USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Polskie (Pseudo)Seriale
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
ortkaj
Użytkownik
#91 - Wysłana: 21 Mar 2011 21:46:05
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
A nie zaginął on w akcji?
MarcinK
Użytkownik
#92 - Wysłana: 22 Mar 2011 07:24:06
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
ortkaj
Chodzi o drugą część odcinka gdy prom Piast leci do stacji kosmicznej Soyuz.
NumberOne
Użytkownik
#93 - Wysłana: 22 Mar 2011 15:59:23
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
proponuje USS Browarek:P

Służy to jakoś uniwersum Kiepskich, ale ja optuję za czymś głębszym psychologicznie i bardziej realistycznym. Np. USS Kac Moralny, USS Zgon, ewentualnie USS Zgon na kacu lub USS Brainwash.

These are voyages of starship USS Brainwash, We don't know what are we looking for. But we hopelessly try. Try to remember, try to seek out new beer, and new opportunities, to boldly go where no drunk man has gone before.
7z9
Użytkownik
#94 - Wysłana: 22 Mar 2011 18:59:17 - Edytowany przez: 7z9
Odpowiedz 
Klan -oglądam od niemal samego początku. Jak dla mnie to napewno najbardziej PATOLOGICZNY serial ale jest pouczający. Rozpier.. mnie w nim dwie sprawy: mega patologiczna rodzina Ryśków (miałbym prawdziwy dylemat- czy urodzić sie w takiej rodzinie, czy np. jakiejś rodzinie patologicznej) Bo jak dla mnie obie to dwie strony bieguna- ostre przegiecie. Druga sprawa, nie wiem czy ktoś to zauważył ale w tym serialu (!) NIKT nie pali. Z dwa razy pokazali jak ktoś pali to było to tak pokazane jak w archiwum x (tego palacza)

Złotopolsy- Tak samo od początku go oglądałem. Dla mnie to była komedia, czy nawet parodia (Kleczkowska, Kęsikowa,policjant z Złotopolic i Zenek ). Szkoda że już sie skończył ten serial (?)

Majka- zacząłem oglądać od miesiąca. Film mający swój klimat i urok który wciąga i ujmuje. Głowa bohaterka (palce lizać)

Innych polskich tych nowych nie oglądam
MarcinK
Użytkownik
#95 - Wysłana: 22 Mar 2011 19:00:59
Odpowiedz 
7z9
Majka, Brzydula, Prosto w Serce ta sama fabuła.
Seybr
Użytkownik
#96 - Wysłana: 22 Mar 2011 19:17:31
Odpowiedz 
7z9, MarcinK idzie umyć rączki bo za raz obiad będzie heheh . Ten tekst powtarzał się przez parę lat.
Eviva
Użytkownik
#97 - Wysłana: 22 Mar 2011 19:20:46
Odpowiedz 
Jedyny nowy polski serial, który rzeczywiście miał potencjał, to "Halo Hans". Produkcję przerwano po 13 odcinkach. Widocznie był zbyt ambitny,
Seybr
Użytkownik
#98 - Wysłana: 23 Mar 2011 07:10:01
Odpowiedz 
Eviva:
Jedyny nowy polski serial, który rzeczywiście miał potencjał, to "Halo Hans".

Ja nie mogłem patrzeć na ten serial.
krzychu
Użytkownik
#99 - Wysłana: 23 Mar 2011 07:52:12
Odpowiedz 
z polskich to podobal mi sie serial Zmiennicy i Alternatywy 4

a pamietam tez taki czeski film sci-fi super byl za mlodu

http://www.youtube.com/watch?v=6jaz6qG9UH4
mozg_kl2
Użytkownik
#100 - Wysłana: 23 Mar 2011 08:12:41
Odpowiedz 
MarcinK:
7z9
Majka, Brzydula, Prosto w Serce

Zanim Panie i Panowie znafcy weżmiecie się za krytykowanie polskich seriali warto sprawdzić o czym się mówi. Otóż w/w seriale są na licencji, więc nie są to polskie seriale.

Eviva:
Widocznie był zbyt ambitny,

Poza paroma aktorami ten serial ssał i to strasznie.
MarcinK
Użytkownik
#101 - Wysłana: 23 Mar 2011 14:52:07
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Otóż w/w seriale są na licencji, więc nie są to polskie seriale.

A co to zmienia, kręcą je Polacy więc są polskie i są do D****.

mozg_kl2:
Poza paroma aktorami ten serial ssał i to strasznie.

Uważaj bo uwierzę.

kolejny atut polaków do tworzenie Sci-Fi pomysły na kosmitów mie się najbardziej podoba ten taki fajny jaszczur.
Eviva
Użytkownik
#102 - Wysłana: 23 Mar 2011 18:13:33
Odpowiedz 
MarcinK:
Uważaj bo uwierzę.

Nie wierz. Gdyby zależało mi na opinii tego pana, napisałabym coś wręcz odwrotnego, niż napisałam i cieszyłabym się, że go broni.
To był jedyny polski serial - polski, bo jedynie sam pomysł był wzięty z "Allo Allo" (okupacja w krzywym zwierciadle) - który próbował sięgnąć do ambitnej parodii, Widocznie zbyt ambitnej, a niestety w Polsce dominują tacy, co uważają, że gdy czegoś nie rozumieją, to to "ssie" (swoją drogą nie znoszę tego określenia, na siłę zapożyczonego od Amerykanów). Dokładnie na tej samej zasadzie w polskiej telewizji dominuje przekonanie, że na treka szkoda czasu i atłasu.
mozg_kl2
Użytkownik
#103 - Wysłana: 20 Lip 2011 20:22:13
Odpowiedz 
"Ratownicy" nominowani w Korei Południowej

"Ratownicy" - serial TVP1 w reżyserii Marcina Wrony zdobył nominacje w dwóch najważniejszych kategoriach światowego konkursu produkcji telewizyjnych Seoul Drama Awards: w kategorii najlepszy serial oraz w kategorii najlepszy reżyser.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 31 sierpnia w Seulu na wielkiej gali, przyciągającej uwagę całego telewizyjnego przemysłu Azji.

"Ratownicy" - pierwszy w historii telewizji serial poświęcony pracy ratowników górskich - prezentują z jednej strony brawurowe akcje, odwagę i wyjątkowe umiejętności ratowników, a z drugiej - fascynujący urok gór. Współcześni bohaterowie i odwieczne zmagania człowieka z przyrodą i własnymi słabościami połączone z sensacyjną intrygą przetwarzają na nowo wątki, znane z innych telewizyjnych seriali. Staszek (Tomasz Schuchardt), syn naczelnika Pogotowia Górskiego - Jana Tarnowskiego (Bogusław Linda) jest zmuszony do powrotu do rodzinnego Zakopanego, gdzie musi podjąć decyzję czy zostanie ratownikiem, jak jego ojciec, czy będzie podążał inną drogą...

Obok serialu TVP, który jest jedyną nominowaną polską produkcją, zostały również nominowane m.in. seriale "Dream High" (KBS, Korea Płd.), "Luther" (BBC, Anglia), "My Girlfriend is a Gumiho" (SBS, Korea Płd.), "Naked City" (SP Televisao, Portugalia), "The Pillars of the Earth" (Tandem Communications, Niemcy), "The Red Band Society" (Filmax International, Hiszpania) i "The Walking Dead" (Fox International Channels, USA). Oprócz "Ratowników" TVP zaprezentuje również w Seulu jeden z ostatnich spektakli Teatru TV - "Czarnobyl - cztery dni w kwietniu" w reżyserii Janusza Dymka, ukazujący kulisy reakcji władz PRL na katastrofę w Czarnobylu w 1986 r.

Konkurs Seoul Drama Awards organizowany jest przez stowarzyszenie koreańskich nadawców telewizyjnych i przyciąga uwagę wszystkich ważniejszych stacji na dynamicznie rozwijających się aktualnie rynkach regionu. Nominacje otwierają przed serialem drogę do wszystkich krajów azjatyckich.

Więcej informacji o nagrodach: www.seouldrama.org

za hatak.pl

Szkoda,ze polskie produkcje są bardziej doceniane, daleko w innym kręgu kulturym, niż w kraju. Ot takie nasze józiolenie

TVN robi serial prawniczy

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak zagrają w jeszcze niezatytułowanym serialu prawniczym stacji TVN.

Produkcja ma opowiadać o życiu prywatnym i zawodowym grupy prawników. W obsadzie pojawią się także Dania Widawska, Leszek Lichota, Barrtek Świderski, Tomasz Karolak, Marian Opania i Jacek Braciak.

Agnieszka Dygant wcieli się w Agatę Przybysz, trzydziestoparoletnią dyrektor działu prawnego w koncernie ubezpieczeniowym. Każdy odcinek ma być osobną sprawą prowadzoną przez glówną bohaterkę.

Przypomnijmy, że Agnieszka Dygant znana jest m.in. z roli w popularnej "Niani". Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2012 roku.

za hatak.pl

Znowu te same ograne gęby.
MarcinK
Użytkownik
#104 - Wysłana: 20 Lip 2011 20:25:36
Odpowiedz 
mozg_kl2
Ciekawe, serialu osobiście nie widziałem, ale skoro został tak doceniony to chętnie zobaczę kilka odcinków.
TSan
Użytkownik
#105 - Wysłana: 20 Lip 2011 20:39:54
Odpowiedz 
MarcinK

Osobiście sądzę, że Przystań (serial o ratownikach, ale wodnych) był lepszy, taki bardziej... naturalny? Ciekawszy? Mimo wszystko, trochę nie doceniany.

mozg_kl2:
TVN robi serial prawniczy

A następny serial o czym? Prostytutkach?
MarcinK
Użytkownik
#106 - Wysłana: 20 Lip 2011 20:43:53
Odpowiedz 
TSan:
A następny serial o czym? Prostytutkach?

Nie. Niech lepiej zrobią serial o naszym rządzie, pełen intryg i przekrętów.
Toudi
Użytkownik
#107 - Wysłana: 20 Lip 2011 20:45:45
Odpowiedz 
MarcinK:
Niech lepiej zrobią serial o naszym rządzie, pełen intryg i przekrętów.

Już jest: Ekipa
mozg_kl2
Użytkownik
#108 - Wysłana: 21 Lip 2011 07:40:25
Odpowiedz 
TSan:
Przystań

Mnie przystań nie porwała, nie ciekawe postacie, taka słabsza wersja słonecznego patrolu.

TSan:
Prostytutkach?

Czemu nie. W stanach będzie serial o klubach playboy'a.

MarcinK:
rządzie, pełen intryg i przekrętów.

Jakby inne rządy nie były ich pełne.

Toudi:
Ekipa

Świetny serial, troche przewidujący przyszłość. Patrz śmierć prezydenta.
mozg_kl2
Użytkownik
#109 - Wysłana: 29 Paź 2011 15:26:41
Odpowiedz 
"Układ warszawski" anulowany

Słabe wyniki oglądalności sprawiły, że "Układ warszawski" - nowy dramat stacji TVN został anulowany! Informację tą opublikował portal Wirtualnemedia.pl.

Według danych przygotowywanych dla portalu Wirtualnemedia.pl, "Układ Warszawski" gromadził przed telewizorami średnio 1,39 mln widzów. Produkcja traciła widzów z tygodnia na tydzień, dlatego też władze TVNu nie zdecydowały się zamówić kolejnego sezonu. Dla polskiej stacji to kolejna porażka, po usunięciu z ramówki komediowego "Wszyscy kochają Romana".

Być może wiosną będzie lepiej. TVN szykuje kilka nowych seriali, w tym medyczny "Szpital Alicji" i prawniczy "Prawo Agaty".

za hatak.pl

No nie dziwota jak się puszcza serial w niedziele o 23.
emillo97
Użytkownik
#110 - Wysłana: 30 Paź 2011 13:19:25
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Dla polskiej stacji to kolejna porażka, po usunięciu z ramówki komediowego "Wszyscy kochają Romana".

Zazwyczaj trafiali w gusta a tu takie porażki...
Enterprise D
Użytkownik
#111 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:11:48
Odpowiedz 
Najlepszy polski serial, jaki do tej pory nakręcili to ,,Czterej Pancerni".
Eviva
Użytkownik
#112 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:34:40
Odpowiedz 
Enterprise D

Entek, buzi! Jesteś wspaniały.
MarcinK
Użytkownik
#113 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:38:42
Odpowiedz 
Enterprise D:
Najlepszy polski serial, jaki do tej pory nakręcili to ,,Czterej Pancerni".

A nie przypadkiem "Halo hans"?
kordian
Użytkownik
#114 - Wysłana: 30 Paź 2011 18:41:43
Odpowiedz 
Mnię się bardzo rodzinka.pl podoba ;)
mozg_kl2
Użytkownik
#115 - Wysłana: 31 Paź 2011 07:46:14
Odpowiedz 
Enterprise D

Nie prawda bo Hans Kloss i 0& zgłoś się, 40 latek też jest fajny, no i Alternatywy 4
emillo97
Użytkownik
#116 - Wysłana: 31 Paź 2011 11:59:22
Odpowiedz 
Ja lubię Przepis na życie i Czas Honoru, Wiadomości z drugiej ręki są niezłe i Hotel 52 ale sezon 3 był podły.
mozg_kl2
Użytkownik
#117 - Wysłana: 31 Paź 2011 12:41:45
Odpowiedz 
emillo97

Chyba czas Humoru. Strasznie nie trawie tej produkcji. Z realistycznym obrazem wojny to ma ona nie wiele wspólnego. Już nie mówiąc o ogranych gębach, polskiego kina.
emillo97
Użytkownik
#118 - Wysłana: 31 Paź 2011 12:59:01
Odpowiedz 
mozg kl2

Oglądaj uważnie to zobaczysz że to bardzo dobry serial i dobrze pokazuje obraz wojny. Może ci nie odpowiada styl który zaprezentowali bo wolałbyś dziecinną siekankę z mnóstwem wybuchów.
mozg_kl2
Użytkownik
#119 - Wysłana: 31 Paź 2011 13:13:31
Odpowiedz 
emillo97

Możesz rozwinąc swoją, arcy ciekawa, acz pozbawiona głebi wypowiedź. Toco ja bym wolał, to jużmoja sprawa i Tobie nic do tego. Jest jedna różnica pomiędzy wojna, a słodko-pedałkowata przygoda w czasie humoru, która z wojna nie ma nic wspólnego.
Toudi
Użytkownik
#120 - Wysłana: 31 Paź 2011 13:16:03
Odpowiedz 
emillo97:
Oglądaj uważnie to zobaczysz że to bardzo dobry serial i dobrze pokazuje obraz wojny.

Może w pierwszym sezonie, bo im dalej tym większa fikcja literacka, niż fakty z działań Cichociemnych...
Dobrym serialem była Tajemnica twierdzy szyfrów.

emillo97:
Może ci nie odpowiada styl który zaprezentowali bo wolałbyś dziecinną siekankę z mnóstwem wybuchów.

Podoba mi się twoja interpretacja. Jest niemal jak z kabaretu.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Polskie (Pseudo)Seriale

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!