USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - Phase II
 Strona:  ««  1  2  3  ...  31  32  33  34  35  36  37  »» 
Autor Wiadomość
Dathon
Użytkownik
#991 - Wysłana: 27 Cze 2014 21:51:18 - Edytowany przez: Dathon
Odpowiedz 
Mav

Panie, ja nie przecze, że ja pękam. Bo ile można międlić jednego temata?
Mav
Użytkownik
#992 - Wysłana: 28 Cze 2014 00:35:28 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Dathon:
Panie, ja nie przecze, że ja pękam. Bo ile można międlić jednego temata?

Można, bo to jest temat, który ciągle się rozwija i za kilka, kilkanaście lat jest duże prawdopodobieństwo wybuchu w Europie wojny na tle etnicznym. Ten proces już się zaczął, dowodem są choćby sukcesy prawicowych, konserwatywnych partii w obecnych eurowyborach. Ale nie chce mi się o tym pisać, bardziej mnie zastanawia dlaczego nie mogłeś po prostu przejść obojętnie koło tego obrazka, tylko robisz po raz kolejny aferę z niczego?

PS. Zajrzyj sobie do tego artykułu, może przestaniesz szaleć z jakimiś pandami: http://wyborcza.pl/1,76842,13317771,Islamskie_patr ole_napastuja_londynczykow__Muzulmanie_.html

Mógłbym Cie zasypać takimi artykułami, więc mógłbyś z łaski swojej przestać mnie nazywać rasistą. To tyle ode mnie, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż pisanie o problemie imigrantów.
Dathon
Użytkownik
#993 - Wysłana: 28 Cze 2014 02:17:11 - Edytowany przez: Dathon
Odpowiedz 
Mav

Mav:
To tyle ode mnie, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż pisanie o problemie imigrantów.

To czego Pan ich w kółko przeżywasz jak mrówka okres?
Mav
Użytkownik
#994 - Wysłana: 28 Cze 2014 17:00:09
Odpowiedz 
Dathon:
To czego Pan ich w kółko przeżywasz jak mrówka okres?

Ja przeżywam, bo wstawiłem zdjęcie? To Ty przeżywasz, histeryzujesz, panikujesz. Jak Twoja biedna psychika nie może przeżyć niewinnego zdjęcia to już nie mój problem. I pozwól, że to ja będę decydował o czym chce pisać, a nie Ty. Jak Cie to nie interesuję, to nie komentuj, bo zaczynasz nudzić tym ciągłym płaczem o rasizmie, homofobii itd.
Q__
Moderator
#995 - Wysłana: 28 Cze 2014 17:04:03
Odpowiedz 
Dathon
Mav

Dość. Bo będą bany. (Mav - tygodniowy, bo był wczesniejszy. Dathon - z kolejności wychodzi drugie ostrzeżenie, ale nie wiem czy nie skorzystam z prawa do zastosowania surowszej kary.)
Mav
Użytkownik
#996 - Wysłana: 28 Cze 2014 17:08:47 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Dość. Bo będą bany.

Ja już swoje powiedziałem. Dathona od dziś ignoruję.
Elaan
Użytkownik
#997 - Wysłana: 28 Cze 2014 21:04:48
Odpowiedz 
Q__:
Dość. Bo będą bany.

Mam prośbę.
Skoro już wkraczasz moderatorsko, to czy mógłbyś zwrócić Dathonowi uwagę, że jego wypowiedzi notorycznie bywają irytująco niegramatyczne, i poprosić, aby zrezygnował z tej maniery?
Q__
Moderator
#998 - Wysłana: 28 Cze 2014 21:11:47
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
to czy mógłbyś zwrócić Dathonowi uwagę, że jego wypowiedzi notorycznie bywają irytująco niegramatyczne, i poprosić, aby zrezygnował z tej maniery?

Zwracałem mu już na to uwagę kilka razy. Nie dostosował się, ale nie jestem pewien czy akurat to jest dostateczną podstawa do podejmowania moderatorskich kroków.
Elaan
Użytkownik
#999 - Wysłana: 28 Cze 2014 22:27:09 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__:
nie jestem pewien czy akurat to jest dostateczną podstawa do podejmowania moderatorskich kroków

Nie uważam, że to jest podstawą do moderatorskich kroków.
Ale sądziłam, że uwaga Moda w tej sprawie będzie miała, że tak powiem, większą wagę gatunkową, i nie zostanie zignorowana.
Jeśli jednak Dathon uprze się trwać w tych nawyczkach, co zamierzasz?
Q__
Moderator
#1000 - Wysłana: 28 Cze 2014 23:36:15
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Jeśli jednak Dathon uprze się trwać w tych nawyczkach, co zamierzasz?

W samej tej sprawie zapewne nic, ale... zawsze może to być brane pod uwagę przy ocenianiu ew. innych przewin.
Dathon
Użytkownik
#1001 - Wysłana: 29 Cze 2014 03:05:22 - Edytowany przez: Dathon
Odpowiedz 
Elaan

Zlituj sie Pani. To już se stylizować nie mogie? Krzywdze kogo?
Elaan
Użytkownik
#1002 - Wysłana: 29 Cze 2014 13:46:56
Odpowiedz 
Q__:
zawsze może to być brane pod uwagę przy ocenianiu ew. innych przewin.

Nie tylko może, ale i powinno, i trzymam Cię za moderatorskie słowo w tej kwestii.

Dathon:
To już se stylizować nie mogie? Krzywdze kogo?

Tak, krzywdzisz.
Nieustannie gwałcisz piękny język polski - głupawo, za to z uporem i premedytacją.
Zasługuje on na coś więcej, niż prezentowanie go w postaci kaleczącego uszu bełkotu, który śmiesz nazywać stylizacją.
Poza tym, zwracając się w tak niechlujnej formie do innych Współuserów, okazujesz im bezpodstawne lekceważenie według własnego "widzimisię", a to stoi w jaskrawej sprzeczności z pierwszymi akapitami tego:

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=3466&page=0

Od kwietnia miałeś, jak sądzę, dość czasu, by wyczerpać limit tolerancji, natomiast respektowanie przez Ciebie zasad netykiety i dbałości o wysoką kulturę języka nie istnieje.
Queerbot
Użytkownik
#1003 - Wysłana: 29 Cze 2014 15:45:29
Odpowiedz 
Mav:
Dathon, nie wiesz na jakim świecie żyjesz. Jesteś bardzo jednostronny. Byłeś w UK? Byłeś w Niemczech? Masz tam znajomych? Ja byłem w paru krajach Europy i mam znajomych obecnie na stałe mieszkających w Niemczech i UK. Rozmawiałem z kolegą, który aktualnie mieszka w Niemczech, a pracuje w Holandii. Mówi, że Niemcy bardzo mili, bardzo w porządku, ale muzułmanie... strasznie chamscy, wyniośli, zaczepni, mają po kilka, kilkanaście dzieci i żyją z zasiłków.

Nie słyszałem, żeby w Polsce był jakikolwiek problem stworzony przez muzułmanów, jakieś przymuszanie z ich strony chrześcijan do czegoś itd. Natomiast retoryka, którą tu prezentujesz doprowadza do takich np sytuacji:

http://www.tvn24.pl/meczet-w-kruszynianach-celem-a taku-wandali,444555,s.html

Gdzie Bogu ducha winni polscy Tatarzy są atakowani, ich świątynie dewastowane, podpalane itd.
Mav
Użytkownik
#1004 - Wysłana: 29 Cze 2014 16:25:15 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Queerbot:
Nie słyszałem, żeby w Polsce był jakikolwiek problem stworzony przez muzułmanów, jakieś przymuszanie z ich strony chrześcijan do czegoś itd. Natomiast retoryka, którą tu prezentujesz doprowadza do takich np sytuacji:

Dziwne to nie jest, skoro w Polsce żyje 97,09% Polaków, a najmniejszą mniejszość etniczną stanowią... Ślązacy (847 tys.), potem Kaszubi (233 tys.), Niemcy (148 tys.), Ukraińcy (51 tys.), Białorusini (47 tys.), Romowie (17 tys.), Rosjanie (13 tys.), Łemkowie (11 tys.), Litwini (8 tys.) i Żydzi (8 tys.).

A w takiej Belgi 50% nowo narodzonych dzieci to muzułmanie. We Francji jest ich ok 6 mln. Z pozycji Polski konflikt na tle etnicznym nie istnieje. Mamy za słabo rozwinięty socjal i płace, żeby nastąpił zalew emigracji.

Natomiast ja tylko analizuję problem i ubolewam nad faktem, że Europa zmierza do wojny etnicznej raptem po kilkudziesięciu latach po 2 WŚ. A moje retoryka zła? Mogę to samo powiedzieć o Tobie, że przytaczane tu przez Ciebie przykłady to małe incydenty grupki chuliganów, a można odnieść wrażenie, że się z Polski rasistowski kraj robi.

A dlaczego bardziej krytykuję muzułmanów, a nie Europejczyków? Bo wszystkie fakty wskazują, że zachodnia Europa po 2 WŚ otworzyła się na multikulturowe społeczeństwo i dała szanse na wspólne życie ludziom z krajów pogrążonych w biedzie i wojnach jak Bliski Wschód. Niestety im więcej muzułmanów, tym bardzie pokazują brak szacunku dla kultury Eropejskiej i im ich więcej, tym coraz bardziej rozpychają się ze swoimi zasadami (np. wspomniana próba wprowadzenia ustawy o zakazie psów, bo to nieczyste zwierzęta).
Q__
Moderator
#1005 - Wysłana: 29 Cze 2014 16:35:32 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Szanowne Państwo. Dwie sprawy.

1. Otwieram Wam ponownie "This is about future..." i tam proszę przenieść się z ew. ciągiem dalszym dyskusji o imigrantach... Sami glosowaliście za moratorium, to teraz proszę albo przegłosować, że je znosimy, albo się do niego stosować. Bo inaczej nie mamy prawa wymagać od Dukatów i poligonów reguł, które sami mamy w poważaniu...

2. Niezbyt podoba mi się to, że zaczęliśmy - bo i ja mam w tym jakiś udział - wystawiać sobie wzajemnie oceny - Dathon - Mavowi (fakt, sprowokowany poniekąd przez retorykę tego ostatniego) i mozgowi_kl2, Mav, mozg_kl2 i Elaan - Dathonowi, Querboot - Elaan, itd. Przymykałem na to oko mając jako alternatywę wyludnienie forum, a i sam coś tam bąknąłem co o kim myślę (więc nie zamiaruję udawać świętego), ale i tu pamiętajmy o zasadach. Takie sprawy załatwia się w "Co myślimy o...", jak kogoś klawiatura świerzbi...

Dziękuję za uwagę.
Queerbot
Użytkownik
#1006 - Wysłana: 29 Cze 2014 16:39:36
Odpowiedz 
Mav:
Natomiast ja tylko analizuję problem i ubolewam nad faktem, że Europa zmierza do wojny etnicznej raptem po kilkudziesięciu latach po 2 WŚ. A moje retoryka zła? Mogę to samo powiedzieć o Tobie, że przytaczane tu przez Ciebie przykłady to małe incydenty grupki chuliganów, a można odnieść wrażenie, że się z Polski rasistowski kraj robi.

Rozumiem, że nie chcesz tego rodzaju wojny tak samo jak ja. A jeśli się nie chce wojny, to się nie dyskutuje w sposób, który jednoznacznie wskazuje winnych takiej sytuacji. Raz, że takie jednoznaczne wskazanie jest po prostu nieuczciwe, dwa - że tak bardzo podnieca to bandy chuligańskie, że w praktycznie jednorodnej etnicznie Polsce zaczyna dochodzić do bardzo niepokojących incydentów (to nie pierwszy taki atak na meczet, przypominam też o podpaleniach mieszkań w Białymstoku). Wygląda to trochę tak, że są w Polsce środowiska, którym zależy na tym, żeby napięcia z Europy Zachodniej zostały przeniesione do Polski.

Mav:
A dlaczego bardziej krytykuję muzułmanów, a nie Europejczyków? Bo wszystkie fakty wskazują, że zachodnia Europa po 2 WŚ otworzyła się na multikulturowe społeczeństwo

Jest to teza nieprawdziwa. Przede wszystkim Europa zawsze była kontynentem multikulturowym. Polska i może San Marino to jedyne kraje europejskie jako tako homogeniczne (i to dopiero po II WŚ), pozostałe od zawsze są krajami wielonarodowymi. Weź byle jaki kraj - Francja: Bretończycy, Alzatczycy, Lotaryńczycy, Korsykanie itd. Multikulturalizm nie jest żadnym pomysłem powojennym - (I i II WŚ raczej doprowadziła do powstania idei państwa narodowego). Wielokulturowość w Europie jest faktem historycznym, towarzyszącym Europie od zarania. To, że polityka mniejszościowa w wielu krajach nie wychodzi ze względu na różne błędy to inna sprawa.
Mav
Użytkownik
#1007 - Wysłana: 29 Cze 2014 16:47:37 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Dathon - Mavowi (fakt, sprowogowany poniekąd przez retorykę tego ostatniego)

Obrazek bawiących się kibiców nazywasz agresywną retoryką? Humorystyczny obrazek otyłych amerykańskich trenerów nazywasz skandaliczną retoryką? Moje stary wpisy na temat problemów na tle etnicznym w Europie, w których podawałem statystyki, linkowałem artykuły na ten temat, i wyrażałem zaniepokojenie tym faktem - nazywasz jakąś retoryką, która usprawiedliwia wyzywanie mojej osoby od nudziarza , rasisty, i użycia sformułowań typu " idź do diabła", "nudzisz ja cholera" itd?

Q__, też się czasem zastanów nad swoją oceną sytuacji Popatrz sobie jak Queerbot potrafi ze mną dyskutować na ten temat, a jemu też się średnio podoba podnoszenie przeze mnie tego tematu. To jest merytoryczna dyskusja, anie jakieś histerie jakie czyni Dathon

EDIT: Queerbot, dyskusję przeniosłem do "This is about saving the future of humanity!", ale zrozumiem, jak Ci się nie będzie chciało kontynuować. Ja jakoś nie chciałem ponownie uruchamiać tematu, tylko obrazek wstawiłem, ale się rozdmuchało po prostu.
Q__
Moderator
#1008 - Wysłana: 12 Paź 2014 19:52:57
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#1009 - Wysłana: 16 Lis 2014 22:47:28
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#1010 - Wysłana: 17 Lis 2014 09:13:47
Odpowiedz 
Q__

Taki kluczyk można samemu zrobić. Zero elektroniki, wystarczy zmierzyć wymiary. Ja pracując w pewnej firmie jako kieras na hali produkcji dorabiałem sobie takie rzeczy. Część kosztowała by mnie kupę kasy a tutaj trochę materiału, toczenie, szlifierka enua oraz kilka innych narzędzi. Pomijam, że chłopaki nie takie rzeczy robią i robili ;].
Q__
Moderator
#1011 - Wysłana: 24 Maj 2015 23:13:42
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#1012 - Wysłana: 27 Maj 2015 23:28:03
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#1013 - Wysłana: 9 Cze 2015 18:33:02
Odpowiedz 
Mav
Użytkownik
#1014 - Wysłana: 9 Cze 2015 19:40:45 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva:
Na wszelki wypadek - no comment. Ban mi jeszcze nie pachnie.

E tam, naciągana afera. Po prostu świat Wiedźmina jest wzorowany klimatem na słowiańskim średniowieczu (szczególnie pierwsza część gry), a w tych czasach w Polsce czarnoskórych nie było.

Faktycznie jak sobie o tym pomyśle (bo wcześniej w ogóle tego nie zauważyłem), to jakoś nie pasują mi czarnoskórzy bohaterowie do Wiedźmina. I z rasizmem to nic wspólnego nie ma.

Poza tym jak dobrze kojarzę, to Azjatów też nie ma.
Q__
Moderator
#1015 - Wysłana: 9 Cze 2015 19:45:18 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Poza tym jak dobrze kojarzę, to Azjatów też nie ma.

Zerrikanki od biedy się tu kwalifikują...

ps. Z innej beczki:
http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-dali-synowi-n a-imie-lucyfer-drugi-bedzie-lestat,nId,1832137
ortkaj
Użytkownik
#1016 - Wysłana: 9 Cze 2015 21:07:06
Odpowiedz 
Eviva
O ile pamiętam w Tolkienie tez liczba czarnych (a nie mówię tu o charakterze) nie była imponująca ..coś koło zera.
Eviva
Użytkownik
#1017 - Wysłana: 9 Cze 2015 21:24:03
Odpowiedz 
ortkaj

Ale w filmie usiłowano "przepchnąć" czarnego hobbita. Na szczęście nie przeszło. Wolę nawet nie pisać, co myślę o takich pretensjach, bo wyleciałabym stąd z hukiem, a dyplomatycznie nie potrafię.
Q__
Moderator
#1018 - Wysłana: 9 Cze 2015 22:43:36 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav
ortkaj
Eviva

Dla mnie to jest raczej kwestia tego, jak byt określa świadomość. Sapkowski (i Tolkien) żyją/żyli w społecznościach dość jednolitych etnicznie, to dali temu wyraz przetwarzając to, co mieli za oknem.
Amerykanie żyją na terenach znacznie bardziej etnicznie zróżnicowanych, lubią też myśleć w skali globalnej (choć w praktyce wychodzi to często na przysłowiowe "Holland or Poland"), to i perspektywa inna - spójrzmy np. na to jak zróżnicowany, że tak powiem, kolorystycznie jest świat Conana.

Jeśli chodzi o mnie to byłbym przeciwny zmienianiu na potrzeby amerykańskiego rynku znanych już nam krajów tzw. Wiedźminlandu, ale... zawsze można wprowadzić jakieś nowe krainy, czyż nie? Zwł., że przesłanie kolejnych "Wiedźminów" zawsze było m.in. silnie antyrasistowskie:

"Wszyscy nieludzie zgodnie zachowywali rezerwę wobec ludzi. Ludzie odpowiadali nieludziom podobną monetą, ale wśród nich też bynajmniej nie obserwowało się integracji.
Szlachta spoglądała z pogardą na kupców i domokrążców, a żołdacy i najemnicy odsuwali się od pasterzy w śmierdzących kożuchach. Nieliczni czarodzieje i adepci izolowali się zupełnie i wszystkich dookoła sprawiedliwie obdarzali arogancją. Tło stanowiła zaś zbita, ciemna, ponura i milcząca gromada chłopów. Ci, przypominając armię lasem wznoszących się nad głowami grabi, wideł i cepów, ignorowali wszystko i wszystkich.
Wyjątek, jak zwykle, stanowiły dzieci. Zwolniona z nakazu ciszy obowiązującego w czasie występu barda, smarkateria z dzikim wrzaskiem pomknęła ku lasowi, by tam z zapałem oddać się grze, której reguły były nie do pojęcia dla kogoś, kto pożegnał się już ze szczęśliwymi latami dzieciństwa. Mali ludzie, elfy, krasnoludki, niziołki, gnomy, półelfy, ćwierćelfy i berbecie zagadkowej proweniencji nie znały i nie uznawały podziałów rasowych i społecznych. Na razie."

"Nietolerancja i zabobon zawsze były własnością głupich między pospólstwem i nigdy, jak mniemam, z gruntu wykorzenione nie będą, bo równie wieczne są jak sama głupota. Tam, gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam, gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą."

W sumie sprawa jest delikatna - z jednej strony mogę pojąć graczy, którzy chcieliby sobie pograć postacią o swoim kolorze skóry np. (i nie odmawiam im prawa do krytyki), z drugiej przeciwny jestem przymusowemu ingerowaniu w dzieło w imię poprawności.

Najbardziej jestem ciekaw reakcji twórców gry i samego AS'a.

ps. Kolejne głosy w sprawie:
http://geek.blog.polityka.pl/2015/06/09/wiedzmin-j est-zbyt-bialy/
http://natemat.pl/144999,wiedzmin3-jest-rasistowsk i-wszyscy-bohaterowie-to-biali-ludzie-jak-cd-proje kt-red-odcial-sie-od-milionow-potencjalnych-klient ow
Seybr
Użytkownik
#1019 - Wysłana: 10 Cze 2015 05:11:31
Odpowiedz 
Q__:
Dla mnie to jest raczej kwestia tego, jak byt określa świadomość. Sapkowski (i Tolkien) żyją/żyli w społecznościach dość jednolitych etnicznie, to dali temu wyraz przetwarzając to, co mieli za oknem.

Owszem to od razu trzeba z rasizmem wyskakiwać. Chora jest ta poprawność polityczna. Przykład w RE 5. Wielkie hallo było, bo tylko czarnych się zabijało. Twórcy poddali się presji i dodali białych.

Q__:
Wiedźminlandu, ale... zawsze można wprowadzić jakieś nowe krainy, czyż nie?

I na siłę trzeba wprowadzić czarnych czy azjatów. Podam przykład, dodatek do Wowa, czyli Panda. Co ma dodatek ten wspólnego z Worcraftem, odpowiem że nic. Jak się komuś nie podoba to niech nie gra w Wieska 3. Każdy ma prawo do napisania swojego dzieła jak jemu się podoba. Poprawność polityczna w USA stała się absurdem. Nie przyjmują białych na uczelnię choć są lepsi, bo trzeba przyjąć czarnych i latynosów. Jak tak chcą czarnego widzmina, niech sobie moda zrobią.

Eviva:
Ale w filmie usiłowano "przepchnąć" czarnego hobbita.

Bilbo czarny a na końcu filmu ktoś jego wybielił. Pra przodek Michela ?
Q__
Moderator
#1020 - Wysłana: 10 Cze 2015 06:05:45
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Owszem to od razu trzeba z rasizmem wyskakiwać. Chora jest ta poprawność polityczna.

Zaraz, chwila, moment. Przeczytaj tekst, od którego sprawa się zaczęła, oskarżeń o rasizm tam nie było...
http://www.polygon.com/2015/6/3/8719389/colorblind -on-witcher-3-rust-and-gamings-race-problem
Była raczej chęć gracza, by móc sobie zaprojektować postać podobniejszą do siebie. Ot, tak jak np. da się w tym wypadku:

http://thegamefanatics.com/2014/09/destiny-review- destiny-fulfilled/

Seybr:
I na siłę trzeba wprowadzić czarnych czy azjatów.

Czy na siłę, to trochę pojęcie względne... W zasadzie wiedźmini wędrują po całym świecie zabijając potwory, a jako zapłaty czasem oczekują Dziecka-Niespodzianki. W jakim regionie taką zapłatę odbiorą, taki kolor skóry będzie mieć dziecko.

Zwł., że w "Czasie pogardy" taki fragment mamy:

"Poszli dalej. Za resztę pieniędzy Fabio nabył koszyczek gruszek bergamotek. Ciri spojrzała na niebo, ale uznała, że to jeszcze nie południe.
— Fabio? A co to za namioty i budki, tam, pod murem?
— Różne rozrywki. Chcesz zobaczyć?
— Chcę.
Przed pierwszym namiotem stali wyłącznie mężczyźni, w podnieceniu przebierający nogami. Z wnętrza dobiegały dźwięki fletu.
— „Czarnoskóra Leila… — Ciri z trudem odczytała koślawy napis na płachcie — zdradza w tańcu wszystkie sekrety swego ciała"… Głupota jakaś! Jakie sekrety…"

Seybr:
Jak się komuś nie podoba to niech nie gra w Wieska 3.

Ale podejmując decyzję o nie graniu, ma chyba prawo podać powód, prawda?

ps. Wiedźmin może akurat nie jest najwdzięczniejszym celem takiej krytyki, bo dochodzi tu problem ingerencji w treść odziedziczoną po dziele literackim, ale gigantyczna nadreprezentacja wyglądających na 30+ białych facetów w grach komputerowych jest naukowo stwierdzonym faktem, więc problem istnieje:

http://www.themarysue.com/white-dudes-in-games/
 Strona:  ««  1  2  3  ...  31  32  33  34  35  36  37  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - Phase II

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!