan
Użytkownik
#3361 - Wysłana: 20 Sty 2013 14:03:30
wiesiol:
Albo co innego

Mógłbyś sprecyzować?

Eviva:
A dzieci w stadzie nie pilnuje osobnik homoseksualny, tylko najsłabszy fizycznie.

To znaczy, że ten homoseksualny, jako silniejszy, idzie ze stadem na łowy, zwiększając szansę udanego polowania i tym samym szansę przetrwania stada, potomstwa, gatunku.
Na jedno wychodzi. Czyli na moje.
Q__
Moderator
#3362 - Wysłana: 20 Sty 2013 16:39:37
Senok

Senok:
Wychodzi więc na to, że aby uniknąć niemiłych konsekwencji, muszę: zawsze i bezwzględnie zgadzać się z Q__ albo zachować milczenie i nie wypowiadać się w pewnych kwestiach. Mam wrażenie, że każesz mi akceptować inne orientacje seksualne, zastraszając konsekwencjami na forum? I to wg. Ciebie ma być argument potwierdzający Twoją rację? Tym sposobem utwierdzasz mnie w moim przekonaniu. Teraz czuję się w pewien sposób potępiony albo zastraszony za manifestację swojego heteroseksualizmu.

To niezupelnie tak... Zauwaz, ze Tobie akurat nie grozilem moderatorskimi konsekwencjami, uznajac, ze to co piszesz, acz radykalnie sie z tym nie zgadzam, miesci sie +/- w granicach cywilizowanej debaty, dlatego odpisujac Ci ostro jako prywatna osoba (user) jednoczesnie nie ma do Ciebie nic jako mod. (Nawet jesli bawi mnie lekko, ze stawiasz znak rownosci miedzy heteroseksualizmem, a homofobia, ktore przeciez tozsame nie sa. BTW. Gdyby banowac za heteroseksualizm bylbym pierwszy w kolejce.)

Moderatorskimi sankcjami zagrozeni sa mozg_kl2 i FederacyjneMSZ, ktorzy weszli do debaty tylko po to, by pokrzykiwac o dewiacjach niepomni na fakty. Fakty zas sa takie, ze WHO wykreslilo homoseksualizm z rejestru dewiacji. I teraz nawet jesli uznac owa decyzje za kontrowersyjna (co zapewne uczynisz), to jednak nie da sie juz jednoznacznie mowic o homoseksualnym zboczeniu*, bez lamania klasycznej zasady, ze watpliwosci nalezy interpretowac na korzysc oskarzonego. I wlasnie to, a nie poglady zagrozone jest kara.

* zauwaz, ze pokrzykiwanie o dewiacji jest czyms jakosciowo odmiennym od np. podnoszenia watpliwosci co do wiadomej decyzji WHO...

Ponadto... Po roznych forumowych burzach wprowadzony zostal zakaz politycznej agitacji (nie mylic z cywilizowana debata metapolityczna). W/w krzyki zakaz ow naruszaja. (Ty nie krzyczysz, a rozmawiasz, wiec bez obaw...)
Eviva
Użytkownik
#3363 - Wysłana: 20 Sty 2013 17:23:26
Elaan:
To znaczy, że ten homoseksualny, jako silniejszy, idzie ze stadem na łowy

Jednak jest przydatny z powodu siły, nie homoseksualności. Homoseksualizm - notabene niepotwierdzony - u zwierząt stadnych byłby tolerowany, ale nie stanowiłby powodu do traktowania jak świętej krowy. Ani jak czarnej owcy. Ot, jest sobie, to niech będzie.
Elaan
Użytkownik
#3364 - Wysłana: 20 Sty 2013 18:42:14
Eviva

A czyż nie o to właśnie chodzi, by traktować homoseksualizm tak właśnie, zdroworozsądkowo?
Homoseksualizm to nie powinien być powód ani do przywilejów, ani do piętnowania.
Przykład Josefa Fritzla wskazuje, że można być heteroseksualistą i dewiantem.
Skandale pedofilskie w Kościele wskazują, że można być homoseksualistą i dewiantem.
Więc tak naprawdę wszystko zależy od człowieka, a nie od jego orientacji seksualnej.
Eviva
Użytkownik
#3365 - Wysłana: 20 Sty 2013 19:16:02
Elaan:
A czyż nie o to właśnie chodzi, by traktować homoseksualizm tak właśnie, zdroworozsądkowo?

Ależ jak najbardziej! Tylko że tak się go nie traktuje, i stąd dyskusja. Zmuszanie ludzi, by zaczęli "kochać" gejów to szkodliwy absurd, podobnie jak w średniowieczu posyłanie ich na stos, a w XIX wieku na szubienicę.
Dragon
Użytkownik
#3366 - Wysłana: 20 Sty 2013 19:40:49
Tak więc ludzie nietolerancyjni muszą być tolerowani, jednak tylko do momentu gdy nie zagrożą tolerancyjnemu społeczeństwu.
WIęc można sobie ponażekać na kogoś jeśli go sie na widły na nabija.
Senok
Użytkownik
#3367 - Wysłana: 20 Sty 2013 20:38:21 - Edytowany przez: Senok
Q__:
* zauwaz, ze pokrzykiwanie o dewiacji jest czyms jakosciowo odmiennym od np. podnoszenia watpliwosci co do wiadomej decyzji WHO...

Ten argument zdecydowanie przemawia na Twoją korzyść. Nie będę się też kłócił z decyzją WHO, bo lekarzem nie jestem. Skoro wykreślili homoseksualizm z rejestru dewiacji, to musieli mieć ku temu jakiś powód; chociaż masz rację - dla mnie jako (podkreślam) nie-lekarza - decyzja ta jest niezrozumiała. Nadal mam jednak odczucie, że homoseksualizm jest czymś nienaturalnym. Ale niech to co tutaj właśnie napisałem, zostanie potraktowane przez wszystkich jako moje czysto subiektywne odczucie.

Elaan:
Przykład Josefa Fritzla wskazuje, że można być heteroseksualistą i dewiantem.
Skandale pedofilskie w Kościele wskazują, że można być homoseksualistą i dewiantem.

Ale tutaj raczej chodzi tylko o pedofilię? Można być homo- lub heteroseksualnym pedofilem.

P.S.: "Ponarzekać" mogę, ale krzywdy nikomu robić nie chcę.
Eviva
Użytkownik
#3368 - Wysłana: 20 Sty 2013 21:16:13
Senok:
"Ponarzekać" mogę, ale krzywdy nikomu robić nie chcę.

Nie wyobrażam sobie, żebyś mógł kogoś skrzywdzić
Zresztą chyba na dobrą sprawę żadne z nas muchy by nie skrzywdziło, chyba że w samoobronie.
Seybr
Użytkownik
#3369 - Wysłana: 21 Sty 2013 18:38:33 - Edytowany przez: Seybr
Haha trzech kolesi nie potrafi skuć jednego faceta, na dodatek starszego. Przecież oni mieli kursy na ten temat, mieli też WF (pewnie zwolnieni byli).
Dla tego jestem za tym by za ich dwóch był jeden Policjant, w końcu większy szacunek i jakie akcje W11 są ;].

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=QWgwD4hIeMA

Jak koleś się stawia, to jest akcja typu gleba i w 5 sekund skuty. Przygotowanie strażników do takiej akcji to prowizorka.
Senok
Użytkownik
#3370 - Wysłana: 21 Sty 2013 19:13:14
Teoretycznie 3 młodych strażników miejskich, powinno spokojnie dać sobie radę z jednym starszym człowiekiem. Ale z drugiej strony Seybr, próbowałeś może kiedyś komuś sam założyć kajdanki, gdy ten się wyrywa? Może praktycznie porozmawiamy o skuteczności Twojej interwencji?
Dragon
Użytkownik
#3371 - Wysłana: 21 Sty 2013 19:18:02
Sprawa jest prosta, robili to w trzech by dziadka nie uszkodzić. Wiem jak szkoleni są strażnicy i jakie znają ciosy i techniki. To są dość wymagające kursy i mogli go szybcier rozłożyć a potem była by afera że dziadka połamali.
Eviva
Użytkownik
#3372 - Wysłana: 21 Sty 2013 20:05:33
Dragon:
potem była by afera że dziadka połamali.

Tylko wtedy, gdyby był rzeczywistym złoczyńcą, bo u nas odpowiada się za uszkodzenie przestępcy na służbie.
Seybr
Użytkownik
#3373 - Wysłana: 21 Sty 2013 20:15:26
Senok

Jasne że tak, w Iraku. Gleba i lewo noga (największa obraza dla Araba).
Widziałem też na własne oczy jak jeden drobny policjant maks 1.7 i 70 kg, powalił faceta ponad 100 kilogramowego. W kilka sekund skuł faceta w knajpie. Bardzo był agresywny.

Eviva:
Tylko wtedy, gdyby był rzeczywistym złoczyńcą, bo u nas odpowiada się za uszkodzenie przestępcy na służbie.

Ponoć dziadek rozrabiał i chcieli jego skuć. Ale bardzo nie udolnie robili to.
mozg_kl2
Użytkownik
#3374 - Wysłana: 21 Sty 2013 20:15:52
Q__:
WHO wykreslilo homoseksualizm z rejestru dewiacji. I teraz nawet jesli uznac owa decyzje za kontrowersyjna (co zapewne uczynisz), to jednak nie da sie juz jednoznacznie mowic o homoseksualnym zboczeniu*, bez lamania klasycznej zasady, ze watpliwosci nalezy interpretowac na korzysc oskarzonego. I wlasnie to, a nie poglady zagrozone jest kara.

wyłączyłem się z rozmowy na ten temat bo widziałem, gdzie to zmierza, jeśli jednak zahaczać ponownie o mnie to wypada mi odpowiedzieć. Przywołałeś tutaj znowu pół prawdę, bo osoba która wtedy stała za wykreśleniem homoseksualizmu z listy chorób, obecnie uważa że ta decyzja to był błąd. Zresztą sam tego typu argument jest wyjątkowo słaby, bo dajmy na to UE uznała że ślimak to ryba, wiec co mamy uczyć dzieciaki w szkole że ślimak to ryba, choć nią nie jest? Nie można opierać swoich argumentów na suchych "wyrokach" bez kontekstu. Zresztą moja wypowiedź bardziej uderzała w poprawność polityczną, i pewnie zakłamywanie rzeczywistości, w myśl której dwie osoby tej samej płci nazywane są rodziną. Podkreślę to poraz milionów, że nie uderzam i nie uderzałem w o orientacji homoseksualnej. Prosiłbym abyś nie imputował i nie dopisywał oraz nie rozszczerzał moich wypowiedzi, bo wypaczasz ich sens oraz oryginalną myśl.
Eviva
Użytkownik
#3375 - Wysłana: 21 Sty 2013 20:33:13
Dragon

Zajrzyj na GG, Smoku!
Q__
Moderator
#3376 - Wysłana: 21 Sty 2013 20:40:31 - Edytowany przez: Q__
FederacyjneMSZ

Nie skorzystales z prawa do obrony, a i Twoja wypowiedz byla jednoznaczniej agitacyjna. Ostrzezenie.

mozg_kl2

Ok, dam Ci jeszcze jeden post na doprecyzowanie i wyjasnienie, co konkretnie miales na mysli piszac o oslanianiu dewiacji i zboczen...

(Aha: nie osoba odpowiedzialna, a jedna z osob odpowiedzialnych. To nadal jest votum separatum, podczas gdy decydowalo znacznie wieksze gremium.)
Senok
Użytkownik
#3377 - Wysłana: 21 Sty 2013 22:54:06 - Edytowany przez: Senok
Seybr:
Jasne że tak, w Iraku. Gleba i lewo noga (największa obraza dla Araba).

Pozostaje mi uwierzyć na słowo... nie mniej nie chciałbym bezpodstawnie podważać Twojej odpowiedzi.
Seybr:
Ponoć dziadek rozrabiał i chcieli jego skuć. Ale bardzo nie udolnie robili to.

Przypominają mi się tutaj teraz niedawne wydarzenia z Sanoka. Po nich, padły wtedy pewne stwierdzenia na antenie Polsatu albo TVN (nie jestem teraz pewien) m.in. ze strony gen. Polko, byłego dowódcy GROM-u. Mówiono mniej więcej, że policjanci i inne służby mundurowe, obawiają się często interwencji w strachu przed konsekwencjami karnymi oraz że przepisy dotyczące uprawnień służb mundurowych są zbyt skomplikowane i niejednoznaczne, co utrudnia tym służbom działanie.
Być może w przytoczonej sytuacji z "dziadkiem" było podobnie? Może panowie ze straży miejskiej potrafili obezwładnić dziadka, ale bali się go przypadkiem uszkodzić ze strachu przed konsekwencjami karnymi lub dyscyplinarnymi?
A ha... nie biorę w obronę ów "strażników miejskich" (chyba tak powinno się mówić?), bo nie znam sytuacji; a jedynie próbuję dać alternatywne wyjaśnienie tej ich interwencji. Na nagraniu przecież wyraźnie widzimy, że jakoś ciężko im idzie skucie tego człowieka.
Seybr
Użytkownik
#3378 - Wysłana: 22 Sty 2013 00:07:23
Senok:
Polko, byłego dowódcy GROM-u. Mówiono mniej więcej, że policjanci i inne służby mundurowe, obawiają się często interwencji w strachu przed konsekwencjami karnymi oraz że przepisy dotyczące uprawnień służb mundurowych są zbyt skomplikowane i niejednoznaczne, co utrudnia tym służbom działanie.

Bo w tym kraju bandyta ma więcej praw niż ofiara. Bo nie ma jasnych słów, co jest przekroczeniem obowiązków a co nie. Stawiasz się Policji to mają prawo ciebie do gleby i skuć.
Strażnik miejski, gminny głównie siedzi przy radarze, słynna gmina Biały Bór. Oni są od porządku czy od radarów. Ale to inna bajka. Radarami porządku na drogach nie zrobimy.
Mav
Użytkownik
#3379 - Wysłana: 22 Sty 2013 02:30:10 - Edytowany przez: Mav
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13 272482,_Muzulmanski_patrol__terroryzuje_londynczyk ow___Prowadzicie.html#BoxWiadTxt

Zaczyna się robić coraz gorzej... Europejska wojna na tle etnicznym, to kwestia czasu. Ta bańka w końcu pęknie.

Znajomy wyjechał parę dni temu do Londynu. Wpadł do McDonalda i był jedynym białym, reszta sami Hindusi i Arabowie. Co ta Europa zrobiła?
Eviva
Użytkownik
#3380 - Wysłana: 22 Sty 2013 07:45:12 - Edytowany przez: Eviva
Mav

Bat na siebie ukręciła. Teraz to już święty Boże nie pomoże. Czy tu, w Europie, mało było rodzimego marginesu, że pozwolono osiedlić się... nierodzimemu? Widać tak. Jedyna teraz rada to postawić się ostro i wszystkich muzułmanów wysiedlić przymusowo do krajów muzułmańskich, bo tam jest ich miejsce, póki nie nauczą się, że przebywając w cudzym kraju są GOŚĆMI, a nie najeźdźcami rodem ze średniowiecza.

PS: Dobrze wiem, że to wypowiedź prowokacyjna, nietolerancyjna i tak dalej, ale ze mnie taki dziwny człowiek, że nie toleruję, gdy tolerowani pozwalają sobie za wiele. A tak niestety jest z muzułmanami. Mało im, że zyskali przywileje, których u siebie nigdy by nie mieli - chcą jeszcze przerobić kraj, w którym pozwolono im zamieszkać, na jakiś nowy Islamabad.
Dragon
Użytkownik
#3381 - Wysłana: 22 Sty 2013 11:39:21 - Edytowany przez: Dragon
Mav
Eviva

Co wy robicie, zaraz przyjedzie lewym walcem tolerancji i wszystkich rozjedzie

PS> I właśnie na taki wypadek chciałbym mieć pistolet (kilka)
Q__
Moderator
#3382 - Wysłana: 22 Sty 2013 12:02:18 - Edytowany przez: Q__
Eviva

Bliska jestes wylania dziecka z kapiela... Muzulmanie to nie monolit i nawet jesli uznamy, ze ich wieksza czesc pozostaje w Europie nadal cialem obcym, to nie mozna rozciagac odpowiedzialnosci za to na wszystkich... bo bedzie to wylewanie dziecka z kapiela i godzenie w zasady naszej wlasnej cywilizacji (DS9 "Homefront/Paradise Lost" sie klania).
Ponadto nawet wyrzucenie tylko niezasymilowanych bedzie stanowic typowe cwaniaczenie, czyli przerzucanie na niezasymilowanych muzulmanow odpowiedzialnosci za zaistnialy stan, za ktory niestety rownie odpowiedzialni sa rdzenni Europejczycy, ktorzy z luboscia sprowadzalii sobie ludzi (bo nie zapominajmy, ze sa to ludzie) do najciezszych robot, nie dbajac o to, jak owi ludzie odnajda sie w nowym spoleczenstwie... Do cwaniaczenia zas szacunku nie mam.

Dalece bardziej podoba mi sie wiec idea "tabliczki z napisem" jaka rzucil mozg_kl2, czyli znaczace zahamowanie przyjmowania imigrantow, poki nie rozwiaze sie problemu zasymilowania juz przyjetych.
(Przy czym jednak potrafie sobie wyobrazic powrot do kary banicji, ale nie jako mlot na muzulmanow - czy imigrantow - per se, a tylko na nieasymilowalnych niezaleznie od tego co zaoferuje im nasz kontynent, jak terrorysci czy inni radykalowie.)

And one more thing: ludnosc muzulanska w kolejnych pokoleniach (a takze ci w pierwszym, ktorzy dostali obywatelstwo) to juz nie goscie, a wspolgospodarze, czy Ci sie to podoba, czy nie.

ps. Twoj post, acz z jego trescia sie nie zgadzam, stanowi pod wzgledem technicznym wzorzec wypowiedzi w niniejszym topicu. Trafnie odczytalas moje moderatorskie zalecenia

Dragon

Nie prowokuj, bo i bez tego jestes zagrozony banem 24h. I ciesz sie, ze ty raze potraktuje te pistolety rownie metaforycznie, co wczesniejszy walec, bo inaczej juz bys tego bana mial.
Senok
Użytkownik
#3383 - Wysłana: 22 Sty 2013 12:38:23
A może by tak reaktywować świętą inkwizycję?
Q__
Moderator
#3384 - Wysłana: 22 Sty 2013 14:22:07
Senok

Bez sensu... W koncu islamisci maja w tym dzis wieksze doswiadczenie:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,13 107888,Samoloty_moga_startowac_dopiero_po_porannyc h_modlitwach_.html
i gotowi potem wykorzystac w/w instytytucje, ktora sami reaktywujemy, przeciwko nam.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3385 - Wysłana: 22 Sty 2013 14:34:28 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Q__:
Nie skorzystales z prawa do obrony, a i Twoja wypowiedz byla jednoznaczniej agitacyjna. Ostrzezenie.

a był jakiś określony czas? Nie wszędzie muszę mieć dostęp do internetu.

Q__:
Fakty zas sa takie, ze WHO wykreslilo homoseksualizm z rejestru dewiacji.

WHO uznaje ( po niezłych przekrętach, których warto mówić), że homo nie jest dewiancją -ok wszyscy mają to uznawać

Polska konstytucja chroni instytucje rodzinę - prawo be, trzeba zmienić.

Problem polega na tym, że jak terroryści z LGBT zmienia ją prawe na swoją modle, to one są jedyne nieskazitelnie. Natomiast jesli dany dokument, prawo jest niezgodne z ich tokiem ideologicznym, wtedy jest prowadzona ogromna nagonka by ten stan rzeczy zmienić.

Na zdrowy rozsądek - jeżeli WHO uzna blondynki, że są upośledzone, to takie prawo ma obowiązywać?

O ile pamiętam istnieje prymat prawa krajowego...ale to tylko teoria

I tutaj po raz kolejny potwierdza się moja tezę o SILE O definicjach, o znaczeniu słów toczy się walka od początków ludzkości. Kto ma polityczną siłę ten zmienia znaczenia i rozumienia słów., które w konsekwencji determinują nasze życie.

Przypomina mi się tutaj grecki film KIEŁ z 2009, gdzie rodzice chowali w zamknięciu troje dzieci i np, na fiołka mówili zoombie bo tak im wpajano

http://www.filmweb.pl/film/Kie%C5%82-2009-517114

W Rzeczpospolitej ukazał bardzo ciekawy artykuł, który później znalazłem w wersji elektronicznej.

„Przerobić heteroseksualną Amerykę”, nr 139/2007.

W 1987 r. w gejowskim czasopiśmie “Guide Magazine” ukazał się artykuł formułujący zasady, jakie powinien stosować ruch homoseksualny, aby zaistnieć w mediach i uczynić swój program strawnym dla przeciętnego Amerykanina. Publikujemy jego obszerne fragmenty.

http://7dni.wordpress.com/2007/06/20/propaganda-ho moseksualna-jak-to-sie-robi/

i to nie jest agitacja, tylko przedstawienie szerszemu gremium faktów.

z dedykacją dla Q

Krok 2: przedstawiajcie gejów jako ofiary, nie jako agresywnych rywali

Z gejów należy uczynić ofiary potrzebujące ochrony, przez co heteroseksualiści będą odruchowo skłonni przybrać rolę obrońcy. Jeśli natomiast przedstawimy gejów jako silną i pewną siebie grupę promującą mocno niekonformistyczny i wypaczony sposób życia, zostaną najprawdopodobniej uznani za wroga publicznego, wobec którego uzasadniony jest opór i nacisk. Z tego powodu musimy odpuścić sobie pokusę dumnego kroczenia w paradach, jeśli to stoi w sprzeczności z wizerunkiem geja-ofiary. Musimy umieć poruszać się po cienkiej linii między okazywaniem zwykłym ludziom, jak wielu nas jest, a wzbudzaniem w nich wrogiej, paranoicznej reakcji w stylu “oni są wszędzie dookoła!”
Q__
Moderator
#3386 - Wysłana: 22 Sty 2013 17:56:49 - Edytowany przez: Q__
FederacyjneMSZ

Widzisz, teraz i Ty zaczynasz argumentowac, nie krzyczec. Nie naduzywaj jeszcze sformulowan typu terrorysci, a jako mod bede caly happy.

Natomiast jako user odniose sie do dwu spraw jakie poruszasz...
Po pierwsze: WHO jest organizacja medyczna, naukowa. Owszem, naukowcy to takze ludzie, a wiec istoty omylne, korumpowalne itp., ale jednak srodowisko naukowe mimo wszelkich swych bledow najblizsze jest jednak Prawdy, bo zawodowo zajmuje sie jej szukaniem/badaniem. Nie znaczy to, ze jest nieomylne, ale jednak nic lepszego niz Nauka, gdy chodzi o ustalanie stanu faktycznego, nie mamy i wypada to szanowac.

Co zas do gejow to nie obchodzi mnie czy sa silni, czy slabi, agresywni czy niesmiali, podstepni czy otwarci jak dzieci. Poki nie narzucaja mi jak mam zyc (tzn. nie przymuszaja do homoseksualizmu czy udawania homoseksualisty), poty i ja nie widze powodu dla ktorego mialbym i cos narzucac. Tymczasem, co by nie gadac przez wieki heteroseksualisci narzucali im swoj model zycia (acz historia zna i przypadki odwrotne: zapedy Platona i jego kolegow, by uznac heteroseksualizm za cos posledniejszego, obyczaje panujace w SA).
Mav
Użytkownik
#3387 - Wysłana: 22 Sty 2013 18:14:42 - Edytowany przez: Mav
Q__:
WHO wykreslilo homoseksualizm z rejestru dewiacji.

Akurat na to bym się tak nie powoływał, Q. Abstrahując od tego, że się zwyczajnie mogą mylić, wydaję się to bardziej decyzją w imię światowej tolerancji niż podparta jakimiś super badaniami i stuprocentową pewnością. Homoseksualizm nie jest normalny, to jest error na tle seksualnym i nie ma co się oszukiwać lub wmawiać komuś, że jest inaczej. Jeśli człowiek rodzi się homoseksualistą, a nie ma możliwości "złapania" tego, to nie ma problemu i trzeba po prostu ich tolerować, nie prześladować, nie ubliżać, po prostu normalnie traktować, ale nie robić z homoseksualizmu czegoś normalnego, bo tym nie jest.
Q__
Moderator
#3388 - Wysłana: 22 Sty 2013 18:21:53
Mav

Gdybys mial w domu kilka zwierzakow, albo czesciej ogladal dzika przyrode zobaczylbys jak bardzo natura jest spedalona (bez niczyjej urazy, chwyt retoryczny), jak powszechne sa zachowania homoseksualne w swiecie zwierzat. A wtedy moze bys inaczej pisal..

(W kwestii WHO odpisalem juz Fedkowi.)
Seybr
Użytkownik
#3389 - Wysłana: 22 Sty 2013 18:34:56
Q__:
albo czesciej ogladal dzika przyrode zobaczylbys jak bardzo natura jest

Ile lat żyję nie widziałem dzika posuwającego innego dzika. Pytałem się żony, ona też nie. Wybacz ale dzik może co najwyżej posuwać dąb, ze względu na żołędzie :P.
Mój kot (norweski leśni), chodzi na teren odwykówki i tam grzmoci inne kotki. Wiem bo alimenty płaci, mówiła mi koleżanka. Kotki po nim rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Że jeszcze ten temat wałkujecie.
Q__
Moderator
#3390 - Wysłana: 22 Sty 2013 18:46:16
 Strona:  ««  1  2  ...  111  112  113  114  115  ...  121  122  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - polityka

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!