USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - Phase II
 Strona:  ««  1  2  ...  17  18  19  20  21  ...  36  37  »» 
Autor Wiadomość
Doctor_Who
Użytkownik
#541 - Wysłana: 25 Lip 2011 22:57:18 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Eviva

Rence precz ot śmierdzoncyh nieukuf!

A ja szczęśliwym trafem stronię od failbooka (miałem tam tylko konto promujące wikię ale dawno tam nie zaglądałem).
Eviva
Użytkownik
#542 - Wysłana: 4 Sier 2011 20:51:40
Odpowiedz 
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zgin al-czolowy-zlodziej-samochodow-w-polsce,1,4813197, region-wiadomosc.html

I to jest nius na pierwszą stronę. Wielki celebryta, złodziej samochodów, raczył się przekręcić. Dobra nauka dla innych - chcecie być sławni po śmierci, kradnijcie, ile wlezie.
Madame Picard
Moderator
#543 - Wysłana: 4 Sier 2011 21:06:30
Odpowiedz 
Eviva:
chcecie być sławni po śmierci, kradnijcie, ile wlezie.

Albo spalcie świątynię, będziecie znani nawet po paru tysiącach lat .
Eviva
Użytkownik
#544 - Wysłana: 4 Sier 2011 21:15:30 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Madame Picard

Geniusz wzniósł świątynię Diany
Odszedł w siną
słuch zaginął
Dureń spali - chciał być znany
no i znamy go
skądinąd...
Spalił nasz Herostratesek
Kto zbudował - czort go znajet
W pyle dziejów gdzieś z kretesem
geniusz ginie - ćwok zostaje.
Q__
Moderator
#545 - Wysłana: 10 Wrz 2011 07:37:57
Odpowiedz 
Elaan
Użytkownik
#546 - Wysłana: 10 Wrz 2011 14:02:21
Odpowiedz 
Po prostu nie do wiary, co alkohol robi z szarymi komórkami niektórych .

http://www.tvn24.pl/-1,1716918,0,1,ukradli-koperni kowi-sfere-chcieli-pojsc-z-nia-na-kebab,wiadomosc. html
Kor
Użytkownik
#547 - Wysłana: 12 Wrz 2011 18:20:03
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#548 - Wysłana: 12 Wrz 2011 18:22:24
Odpowiedz 
Kor

Cóż, takie zabawy kończą się czasem właśnie w ten sposób. Ale chcącemu nie dzieje się krzywda.
Elaan
Użytkownik
#549 - Wysłana: 12 Wrz 2011 18:32:43 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Kor:
Nie zawsze jest to tak zabawne:

Rzeczywiście, to naprawdę smutne .
Kor
Użytkownik
#550 - Wysłana: 12 Wrz 2011 18:32:48 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Eviva:
Cóż, takie zabawy kończą się czasem właśnie w ten sposób.

Takie zabawy nie mają prawa tak się skończyć, jeżeli uczestnicy znają się na rzeczy, zachowują środki ostrożności i... nie są pijani i naćpani. Prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę o takim wypadku.

Aczkolwiek na pewno było ich więcej; imbecyli myślących, że coś potrafią, bo obejrzeli filmik na redtube zapewne trochę się znajdzie. Tyle, że ten gość ponoć znał się na rzeczy, był uważany w środowisku za eksperta (przeczytałem na jakiejś anglojęzycznej stronie, bo zainteresowało mnie jak on do tego mógł doprowadzić).
Kor
Użytkownik
#551 - Wysłana: 22 Wrz 2011 13:06:20
Odpowiedz 
To jest dopiero smutne. Co jest nie tak z tym człowiekiem? Jeszcze chyba nie zdarzyło mi się czytać takie podejścia po dokonaniu takich czynów.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,103 31604,Zamordowal_siostre_i_jej_dziecko__bo_kazala_ mu_pracowac.html
Madame Picard
Moderator
#552 - Wysłana: 22 Wrz 2011 15:30:29
Odpowiedz 
Kor

Wygląda na wręcz podręcznikowy przykład psychopatii.
Kor
Użytkownik
#553 - Wysłana: 22 Wrz 2011 20:04:52
Odpowiedz 
Madame Picard

Pod względem nie okazywania uczuć wyższych - rzeczywiście. Przy tym jednak ten człowiek jest całkowicie niefunkcjonalny, jakby przerzucany z miejsca w miejsce, gdzie dokonuje kolejnych zbrodni, a co więcej, o ile nie rzuca słów na wiatr, nie wydaje mu się, że jest niebezpieczny. Jakby był oderwany od rzeczywistości.
Darnok
Użytkownik
#554 - Wysłana: 22 Wrz 2011 21:30:11
Odpowiedz 
Patrząc na takich jestem za karą śmierci.
Eviva
Użytkownik
#555 - Wysłana: 22 Wrz 2011 21:34:10
Odpowiedz 
Darnok:
Patrząc na takich jestem za karą śmierci.

Ja tam zawsze jestem. Uważam że jest skuteczna, adekwatna, sprawiedliwa i humanitarna.
Elaan
Użytkownik
#556 - Wysłana: 22 Wrz 2011 21:39:52
Odpowiedz 
Madame Picard:
Wygląda na wręcz podręcznikowy przykład psychopatii.

Nie wiem czy to psychopata czy socjopata, ale jego eliminacja ze społeczeństwa byłaby tu właściwym wyjściem .
Nie sądzę, aby był podatny na resocjalizację .
Seybr
Użytkownik
#557 - Wysłana: 30 Wrz 2011 15:42:46 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Uwielbiam uroki bloku. Auto stoi pod domem, rano wstajesz a go nie ma. Puścił się jak kot podczas marcowania.

Dwa dni temu w nocy kumplowi ukradli auto, VW Passat. Do mojej Skody Fabii dobierali się, ale im nie wyszło. Jacyś amatorzy, bo fachowiec zrobił by to w parę sekund.
Rano wstaje, chce jechać a tu zamek kręci mi się dokoła. Zamykać się zamyka, ale otworzyć już nie. Zapytałem się mojej żony, czy jej się nie psuł zamek. Ona że nie, wieczorem dowiedziałem się, że grasowała jakaś grupa i kradli auta.
Powiązani są z gnojami mojej wiochy, ale ich nikt nie złapał jeszcze za łapy. Jak to jest nie pracują a kasy mają na wszystko ?

Fakt mam auto kasko, chyba zainwestuję w kamerę do podglądu parkingu. Łapy bym pourywał.
Hanz
Użytkownik
#558 - Wysłana: 17 Paź 2011 20:30:11
Odpowiedz 
Nie bardzo wiedziałem gdzie to wstawić. Oto turecka podróbka TOS-a:
http://www.youtube.com/watch?v=APBjyBKq86k&feature =player_embedded#!

Oglądacie na własną odpowiedzialność
The_D
Użytkownik
#559 - Wysłana: 17 Paź 2011 23:34:07
Odpowiedz 
Hanz

Żeńskie mundury to chyba jeszcze krótsze niż w oryginale mają.
Q__
Moderator
#560 - Wysłana: 19 Paź 2011 10:33:42
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#561 - Wysłana: 24 Paź 2011 18:52:35
Odpowiedz 
Wszystkich - przyjaciół i wrogów - proszę o zapoznanie się i podpisanie odnośnej petycji:

http://pirx.nowyekran.pl/post/30946,bestialstwo-na -ukrainie
Elaan
Użytkownik
#562 - Wysłana: 24 Paź 2011 19:19:40
Odpowiedz 
Eviva

To po prostu niewiarygodne .
W czyim chorym mózgu wylęgło się coś tak potwornego ?
Eviva
Użytkownik
#563 - Wysłana: 24 Paź 2011 19:39:40
Odpowiedz 
Elaan

Nie chcę znowu wyjść na jakiegoś -istę czy -foba, ale dla Ukraińców takie coś to nic nowego. W czasie pogromu Polaków nie przepuszczali nawet niemowlętom, a nie są to czasy relatywnie odległe.
Elaan
Użytkownik
#564 - Wysłana: 24 Paź 2011 20:01:25 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Eviva

Wiesz co najbardziej mnie wkurza ? Że zawsze takie potworne bestialstwo znajdzie chętnych wykonawców . Jakim trzeba być pozbawionym sumienia bydlakiem, żeby to robić ?! Założę się, że ten co to wymyślił to tchórz, który nie potrafiłby zabić karpia . Tacy są najgorsi .
Tylko patrzeć jak nasi " geniusze " od Euro 2012 ochoczo skorzystają z tej licencji na porządkowanie ulic .
Eviva
Użytkownik
#565 - Wysłana: 24 Paź 2011 20:08:07
Odpowiedz 
Elaan

Obyś się myliła. W naszym kraju i tak "ojcowskie sądy" traktują różnych zwyrodnialców łagodnie.
Queerbot
Użytkownik
#566 - Wysłana: 24 Paź 2011 22:38:40
Odpowiedz 
Eviva:
Nie chcę znowu wyjść na jakiegoś -istę czy -foba, ale dla Ukraińców takie coś to nic nowego. W czasie pogromu Polaków nie przepuszczali nawet niemowlętom, a nie są to czasy relatywnie odległe.

Nie sądzę żeby istniały słowa jak "głupista" czy "mózgofob", więc raczej nie wyjdziesz na jakiegoś.
Elaan
Użytkownik
#567 - Wysłana: 24 Paź 2011 23:00:41
Odpowiedz 
Queerbot:
Nie sądzę żeby istniały słowa jak "głupista" czy "mózgofob",

Cóż to znów za nowomowa, niczym żywcem z Sejmu wyjęta ?
Seybr
Użytkownik
#568 - Wysłana: 1 Lis 2011 16:23:43
Odpowiedz 
Pewnie słyszeliście o awaryjnym lądowaniu samolotu na Okęciu.

Rozbawiły mnie komentarze na wp.pl

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Awaryjne-la dowanie-na-Okeciu-Zobacz-dramatyczne-nagranie,wid, 13948964,wiadomosc.html

Nie wiem komu mam dziekowac za to, ze oni sie uratowali... chyba OPATRZNOSCI i BOGU, ze ich nie zbral do siebie!!! W koncu ocieram z twarzy lzy a serce wraca do spokojniejszego bicia.... JESTEM PRZESZCZESLIWA, ZE SIE CI LUDZIE URATOWALI!!!)))

i odpowiedzi:

@Teresa^dzisiaj byla kolejka i nie bylo wolnych miejsc........

@Teresa ^ Oczywiscie: ludzie odwalili robote, smietanke spija jakis zydowski, nie istniejacy, bozek! Tereska, obudz sie. Ciebie powinien juz chyba zabrac do siebie, bo rozumu sie nie nauczylas uzywac, mimo iz masz juz dobrze ponad 50...
Darnok
Użytkownik
#569 - Wysłana: 1 Lis 2011 23:52:20
Odpowiedz 
Queerbot:
Nie sądzę żeby istniały słowa jak "głupista" czy "mózgofob", więc raczej nie wyjdziesz na jakiegoś.

Mowa nienawiści?
Co do pilota- to on tylko odwalił robotę, za którą mu LOT płaci. Każdy potrafi latać, im się płaci za lądowanie. Taki scenariusz na symulatorach pewnie ma przynajmniej raz w roku ograny.
Q__
Moderator
#570 - Wysłana: 2 Lis 2011 00:12:52
Odpowiedz 
Queerbot

Ostrzeżenie nr2 za niewybredny język i polemikę ze zbanowaną.

Basta.
 Strona:  ««  1  2  ...  17  18  19  20  21  ...  36  37  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Opad szczęki - Phase II

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!