USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - Phase II
 Strona:  ««  1  2  ...  25  26  27  28  29  ...  38  39  »» 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#781 - Wysłana: 15 Wrz 2012 10:25:21 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Abraham Lincoln.

I Lincoln miał racje

cóż, on żył w tamtych czasach i widział inny obraz czekoladek - nie rapowali ( w dzisiejszym tego słowa znaczeniu), nie mieli prawa głosu, nie grali w kosza . widział jacy naprawdę są czarni, którzy nie mieli dostępu do osiągnięć białego człowieka. Wiedział jak przepaść dzieli obie rasy.

I co najważniejsze wiedział po co zostali oni przywiezieni - po to by pracować dla białego, a nie się z nimi mieszać i korzystać z dobrodziejstw naszej kultury, nauki etc.

http://mises.pl/blog/2011/08/19/higgs-10-argumento w-przeciwko-zniesieniu-niewolnictwa/

Zaraz pewne oberwę, ale to trzeba czarnym przeliterować -ze to kim są teraz ( że mogą doić socjał, korzystać z białych kobiet, mieć białych obrońców0 ZAWDZIĘCZAJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE BIAŁYM. Tym że mogą się posługiwać językiem indoeuropejskim, że mogą korzystać ze słownictwa starożytnych greków i rzymian z ich dorobku intelektualnego . U siebie tego by nie mieli
Mariusz
Użytkownik
#782 - Wysłana: 15 Wrz 2012 11:03:08 - Edytowany przez: Mariusz
Odpowiedz 
Eviva:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/umorzono-sprawe-wyk roczenia-drogowego-jaroslawa-wa,1,5246966,wiadomos c.html

Pomroczność Jasna: Następne Pokolenie

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/burza-po-wyroku-na- tworce-antykomorpl-to-jest-skan,1,5246969,wiadomos c.html

Jeszcze jeden argument za tym żeby z przepisów zniknęły takie pojęcia jak "obraza", "znieważenie", itp. Ich nieprecyzyjność daje ogromne pole do nadużyć czyli interpretacji według widzimisię sądu. I stąd takie kwiatki że teksty przeciwko jednemu prezydentowi przechodzą a analogiczne przeciwko następnemu już nie, że o przywódcy Białorusi można pisać co się żywnie podoba a o przywódcy Watykanu to tylko laurki, itp., itd...
mozg_kl2
Użytkownik
#783 - Wysłana: 15 Wrz 2012 12:01:42
Odpowiedz 
Mav

Ten sam. Bojownik o równośc, wyzwolenie czarnych, itp.

Eviva

Zajmij się pisaniem pseudo bloga, emo postów itp rzeczy bo na polityce się nie znasz.
Mav
Użytkownik
#784 - Wysłana: 15 Wrz 2012 13:40:31
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Eviva Zajmij się pisaniem pseudo bloga, emo postów itp rzeczy bo na polityce się nie znasz.

Że co? Zaje.... poziomem z czatu na Onecie...
Elaan
Użytkownik
#785 - Wysłana: 15 Wrz 2012 16:06:42
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Zajmij się pisaniem pseudo bloga, emo postów itp rzeczy bo na polityce się nie znasz.

Zna się na polityce tak samo jak Ty. Nie próbuj się tu kreować na politycznego guru, bo brzmi to żałośnie - tym żałośniej, że brak argumentów nadrabiasz niegrzecznością i prowokowaniem do kłótni.
Liczysz na to, że uda Ci się Evivę podpuścić i zarobi bana, a Ty będziesz udawał niewiniątko bezradnie rozkładające rączki w geście: A nie mówiłem?
Niedobrze mi się robi na widok takich żałosnych podchodów.
mozg_kl2
Użytkownik
#786 - Wysłana: 15 Wrz 2012 16:41:56
Odpowiedz 
Elaan:
Nie próbuj się tu kreować na politycznego guru, bo brzmi to żałośnie - tym żałośniej, że brak argumentów nadrabiasz niegrzecznością i prowokowaniem do kłótni.

Nie kreouje się na nikogo, więc nie wiem skąd ten wyrzut. Winę za lekki wyrok na pruszkowie ponowi prokuratura, która działala na zlecenie polityczne uwczesnego ministra Ziobro. Sąd tylko i wyłacznie ocenia dowody.

Elaan:
Liczysz na to, że uda Ci się Evivę podpuścić i zarobi bana, a Ty będziesz udawał niewiniątko bezradnie rozkładające rączki w geście: A nie mówiłem?

cool story
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#787 - Wysłana: 15 Wrz 2012 17:03:26 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
mozg_kl2

To opowiedz jak pan minister Biernacki (ten który przyskrzynił Pruszków) ma nieprzyjemności, bo jednym z zatrzymanych był koleś nalezący do 100 najbogatszych osób w Polsce.

Kim on jest teraz? ledwie posłem. Złapano narzędzie a nie mocodawców.

Pruszków" umarł, niech żyje "Pruszków" - taki toast wzniósł niedawno Adam Danielak. Adam jest synem Leszka Danielaka (Wańki), siedzącego w więzieniu byłego bossa największego polskiego gangu. Kiedy Marek Biernacki, minister spraw wewnętrznych w rządzie Jerzego Buzka, dwa i pół roku temu ogłosił, że "Pruszków" przestał istnieć, Adam Danielak przeglądał zawartość laptopa swojego ojca i wypisywał nazwiska polityków, sędziów, prokuratorów i policjantów, którzy kiedykolwiek byli na pensji u gangsterów. Potem w lesie w podwarszawskim Komorowie wykopał pojemnik z fotografiami, taśmami i pokwitowaniami kompromitującymi przekupnych urzędników i funkcjonariuszy. W następnych tygodniach zaczął ich kolejno odwiedzać.

Gangsterzy dostali przesłanie- siedź cicho, nie syp kumpli nie gadaj za dużo, a system cię uniewinni.

Dlaczego w 2008 wypuszczono większość gangu? I później zdziwienie, że świadkowie zmieniali zeznania.

mozg_kl2:
inę za lekki wyrok na pruszkowie ponowi prokuratura, która działala na zlecenie polityczne uwczesnego ministra Ziobro. Sąd tylko i wyłacznie ocenia dowody.

I teraz pytanie komu podlegała prokuratura do czasu usamodzielnienia się?

Pruszków zamknięto Misu za czasów AWS - Marek Biernacki. Co prokuratura, zarządzana przez PO zrobiła od 2007 roku?
Eviva
Użytkownik
#788 - Wysłana: 15 Wrz 2012 20:32:46
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
Co prokuratura, zarządzana przez PO zrobiła od 2007 roku?

Nie wiem, natomiast wiem, co zrobi Q_, jak już się zjawi i wcale mi się to nie podoba. Szczególnie, że podzielam Twoje zdanie - prokuratura w Polsce działa fatalnie. Wypuszczanie bandytów przy kompletnym braku ochrony danych osobowych świadków to coś, czego nawet nie umiem nazwać. Jeśli będę kiedyś świadkiem przestępstwa, w życiu nie przyznam się, że widziałam cokolwiek.
Dragon
Użytkownik
#789 - Wysłana: 15 Wrz 2012 23:58:16
Odpowiedz 
Eviva
FederacyjneMSZ

Widać że idziemy w stronę białorusi gdzie szacunek do władzy pochodzi od "milicyjnej pały"

Ja wierze w jedno, Ojczyzna jest wredną k***ą a może jesteśmy jedną wielką rodziną ale chyba patologiczną. Szkoda że rozbiory minęły, mojemu regionowi za Austro-węgier było lepiej
Mav
Użytkownik
#790 - Wysłana: 16 Wrz 2012 00:59:24 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva, podoba mi się, że nawet nie skomentowałaś tego żenującego postu mozga_kl2
Eviva
Użytkownik
#791 - Wysłana: 16 Wrz 2012 10:06:58
Odpowiedz 
Mav

Czasem lepiej jest stanąć na stanowisku, że ktoś nie istnieje. Zdrowiej i przyjemniej na duszy.
mozg_kl2
Użytkownik
#792 - Wysłana: 16 Wrz 2012 11:58:02
Odpowiedz 
Mav

Tez tak uważam. Niebezpiecznie mogłoby to zawużyć poziom tego tematu który obecnie oscyluje na poziomie klubu białego człowieka.
Mav
Użytkownik
#793 - Wysłana: 16 Wrz 2012 15:10:43 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Tez tak uważam. Niebezpiecznie mogłoby to zawużyć poziom tego tematu który obecnie oscyluje na poziomie klubu białego człowieka.

Nieważne o czym mowa w tym temacie, twoja wypowiedź była strasznie niskich lotów i nic jej nie usprawiedliwia. Dukat dostał bana permanentnego (moim skromnym zdaniem niesłusznie) a nie obrażał ludzi w ten sposób. Mówił o kimś, że jest lemingiem i takie tam. Ale dotyczyło to przynajmniej tematu, a twój atak na blog Evivy, jest zwyczajną obrazą na gówniarskim poziomie rodem z podstawówki. Coś ci się w tym blogu nie podoba? No to napisz dlaczego jest to "pseudo" blog. Jakieś argumenty? Spoko, nie pisz i tak nikogo to nie obchodzi. Nie musisz na niego wchodzić i oceniać treści w nim zawartych. I nie musi ci się podobać, bo blogi to nie blocbustery, które mają wszystkich zadowolić. Wiesz, ja akurat nie wciągam się w jakieś forumowe konflikty. Zazwyczaj mnie śmieszą, bo często są to naciągane sprawy i niektórzy przesadzają ze swoją wrażliwością, np. wspomniany Dukat wg nie powinien zostać wyrzucony. Trochę przeginał w temacie polityki, ale w innych potrafił się odciąć i dyskutować na temat, bez uprzedzeń. Wiem, bo sam się z nim spierałem w polityce, ale w innych tematach dyskutowaliśmy normalnie. Natomiast twój atak na Evive, był tak słaby i żenujący, że po prostu nie mogłem go zignorować czy zbić humorem. Wypadałoby by przeprosić, napisać, że trochę cię niepotrzebnie poniosło, że było to bezsensu, ale zrobisz jak uważasz. Nikogo nie zamierzam pouczać na tym forum.
Dragon
Użytkownik
#794 - Wysłana: 26 Wrz 2012 11:27:28
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#795 - Wysłana: 26 Wrz 2012 11:58:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Primo: od politykowania macie (teraz) "politykę", wcześniej było moratorium.
Secundo: FederacyjneMSZ: rasistowskie uwagi zachowaj dla siebie*.

(To akurat, przyznaję, przeoczyłem w "patrolowaniu", pewno z podświadomej niechęci do "opadowych" tematów.)

* polecam zanim znów zaczniesz bzdurzyć (skoro temat tak cię podnieca, wypada być na bieżąco, a nie zatrzymać się na etapie, który ci wygodny, o co innych kolorem skóry oskarżasz):
http://www.meritum-news.com/NAUKA/2009/02/czy-ludz ie-o-czarnej-skorze-sa-glupsi/

ps. w sumie łamiących moratorium, które sami przegłosowaliście (!) było tyle, że powinienem dać ostrzeżenia połowie aktywnych Forumowiczów
Q__
Moderator
#796 - Wysłana: 30 Wrz 2012 14:47:39
Odpowiedz 
Większość tych obrazków jest zabawna i trafna, ale niestety bardziej niż do "Na fali humoru..." pasują tu:
http://www.biztok.pl/Humor-z-sieci-czyli-jak-inter nauci-widza-nasza-rzeczywistosc-GALERIA-a5535
dinopierd
Użytkownik
#797 - Wysłana: 1 Paź 2012 08:01:56
Odpowiedz 
Mie tam opada na widok rasistuff.

generalissimus D. Trekowski, komędant Sekcji 31
Q__
Moderator
#798 - Wysłana: 1 Paź 2012 23:08:59
Odpowiedz 
Tak reklamują "Resident Evil":
http://www.huffingtonpost.com/2012/09/27/human-but chery_n_1920440.html
Marzenie każdego Viidianina? (Kojarzy się także z hasłem "Tylko podlec i kanalia lekceważy genitalia" i z przepisami kulinarnymi z lemowskich "Dyktand".)
Seybr
Użytkownik
#799 - Wysłana: 2 Paź 2012 07:55:16
Odpowiedz 
Q__

Wiesz są jakieś granice smaku. Film i gra to inny świat. Ale takie coś sprzedawać, czy reklamować ?

Teraz panuje moda na zombi. Ile gier jest w produkcji a ile wyszło. Będzie GTA w stylo Zombi, Fallout czy nasze nowe Dead Island, Dead World.
Picard
Użytkownik
#800 - Wysłana: 31 Paź 2012 23:34:31
Odpowiedz 
Tytuł mówi wszystko, W Halloween Kościół straszy:
http://wyborcza.pl/1,75968,12778515,W_Halloween_Ko sciol_straszy.html
Seybr
Użytkownik
#801 - Wysłana: 7 Lis 2012 15:47:00
Odpowiedz 
Pamiętacie Dolinę Rospudy ?

Za ekoterroryzm zapłacimy my podatnicy 23 miliony.

Polecam artykuł, zrobiłem skan ;].

http://imageshack.us/photo/my-images/515/ekoterror yzm.jpg/

Dla czego z moich, naszych podatków ta zapłata musi iść. Gdzie są ci ekoterrorysci, celebryci i cała nagonka ludzi. Niech oni płac. Fakt oni są tylko tam gdzie im się płaci a jak trzeba zrobić i dać $$ na ekologię to w tedy ich nie ma.
Artykuł ciekawy ;].
Dragon
Użytkownik
#802 - Wysłana: 7 Lis 2012 18:12:40
Odpowiedz 
Seybr

To je neosocjalizm, tego nie pan nie zrozumiesz

Ogólnie mi też cierpliwość do polski (mała litera celowo) bo ten kraj cierpi już na poważny i patologiczny debilizm.
Jurgen
Moderator
#803 - Wysłana: 7 Lis 2012 18:15:00
Odpowiedz 
Seybr

Czy to ma jakiś związek z aktywistami z Greenpeace protestującymi dziś w Warszawie? Tak się dzisiaj w pracy zastanawialiśmy, jak oni do Warszawy dotarli? Bo jak są tacy eko-, to rolki albo hulajnoga, ewentualnie w ostateczności rower.
Dragon
Użytkownik
#804 - Wysłana: 7 Lis 2012 18:21:55
Odpowiedz 
Jurgen
Pamiętasz może Armageddon jak Willis krzyczał z platformy wiertniczej w stronę protestującego greenpeace ile ropy spala ich statek?
Seybr
Użytkownik
#805 - Wysłana: 7 Lis 2012 19:03:12
Odpowiedz 
Jurgen:
Tak się dzisiaj w pracy zastanawialiśmy, jak oni do Warszawy dotarli?

Jak to czym, samolotem. Mają wypasione bryki z wielkimi silnikami, bo hybrydy nie są dla nich. Korzystają z iphonów i całej nowoczesnej technologii.

Dragon

Zgadzam się z Tobą.
Jurgen
Moderator
#806 - Wysłana: 7 Lis 2012 19:26:19
Odpowiedz 
Seybr:
Mają wypasione bryki z wielkimi silnikami, bo hybrydy nie są dla ni

I mają rację. W końcu hybryda obciąża środowisko znacznie bardziej niż samochód z siolnikiem bezynowym. AutoBild zrobił kiedys takie porównanie "ekologiczności" benzyniaka, dieselka i hybrydy. Samo wyprodukowanie diesla (w prowónaniu z benzyną) to tak jak przejechanie benzyniakiem 150 tys. kilometrów, a hybrydy - 650 tys. Dopiero po tym przebiegu można spróbować* liczyć oszczędność dla środowiska.

*Piszę spróbować, bo hybryda i diesel w eksploatacji też nie są takie ekologiczne, jak próbuje się je pokazać. owszem, diesel pali mniej i ma mniejszą emisję CO2 (obecny konik UE i "ekologów), ale duż gorsze wyniki pod względem emisji cząstek stałych (np. sadzy, filtry tylko trochę poprawiają sytuację, a że ich zywotność jest marna, to powstaje pytanie, jak obciążać środowisko będzie ich składowanie, demontaż itp.), tlenków siarki czy azotu... Z kolei hybryda ma parę fajnych mozliwości w stosunku do silników spalinowych (np. w korku może poruszać się wyłącznie na prądzie), ale te akumulatory też trzeba będzie jakoś zagospodarować (a nie idzie to nam na obecnym etapie), a i prąd (bo mozna ładować je z sieci), nie zawsze wytwarzany jest ze źródeł ekologicznych...

PS To pisałem ja: miłośnik fordów mondeo z dużymi silnikami benzynowymi (najlepiej duratec 3,0 l albo 2,5 l turbo).
Dragon
Użytkownik
#807 - Wysłana: 7 Lis 2012 19:48:44
Odpowiedz 
Jurgen
Powoli wychodzi ekologiczne oszustwo UE, świetlówki, wiatraki i lobby opłacane z podatków.
Seybr
Użytkownik
#808 - Wysłana: 7 Lis 2012 20:04:37
Odpowiedz 
Jurgen:
I mają rację.

Nie nie mają. Powinni jeździć kuniem, koniem. Do tego maksymalnie podpiętka drewniana bitka. W tedy będą ekologiczni.

Jurgen:
a że ich zywotność jest marna,

Dla tego mam benzynę.

Jurgen:
nie zawsze wytwarzany jest ze źródeł ekologicznych...

Norwegowie czy Szwedzi mogą powiedzieć że mają prąd ekologiczny, źródła. Polska raczej nie.

Dragon:
Powoli wychodzi ekologiczne oszustwo UE, świetlówki, wiatraki i lobby opłacane z podatków.

Nowe żarówki w cale nie są tak ekologicznie ja UE mówi. Koszty wytworzenia są o wiele większe. Normalna żarówka w sklepie kosztuje 1.40 zł a taki pseudo ekologiczny 14 zł. Czyli zużywa się więcej materiałów i jest w nich gaz szkodliwy. Koszty utylizacji są znacznie większe a sprawność, czy żywotność takiej żarówki znacznie mniejsza.

Kolejny absurd. Kiedyś TV można było wyłączyć guzikiem. Teraz takiego żaden nowy nie ma. Trzeba dokupić listwę inaczej będzie TV w stanie czuwania. Kolejne wielkie oszustwo. Na dodatek super HD TV mają jedną wadę. Lipa jeżeli chodzi o jakość dźwięku. To nie gra, to charczy. Stare TV miały odpowiednią wielkość głośników. Praw fizyki nie przeskoczysz, a super procesory nie zastąpią odpowiedniej wielkości nagłośnienia. Idąc tym tokiem, trzeba mieć np. dobre kino domowe. Czyli wchodzi zarobek i kolejne profity dla producentów. Ci na to miast chwalą się że ich TV mało palą prądu od starych CRT. Ale jak dodamy kina i sten by to ekologicznie i finansowo już tak pięknie nie jest.
Q__
Moderator
#809 - Wysłana: 7 Lis 2012 20:12:58
Odpowiedz 
Dragon

Dragon:
Ogólnie mi też cierpliwość do polski (mała litera celowo) bo ten kraj cierpi już na poważny i patologiczny debilizm.

Ekhm.
Dragon
Użytkownik
#810 - Wysłana: 7 Lis 2012 20:17:35
Odpowiedz 
Seybr:
Nowe żarówki w cale nie są tak ekologicznie ja UE mówi. Koszty wytworzenia są o wiele większe. Normalna żarówka w sklepie kosztuje 1.40 zł a taki pseudo ekologiczny 14 zł. Czyli zużywa się więcej materiałów i jest w nich gaz szkodliwy. Koszty utylizacji są znacznie większe a sprawność, czy żywotność takiej żarówki znacznie mniejsza.

Doskonale o tym wiem, ale co gorsza nie nauczono ludzi jak ich sie używa. Wszędzie krzyczeli, wymieniać na świetlówki. Ale nikt nie powiedział że często włączanie męczy świetlówke i prowadzi do jej szybkiego zużycia. Efekt? W ciagu roku spaliłem trzy świetlówki w kuchni gdzie wiadomo się często wchodzi i wychodzi. Środowisko było zachwycone.

Zabawne jest to że ci wszechwiedzący edukatorzy przemilczeli ten fakt który spawiał że świetlówka po prostu była szkodliwa dla środowiska. Śmiejcie sie że przesadzam ale to już swego rodzaju sabotaż. Świetlówka ma sens w salonach i pokojach. Ale garaże kuchnie kibelki i ganki muszą mięć żarówki.

Seybr:
Kolejny absurd. Kiedyś TV można było wyłączyć guzikiem. Teraz takiego żaden nowy nie ma. Trzeba dokupić listwę inaczej będzie TV w stanie czuwania. Kolejne wielkie oszustwo. Na dodatek super HD TV mają jedną wadę. Lipa jeżeli chodzi o jakość dźwięku. To nie gra, to charczy. Stare TV miały odpowiednią wielkość głośników.

Wiesz, że zaczołem tęskić za swoją starą czterokanałową Unitrą? Telewizorek był prosty ale bardzo przyjemny w użyciu.
 Strona:  ««  1  2  ...  25  26  27  28  29  ...  38  39  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - Phase II

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!